TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Esther Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:10 pm

*Viděla Kola, ale spíš by čekala Fina. Dívala se na něj a pak se pousmála, ale nebyl to velký úsměv.* Kde je Fin, Kole? *Po chvíli už slyšela Fina a taky ho viděla. Usmála se když poklekl a jen co ji políbil ruku tak ho pohladila po tváři.* Ach, Fine. *Dívala se na svého syna.*
Esther Mikaelson
Esther Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 15. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:11 pm

Přišla jsi kvůli tomu,abych ti dal svou krev,protože někoho kousl vlkodlak?*usměje se.Přijde mu to trochu vtipné*Proč bych mu měl pomáhat?*povolí trochu ruku,aby jí neudusil úplně*Proč zrovna pro tebe?
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Oct 16, 2014 8:18 pm

Protože jsem se ti přišla dobrovolně odevzdat. *Ztěžka polkne a když povolí trochu sevření, snaží se dostat co nejvíc vzduchu do plic.* Vím... že nemáš důvod mi pomáhat. *Sklopí pohled a znovu jí unikne pár slz.Pak oči znovu zvedne.* Proto o to žádám formou posledního přání. Jeho život za můj. *Nadechne se a prosebně se na něj zadívá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:20 pm

*Věnoval jí dlouhý pohled a po té co mu položila otázku kterou očekávál zavrtěl hlavou.* Finn? *Ušklíbne se když se zjeví před ní.* Oblíbený synáček má svou matku zpátky. *Ironicky se na oba podívá a když Finn matce políbí ruku uchechtne se.* Jsi ubohý Finne ale aspoň už nebudeš protivný. *Pousměje se a oba dva sleduje bez jakéhokoliv dálšího slova protože je svou matkou zaskočen.*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:24 pm

A co z toho budu mít?Konečně tě dostanu a ještě za to budu muset někoho zachránit?*pozvedne obočí*Možná trochu zapomínáš,kdo jsem.*koukne krátce na Stefana a pak zase na Rose*Budeš muset přijít z něčím jiným,zlato...a nemáš na to moc času...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Oct 16, 2014 8:26 pm

*Sleduje a poslouchá Rose a Klause.Polkne,když Rose nabídne svůj život za Damonovo.Tohle nemůže dovolit*Když ne pro ní,tak aspoň pro mě...Udělám proto cokoliv,Klausi*polkne*Jen..mi zachraň bratra..
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Oct 16, 2014 8:29 pm

*Sleduje Klause a když po ní chce něco víc, tak zavrtí hlavou, jak jí to jen sevření povolí.Koukne na Stefana a zpátky na Klause.* Katherine.... *Hlesne opět přidušeně, nadechne se aby dostala do plic vzduch a podívá se na Klause.* Máš nás tu obě. Katherine je v hotelu. Dva životy, za jeden... *Špitne a přivře oči.* Klausi,prosím!! *Vzlykne. Je ponižující, že si nemůže schovat obličej do dlaní.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:35 pm

*Položí matce tvář do dlaně, když ho pohladí a podívá se pohrdavě na Kola.* Venku jsem zaslechl Klause, Kole. *Narovná se.* Haf! *Štěkne na něj, aby zdůraznil to, jak za ním Kol běhá jako štěňátko a podívá se na matku.* Nejsi unavená, matko? Pojď, posadíme se. *Pokyne jí k sedačce v obýváku.* Jak jsi se tu tak náhle objevila?
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:43 pm

Katherine si taky najdu*usměje se*I když je od tebe hezké,že nabízíš i její život.Musí to být opravdu důležité,aby žil..*vydechne a pustí jí*Tvá mrtvola mi teď bude k ničemu.Ale..*otočí se na Stefana*slyšel jsem o jednom upírovi..*projede ho pohledem*Co když byl mimo kontrolu,dokázal zabít celou vesnici..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Oct 16, 2014 8:45 pm

*Přimhouří oči a když jí pustí, sesune se na zem. Vidí, jak si přeměřil Stefana a po tom co řekl se sbírá na nohy.* Co prosím? *Nechápavě se na oba podívá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:46 pm

Vím že je Niklaus venku Finne. *Pousměje se a letmo se podívá na svou matku.* Přehodí si pytlík s krví do druhé ruky a urve zátku.* Rád tě vidím matko. *Pozvedne obočí a napije se, prázdný pytlík zmuchlá v ruce a rozejde se ke krbu, hodí jej do něj a otočí se k gauči.*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Oct 16, 2014 8:46 pm

*Polkne,když Klaus začne o upírovi,co dokázal zabít celou vesnici.Ví,o čem mluví*Já už takový nejsem dlouho..*nadechne se a koukne do země*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Esther Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:50 pm

Ale no tak, Kole. *Zadívala se na něj svým pohledem a pak se zhluboka nadechla. Vadilo ji to.* Snad by si na bratra nežárlil. *Usmívala se a pak se podívala na Fina.* Jsem tak ráda, že tě vidím Fine. *Dívala se na něj a dívala se na jeho spokojenou tvář.* Fine, je to dlouhé povídání. *Sedla si na pohovku a usmívala se.*
Esther Mikaelson
Esther Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 15. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Oct 16, 2014 8:50 pm

]Škoda..*usměje se a blíží se k němu*Mě by se teď takový upír hodil.Mám velké plány a něčí pomoc bych uvítal...ale když ne*pokrčí rameny*tak ne..*přejde ke dveřím a chystá se vzít za kliku*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Oct 16, 2014 8:53 pm

*Nechápavě kouká ze Stefana na Klause a když vidí, že Klaus bere za kliku, vyskočí.* Počkej!!!! *Zvolá a stoupne si k němu.* Já.... Můžu to být já? *Dívá se do země, nechce teď koukat ani na jednoho z nich. Je si stoprocentně jistá, že cesta zpátky už nebude, ale Damona umřít nenechá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Oct 16, 2014 8:59 pm

*Dívá se na něho,jak bere za kliku a vydechne.Zamyslí se nad jeho minulostí,ale ve chvíli,kdy se Rose nabídne,přemýšlet přestane*Dobře....já*koukne na Rose a pak zase na Klause*udělám to*vydechne*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Oct 16, 2014 9:00 pm

*Protočí nad jejími slovy panenky a bezeslova se upíří rychlostí přesune do salónku, u barového stolku se zastaví a uchopí do ruky celou láhev whiskey.Rozhlédne se kolem sebe a i s flaškou se rozejde ke gauči, usadí se na něj a upije. Stále nemůžu uvěřit že vidí svou matku po několika stoletích.*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Oct 16, 2014 9:06 pm

*Dá ruku podél těla,když se nabídne Rose.Koukne na ní a usměje se.Opravdu se baví tím,jak oba dělají všechno,jen aby dostali jeho krev*No já nevím...*odpoví Rose a otočí se na Stefana,když se taky nabídne*A hele,to je najednou nabídek*usměje se*Tak,co kdybys mi dokázal svou ochotu a napil se támhle z té*ukáže kousek od nich na právě procházející paní*paní*řekne Stefanovi a koukne na Rose*když to neudělá,půjdeš ty...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Esther Mikaelson Thu Oct 16, 2014 9:08 pm

*Seděla na pohovce a odpočívala a přemýšlela o svých dětech.* Kde jsou vůbec všichni? *Zeptala se a na chvíli zavřela oči, byla docela dost unavená.*
Esther Mikaelson
Esther Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 15. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Oct 16, 2014 9:09 pm

Stefane.... *Vydechne. Ví, že se nemůže vrátit bez něj.* To nemůžeš! *Zvýší trochu hlas a koukne na Klause.* Proč prostě nevezmeš co nabízím? Dochází nám čas...! *Koukne nervózně na Stefana a na tu paní, co prochází okolo nich.Přešlápne.Nejradši by po ní hned vystartovala, ale nemůže.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Oct 16, 2014 9:13 pm

*Koukne na tu paní,co mu Klaus nabídl a potom na Rose.Sklopí pohled*musím mu pomoct,Rose..*vydechne a znovu koukne na tu paní.Není z toho nadšený.Zavře oči a chvíli je tak nechá.Po chvíli je otevře a rozejde se za tou paní.Zadívá se jí do očí a ovlivní jí.Vydechne a polkne.Potom se do ní zakousne a začne z ní pít*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Oct 16, 2014 9:22 pm

*Sleduje Stefana*Protože chci jeho.Slyšel jsem,o něm hodně......Je pro mé plány lepší,než ty*koukne na Rose*tebe využiju možná někdy jindy.Až na tebe přijde řada*usměje se a zadívá se znovu na Stefana.Ta jeho spolupráce se mu líbí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Oct 16, 2014 9:28 pm

Stefane ne! *Zamračí se na Klause a doufá, že se Stefan co nejdřív odtrhne, aby tu paní nezabil.Znovu koukne na Klause.* Teď očekávám tu pomoc. *Vrátí pohled na Stefana a jde k němu a té paní.* Stefane?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Oct 16, 2014 9:32 pm

*Pije z té paní.Slyší Rose a nejradši by se od té paní odtáhl.Nechce jí zabít,nechce znovu zabíjet,ale dluží to Damonovi.Zavře pevněji oči a pije z té paní dál.Když začne ztrácet vědomí,chytne jí,aby nespadla*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Oct 16, 2014 9:35 pm

*Usměje se a kývne,když Rose řekne,že očekává pomoc.Sleduje,jak jde k němu a snaží se na Stefana mluvit.Stojí tam a jen to dění sleduje a poslouchá.Teď už má všechno,co chtěl a může uskutečnit své plány*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 4 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru