TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 2:05 am

*Usměje se,když cukne koutkem a neuhýbá ani krokem,ani pohledem.Tohle je jasné znamení.Chytne jí za pas,přitáhne si jí k sobě a začne jí beze slov a dalšího čekání,líbat.Musel to udělat,i když nechápe proč*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 8:24 am

*Líbí se jí to,jak si jí přitáhnul.Polibky mu okamžitě bez rozmyšlení začne oplácet.Ruce mu obmotá koem krku.Jednou rukou mu zajede so vlasů.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 4:29 pm

*Sundá z ní bundu a u.r se s ní přemístí ke stolu,na který jí následovně i posadí.Nepřestává jí přitom líbat.Doufá jen,že nepřijde někdo z jeho rodiny.Možná by se s ní měl přemístit do pokoje,což taky udělá.Chytne jí pod koleny,nadzvedne jí a u.r se s ní přemístí do svého pokoje,nohou zavře dveře a pustí jí na zem.Sundá z ní i tričko a pak se s ní dostane k posteli*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 5:25 pm

*Přidržuje se ho,když ji posadí na stůl,aby z něj nespadla.Nepřestává s polibkama.Když se s ní přemístí do jeho pokoje,tak mu upíří rychlostí sundá tričko.Začne jeho rty znovu zahrnovat polibky.Rukou mu přejede před hruď.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 6:01 pm

*Když je i on zbaven trička,položí jí na postel,lehne si nad ní a znovu jí začne líbat.Zbaví jí zbytku oblečení a když je i on zbaven oblečení,co měl na sobě.Pomiluje se s ní.Když je pak po všem,položí se vedle ní na postel a zadívá se do stropu*Až odejdeš dveřma z tohodle domu,zapomeneš,že něco takovýho bylo..*Rozkáže jí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 6:12 pm

*Po tom co se pomilují zůstane ležet a natáhne přes sebe deku.Po jeho větě se zamračí.Nelíbí se jí,že by mněla něco takového udělat.Cítí se,jako by byla právě využitá,ten pocit se jí nelíbí.Otočí k němu hlavu.Chvíli ho sleduje,ale pak zase pohled zvedne ke stropu a zavře oči.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 6:25 pm

*Koukne na ní,když má zavřené oči a nic mu na to neodpoví.Zvedne se z postele a oblékne si spodní prádlo a kalhoty.Přejde k oknu a zadívá se ven,jaké tam je počasí.Tu dívku ve své posteli prostě nechá*Zase ti došli slova.Jak nečekané*řekne po chvíli*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 7:03 pm

*Otevře oči a posadí se.Deku má omotanou kolem sebe.*Co bych ti na to tak asi mněla říct,Klausi...*Pokrčí rameny a podívá se směrem k němu.*Cítim se využitá...*Ušklíbne se.Zvedne se a začne si sbírat věci.Vezme si na sebe podprsenku a kalhotky.Deku položí na postel a podívá se na něj.V ruce drží své džíny.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 7:13 pm

Snad sis nemyslela,že mezi námi bude něco víc*Otočí se na ní*Nemůžu si dovolit vztahy,zlato*Usměje se*Budeš se s tím muset vyrovnat*Pokrčí rameny*Někdy se prostě stane něco,co nemá pokračování...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 7:25 pm

*Možná si chvilku něco myslela,sklopí pohled k zemi.*Nemůžeš si dovolit vztahy? To si nemyslím...*Přihmouří trochu oči,ale nakonec je zase doširoka otevře.*Možná...*Pokrčí rameny.*A někdy se stane něco co se někomu nelíbí...*Řekne to,jako by mu chtěla něco naznačit,přitom to myslí obyčejně.Jen chce,aby se nad tim zamyslel.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 7:56 pm

Ano,někdy se stanou věci,které se ostatním nelíbí,ale s tím se taky musí smířit.*Usměje se*A teď by ses měla obléct,než sem někdo přijde a uvidí tě takhle..*Projede jí pohledem od hlavy k patám*Vysvětlit se to dá vždy,ale byl bych radši,kdybych nic vysvětlovat nemusel...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 8:08 pm

Stydíš se za mně snad?*Zeptá se se zvedlym obočím.Pak si jen povzdychne a obleče si džíny.*Když se bojíš,aby to někdo nezjistil,tak si to nemněl dělat...*Ušklíbne se.Jde dolů do obýváku a tam se doobleče.Poté dojde ke stolku na ,kterém je její sklenka a Klausova sklenka.Neví jaká je její,ale je jí to jedno.Vezme si jednu z nich a nalije si.Vypije to na ex a nalije si znovu.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 8:26 pm

*Nadechne se,že jí něco odpoví na její první otázku.Když se ale začne oblékat,vydechne ta slova a nechá tu otázku být*Jak tak poslouchám tvou tvrdohlavost a nespolupráci....Už to příště neudělám*Usměje se a sleduje jí,jak mizí z pokoje.Odejde si pro tričko,oblékne si ho a pak se za ní vydá dolu,aby tam náhodou něco neudělala,když je naštvaná.Opře se o futra a založí ruce na hrudi*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 8:54 pm

*Nad jeho větou jen protočí oči.Vypije tu skleničku znovu na ex a zase si nalije.Vydechne,cítí Klausovo přítomnost,nepodívá se na něj,otočí se zády ke stolku a skříží si ruce na prsou.V pravý ruce drží sklenku,zadívá se do země.Po chvilce zvedne pohled a podívá se na něj.*Jestli ti tu překážim,tak můžu odejít...*Zamumlá.Cítí,jak jí jde alkohol do hlavy.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 9:12 pm

Já neříkám,že tady překážíš.Kdybych s tebou měl problém vyprovodil bych tě už dávno.Nemysli si,že čekám,až se někdo sám uráčí odejít*Usměje se a oddálí se od futer.Vejde úplně do obýváku a posadí se do křesla*Já chápu,že mě moc neznáš,ale tohle mi můžeš věřit,zlato...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 9:28 pm

Tak aspoň něco pozitivního na tom je...ještě jsi mně nevyprovodil...*Usměje se.Je ráda,že to.neudělal.*Věřim ti to,Klausi...*Kývne hlavou.Podívá se na Klause a sleduje ho.Upije si ze sklenky.Už je přiopilá.*Jinak prosím...neříkej mi zlato...je to divný a mně se to nelíbí...*Ušklíbne se na něj.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 10:16 pm

Máš pocit,že si můžeš rozkazovat a vybírat si,jak ti budu říkat?*Pozvedne obočí*Další věc,kterou by sis měla pamatovat.Nikdy,nikdy mi nerozkazuj...*Snaží se být v klidu*Mohlo by se ti to vymstít,protože to...se zase nelíbí mě*Usměje se trochu *
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 10:28 pm

*Pootevře rty ,jako by chtěla něco říct,ale zase jí zavře a čeká než to dořekne.*Já ti nerozkazuju,jen tě o to prosím....*Ušklíbne se zase.*Klausi,člověk by si o tobě chvíli myslel,že jsi docela normální,ale chvilkama se chováš jako...*Nedořekne to,místo toho si odkašle,aby naznačila nějaké označení,které nechce nahlas.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Feb 17, 2015 10:53 pm

Tak ani nepros,lásko.V tomhle případě ti to bude stejně k ničemu*Usměje se a pozvedne obočí,když začne o něm*Jako co...??Klidně to řekni,já to unesu.Už jsem byl nazván různými přezdívkami.Ustojím všechno...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Feb 17, 2015 10:59 pm

*Zamračí se na něj.Ví,že to nemá cenu a tak už se k tomu nevyjadřuje.*Ne,neřeknu to...*řekne a dopije sklenku.Otočí se k němu zády,zase si nalije,zůstává k němu otočená zády.*Takže...celá tvá rodina bydlí u tebe? Že jsi se bál,aby mně tu nikdo neviděl náhodou třeba ve spodním prádle? *Zeptá se nakonec,aby změnila téma.Když tu otázku dořekne,tak se otočí zase k němu,aby na něj viděla.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 18, 2015 4:20 pm

Ano.Se mnou bydlí i má rodina.Tohle je rodinný dům.Jen jsou zrovna někde venku*Usměje se*ale u nich nikdy nevíš,kdy se rozhodnou přijít domů.*Vydechne*Takže je lepší,když tu budeš oblečená.Pro všechny to bude lepší...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Feb 18, 2015 5:04 pm

Aha...a tak jsi toho využil...*zvedne obočí,ale zadívá se na zem.*Na co ti vlastně jako hybrid jsem? *Podívá se na něj.Upije ze sklenky a upřeně ho sleduje.Zase změnila téma,aby se nebavili o jeho rodině.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 18, 2015 7:33 pm

Možná*šeptne s úsměvem na tváři*To uvidíš časem.Jako hybrid jsi silnější a můžeš upírům kdykoliv ukázat své vlkodlačí zuby.Čehož se všichni bojí,protože vlkodlačí kousnutí jak je známo,upíry zabíjí*Usměje se*Takže,abych to shrnul.Budeš mi pomáhat,když budu potřebovat...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Feb 18, 2015 7:39 pm

*Je jí to úplně jasné a tak si povzdychne.Pozorně ho poslouchá.*Jak já bych ti asi tak mohla pomoct?*Trochu se zasměje,když si představíže by mněla pomoct nejobávanějšímu původnímu a ještě k tomu hybridovi.*Jsem silnější,jo?*Zamyslí se nad tim,přihmouří při tom oči.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Feb 18, 2015 7:43 pm

Uvidíš časem,že mi pomáhat budeš moci*Usměje se*Jak říkal můj bratr Finn.Nechám tě za sebe dělat špinavou práci*Pokrčí rameny s úsměvem*Většinou to bude ve stylu,přiveď,hlídej....Sleduj a podávej informace.Našel bych toho i víc,ale to teď vyjmenovávat nebudu.Řekl bych,že tohle stačí...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 19 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru