TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Ammy Venus

5 posters

Strana 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 7:02 pm

*První nechápe a pak když jí začne okukovat, ho se smíchem okřikne.* Heeeeej! *Začne se jakože stydlivě zakrývat.* To mám chodit pořád jenom nahá, aby jsi měl dobrou náladu? *Zasměje se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 7:14 pm

To by bylo úplně nejlepší. *Přikývne s absolutně vážnou tváří a pak se uculí.* Ale jen doma. *Dodá se smíchem.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 7:24 pm

*Trochu šokovaně na něj koukne.* Cože? Ty chceš, abych se kolem tebe promenádovala nahá? *Pohoršeně se na něj koukne.* No dobře, tak já se jdu ale projít ven. *Začne jako že vstávat a culit se u toho.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 7:42 pm

*Uchechtne se a za ruku jí stáhne zpátky k sobě.* Já řekl, že jen doma, princezno. To jsi asi přeslechla velmi důležitou informaci. *Zasměje se a dá jí pusu do vlasů.* Co podnikneme? Teď vážně ale.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 8:12 pm

*Nevinně se usměje.* Vážně jsi to řekl? To jsem si nevšimla. *Říká schválně a pak se zasměje.* Nevím. Můžeme se na něco dívat. Nebo... *Zapřemýšlí.* Mám tu nějaké hry. *Vstane a mezi DVD najde nějaké disky s hrami. Podá je Oliverovi.* Dostala jsem to k té televizi, ale nikdy jsem to nezkoušela. Ale nahý to hrát nebudeš, takže se běž obléct. *Řekne a pak se začne smát. Najde svůj ručník a omotá si ho kolem sebe.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 8:22 pm

*Pootevře pusu, když mu řekne, že nesmí hrát nahý a s výrazem zklamaného tříletého dítěte si dojde do ložnice pro boxerky.* Lepší? *Řekne a rozhodí ruce, když sejde za Ammou zpátky, plácne sebou na gauč a kouká na stolní hry, které Amma dostala k televizi. Chláme se, co všechno tam má a vytáhne pexeso.* Jůůůůů. Tohle chci. *Zazubí se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 8:28 pm

*Prohlídne si ho, když se vrátí oblečený.* Ano, lepší. Víš, že bych se pak nemohla soustředit, kdyby jsi mě tu oblboval nahatý. *Zaculí se a nahne se k němu, aby mu dala polibek.* Ale já se oblíkat nemusím. *Přitáhne si ručník blíž k tělu a pobaveně sleduje Olivera, jak se rozhlíží po hrách.* Klidně. *Zasměje se.* Už si musíme trénovat rodinné večery do budoucna. Děti si taky rádi hrají. *Dodá.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 8:44 pm

*Opětuje jí polibek.* No jo já zapomněl, že jsem tak sexy, že ze mě padáš do mdlob. *Zachechtá se a koukne na ní nesouhlasně, když se omotává ručníkem.* Však na tobě dlouho nevydrží. *Zamumle si pod vousy a otáčí kartičky na stůl obrázkem dolů, aby mohli začít hrát.* Tak v tom si budeme s prckama rozumět. Já si taky moc rád hraju. *Štípne Amm jemně do zadečku a když otočí všechny kartičky, mrkne na ní.* Kdo začne? Asi ty, dámy mají přednost. Obzvlášť ty krásný. *Zazubí se a nechá jí vybrat první pár.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 8:57 pm

*Zasměje se.* No jasně. Ještě by jsi mě tu musel křísit. *Trochu šokovaně se na něj koukne, protože přece jen něco málo zaslechla o ručníku.* Cože? Lásko, asi se půjdu taky obléct. *Zaculí se.* Tak doufám, že budeme mít holčičku. *Vyjekne jemně, když jí Oliver štípne do zadku a pak ho plácne po ruce.* Nech si toho. *Pak začne hrát. Otočí první dvě kartičky a hned na poprvé se trefí do stejného obrázku. Podruhé, ale už ne.* A co dostane výherce? *Koukne na něj.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 7:52 pm

Nééé neoblíkej se. Budu pak smutnej. *Uculí se a když ho Amma plácne po ruce sykne a zasměje se.* Jauva. Vidíš jde ti to. *POlíbí jí a když se nestrefí zadusí posměšek.* Hehe. *Pronese a zkusí svoje štěstí. Trefí dvakrát za sebou správné obrázky a promne si ruce.* Mmmm, šťastná ruka. *Zamyslí se.* Vítěz dostane.... Osobního sluhu na jeden den. *Uchechtne se a netrefí.* Do prčic.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 8:07 pm

*Koukne na něj trochu nechápavě.* Tohle mělo bolet? Tak to jsem byla ještě hodně jemná. *Začne se smát. Pak se zatváří nešťastně.* Tsss, příště budu mít štěstí. *Pozoruje ho a pak se mu začne smát, když taky neuhádne.* Hmmm, chtěla bych vědět, jak si představuješ osobního sluhu? *Zkoumavě na něj koukne a pokračuje ve hře. Podaří se jí dvakrát vytáhnout dvojici, ale pak nic zase.* Ale víš, že jsem těhotná? Nemůžu tě obletovat celý den. *Zaculí se a čeká, než bude moci pokračovat.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 8:14 pm

Ale masírovat a mazlit mě můžeš klíďo píďo celej den. *Vyplázne na ní jazyk a když hned napoprvé neuhádne nic, nafoukne tváře.* No prosím. Ukaž se. *Zasměje se a založí si ruce pod bradou.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 8:25 pm

*Zamyslí se.* No, nevím. Mám jinou možnost? *Začne se smát.* Ale myslím, že rozmazlovat se nechám já. *Spokojeně se usměje, když neuhádne.* Amminka je lepší. *Zatváří se namyšleně. Jenže samozřejmě neuhádne. Naštvaně se opře a vypadá jak pětileté dítě, kterému někdo vzal oblíbenou hračku.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 8:27 pm

*Vysměje se Amm, když neuhádne po tom jejím naparování a uhádne v řadě hned pět kartiček za sebou. Vstane a zatancuje si ''taneček slávy'' a zase si lehne na břicho.* Nic si z toho nedělej. Já tě nebudu využívat. *Políbí jí a když zase neuhádne, nafoukne naštvaně tváře.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 8:44 pm

*Tváří se strašně naštvaně.* Podvádíš. Jinak to není možné. *Řekne.* Jasně. No, počkej. Až to všechno skončí, tak uvidíš. Budu zlá. *Zaculí se a pak ho políbí.* Tak teď koukej. *Zase uhádne tři dvojice a pak nic.* To je debilní hra. *Dodá nakonec.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 8:50 pm

*Zvedne jedno obočí, když se na ní podívá.* Ale no tak....nenafukuj se. *Uchichtne se a hned napoprvé neuhádne nic.Zaboří hlavu do gauče.* Haúúúúúúúúúúúúúúú blbá hra!!!! Já se na to vyprdnu!!! Nechci už hrát. *Prudce se zvedne do sedu a mračí se.* Kdo vybral takovou debilovinu?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 9:02 pm

*Vlastně u obou se střídají různé nálady. Chvíli vede ona a chvíli Oliver. Nakonec to nevydrží a začne se smát, když vidí, jak se oba tváří a nadávají.* Lásko? Kolik, že nám je? Pět? *Nemůže se přestat smát.* A pokud vím, tak tuhle geniální hru si vybral ty. Příště hrajeme na pravdu. Nebo raději ne. *Zatváří se stydlivě. Nakonec mají oba stejný počet a na stole zůstanou poslední tři dvojice.* Sakra, tohle ne. *Řekne, když neuhádne.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 9:19 pm

*Pořád se tváří napučeně, když se Amma směje.* No dovol.... Jsem velkej kluk, ale tohle je prostě debilní hra. *Nakonec se přidá k jejímu smíchu a když navrhne hru na pravdu,překvapeně se na ní koukne.* Nebo flašku. Líbací a svlíkací. V dvou to bude prdel. *Zasměje se a když je to remízový stav a zbývají tři páry kartiček a Amma neuhádne,začne se mu potit čelo.Uhádne jeden pár a dál ne.* Nóóóóóóóóóóóóóóóó to není féééééééééééér!!!!!!!!
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 9:34 pm

*Souhlasně přikyvuje.* Je to debilní hra, máš pravdu. Už v životě nikdy nic podobného hrát nebudu. *Řekne naštvaně, ale spíš je to jen na oko.* Flašku? Aha, takže od her pro děti přejdeme ke hrám pro teenagery. *Řekne pobaveně.* Sakra. Teď se bojím. *Otočí a nedívá se raději.* Tak co? *Zeptá se a koukne se. Uhádne předposlední pár a poslední už je jen formalita. Vyjekne vítězoslavně.* Jsem prostě nejlepší na světě. *Zaculí se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 9:46 pm

*Nafoukne tváře a zamračeně sleduje Amminu radost.* No jo, no jo. *Zamručí,zvedne se z pohovky a jde si do lednice pro mléko. Napije se rovnou z lahve a uklidí ho zpátky.* Jdu si lehnout. *Zahučí na Ammu a jde do schodů.Cestou párkrát posmrkne, ale jen tak naoko, chce, aby ho Amma litovala, když je skoro nahoře, začne se pochechtávat.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 9:51 pm

*Spokojeně se usmívá a provokativně se koukne na Olivera.* Ale ale, tady se nám někdo urazil. *Zaculí se a sleduje, co dělá.* Lehnout? Vážně? Tak dobrou noc. Já si teda asi zajdu někam do klubu zatančit a třeba se tam někdo se mnou bude bavit. *Řekne, když odchází. Ví, že to stoprocentně předstírá. A tak velkou radost mu neudělá, proto si taky zaprovokuje.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 10:02 pm

*Koukne na ní zeshora ze schodů a vykulí oči.* Do klubu jó?! *Houkne.* Tedááá.... *Protáhne ksicht a otočí se k ložnici.* Tak si to užij. *''Zafňuká'' a dojde do ložnice, kde sebou plácne na postel.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 10:11 pm

*Nečekala, že jí Oliver takhle nahraje. Zatváří se nesouhlasně.* Tssss, jak chceš. *Řekne na oko naštvaně. Pak počká, až odejde do ložnice a jde ke dveřím, které otevře a naprázdno s nimi zase práskne, aby to vypadalo, že odešla. Pak se vyvalí na pohovku v obýváku a vezme si rozečtenou knížku. V duchu počítá, kdy se Oliver objeví.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Sep 24, 2014 10:21 pm

*Když zaslechne bouchnutí dveří, trhne sebou. Tohle nečekal. Rozvalí se na posteli a vezme si do rukou časák o autech, který si začne prohlížet. Nevěří, že by odešla.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 24, 2014 10:28 pm

*Pořád se dívá ke schodišti, jestli náhodou Oliver nejde. Zatváří se nešťastně a trochu naštvaně. Přece by se neurazil. Ale rozhodne se, že se mu cpát nebude. Potichu si zajde do sušičky pro čisté a suché oblečení, aby tu nechodila nahatá a jen v ručníku a zase se vyvalí na pohovku. Začte se do knížky, že se jí najednou začnou zavírat oči. Prostě vytuhne z ničeho nic.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 14 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru