TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 27 z 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 8:00 pm

Udělal jsem chybu,když jsem ti důvěřoval...*Nadechne se a už na rtech úsměv nemá.Teď ho Erik opravdu naštval*Jestli se dotkneš jediného mého hybrida,tak ti přísahám,že budeš mít ze života peklo...*Koukne na něho vážně*Pak budeš ještě prosit,abych tě nechal být...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 8:09 pm

*Jen se pousměje.*V tu dobu jsem to ještě myslel vážně a nebyl bych schopný tě zradit...*Pokrčí rameny.*Bohužel...dokud jsem se nedozvěděl to co sem se dozvěděl,tak bych tě býval poslouchal...*Prohodí a pak ho donutí se usmát ještě víc,ví,že tim provokuje,ale nemůže si pomoct.*Ze života peklo? Myslím,že hůř na tom být už nemůžu...*Rozhodí rukama a pak je nechá zase spadnout k tělu.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 8:20 pm

Ano,dokud ses nedozvěděl o Katie*Kývne*Proč ti na ní vůbec tak záleží?Nikdy jsem tě s ní neviděl...Vždy chodíš sám*Založí ruce na hrudi.Přimhouří oči,když se na něho Erik usměje*To si myslíš ty...ale já to vidím jinak.Nevíš co dokážu,když chci.Takže ti doporučuju,držet se od mých hybridů dál..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 8:27 pm

Prostě už na ní nesáhneš je ti to jasné?*Zavrčí na Klause.*Já to myslim vážně...buď mi to řekni nebo za to zaplatí tví psí miláčci...*Říká s zase naštvanym výrazem v obličeji.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 8:34 pm

Myslíš si,že mi můžeš rozkazovat??*Pozvedne obočí*Trochu zapomínáš na to,s kým se bavíš..*Koukne na něho už vražedným pohledem*Ani se jich nedotkneš...Já to s tím peklem taky myslím vážně.A věř mi,že já v tomhle ohledu moc milej nejsem...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 8:41 pm

Ani na ni nesáhneš! *Zvýší hlas a pak se zhluboka nadechne.*Právě sem ti rozkázal...*Pokrčí jednoduše rameny ,stále ho sleduje.Raději nekomentuje to s kym se právě baví,protože by řekl něco hnusného.*Víš Klausi...nikdo není milej když se naštve...*Řekne a zamračí se.*Tak to ksakru už vyklop...*zasyčí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 8:56 pm

Už jsem na ní sáhl...*Usměje se*Já už ti po několikáté říkám,že se ti nebudu zpovídat....Kdybych měl každému vyprávět co s kým jsem dělal.Za chvíli bych nedělal nic jiného.Je mi líto,ale nepovím ti to...Když tě to tak zajímá,tak se zeptej jí.*Pokrčí rameny*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 9:08 pm

*Vybouchl by a ublížil mu.Zamumlá si něco pro sebe a pomalu odchází.Cestou do něj ramenem šťouchne .Zastaví se před domem a sešle na něj zase to věznící kouzlo.Klaus ho vážně sere.Chvilku se na ten dům dívá.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Mar 04, 2015 9:21 pm

*Dojde ke Klausovu domu a koukne po klukovi co tam stojí.*Je Klaus doma?*Zeptá se Erika a pousměje se.Prohlíží si ho.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 9:24 pm

*Otočí se,když uslyší ženský hlas.Kývne hlavou.*Ano je doma...*řekne a pak ho napadne.*Jsi jeho hybrid? *Zeptá se Hayley.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Mar 04, 2015 9:36 pm

*Má docela dobrou náladu,pomalu kývne na jeho otázku.*Ano,jsem...*Znovu se pousměje.*Proč se ptáš?*Zeptá se ho.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 9:42 pm

*Sleduje Erika,jak odchází z domu a když zavře dveře,posadí se do křesla a vydechne.Konečně se ho zbavil.Jakmile někde blízko sebe zaslechne nějaké hlasy,známé hlasy.Zvedne se z křesla a odejde za těmi hlasy.Otevře dveře a koukne na Erika a Hayley*Okamžitě od ní odejdi!*Vykřikne na něho a udělá krok,že jde za ním ven,ale nejde mu to.Zase má mezi dveřmi neviditelnou zábranu.Koukne na Erika vražedně*Pusť mě ven a vypadni z mého domu!*Začíná být na Erika pěkně naštvaný*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Mar 04, 2015 9:48 pm

*Jen se usměje.*Tak to je skvělé...zrovna sem lidi,jako jsi ty hledal...*Koukne ke dveřím a pak zase na Hayley.Probleskne mu v hlavě co by mohl udělat.Rozhodl se,že to udělá,aspoň Klaus uvidí,že je toho schopnej.Pak uslyší otevírání dveří a tak se tam znovu podívá,uvidí Klause,líbí se mu,jak se snaží chránit svoje hybridy i když nemůže nic dělat.Zvedne směrem k Hayley ruku.*Co jsem řekl Klausi to taky splnim...*Řekne k němu a začne mumlat kouzlo,který Hayley skolí,ale bude vypadat jako mrtvá.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Mar 04, 2015 9:54 pm

*Nechápe co tim Erik myslí.Podívá se na Klause,když promluví,vůbec nic nechápe,je mimi.*Co se to tu sakra děje?*Zvýší trochu hlas a koukne po obouch.Pak,ale začne "umírat". Pleť ji pomalu začne šedivět a pod pletí se jí začnou ukazovat malé žilky.Skácí se k zemi.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Mar 04, 2015 10:05 pm

*Koukne na Hayley*Uteč!!*Křikne na ní a v tom Erik něco řekne a Hayley začne šedivět pleť a pomalu "zemře"*Néééééééééé*Začne řvát a znovu se pokusí vylést z domu.Stále se mu to ale nedaří*Za tohle budeš pykat!Jen co se odsud dostanu...*Zrychlí se mu dech.Kdyby nebyl zavřený v domě,vyjel by po něm a klidně by ho i zabil.Hayley byla jeho jediný hybrid,kterýho momentálně měl a už zase nemá nic*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Mar 05, 2015 6:04 am

*Slyší,jak Klaus něco řve,ale nepodívá se na něj,až když to dokončí a když uvidí Hayley padat na zem.*To ti na nich tak žaleží? *Jen nad tim zakroutí hlavou,nečeká na jeho odpověď.Chytí jí a pomalu jí táhne do lesa.Nechce,aby Klaus viděl,jak se probouzí,protože to kouzlo neudělal na hodiny,ale jen na půl hodiny.Jen chtěl,aby Klaus viděl,že je schopný to udělat.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 2:44 pm

Budeš toho litovat!*Vykřikne na něho ještě,než se mu stihne vytratit z dohledu.Ještě jednou se pokusí vyjít domu a pak prostě bouchne dveřma a rozejde se do obýváku.Je na Erika vážně naštvaný,tohle přehnal.Zašel moc daleko.Vezme do ruky skleničku s pitím a dá jí k ústům.Ucítí z toho ten ocet a hodí tu skleničku na krb.Sklenička se rozbije a ocet vylije kolem*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 2:51 pm

*Dojde ke Klausovu domu,k uzavřeným dveřím a zaklepe na ně.Při kontaktu s dřevem vycítí magii a nakrčí čelo.* Niklaus Mikaelson??? *Zavolá přes dveře,aby si byla jistá,že je uvnitř.Zamyslí se,jestli má pokračovat,když neví,jestli tam je a je tam sám.* Jsem přítelkyně Maddoxe.Posílá mě za vámi! *Zavolá tedy pro jistotu.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 3:01 pm

*Otočí hlavu směr dveře a nadechne se,že něco řekne.Když ale někdo za dveřmi promluví,slova zase vydechne.Zůstává stát v obýváku a dělá,že tam není.Po slovech dívky,že jí posílá Maddox,se otočí celým tělem a odejde ke dveřím.Otevře je a prohlédne si jí*Proč Vás posílá?*Zůstane stát za prahem.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 3:07 pm

*Podívá se na Klause,když otevře dveře a udělá krok vzad.* Je mimo město a požádal mě,abych vám byla k dispozici.Abych vás udržela v bezpečí a chránila vás. *Vysvětlí mu a přimhouří oči.* Dokud se nevrátí,budu tu pro vás,pane. *Kývne a narovná se,aby působila vyšší.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 3:21 pm

Ano,já vím,že je mimo město.Sám jsem ho tam poslal*Vydechne*Chránila mě?*Pozvedne obočí*To si vzpomněl docela brzo,ale cením si toho...*Kývne*Pozval bych Vás dál,ale není to možné...*Vynutí ze sebe úsměv,když mu řekne pane.Tohle oslovení vážně zbožňuje*Skvěle...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 3:28 pm

Ano,řekl mi,že zařizuje něco pro vás....Nesdělil mi podrobnosti,ale ty mne ani moc nezajímají. *Mírně zvedne koutek a ostře se nadechne.* Mrzí mě,že jsem přišla pozdě.Mohu vám pomoct? *Nakrčí čelo,když zmíní,že to není možné.* Uzamykací kouzlo zvládneme.... *Natáhne ruku před sebe a zámek na domě zruší.Semkne rty,když ucítí kouzlo,které je s ním propojené.* Dobře,teď se můžete dostat ven,pane.Smím pro vás něco udělat? *Zvedne tázavě obočí.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 3:53 pm

I kdyby jste podrobnosti vědět chtěla,nic Vám do toho není...*Nadechne se,že jí řekne o kouzle,ale zdá se,že z jeho slov to pochopila sama.Když pak řekne,že už může ven,natáhne mezi futra ruku.Usměje se,když mu ta ruce proleze ven a už mu nic nebrání*To je dobré,tohle mi stačí.Jsem Vám vděčný,že jste mě odsud dostala*Vydechne*Smím Vás poznat na skleničku?*Pobídne jí rukou,aby vešla dovnitř*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 4:14 pm

Právě proto,že mi do toho nic není mě to nezajímá... *Pozvednr znovu koutek v úsměvu.* Maličkost,pane.Teď je to moje práce...Kouzlo,které bylo spojené s uzamčením domu trvá,ale na jeho odhalení bych potřebovala čas.Nemáte ponětí,o co by se mohlo jednat?Maddox mluvil o jistém čaroději,který si hraje na mocného a obtěžuje vás....Mohu se o něj postarat. *Usměje se široce,po jeho pozvání na skleničku a kývne krátce.* Dám si ráda....Mimochodem,moje vizitka s číslem. *Podá mu kartičku a vejde do domu.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Mar 05, 2015 4:52 pm

Ano,je tady jistý čaroděj,který mě obtěžuje,ale o něho se postarám sám...*Vezme si od ní vizitku a když vejde dovnitř,tak za ní zavře dveře*Předpokládám,že Vám  Maddox řekl i o té dívce,která nesmí zemřít a musí být mnou chráněná..*Uklidí vizitku do kapsy a rozejde se s ní do obýváku.Odejde do baru,kde vytáhne novou láhev whiskey a jednu skleničku.Nalije oběma do skleničky a jednu jí podá*Na spolupráci*Usměje se a napije se ze skleničky*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 27 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 27 z 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru