TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Ammy Venus

5 posters

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 4:49 pm

Zapomeň, žádný zlobení. *Zakření se a jde do kuchyně,kde otevře ledničku a zírá do ní.* Brzo?? Však já mám hroznej hlad. *Zachechtá se.* To asi z té dřiny. Je to hrozný se mnou. *Koukne na Amm omluvně a zakousne se do rohlíku, ke kterému si vytáhl z lednice kus salámu.* Nemusíš nic dělat, objednal bych třeba pizzu, nebo čínu.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 4:57 pm

*Zasměje se.* No dobře, no. *Ale i tak to říká nějak nevěřícně. Následuje ho do kuchyně.* Tak, proč sis nedal něco v práci? Asi ti zítra udělám sandwich, ať mi neumřeš hlady. *Obejme ho zezadu a přitulí se.* Dneska si tě budu hýčkat. *Zašeptá, když mluví o dřině a únavě.* Jo, můžeš objednat cokoliv na co máš chuť. A ty asi míříš teď do sprchy, že? *Při té poslední větě si ho prohlídne a tak nějak zvláštně se pousměje.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 5:01 pm

Nic jsem si do práce nebral a stejně jsem neměl čas odskošit si třeba na hambáč. *Zasměje se a zhltne svůj rohlík.Pohladí jí, když se k němu přitulí zezadu a otočí se k ní čelem. Vezme její hlavu do dlaní a políbí jí na čelo.* Héééj, chceš říct, že srmrdím? *Čuchne k sobě a zamračí se.* Ne tak moc. *Zašklebí se a pak se zasměje.* Fajn, jdu do sprchy a až přijdu, chci tady mít extra velkou pizzu se sýrem. S hooooodně moc velkou porcí sýra. *Zakření se a odejde se pořádně vydrbat do sprchy.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 5:16 pm

*Chápavě přikývne.* Oni vás tam týrají hlady? No asi tam na ně vletím. *Zaculí se.* Neee, nesmrdíš. To jsem přece nikdy neřekla. *Začne se bránit. Pak se zasměje.* Ale pokud tě to uklidní, tak já jsem po práci taky vždycky donucena jít do sprchy. *Pousměje se nevinně.* Tak jo, zařídím to. Ale víš, že pizzu doručí tak do hodiny až. *Zasměje se a chvíli kouká, jak Oliver odběhne pryč do koupelny. Pak vezme svůj mobil a objedná pizzu, podle Oliverova přání. Naštěstí jí přinesou během půlhodiny a tak se jí podaří nachystat jídlo, než Oliver vyleze ze sprchy. Zaplatí poslíčkovi, položí krabici na stůl a pak chvíli čeká, než se jí vrátí Oliver.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 5:31 pm

*Zachechtá se ještě cestou do koupelny a po dlouhé, očistné sprše vyleze obalený jen v ručníku a ucítí vůni pizzy.* ÁÁáááááhhh to byla rychlost. *Mrkne na Ammu.* Moje úžasná snoubenka. *Podívá se na její ruku s prstýnkem a políbí jí do dlaně.* Tak šup,mám hlad jako VLK. *Rozchechtá se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 7:47 pm

*Usměje se, když mluví o rychlosti. Chce něco dodat, ale nějak se sekne. Prohlídne si ho, když vejde do kuchyně jen v ručníku.* Awwwww, můj sexy snoubenec. *Řekne koketně a když je u ní, tak mu věnuje polibek.* Tak se dej do toho, lásko. *Otevře krabici a položí jemu i sobě kousek pizzy a pak si sedne.* Dobrou chuť. *Usměje se na něj a pak začne jíst.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 8:00 pm

*Opětuje jí polibek a sedne si ke stolu.* Dobrou chuť,zlato. *Usměje se a zakousne se do své pizzy.* Mmmmmm mega sýýrovááá. *Zahuhlá s plnou pusou.A spokojeně se usměje.* Je to skvělý, co? *Zazubí se když spolkne sousto.* Jse šťastný pejsek. Jen zavrtět ocáskem. *Zasměje se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 8:17 pm

*Usmívá se, když ho pozoruje, jak se cpe pizzou.* Ty jsi neuvěřitelný, zlato. Tebe udělá šťastným, cokoliv. *Zasměje se a dojí zbytek pizzy s talíře.* Jo, mě to chutná. Prckovi asi taky, nestěžuje si. Takže jo, je to úžasné. *Pousměje se a pohladí si bříško.* Ocáskem? Vážně? *Koukne na něj a začne se smát. Raději vstane, nekomentuje to a se smíchem začne uklízet nádobí a prázdnou krabici hodí do odpadků.* A co teď? Já si zajdu asi hodit sprchu, když už jsi ty byl. *Zaculí se a zamíří ke schodům a pak do koupelny.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 8:52 pm

Mě jo? Mě děláš šťastným ty a díky tomu všechno co se děje, protože všechno je spojené s tebou. Přece. *Vysvětlí jí tónem, kterým se malým dětem vysvětllují situace a zasměje se, když Amma odchází do koupelny, kouká jí opět na její sexy zadeček a zakření se.* Počkám na tebe rozvalený u telky. *Zavolá na ní a vyndá z mražáku zmrzlinu a nakrájí ovoce, než Amma přijde, udělá jim sladkou tečku za tou pizzou.Nachystá je na stůl k televizi a rozvalí se na gauč.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 9:09 pm

*Spokojeně se usmívá a pak odejde. Jako by cítila jeho pohled na sobě. Ale neotáčí se. Jen se usmívá. Dá si dlouhou sprchu a zabalená v ručníku potichu přijde k pohovce. Nahne se zezadu přes pohovku a políbí ho. Ještě má trochu mokré vlasy.* Chyběla jsem ti? *Obejde pohovku a vyvalí se na něj.* A ještě jsi nám udělal něco sladkého. Ty budeš dokonalý manžel. *Zase ho políbí. Tentokrát déle.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 9:35 pm

Mooooc jsi mi chyběla. *Dá jí pusu a když si vedle něj sedne, zamrká na ní.* Něco sladkého pro mojí sladkou budoucí manželku. *Zaculí se a opětuje jí polibek, při něm jí rukou vklouzne pod ručník a pohladí jí po boku.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 9:53 pm

*Spokojeně se usměje, když jí dá pusu.* Ty jsi tak úžasný. Víš, že tě prostě miluji. *Zaculí se.* Heeej, kam ses to až dostal? *Na oko ho okřikne, když cítí jeho ruku na svém boku. Přitáhne si ho a začne ho vášnivě líbat a rukama ho hladit po těle.* Miluji tě. *Zopakuje tichým hlasem a usměje se spokojeně. Cítí se jako v ráji. Sice jí občas přilétne drzá myšlenka, jestli to tak vydrží i v budoucím manželství, ale zakázala si na to myslet.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 10:06 pm

*Zaculí se nevinně.* Až do ráje, jsem se dostal. *Opětuje jí vášnivý polibek a strhne jí ručník. Hladí jí po těle a každému kousku věnuje něžný polibek.* Já miluju tebe, zlato. *Zašeptá a položí jí na záda.Dál pokračuje v polibcích a doteccích po jejím těle a úplně zapomene na zmrzlinu na jejich stole.* Jsi tak krásná, princezno. *Zašeptá mezi polibky.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 10:20 pm

*Pousměje se.* Tak do ráje, ano? *Koukne na něj na oko šokovaně, když jí strhne ručník, ale pak si ho přitáhne blíž. A když se ocitne na zádech i ona ho zbaví ručníku. Najednou se zase začne unášet tou vášní. Existuje pro ní jenom ona a Oliver. Doteky mu oplácí, ale spíš si to snaží užívat a nechává se hýčkat. Úplně zapomene na všechno i na to sladké občerstvení na stole.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 10:24 pm

*Pokračuje v činnosti a nechá se unášet Amminou vůní, něžně se s ní pomiluje a po společném dosažení vrcholu se vedle ní udýchaně svalí.* Amm....? *Zašeptá k ní, když vedle ní tak leží.* Myslíš, že máme problém se sexuchtivostí? *Vyprskne smíchy.* Nemůžu si pomoct, já tě prostě pořád chci. *Uculí se a jezdí jí prstem kolem pupíku.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 10:40 pm

*Nechá to dojít až tak daleko, že dosáhnou společného vrcholu. Snaží se trochu uklidnit a zrychlený dech zpomalit. Přitulí se k němu a spokojeně se usmívá. Je jako v tom sladkém tranzu.* Ano? *Koukne na něj.* Cože? No, podle mě je to trochu zvláštní. A jo, máš pravdu, jsme asi trochu víc nadržení. *Začne se smát.* Pořád? Jako, že by sis dal druhé kolo? *Koukne na něj trochu překvapeně, ale zároveň pobaveně.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Mon Sep 22, 2014 10:43 pm

Ježíš ne,ne. Tak hroznej zas nejsem. Taky mám svý roky a byl jsem v práci, zase neblázni. *Rozesměje se.* Ale chuť by tu byla. *Podívá se na ní mlsně a dlouze jí políbí.* Tak... Já jen, jestli je to na terapii nebo jestli je to ještě v normě. *Zasměje se a přitáhne na ně deku. Přivine Ammu k sobě a dá jí pusu na čelo.* To asi ty hormony. *Zakření se pobaveně.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 22, 2014 11:00 pm

*Zasměje se.* No jasně, hlavně ten tvůj věk. *Protočí se smíchem oči.* Takže chuť by tu byla, ale musíme být slušní. Že? *Zaculí se a polibek opětuje.* Na terapii určitě ne. Znám horší případy. *Ubezpečí ho.* Jo, za to můžou hormony. *Obejme ho a dá mu krátký polibek.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 10:38 am

Počkeeeej!! Myslíš,že jsem starej??No to si děláš srandu. *Zasměje se a pošimrá Amm na bocích.* Chut je pořád.Jen přece nejsme králíci. *Uchechtne se s blýsknutím v očích a nadzvedne se na loktech.* Myslím,že tu zmrzlinu můžem leda tak vypít. *Prohlásí děsně vážně a vezme do pusy jahodu.* I tak je to mnamka. *Zazubí se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 2:46 pm

*Zaculí se nevinně. Pak trochu vyjekne.* Heeej, to lechtá! *Zasměje se.* Králíci? No, to myslím, že nejsme. *Pobaveně se na něj koukne.* Jsme prostě jako teenageři, kteří potřebují "vybít" energii. No jistě, mě je vlastně teprve sladkých šestnáct. *Tohle jí rozesměje ještě víc.* No, počkej a co já? *Zatváří se strašně ublíženě, protože na stůl nedosáhne.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 4:59 pm

Pfff,prej šesnáct. *Zasměje se a podá jí se smíchem její mističku s tekutou dobrůtkou.* Na,at nebrečíš. *Uchechtne se a políbí jí.* Takže bych měl místo do práce chodit do školy,pít do němoty,nechat se potetovat a podobně,když jsem ten teenager?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 5:12 pm

*Koukne na něj na oko uraženě.* Chceš říct, že jsem stará? No tak to jako ne. Teď si mě urazil. *Řekne, ale nakonec se začne smát.* Ten koktejl nechci. Chci tu jahůdku. *Řekne jako pětileté dítě a pak do něj drcne jemně.*  No, tak počkej s tou školou. Ještě mi tam začneš prohánět roztleskávačky. Žádné takové, nikam tě nepustím. *Přitáhne si ho a políbí.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 6:30 pm

*Šokovaně na ní koukne a pak na její mističku.* Však tam máš jahod skoro plnej košík. *Zasměje se.* Hele.... Na. *Podá jí jednu do pusy a políbí jí.* Jsi děsná hérečka. *Zachechtá se a opře se o opěrku na ruce.* Jááá? Žádný roztleskávačky mě nezajímaj. Mám tu nej.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 23, 2014 6:43 pm

*Pořád se tváří naoko naštvaně. Ale když dostane vysněnou jahůdku a polibek, zaculí se spokojeně.* Ups, já si jich před tím nevšimla. *Řekne nevinně, když se koukne na misku, ve které jsou jahody. Ale samozřejmě, že věděla, že tam jsou, ale chtěla Olivera trochu pozlobit.* Tak to abych odjela do Hollywoodu. *Řekne pohotově a pak se začne smát.* Vážně? Ale já okolo tebe nebudu tančit v mini sukýnce a topíku. Takže si to ještě rozmysli. *Zaculí se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Sep 23, 2014 6:55 pm

Já jsem takhle maximálně spokojený. *Zazubí se a prohlídne si její nahou postavu.* Minisukýnkou a topíkem bys to jen pokazila a to bych byl moooooc smutný. *Zasměje se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 13 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru