TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Ammy Venus

5 posters

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 14, 2014 6:54 pm

*Kývne souhlasně hlavou.* To je pravda. Až se to malé narodí, nikomu ho nepůjčím. No co, jsem majetnická. *Vzpomene si na své dětství, kdy málokdy půjčovala své nejoblíbenější panenky svým kamarádkám. Musí se té myšlence zasmát. Vstane a jde za Oliverem do kuchyně a obejme ho zezadu.* Dala bych si strašně mega velký steak. Sakra, to je špatné, já steaky nikdy moc nejedla. *Zatváří se nešťastně.* Štěňátko? Jeeee, to je sladké lásko. *Trochu se nahne, aby ho mohla políbit aspoň na tvář.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Sun Sep 14, 2014 7:08 pm

*Vyndá z lednice tři velké flákoty masa a spokojeně se usmívá.* Tohle nebudou ledajaké stejky. To budou takzvaní ''zabijáci''. *Zasměje se a začne chystat marinádu.* Dáme si k nim hranolky, nebo co? *Mrkne na Ammu a nechá se políbit na tvář, chytne jí za bradu a líbne na rty.* Jo, myslel jsem, aby nám tu nebylo smutno, ale to teď nehrozí. *Zamrká na Ammu a naloží stejky do marinády.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 14, 2014 7:20 pm

*Sleduje Olivera, jak připravuje jídlo. Musí se usmívat.* Víš, že chlap, který to umí v kuchyni, je strašně sexy? *Zašeptá mu něžně a trochu koketně do ucha. Pak se jen zaculí a dělá, že to vůbec neřekla.* Jo, hranolky stačí. *Řekne a zamyslí se.* Udělala bych i salát, ale můj drahý mi nedovolí na nic sáhnout. *Řekne na oko nešťastně a pak se zasměje.* No, teď budeme mít starostí až nad hlavu. Ale miminko je hezká starost. *Dodá s úsměvem.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 16, 2014 10:02 pm

Na tu starost se moc těším. *Políbí ji a připraví skvostnou večeři.Prostře stůl a připraví i zeleninový salát.* Tak mamčo. Ke stolu. Jde se papat. *Zazubí se na ní a odsune jí židli. Nalije jim džus a sedne si naproti ní.* Dobrou chuť, milláčku.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 16, 2014 10:15 pm

*Jen se spokojeně usměje.* No, to si řekneme, až se v jednu ráno budeme hádat, kdo vstane k plačícímu prckovi. *Zasměje se.* Lásko, opravdu mi teď budou všichni říkat mamčo? Bože připadá si najednou hodně stará. *Zatváří se nešťastně a pak se zasměje. Nechá se usadit.* Budu se nudit celých devět měsíců. *Řekne, když vidí, že vlastně na nic nemohla ani sáhnout.* Ale vypadá to úžasné. Dobrou chuť. *Usměje se na něj a začne jíst. Jde jí to celkem rychle.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 17, 2014 2:45 pm

*Když spořádá celou svojí porci, spokojeně se usměje a pohladí se po břiše.* Jako bych taky jedl za dva. Uffff. *Oddechne si a čiperně se zvedne, aby mohl vyskládat čisté nádobí z myčky a skládá tam špinavé.* Spíš je to takové sladké. ''Mamča''... *Řekne láskyplně a políbí ji.* Zvykej si, lásko. *Zavrní jí do ucha a pohladí jí po vlasech.* Tak teď koupel a hurá do pelechu. *Prohlásí, když se podívá na hodiny.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 17, 2014 2:54 pm

*Konečně dojí svou porci. Chce zase aktivně začít pomáhat, ale když vidí Olivera, jak si s tím poradil sám, tak to vzdá. Jen se usmívá a pozoruje ho.* Víš lásko, ale do práce stejně půjdu. to mi snad nezakážeš. *Usměje se na něj, když jí políbí.* Jinak se vážně unudím. *Povzdychne si a pak vstane.* Sprchu si sama dát můžu? Nebo, že bych to taky nezvládla? *Zaculí se. Tohle spíš bere jako takovou tu koketní provokaci. Hned na to pomalu vyjde po schodech nahoru a směr koupelna.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 17, 2014 3:10 pm

*Vyvalí na ní oči.* Ty půjdeš s prckem v bříšku do práce? *Hned nato ho ale sejme tou provokací a sleduje její zadeček, jak s ním pohupuje,když jde po schodech. Přimhouří oči a s úsměvem vyběhne za ní do koupelny.* To nenenenene. Nemůžeš se sprchovat sama. *Zazubí se na ní a pomůže jí svlékat se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 17, 2014 3:18 pm

*Jen se nevinně pousměje. Hned by mu nejraději udělala přednášku, že pracovat klidně může, dokud je zdravotně v pořádku. Akorát se musí trochu více šetřit a nesmí dělat noční směny. Ale na to je dneska moc unavená už. Proto ho uzemní tou svou provokací. Moc dobře ví, že půjde Oliver za ní.* Tak, že bych někomu zavolala, aby mi tu šel dělat společnost? *Nechá si pomoc svlékat. Otočí se a s provokací se na něj zaculí, pak ho políbí. Taky mu začne svlékat jeho oblečení.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 17, 2014 9:49 pm

*Zasměje se a nechá se vysvléct.* Lásko,nikdo,kromě mě ti společnost dělat nebude.Zvykej si. *Zakření se a skočí s ní pod sprchu.Celou si jí láskyplně umyje a odnese v ručníku do postele.Vzpomene si na ''dáreček'',co nechal dole v bundě.Seběhne tedy v ručníku kolem pasu dolů a s tajuplným úsměvem se vrátí do ložnice.* Něco pro tebe mám,krásko.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 17, 2014 10:09 pm

*Zasměje se.* Chudák naše dítě. Kvůli tvému majetnickému chováni ho budu muset nechat asi někde v porodnici. *Hned ho ale políbí, aby pochopil, že si dělala srandu. Nechá se umýt, také mu oplácí doteky. Pak se nechá odnést do ložnice na postel.* Kam jdeš? *Posadí se a zvědavě čeká, co Oliver plánuje. Trochu překvapeně a zkoumavě si ho prohlíží.* Pro mě? Ale já nemám narozeniny. *Pousměje se. Ale sama je hrozně moc zvědavá.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 17, 2014 10:18 pm

*Pousměje se jejímu zvědavému pohledu.* To přece neznamená,že nemůžeš nic dostat. *Uculí se tajemně a klekne si před ní k její straně postele.Chytne jí za ruku a podívá se jí do očí.* Amm.Vezmeš si mě? *Vydechne nervozně a usměje se na ní.Otevře dlan druhé ruky a odhalí tak stříbrný prstýnek,prokládaný maličkými diamanty.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 17, 2014 10:32 pm

*Usměje se.* Ale vždyť toho pro mě děláš tolik. *Řekne stále s úsměvem. Ale najednou jí úsměv zmrzne. Normální výraz vystřídá šokovaný. Sleduje, co Oliver nacvičuje.* Olivere? *Nechá se chytnout za ruku. A když uslyší jeho žádost o ruku, jako by na okamžik ztratila dech. Oči jí zabloudí na prstýnek, ale hned se zase koukne Oliverovi do očí. Nečekala to. Z očí jí začnou téct slzy. Ale objeví se jí i úsměv.* Já...Ano. Ano, vezmu. *Dostane ze sebe a skočí mu kolem krku.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 17, 2014 11:08 pm

*Nejdřív přestane dýchat,jakmile začne Amma plakat,ale hned co mu skočí kolem krku s úsměvem a přijme jeho žádost,dojme to i jeho,přitiskne jí k sobě a dlouze jí políbí.* Budu ten nejštastnější chlap pod sluncem lásko. *Hladí jí po vlasech a vezme jejímtvář do dlaní.* Moc tě miluju. *Zašeptá se slzou na kraji oka a políbí jí znovu.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 17, 2014 11:18 pm

*Polibek opětuje.* Já budu nejšťastnější. *Zašeptá a chvíli zůstává v jeho náruči.* Miluju tě. *Řekne mu ještě s úsměvem do očí. Pak si vezme ten krásný zásnubní prstýnek a navleče si ho na prst.* Krásný. Sluší mi? *Ukáže mu ruku s prstýnkem.* Panebože, já jsem blbka. Já úplně zapomněla. Sakra. *Vzpomene si, že Rose slíbila, že jí napíše co a jak ohledně jí a Olivera. Úplně na to zapomněla. Něco jí napadne. Vezme mobil, vyfotí si prstýnek na své ruce. Pak začne psát smsku.*
kód:
Rose, promiň. Nějak jsem zapomněla ti napsat. Dopadlo to nakonec... No koukni sama. Amm.
*Odešle smsku Rose a přidá k ní i tu fotku. Pak se koukne zase na Olivera.* Tak teď už jsem jen tvá. *Stáhne si ho na sebe. Ale opatrně samozřejmě.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 17, 2014 11:34 pm

Mmmm,sluší ti moc.Jsi s ním ještě krásnější a to jsem si myslel,že je nemožné. *Usměje se a přivine jí k sobě,pak sleduje,jak si fotí ruku s prstýnkem a datluje SMS.* Komu jsi se chluvila takhle začerstva? *Usměje se a nechá se opatrně stáhnout vedle ní.* Tak ted hajnout a spinkat. *Pronese něžně a zavrtá je pod peřinu,kde jí k sobě láskyplně přivine.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 17, 2014 11:44 pm

*Spokojeně se usmívá. Tohle by si nikdy nemyslela.* Komu? Ale víš jak, musela jsem to hodit na nějakou tu sociální síť, aby o tom věděli všichni. Ne, kamarádce. *První vtipkuje. ale pak se usměje a přitulí se k němu, když i Oliver leží vedle ní.* Mě se spát nechce. *Zaculí se. Má takovou radost, že má chuť vtipkovat a provokovat.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Thu Sep 18, 2014 12:54 am

Kamarádce.... *Zaculí se.* Rose,že? *Koukne na ní vševědoucím pohledem a pak se zasměje.* Budeš spát.Tečka. *Umlčí jí polibkem a zavře oči.Začne se dostávat v myšlenkách k jejich Velkému dni a spokojeně,pravidelně oddechovat.* Miluju Tě,blázínku. *Zašeptá v polospánku.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Thu Sep 18, 2014 1:00 am

*Kývne hlavou a usměje se.* Ty prostě poznáš všechno, že? *Řekne s nevinným úsměvem.* Ale já... *Nedořekne, protože jí Oliver umlčí polibkem. Nebrání se a polibek opětuje. Kouká na něj ještě nějakou dobu s takovým spokojeným výrazem ve tváři. Potom se k němu víc přitiskne a zavře oči.* Já tebe taky. *Zašeptá mu odpověď a hned na to usíná.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Thu Sep 18, 2014 6:27 am

*Ještě jí k sobě silněji přivine, když cítí její pohled na tváři a když slyší, že oddechuje pravidelně a nemluví, spokojeně se usměje a vzápětí usíná.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 3:52 pm

*Vzbudila se asi po hodině, co Oliver odešel do práce. Nebavilo jí jen ležet a nic nedělat. Proto vstala a šla si hodit sprchu. Oblékla se a trochu upravila. Ale nepřeháněla to moc. Ustlala postel. Šla si uvařit čaj a dostala do sebe snídani. Rozhodla se, že trochu uklidí a tak. Pustila si MTV na televizi a začala "pobíhat" sem a tam. Vyprala, umyla nádobí, vyžehlila, trochu přetřela už moc velkou vrstvu prachu na některých površích nábytku. Občas si zpívala a kroutila do rytmu známějších písniček. Takže nevnímala skoro nic. Mobil sice měla položený na stolečku u televize, ale asi by ho ani v tom "tranzu" neslyšela.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 4:04 pm

*Dorazil domů z práce celkem unavený, měli dneska docela fofry, protože spravovali auta třem mladým klukům.Vešel do dveří, skopl ze sebe boty a v rozepnuté košili a roztrhaných džínách vešel do obýváku a vytřeštil oči.* Amm?!?! *Vyrazil za ní, když na ní narazil v uklízecí náladě.* Héééj, co děláš? Všechno se tu blejská, co to má znamenat?? *Kouká na ní napůl naštvaně a napůl s úsměvem, chytne jí kolem pasu, zakloní a políbí jí dlouze na rty.* Zlobíííš. Maličká.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 4:14 pm

*Pokračuje v úklidu. Jako samozřejmě ví, kdy by měla dost. Takže i tak se hlídá. Vlastně skoro by neslyšela přes tu hudbu, že někdo přišel. Trhne sebou, když uslyší Oliverův hlas. Otočí se a koukne na něj provinile, jako by jí nachytal bůhví pří čem.* Ehm. Ahoj lásko. *Zčervená trochu, protože se zastydí.* No já jsem se nudila. A v pohodě, nepřeháněla jsem to. *Snaží se to nějak zamluvit. Když jí Oliver z ničeho nic políbí, tak ví, že má napůl vyhráno. Odtáhne se od něj mírně a zaculí se.* Zlobím, jo? *Prohlídne si ho s trochu koketním výrazem si ho přitáhne nazpátek a polibek mu oplatí.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 4:25 pm

Hrozně zlobíš. *Plácne jí po zadku, ale něžně, žádnou ránu.* Měla jsi odpočívat. *Zazubí se a pustí jí po jejím polibku.* Co si dáme k véče? *Mrkne na ní rošťácky a pohladí si břicho.* Mám hlad jako vlk.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 4:43 pm

*Zaculí se, když jí Oliver plácne přes zadek.* Tak jestli tohle byl trest, tak budu zlobit každý den. *Řekne, ani neví jak jí to vylétlo z pusy. Pak se začne smát.* Já vím, vždyť odpočívám pořád. Ale prostě jsem potřebovala pohyb. *Vysvětluje.* Večeře? Lásko, vždyť je ještě brzo. *Koukne na něj překvapeně.* Ale něco ti udělám, abych si odpracovala svůj trest. *Koukne na něj napůl nevinně jako andílek a napůl koketně.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 12 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru