TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 11:08 pm

*Poslouchá co všechno po ní chce,přikývne na to hlavou.*Dobře...pokusím se o to...*Řekne.*Mimo provoz?*Zeptá se ho.Dál to neřeší,protože neví co s nim má.*Dobře...*Pokrčí rameny.*Ale takhle nepoznám,když něco budeš potřebovat...*Povzdychne si.Koukne mu do očí,jen tak.Líbí se jí jeho oči,má zase ten svůj normální neurčitej výraz.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Mar 06, 2015 11:19 pm

Ano,je momentálně mimo provoz*Kývne.Když pokračuje v mluvení.Uzná,že v tom má pravdu*Dobrá,omluv mě na chvíli*Odejde do domu.Najde papír a tužku a donese to Hayley*Napiš mi tvé číslo a já si pak uložím..*Pousměje se*Až budu něco potřebovat,určitě se ti ozvu.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 11:28 pm

*Opře se o futra a čeká než přijde.Pak si vstoupne normálně a pousměje se.*Dobře...*Kývne hlavou a vezme si od něj papír s tužkou.Papír položí na futra dveří,aby to bylo na něčem tvrdém a pak tam napíše své číslo,nakonec k němu natáhne papír i tužku.*Takže odteď zvedam i cizí čísla...*Kývne hlavou a pousměje se.*Jestli nic už nepotřebuješ,tak tedy půjdu,abych tě neotravovala nebo v něčem nerušila...*Řekne a čeká až si od ní vezme papír s číslem a tužkou.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Mar 06, 2015 11:37 pm

*Vezme si od ní papír s tužkou a koukne na t číslo,jako by ho znal a chtěl se ujistit,zda je správně*Ne,už nic nepotřebuji.Kdyby něco tak se ti určitě ozvu...Takže zvedej i cizí čísla.Alespoň dokud nezískáš to mé*Usměje se a schová papírek do kapsy k té vizitce od Anastasie*Zatím Hayley..*Rozloučí se s ní*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 11:56 pm

Neboj...*Řekne tak nějak klidně,usměje se.* No,kdybych nezvedala mobil,tak sem možná narazila na toho čaroděje...*Snaží se to říct vážně,ale myslí to jako vtip.*Zatim Klausi...*Usměje se a udělá krok dozadu,pomalu couvá,čeká jestli se ještě nějak vyjádří k tomu čarodějovi,stále pomalu couvá.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sat Mar 07, 2015 12:05 am

*Potom,co oběhne pár bloků se dostane ke Klausovu domu.Rozhodne se mu omluvit a domluvit se s ním na zítřejším stěhováním.Přiběhne před dům a skoro vrazí do nějaké couvající holky.Na poslední chvíli se uhne,zastaví a podívá se na Klause ve dveřích a hned na Hayley.Vyndá sluchátka z uší a vrátí pohled na Klause.* Umm... Nechtěla jsem rušit. *Přeměří si Hayley přimhouřenýma očima a polkne.Mohla si myslet,že Klaus bude takový.Odhrne si ofinku z čela a zapíchne pohled do Klause.* Já jen....S tím zítřkem si nemusíš dělat hlavu.Hotel mi vyhovuje. *Rozhodne se nakonec a švihne očima po Hayley.Cítí z ní upíra i vlka.Pro Klause ideální.Pokrčí rameny.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Mar 07, 2015 12:11 am

Beru na vědomí,ale varoval jsem tě před ním.Pokud tě zabije,já ti nepomohu....Takže bych ti doporučoval,aby ses mu vyhýbala a pokud ho někdy uvidíš.Použij svou schopnost a obejdi ho.Víc udělat nemohu*Sleduje jí jak odchází.Okamžitě se koukne na Emmu,když se objeví před jeho domem*Nerušíš*Zavrtí hlavou*Rozmyslela sis to??Ale já už s tím počítám...Co tě donutilo změnit názor??
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Mar 07, 2015 12:14 am

*Protočí očima nad tim,že to nebere jako srandu a mávne rukou.*Měj se...*Koukne na Emmu,která teď přišla,jen jí kývne hlavou na pozdrav a jde úplně pryč od Klausova domu.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sat Mar 07, 2015 12:19 am

*Ani Hayley to kývnutí neoplatí.Otočí se za ní a pohled vrátí zpátky na Klause.* Mmmhhh.... *Promne si kořen nosu a otočí se za Hayley.* Nerada dělám někomu křena tak... Víš jak. *Rozhodí rukama a zarazí je do kapes.* Vážím si tvojí nabídky,ale nějak to v hotelu zvládnu dokud si něco nenajdu.Každopádně ti děkuju... Fakt. *Přikývne a pevně se na něj podívá.To,aby se potkávala po domě s jeho milenkami vážně mít nemusí.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Mar 07, 2015 12:26 am

Křena??*Pozvedne obočí*Mě a Hayley??*Zavrtí hlavou*Aby bylo jasno,mezi mnou a jí nic není.Je můj hybrid.Dělá za mě..jak rád říká můj bratr*nadechne se*špinavou práci...Takže si pro tebe zítra přijdu a budeš bydlet tady,jak jsme se domluvily.V hotelu spíš poslední noc*Usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sat Mar 07, 2015 12:37 am

Tvůj hybrid.... *Kývne na srozuměnou a přešlápne si.* Okay,když to říkáš. *Vycítila by,kdyby jí lhal,takže jen pokrčí rameny a překvapeně zamrká.* Eee.....Okay.Rozkaz.Já vlastně... Přišla jsem ti říct,že mám sbaleno a jestli mi přijdeš ráno pomoct,nebo tak.... *Sklopí oči k nohám a zavrtí hlavou.* Jen .... se mi zdálo pak,že....To je fuk. *Mávne rukou a zvedne oči k němu.* Dík za pomoc v tom lese.Tak asi ráno. *Vtáhne hlavu mezi ramena.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Mar 07, 2015 12:53 am

Ano,zítra ráno pro tebe přijdu a pomohu ti.Alespoň budu mít jistotu,že opravdu přijdeš...*Spojí ruce za zády a s úsměvem dá hlavu mírně do strany*Zdálo se ti co...??*Zeptá se a hlavu zase narovná.Úsměv i spojený ruce nechává*Ráno se uvidíme*Kývne.Doufá,že je to naposledy,co jí musí říkat úplnou pravdu,aby neodmítala se k němu nastěhovat.Musí se o ní postarat a pokud by bydlela v hotelu,jen by mu to všechno ztěžila*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sat Mar 07, 2015 12:59 am

Pfff.... *Zaprská a usměje se.* Kontrolou posedlý?Budu s tebou počítat. *Přikývne s přimhouřeným okem a mírným úsměvem.* Zdálo se mi,žeee..... *Znovu přešlápne po tom jeho pohledu a svraští čelo.* Fajn.Na rovinu.Já se prostě odmítám po domě potkávat s tvými milenkami a podobně.Proto jsem si myslela,že by bylo lepší,kdybychom se na to stěhování vykašlali.Ale když to bereš s tím stěhováním tak vážně,ok... Mám sbaleno,ráno tě budu očekávat. *Přikývne a otočí se k odchodu.Pootočí se zpátky trochu na Klause a usměje se.* Tak pa.... A nezlob. *Mrkne na něj rozpustile.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 3:36 pm

Nebudeš se potkávat s mými milenkami v tom tě mohu ujistit*Usměje se*Navíc teď žádnou nemám,takže můžeš být v klidu*Pokrčí rameny*Jistě*Kývne*ráno pro tebe přijdu*Zadívá se na ní jak odchází a v tom ho napadne,že by mohl taky ven*Zatím Emmalyn*Usměje se na ní a pak vyjde z domu.Zavře za sebou dveře a rozejde se do ulic*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 08, 2015 9:40 pm

*Potom co je taxík doveze k domu Klause. tak zaplatí za cestu a toho chlápka vyhodí ven na zem.Nechce se s ním už znovu nosit.Jak taxík odjede, tak ho vezme za jednu ruku a táhne ho tak až k domu. Je mu jedno že ho protáhl sněhem.Zaklepe na dveře a počká než mu Klaus otevře.Doufá že za tento úlovek bude rád.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 9:59 pm

*Přijde domu,vysvlékne si bundu a odejde do sklepa pro jednu rakev,kterou vytáhne nahoru.Teď pokud někdo přijde,nepustí ho dovnitř,dokud nebude rakev zase pryč.Už má i vymyšleno,kam tu rakev uloží.Odejde po přípravě do obýváku,nalije si Whiskey a kopne jí do sebe.Potom co zaslechne klepání,odloží skleničku a otevře dveře.Usměje se,když uvidí Maddoxe a otevře dveře.Koukne pak k zemi,koho nakonec vzal.Když uvidí,že vzal Enza,je za to ještě mnohem radši,neboť on mu posledně zlomil vaz*Maddoxi*Pozdraví ho*Je úžasné,že už jste tady.Vybral si opravdu dobře*Kývne a vezme Enza pod rukama.Odtáhne ho do domu a nechá otevřený dveře,aby mohl Maddox dovnitř.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 08, 2015 10:15 pm

Klausi.*Řekne na místo pozdravu.*No docela brzy mě prokoukli, nezdají se docela jim to pálí.No tento se mi z nich nejmíň líbil a ještě navíc byl drzej.*Vysvětlí mu a řekne popravdě jak tomu bylo.Vejde do domu za Klausem, který táhne toho chlápka dovnitř.Zavře za sebou dveře.*Řekl bych že se za chvíli vzbudí, kouzlo na spaní už na něj nefunguje a vaz má taky docela dlouho už zlomený.*Informuje ho.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 10:21 pm

Ano,když chtějí tak jim to pálí,ale většinou stejně prohrají*Usměje se*V tom nevidím problém*Odejde do obýváku a když se vrátí,přinese injekční stříkačku.Píchne Enzovi sporýš přímo do žíly.Otevře poklop od rakve a odloží ho na zem.Dostane ho do té rakve a víko zavře*Mohl bys?*Koukne na Maddoxe*Ho zamknout nebo mu tam přibít hřebíky,aby se odtamtud tak lehce nedostal?*Usměje se na něho mile a odstoupí pár kroků od rakve,aby měl Maddox prostor*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 08, 2015 10:56 pm

No nedivím se že vždy prohrávají.*Zavrtí hlavou.Sleduje Klause jak Enzovi píchá sporýš do žíly a následně ho ukládá do rakve.Toto nečekal, čekal spíše to že ho bude nějak mučit tady.Klausovi pomsty jsou krutý, ale vždy v něčem krásný takže i toto bude nakonec perfektní pomsta.*Zajisté.*Přikývne, přejde k rakvi a kouzlem ji nechá zabít několika desítkami hřebíků.*Vyhovuje?*Zeptá se a otočí se ke Klausovi.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 11:08 pm

*Sleduje ho,jak kouzlem nechá do rakve přibít několik desítek hřebíků a po jeho otázce kývne*Skvělé*Usměje se*Vše je tak,jak jsem plánoval...*Spokojeně se podívá na Maddoxe*A teď pokud máš nějaké plány,můžeš si je jít zařídit nebo dělat,co chceš....Máš na chvíli volno*Usměje se zeširoka.Je spokojený protože má Enza tentokrát ho jen tak nenajdou.On sám nikomu neřekne,kde Enzo je,takže to bude opravdu zajímavá a zábavná hra,na kterou se těší jak malý kluk*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 08, 2015 11:23 pm

*Je rád že je Klaus spokojený.*Tak to je skvělé.Už ti nikdo plány nemůže překazit.*Je si téměř jistý že ta rakev tím to nekončí a ještě se bude něco dít.*Jo mám menší plány.Musím ještě zaskočit za Anastasií.*Pousměje se.*Děkuji, ale kdyby něco klidně zavolej.*Řekne a koukne se znovu na tu rakev.*Takže zatím se měj a užij si svoji pomstu.*Rozejde se pryč z domu.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 11:30 pm

Správně.Už mi nikdo plány nepřekazí*Usměje se*Svůj úkol si splnil,tak jdi*Pokrčí rameny*zavolám*Kývne s úsměvem*Zatím Maddoxi...*Rozloučí se s ním a sleduje ho jak odchází pryč.Potom,co se mu vytratí z dohledu,koukne na rakev a projede po ní dlaní.Teď už jen tu rakev odnést na místo a bude všechno tak,jak má být.Když Maddox odejde úplně,vyjde před dům a ovlivní tam dva nějaký chlápky,aby mu pomohli s něčím do lesa.Ovlivní je tak,aby to odnesli do lesa a pak zapomněli na to,co dělali.Pozoruje je,jak tu rakev zvedají a kráčí s nimi ven.Zavře za sebou dveře a následuje je do lesa,aby tu rakev potom mohl dát tam,kam chce*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 09, 2015 12:04 am

*Vrátí se domu a hned zamíří do obýváku.Nalije si whiskey a napije se.Zajímá ho,jak dlouho bude trvat,než se někdo z nich objeví před jeho dveřmi a budou po něm chtít Enza zpátky opravdu se těší na tu show a vše kolem toho*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 12:20 am

*Zastaví se u vchodových dveří.Chce to projednat nějak v klidu i když to v ní začíná pumpovat a nejraději by ty dveře vykopla a Klause zabila.Zaklepe na ty vchodové dveře a čeká než se Klaus vyvalí.Neví jestli se zvládne udržet až uvidí ten jeho obličej, zase.Nemají žádný plán, budou se muset sehrát nějak za pochodu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 09, 2015 12:31 am

*Dorazí k domu Klause pár sekund po Lexi a rozhlédne se kolem.Už u tohoto domu dlouho nebyl a doufá,že zase dlouho nebude.Poté,co si to prohlédne se otočí a zahledí se na dveře,kdy se otevřou a on Klause bude moci jednou provždy zabít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 29 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru