TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Feb 16, 2015 9:39 pm

*Vezme si od Klause sklenku.*Díky...*Pousměje se a sleduje,jak si sedá.Kývne na jeho větu a napije se.Ruku se sklenkou si položí na stehno.Dívá se směrem ke Klausovi.Dívá se mu na rty.Uznává,že není nejhnusnější.Usměje se.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 16, 2015 9:45 pm

*Kývne,když jí poděkuje.Sleduje jí a popíjí přitom Whiskey ze své skleničky*Už ti zase došli slova??*Pozvedne obočí,když dlouho nepromluví a jen si ho prohlíží,jako nějaký obrázek na výstavě**
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Feb 16, 2015 9:52 pm

Při pohledu na tebe možná...*Pokrčí rameny,je jí jedno jestli si to přebere jako kompliment nebo urážku.Jen se usměje,nad tim jak neutrálním tonem to řekla a napije se ze skleničky,ruku pak dá zase tam kde ji mněla.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 16, 2015 10:00 pm

Tak se dívej na zem a třeba ti ty slova půjdou lépe*Usměje se a napije*Nechceš tady přeci sedět a celou dobu jen mlčet.To není zábavný.To bych tady rovnou mohl sedět sám...*Vydechne.Vážně má pocit,že je tam sám a ne s někým*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Feb 16, 2015 10:09 pm

*Chce se zasmát nad jeho poznámkou,ale jen se široce usměje,až se jí úkážou zuby.Sklopí pohled k zemi.*Já vážně nevím co by tě zabavilo...tak něco navrhni...*Pokrčí rameny.Je uvolněnější a klidnější.Nezvedá k němu pohled.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 16, 2015 10:14 pm

Mě stačí,když budeš něco mluvit a já nebudu mít pocit,že tu sedím sám a dívám se na figurínu.Nebo lépe řečeno..na robota*Usměje se*Jsem si jistý,že někde tam v hlavě najdeš něco,co by jsi mi mohla říct...Přeci tam nemáš samé tajnosti*Napije se Whiskey*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Feb 16, 2015 10:24 pm

*Zvedne jedno obočí.*Sice nejsem robot,ale cokoliv řekneš,tak udělám...*Pokrčí rameny.*Něco co bych ti mohla říct...mmm...*Zamyslí se.*Ne,myslím,že nemám nic co bych ti mohla říkat...*Vydechne.*Máš ještě někoho,jako jsem já?*Zeptá se ho.Nechce dál předstírat,že si nic nepamatuje.*Pamatuju si to jak jsi mně ovlivnil...*Dostane ze sebe docela rychle,dala do toho i nabroušenej hlas,aby to vypadalo,že to celou dobu nevěděla.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 16, 2015 10:32 pm

*Usměje se,když řekne,že udělá co bude chtít.Dopije obsah skleničky a čeká,co z ní vyjde a jestli konečně něco začne mluvit.Polkne,když se ho začne ptát na věci,kterých jí zbavil.Tohle mu moc nedošlo*Momentálně ne,ale brzy mít budu.Jak už jsem řekl na ulici,dnes mám štěstí na vlčky*Usměje se*Tohle město se vlčky začíná jenom hemžit*Zvedne se z křesla a dolije si ještě Whiskey.Potom se usadí zpět*Ještě něco tě zajímá?
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Feb 16, 2015 10:38 pm

Aha...takže jsem jedna do tvé sbírky...*Skoro zasyčí a dopije obsah sklenky.Zmáčkne sklenku v ruce.*Myslím,že už mně nic nezajímá,Klausi...*Ušklíbne se na něj a pohledem zase sklouzne na zem.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 16, 2015 10:47 pm

Chápu,že tě to štve,lásko....ale ta sklenička za to nemůže*Usměje se a napije*Dobrá.Jak myslíš*Pokrčí rameny s úsměvem("Tomu říkám společnost") pomyslí si a vydechne*Jen abys věděla.Pokud chceš odejít,můžeš jít.Já tě tady tentokrát nedržím...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Feb 16, 2015 10:52 pm

Mmm...takže,když sem naštvaná,tak si mam zlost vybít snad na tobě? *Zeptá se,zvedne se,hlavu natočí lehce do prava a přihmouří oči.Na jeho poslední větu nereaguje.Chce tu zůstat,protože stejně nemá co na práci.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 16, 2015 11:00 pm

To jsem neřekl.Kdyby sis vybila zlost na mě,stejně by se ti neulevilo.Neublížila bys mi*Pokrčí rameny*Tohle je nejlepší dělat na lidech.Snadno jim ublížíš*Usměje se*A když je potom ovlivníš,oni na to zapomenou a můžeš si v klidu kráčet ulicí dál a nepřemýšlet nad tím,že si někomu ublížila.Je to skvělý pocit..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Feb 16, 2015 11:33 pm

*Jen se zamračí.*Ty snad ubližuješ nevinným lidem?*Zhorozí se nad tim.Jde k whiskey a nalije si.Vypije to na ex a nalije si znovu.Jde a posadí se do křesla.Znovu se na něj zahledí.Začíná se jí opravdu líbit.Vydechne a pohledem na chvilku sklouzne k jeho rtům.Hned odvrátí pohled.Nechce,aby věděl,že si ho tak prohlíží.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Feb 16, 2015 11:46 pm

Neřekl bych přímo,že jim ubližuju.Jen si s nimi hraju,to ještě nikdy nikoho nezabilo*Usměje se*Je to zábava..*Sleduje jí,jak vypije celý obsah sklenky na ex a hned si dolije další*Někdy ti to ukáži,třeba tě to taky zabaví...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 12:01 am

*Zakroutí nad tim hlavou.Napije se zase.*Nemyslím si,že by mně zabavilo ubližovat lidem...*Ušklíbne se.Má náladu provokovat.Neví,jak by začala.Na ruce jí začne pálit náramek.Pálí se jí do kůže.Snaží se,aby Klaus neslyšel malé syknutí a rychle ho strhne z ruky.Dá si ho do kapsy a vyndá ruku.Dá si ruce dlaněma na nohy.Vše se snažila dělat,tak nějak přirozeně i nenápadně.Zahojí se jí to.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 12:15 am

Nemůžeš to soudit,když si to ani nezkusila.Je fakt,že jen málo koho to zabaví,ale možná ty budeš ten typ*Pokrčí rameny.Viděl,že něco dělá s rukama,ale nestihl zaregistrovat co,takže to nemohl ani nijak okomentovat,i když slyšel to její syknutí.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 12:26 am

Klausi,nejsem ten typ co rád ubližuje lidem...*řekne a dopije sklenku.Položí jí na stolek.Nechce se opít,ví jak skončila naposledy.V bezvědomí..i když by se jí hodilo víc alkoholu.Nalít si už nejde.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 12:34 am

Dobrá,tvá chyba.Chtěl jsem ti ukázat něco,čím by ses mohla zabavit,ale když nechceš.....Budeš si muset najít něco sama*Usměje se mile a napije se.Dvakrát rozhodně nabízet nebude.Jednou a dost.Stejně by to byla jenom ztráta času*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 12:55 am

*Povzdychne si.Vstane.Nalije si znovu.Zůstane stát zády k němu.Napije se ze sklenky.Podívá se kolem sebe.Neví co by mněla říkat.Nakonec se otočí směrem ke Klausovi.Skleničku drží u sebe.Tak se nemušíš hned rozčilovat...*Usměje se na něj a pokrčí rameny.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 1:12 am

Když se rozčiluji,vypadám úplně jinak,zlato*Usměje se*To bys nebyla tak klidná,jako jsi teď*Dopije obsah skleničky a i přesto,že tam stojí Hayley,se zvedne a odejde ke stolu,kde si dolije Whiskey.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 1:22 am

*Zaculí se.*Dobře...*Řekne docela pomalu a natočí k němu hlavu,aby na něj viděla,aspoň nějak.Ten alkohol jí pomáhá k tomu,aby se jí líbil víc a víc.Dá si velký lok ze skleničky.Položí ho na stolek,tak ,že se celým tělem otáčí k němu.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 1:29 am

*Usměje se na ní zeširoka,když se k němu otočí.Napije se ze své sklenky a přitom jí sleduje.V něčem se mu ta holka líbí,ale nemůže přijít na to v čem.Přitom by to tak rád zjistil a věděl ten důvod.Dopije obsah skleničky a také jí položí na stůl.Nepřestává jí přitom sledovat a přemýšlet nad tím,v čem přesně se mu ta holka tak líbí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 1:36 am

*Stále se na něj dívá.Líbí se jí.*(Mm...je tak,tak...hezkej...)*pomyslí ai a skoro se nad nim rozplývá.Nevědomky si skousne ret.*(Tak sladkej...)*pomyslí si.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 1:47 am

*Koukne na její rty ve chvíli,kdy si ten ret skousne.Jako by tušil,že to udělá.Udělá krok dopředu a zvedne pohled,aby jí viděl na oči.Nerad by jí vyděsil nebo tak něco.Když vidí,že je v klidu,udělá ještě jeden krok a jakmile se k ní dostane dostatečně blízko,zadívá se jí hluboko do očí.Čeká,jestli třeba neuhne nebo neustoupí od něho pryč.Moc by se tomu nedivil,když si pamatuje,co s ní dělal,když jí držel*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 1:56 am

*Nehýbe se,když se k ní přibližuje.Udělá to co on ,podívá se mu do očí.Neuhne ani o milimetr.Stále se mu dívá do očí.
Ztrácí se v nich.Líbí se jí jeho oči.Naopak jí koutek škubne do malého poloúsměvu.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 18 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru