TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 22, 2015 10:01 pm

Řeknu jí ať leží.Třeba poslechne a bude ležet pořád..*Zavrtí hlavou a poslouchá další její slova.pořád jen poslouchá a skoro žádné slovo nepatří k dobré zprávě*Ano,Maddox má pravdu,na dítěti mi záleží,ale bylo by lepší.Ne,bylo by skvělé,kdyby to přežila i ona.*Vydechne a polkne*Pokud zemře zítra nebo do týdne.Kde bereš tu jistotu,že dítě přežije...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Sun Mar 22, 2015 10:12 pm

*Pokrčí rameny na to,že třeba poslechne.Samozřejmě by u ní mohla zůstat a hlídat jí,ale to by pak s Maddoxem neměla žádné soukromí.A chůva není.Koukne na Klause a kývne.* Ano,skvělé by to vskutku bylo.Pro mě určitě. *Nakloní hlavu k rameni.*Myslela jsem,že jsme o tom mluvili.Emmalyn by se uvedla do uchovávacího kouzla,dokud by dítě nebylo připravené přijít na svět.Pak by.... *Znovu sklopí pohled.* se Emma pohřbila a ty bys měl svého vysněného syna,který ti vrátí rodinu. *Z jejích slov je cítit ta skrytá výčitka.Nechápe,proč tak vyšiluje kvůli smrti Emmalyn,když mu jde o dítě a jeho rodinu.Takhle jí to Maddox řekl.Zamračí se na něj,když si to znovu uvědomí a zase má chuť mu za to jednu vrazit.Asi se nechce starat.* Prý máš sestru.Zajisté se ti o syna postará,když tu nebude Emmalyn,aby jsi toho neměl moc. *Neodolá tomu,aby se na něj ušklíbla,čehož ale vzápětí lituje.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 22, 2015 10:28 pm

Jistě,zapomněl jsem..*Kývne a zadívá se na zem*Té zrádkyni ho nikdy nesvěřím*Pootevře pusu a trhaně se nadechne*Nikdy už přede mnou její jméno nevyslovuj..*Rozkáže jí a usadí se do křesla.Opře se o opěradlo a loket dá na opěrku pro ruku.Zakryje dlaní svou pusu a zamyslí se na chvíli*Nešlo by..*Sundá ruku z pusy*Jí potom oživit??Nechat jí v tom stavu a až dítě vyjde na svět.Oživit jí...*Napadne ho další otázka*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Sun Mar 22, 2015 10:36 pm

*Zvedne obočí nad tím,jak nazve svojí sestru a zvedne ruce v obranném gestu.* Jako bych nic neřekla. *Protočí panenky,když jí rozkáže a zavrtí hlavou.Zadívá se na něj,když se usadí zpátky do křesla.Poslouchá jeho nápad a když se nad ním zamyslí,docela jí zaujme.Přimhouří na něj oči.On vážně chce,aby přežila.* Tobě na ní záleží!! *Pootevře pusu ve chvíli,kdy jí secvakne a hned by si za tu větu nafackovala.Rychle uhne pohledem a zarazí si ruce do kapes.* Je to dost dobrý nápad,ale jestli by to šlo se musím domluvit s Maddoxem. *Pokrčí lehce rameny.* Oceňuji,že tě to napadlo. *Zvedne mírně koutek.Tak jako tak to přináší alespoň malou naději.* Omluv mě. *Omluví se pak a vyběhne schody do pokoje Emmalyn,aby jí odpojila zcela jistě vykapanou krevní konzervu.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 22, 2015 10:50 pm

Nic takového jsem nikdy neřekl...*Koukne na ní vražedným pohledem, když má pravdu.Záleží mu na ní,ale odmítá si to přiznat*Dobrá,zeptej se Maddoxe a domluv to s ním.Věřím,že on přijde na způsob,jak to udělat*Vydechne*ale mělo to v první řadě napadnout tebe a nebo Maddoxe*Řekne a kývne na to,že jí omluví.Počká,až odejde z obýváku a pak si nalije Whiskey,kterou do sebe hodí na ex.Potřeboval to všechno trochu zalít.Jestli se někdo dozví,že mu na ní záleží,bude to jeho konec*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Sun Mar 22, 2015 10:56 pm

Neřekl jsi to,ale neskryješ to.Smůla. *Zahlásí ještě než zmizí do schodů.Ví dobře,že jí slyšel.Poplácá se za to v duchu po rameni a protočí oči nad tím,že to mělo napadnout jí,nebo Madda.Tohle jeho samolibé,namyšlené ego.* Jednou ti nakopu prdel,Mikaelsone. *Pomyslí si a vejde do Emmina pokoje.Vidí,že je při vědomí a vnímá.Klekne si k ní,vyjme jí jehlu ze žíly.Opatrně všechno odklidí a sedne si k Emmě na postel.Odhrne jí vlasy z čela a přiloží jí dlaň na břicho.* Jak se cítíš? *Zeptá se jí tiše a pousměje se na ní.Ona je aspoň normální.* Mimochodem...Čekáš chlapečka.Gratuluju... Klaus už to ví.
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 22, 2015 11:01 pm

*Nějakou chvilku slyší tlumený rozhovor dole v patře,ale nemá páru,o čem tam mluví.Pootevře oči,když k ní Anastasia přijde a pousměje se na ní.* Mnohem líp...Děkuju. *Špitne.* Kde je Klaus? *Zeptá se hned.* Vážně chlapečka? *Rozšíří se jí oči a prostoupí do nich dojetí.Její úsměv se rozšíří a úlevně vydechne.* Jsem moc ráda...A je v pořádku? *Zeptá se starostlivě a ruka jí vystřelí k oblině pod tílkem.* Ano... Potřebovala bych něčeho napít,prosím.Mám hroznou žízeň.
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Sun Mar 22, 2015 11:09 pm

Rádo se stalo.Od toho jsme tady. *Usměje se na ní mile.Tak moc by jí chtěla pomoct.* Je dole.Řekla bych,že vstřebává to,jak mu vy dva dáváte zabrat. *Zasměje se a je si vědoma,že Klausovi jejich rozhovor neunikne.* Samozřejmě,že je v pořádku.Spí a bude spát minimálně do zítřka.Musela jsem ho uspat.Neboj se o něj.Děláme maximum a můžu ti odpřisáhnout,že bude v pořádku *Kývne na to,že potřebuje pít.* Vydrž. *Usměje se a odběhne dolů do kuchyně,aby jí napustila džbán s vodou.Spolu s ním vezme skleničku a donese jí zpátky Emmě.Po cestě nahlédne do obýváku a ušklíbne se na Klause.Podá Emmě skleničku s vodou a nechá jí se napít.* Jdu pokračovat ve výzkumu.Tvůj pan domácí mě zaúkoloval.Takže zatím,Emmalyn. *Pohladí jí po rameni a zmizí z jejího pokoje.Minimálně do zítřka se o ní nemusí bát.Seběhne schody a dojde do obýváku za Klausem.* Emmalyn je vzhůru.Určitě jsi slyšel náš rozhovor.Chlapec bude do zítřka nečinně spinkat,takže se nemusíte obávat.Já jdu zpátky za Maddoxem a domluvíme se na tom uchovávacím kouzlu.Potřebuješ ode mě ještě něco? *Zeptá se ho a opře se ramenem o futra.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 22, 2015 11:25 pm

*Zašklebí se trochu,když řekne,že to nezakryje.Sedí v křesle a poslouchá jejich rozhovor,aby mu náhodou něco neuniklo.Koukne na Anastasii,když se za ním vrátí*Ano,slyšel jsem*Kývne*Jistě,jdi...Nepotřebuji už nic*Zavrtí hlavou*Můžeš jít a přemýšlet nad těmi kouzli,abys byla připravená,kdyby bylo nejhůře...Sama si řekla,že to jednou přijde,tak se připrav a promysli to s Maddoxem*Vydechne*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 22, 2015 11:30 pm

Díky... *Usměje se za tu vodu,opře si polštář o pelest postele a usadí se na posteli.Napije se,odloží skleničku a zůstane sedět.* Můj pan domácí nerad,když se někdo fláká. *Zasměje se.* Zatím Ano.A děkuji. *Usměje se na ní a mávne jí,když odejde z pokoje.Je za chlapce tak šťastná.Kousne se do rtu,když si uvědomí,že je šťastná hlavně proto,že Klaus by chlapce radši.Potřese hlavou a pohladí si bříško.* Ty mi dáváš,kloučku.... *Promluví ke svému bříšku.* Nesmíš maminku tak trápit... Jaké jméno ti asi dám? *Opře se do polštáře zády a s pohledem na svoje bříško se usměje.Přitom přemítá o vhodném jménu.Bude si muset promluvit s Klausem.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Sun Mar 22, 2015 11:34 pm

Jistě pane. *Vysekne mu přehnanou poklonu a zasalutuje mu jako voják.Neubrání se přitom ušklíbnutí.* Ty jeden arogantní .... *Vyšle mu telepaticky a sladce se usměje,jako že ona nic.* Přijdeme s Maddoxem zítra.Dej na ni pozor. *Zakření se a kývne na něj znovu zdvořile a formálně.* Pane Mikaelsone. *Ukloní se a s ušklíbnutím opustí jeho dům.Vydá se hned domů za Maddoxem,aby si s ním mohla promluvit o těch kouzlech.Jak Klaus nakázal.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 1:02 pm

Jistě*Kývne*Zatím,Anastasie*Rozloučí se s ní a sleduje jí,jak opouští jeho dům.Zvedne hlavu nahoru,když Anna odejde.Potom vyjde z obýváku a rozejde se nahoru.Zastaví se před dveřmi od Emmyna pokoje.Nakonec se ale otočí a odejde k sobě.Rozhodne se jí nechat v klidu.Vejde do svého pokoje,zavře za sebou dveře a odejde k onu.S rukami založeními na hrudi se zadívá ven.Štve ho,že na něm Anna poznala tu hroznou věc.Nikdy nechtěl,aby mu na nikom záleželo.Musí se toho pocitu zbavit,ale netuší jak.Strach o ni je silnější*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 1:24 pm

*Zaslechne Klause za svými dveřmi,ale jelikož pak uslyší i to,že odchází od jejích dveří,posune se opatrně na posteli.Už má vymyšlené jméno a chtěla by se o něm s Klausem poradit.Dojde ke dveřím jeho pokoje,kam má přísný zákaz vstupu a respektuje to a zaklepe.* Klausi? *Hlesne přes dveře a opře se vedle nich o zeď zády.* Líbil by se ti Christian? *Zeptá se ho a usměje se na svoje bříško.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 1:44 pm

*Otočí hlavu směr dveře,když mu na ně někdo zaklepe a za nimi se ozve Emmalyn.*Ano,Christian je vskutku krásné jméno,ale měla bys ležet a odpočívat*Odejde ke dveřím a otevře je.Vyjde za ní na chodbu a dveře hned zavře*Není ještě brzy,přemýšlet nad jeho jménem??*Pozvedne obočí a opře se o dveře svého pokoje*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 1:55 pm

*Spokojeně vydechne,když se mu jméno Christian líbí a zaksichtí se na dveře,když jí pokárá za to,že by měla ležet a odpočívat.* Však já ležím a odpočívám celé dny.Musela jsem si protáhnout nohy a páteř. *Odpoví mu přes dveře a v tom vyjde z pokoje za ní na chodbu.Ani se nesnaží z něj dostat,co v tom pokoji tak urputně schovává.Zvedne k němu oči a pousměje se.* Myslím,že je správný čas...Však víš... Kdyby se něco stalo,tak... *Pokrčí rameny.Na jednu stranu je hezké,jak jí přesvědčuje o tom,že přežije,ale na druhou stranu jí všichni říkají,že musí odpočívat,musí být silná,musí vydržet a že možná zemře.Sklopí oči k nohám a chvilku si pohrává s pramínkem vlasů.* Chtěla jsem,abychom ho pojmenovali spolu,kdybych umřela. *Řekne mu prostě,ale nedívá se na něj.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 2:11 pm

Kdyby se něco stalo,tak..?*Koukne na ní.Vydechne,když řekne další větu.Neví jestli jí má říct,že možná existuje způsob,jak jí udržet na živu*Dobrá.Dáme mu jméno Christian*Kývne a usměje se*Je to krásné jméno...*Zopakuje znovu svá slova a koukne se před sebe*Měla si se jménem dobrý nápad..*Pochválí jí to a koukne na ní*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 2:19 pm

Vážně?? *Zvedne k němu oči a vystřelí jí obočí.Je překvapená,že hned na prvním jméně se shodli.* Takže Christian. *Usměje se zeširoka,pohladí si bříško a koukne na něj.* Super,díky... *Zasměje se potěšeně potom,co jí pochválí a spontánně ho obejme kolem krku.Dá mu pusu na tvář a odtáhne se od něj.Všechno se to seběhlo během chvilinky.* Tak já a Christian si jdeme lehnout,abychom tě nerušili. *Mrkne na něj s veselými jiskřičkami v očích,natáhne se na špičky,prostě ho políbí a rozejde se pomalu do svého pokoje.Má takovou radost,že jí to ani nepřišlo nějaké divné.Ještě se za Klausem otočí přes rameno.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 2:36 pm

*Kývne*Christian*Usměje se a koukne na její bříško,když ho pohladí.Hned se koukne zpátky na ní.Uchechtne se nad tím,jak ho objala a dala pusu na tvář.Objetí jí však neopětoval*Nerušíte mě,ale ležet by si měla*Nechá se od ní políbit,ale ani to jí neopětuje.Vážně by chtěl,ale čím více jí bude objetí a polibky opětovat,tím snáze i ona pozná,že mu na ní záleží a to nechce.Pokud to může nějak skrývat,udělá to.Už jen pro její dobro.Koukne na ní,jak odchází do svého pokoje a usměje se na ní,když se na něho podívá *
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 3:20 pm

*Usměje se na něj taky,když ho vidí.Má ho čím dál radši.Zamává mu pubertálně před dveřmi od svého pokoje a nakrčí s úsměvem nos.Zavře za sebou dveře a opře se o ně zády.* Musíš být na otce hodný,Christiane.Až tu maminka nebude.Je to hodný člověk,jen to nedává znát. *Promluví ke svému bříšku a odlepí se ode dveří.Docela jí ta "procházka" unavila.Vůbec si neuvědomuje,že má Klaus ten svůj sluch a mohl jí slyšet.Dojde ještě k oknu,otevře ho,aby vyvětrala v místnosti a pustila k sobě trochu sluníčka.Hned jí vlétne trochu sněhu do pokoje,což jí znovu vykouzlí úsměv na tváři.Zaleze si do postele a vytáhne si z nočního stolku notýsek.Začne zapisovat slova písničky,která se jí rojí v hlavě.Chtěla by tady mít svojí kytaru.Při zapisování si tiše zpívá a když dopíše,odloží notýsek hřbetem nahoru.Lehne si na bok a usne.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 4:48 pm

*Sleduje jí do doby,než vejde do svého pokoje.Zaslechne její slova,jak mluví na své bříško a usměje se nad tím.Vejde do svého pokoje a zadívá se na svůj rozdělaný obraz.Odejde k němu,vezme do ruky paletu,štětce a začne se mu zase věnovat.Napíná přitom svůj sluch,kdyby Emmalyn zase chodila po domě nebo se jí něco stalo,aby to slyšel a nepřišel třeba pozdě.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 5:19 pm

*Vzbudí jí docela nesnesitelný hlad.Vzhledem k tomu že včera nepozřela sousto a dneska taky ještě neměla nic,vstane a zavře okno.Obleče si mikinu po bráškovi a sváže si vlasy do culíku.Na teplé ponožky oblékne ještě jedny a opatrně otevře dveře.Nemusí poslouchat,že by měla ležet.Napne uši,jestli Klaus není dole a nemá návštěvu.Když zaznamená jen ticho,vyklouzne z pokoje a zabouchnou se za ní dveře s docela silnou ránou.Nadskočí a rychle se rozejde ze schodů dolů.Zamíří do kuchyně a nalije si vodu do sklenice.Otevře lednici a ušklíbne se nad tím,že tady toho Klaus tedy moc nemá.Nejradši by se oblékla a došla si někam pro čínu,nebo pro pizzu. Neopouštěj dům,Emmalyn.Není to bezpečné... Bla bla... *Pokecá si sama se sebou.Vyndá maso z mražáku,nechá ho rozmrznout a během toho si připraví brambory do pekáče,aby je mohla nechat zapéct i s masem.Zdlábne nakrájenou zeleninu a když se ponoří do vaření,začne si tancovat a zpívat po kuchyni.Děťátko spinká a jí je konečně skvěle.Když najde rádio,zapojí ho a zapne muziku,aby jí u toho bylo veseleji.Třeba je Klaus někde venku.Toho musí využít.Zesílí si song a zpívá si spolu s rádiem s tím,že místo mikrofonu používá vařečku.Baví se tak,než jí rozmrzne maso.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 6:36 pm

*Když zaslechne,že Emmalyn zase chodí,vydechne.Nemůže jí ale pořád hlídat a rozkazovat jí věci,jako to,aby ležela.Musel by pak kolem ní pořád běhat a služku jí dělat odmítá.Poslouchá proto jen,zda je u ní vše v pořádku a věnuje se přitom svému kreslení.Jakmile pak pustí písničky,odloží paletu a štětce.Otočí se a odejde z pokoje,protože přes hudbu neuslyší,když se jí něco stane.Odejde do kuchyně a zůstane stát mezi dveřma.Založí ruce na hrudi a s úsměvem sleduje,jak se tam baví s vařečkou v ruce*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 6:48 pm

*Udělá otočku,aniž by přestala zpívat a křepčit a oči jí padnou na Klause.Zmrzne v pohybu a zamrká vyjeveně několikrát rychle za sebou.Hned přestane zpívat i tančit a nafoukne tváře.Vzduch z nich s výdechem vypustí a poškrábe se ve vlasech za uchem.* Bavíš se? *Zakření se na něj a otočí se k masu,které už rozmrzlo.Vytáhne ho z obalu a začne ho krájet na kostičky.Doufá,že jí ta rudá z tváří rychle zmizí a Klaus si ničeho nevšiml.* Myslela jsem,že jsi někde venku.Mám hrozný hlad a tak.. *Pokrčí rameny.Vlastně mu to říká jenom proto,aby zakecala svoje vystoupení.Klaus sice nevypadal naštvaně,ale bůh ví,co se mu honí hlavou.Je tak nečitelný.Pootočí se na něj a dělá,jako že se vůbec nic nestalo.Ztlumí rádio,aby se slyšeli.Tedy aby ona jeho slyšela,protože on slyší asi všechno.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 6:58 pm

Vlastně ano..*Usměje se na ní*Klidně si mohla pokračovat v tom,co jsi dělala...*Pokrčí rameny*Jako bych tu nebyl*Opře se o futra a sleduje jí*A jak vidíš,jsem pořád tady...*Vydechne a opře si o futra i hlavu*Vždyť já nic neříkám...Když máš hlad,tak se najez,je to tvá věc*Zadívá se na zem.Bude muset zaměstnat nějaké děvče,aby si jídlo nemusela dělat Emmalyn nebo on.Když musí odpočívat.Sežene jí nějakou služku,alespoň i on bude klidnější,když kolem ní někdo bude běhat a nebude muset všechno dělat sama*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 7:04 pm

*Otočí se k němu a ušklíbne se na něj.* Jsem moc ráda,že jsem vás pobavila. Můj pane. *Ukloní se a hravě se zasměje.Pak se znovu otočí k masu.Pootočí na něj při krájení masa hlavu a přikývne.* Ano,to vidím.A já vypadám jako magor,když tu vřískám a křepčím po kuchyni.Jsem opravdu ráda,že jsi toho svědkem... Jau! *Pískne a škubne rukou,když se řízne do prstu.Hned si ho strčí do pusy,aby nakapala krev všude možně.* Něco jako lékarničku u upírů asi budu hledaz zbytečně,co? *Otočí se na něj a vyndá palec z pusy.Nakrčí nos a hlavu skloní k rameni,když jí řekne,ať se klidně nají.Znovu se otočí k masu,opláchne si ruce a i s krvácejícím palcem dodelá přípravy jejího jídla.Naháže maso do pekáče s bramoborami,všechno okoření a hodí to do trouby v pekáči.Krvácející palec znovu strčí do pusy.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 37 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru