TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Areál Univerzity

+4
Jessica Bradley
Enzo
Dr. Wes Maxfield
Lexi Branson
8 posters

Strana 10 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 7:34 am

Ano,takové už jsem tady taky měl.Jenomže to mě nezastaví.Je jedno,jestli se živý na lidech nebo ne.Upír jako upír.Já v tom rozdíl nevidím*vysvětlí jí a sleduje,jak slábne.Když už i zavře oči a krevní konzerva se naplní.Odpojí jí od toho a vyndá jehlu z ruky.Všechno to hned uklidí a krev označí číslem,které jí dá.Potom ten pytlík odnese do lednice,aby byl v chladu a vrátí se za ní.Moc toho nevydrží,ale to mu nevadí*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 01, 2014 3:21 pm

*Zamžourá na něj oslabeně očima. Možná neměla chlastat a měla si dát krev. Krucinál ta krev. Nikdy se nepoučí. Sleduje ho, jak odnáší plný pytlík její krve a zavrtí jemně hlavou.Pohled jí sjede na stále ještě klenuté bříško a oči se jí zalijí slzami. Sklopí hlavu.* A pak co...? Pak nás zabijete? *Špitne a hlavu nezvedá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 5:43 pm

Ne*zavrtí hlavou*nezabiji Vás*vydechne*Mě nejde o to,abych se Vás zbavit.Tedy,pokud mi k tomu nedáte důvod*usměje se*ale já doufám,že nebudete dělat problémy.Je to v zájmu nás obou.
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 01, 2014 7:16 pm

*Pousměje se smutně.Je bůh ví kde a stejně se po ní nikdo neshání.Pokrčí zlehka rameny.* Mně je to vlastně docela jedno.....Co bude....Jsem tu už dost dlouho.... *Zvedne oči od bříška k Wesovi.* Ale jestli chcete,abych se krmila na upírech místo na lidech,tak Vás zklamu.....To radši zemřu.... *Vydechne unaveně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 7:24 pm

Jste unavená,nevíte co říkáte.Jistě by jste se s tím brzy smířila.Zatím to ještě nemám úplně dodělané a vyzkoušené,takže můžete být v klidu,ale až to bude.Budete první,u koho to zkusím*usměje se*Teď by jste si měla odpočinout*Vytáhne z kapsy injekci,kterou si tam předtím schoval a píchne do ní zbytek sporýše.Počká,až úplně ztratí vědomí.Nebojí se,že by se tam nestalo,už takhle vypadá dost unaveně.Když konečně ztratí vědomí,odpoutá jí z křesla a odnese jí do cel*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 9:10 pm

*Vrátí se zpátky do laboratoře.Odloží Roseiny věci na stolek a odejde k ledničce,ze které vyndá její krev.Má chvíli čas,tak může zase chvíli zkoušet věci,které mu pomohou dokončit svou látku,která změní potravinovou pyramidu.Když začne zvonit mobil,odloží všechny věci a přejde k mobilu.Koukne kdo jí volá a přijme hovor.Nic však neříká*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 9:16 pm

*Poslechne si Damonovo proslov a usměje se.Trochu je mu líto,že to neslyšela Rose osobně.Nejspíše to mezi nimi nebylo nejlepší*Kdyby to slyšela slečna osobně,možná by to bylo lepší,ale je mi líto.Není k dostižení a pár dní ani nebude,takže už jí více nevolejte.Bude Vám za to vděčná.
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 9:24 pm

Jak jsem řekl,nebude pár dní k dostižení.Jsem doktor Wes Maxfield a pro Vaší smůlu budu muset končit.Mám tady práci a nerad bych to dodělávat ještě o půlnoci.Není moc příjemné sedět v laboratoři o půlnoci místo spaní.
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 9:33 pm

*Zavrtí hlavou a už chce hovor ukončit,když náhle Damon řekne moment a začne o jeho koníčcích.Diví se,že o něm ví.Další upíry už nepotřebuje a problémy teď taky ne.Není daleko od pravdy a nalezení toho,co hledá*Ano,zajímám se o upíry.A pokud už jste s otázkami skončil,musím se vrátit k práci.Naschle*ukončí hovor a Rosein mobil odloží zpátky na stůl.Vezme tu krev a začne jí zkoumat a míchat z různými látkami,aby zjistil zda se výsledky schodují s výsledky Jessicy*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 01, 2014 9:50 pm

*Přijede do Whitmore,zaparkuje a vystoupí z auta.Zamkne své auto a rozejde se do školy.Vejde dovnitř a začne se všude dívat,kde najde nějakou laboratoř.Nejradši by to zařval na celou školu,ale snaží se být zatím nenápadný.Když konečně najde laboratoř,zaklepe a vejde dovnitř bez vyzvání*Zdravím*pozdraví slušně*hledám jednoho pána a nejsem si jistý,jak vypadá.Pomohl by jste mi?
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 9:57 pm

*Koukne na Damona,když vejde do jeho laboratoře*Zdravím*pozdraví ho taky a nechá všechno tak,jak to má.Jen se rozejde k rohu stolu o který se opře,aby svým tělem zakryl věci,které na stole leží*Rád bych Vám pomohl,ale nemám tušení o koho jde.Možná,kdyby jste mi řekl jméno...
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 01, 2014 10:08 pm

Já bych opravdu rád řekl jméno*rozejde se pomalu dovnitř a rozhlédne se po té jeho laboratoři.Za dobu,co odsud díky Enzovi zmizel,se to změnilo*Posílá mě jistý muž,se kterým jste hovořil.Prý člověk s člověkem bude férovější.Nejspíše má strach*usměje se*Mám najít*mlčí chvíli a dělá,že přemýšlí*Nějakého Maxfielda,ale už mi neřekl,kde ho najdu*koukne na něho*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 10:11 pm

*Pozorně ho sleduje,aby na nic nesahal a něco mu nepoškodil přitom poslouchá jeho slova.Zdá se mu trochu divný v chování a celkově*Já jsem doktor Maxfield.Je škoda,že nepřišel osobně,chtěl jsem ho poznat.Myslíte,že by jste mu mohl zavolat,aby přijel on sám osobně?Rád bych si s ním promluvil..
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 01, 2014 10:18 pm

Vy jste doktor Maxfield?*Pozvedne obočí*přišel jsem do nějaké místnosti a rovnou narazil na Vás.Mám velké štěstí,nerad bych tady bloudil*pousměje se*Mohl bych mu zavolat,ale nejsem si jistý,jestli by přijel.Opravdu mě to mrzí,ale...Budete se muset spokojit se mnou.Já taky nejsem špatný společník.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 01, 2014 10:25 pm

Mě nejde o společnost.Jsem zvyklí být tady sám a dělat si svou práci.Jde jen o to,že jsem se s ním chtěl seznámit*mluví na Damona dál.Poznal ho podle jeho hlasu,takže ví,co je Damon zač a co přesně tam dělá*ale když sem nepřijede,tak mu nevolejte.Bylo by to zbytečné.*oddálí se od rohu stolu a rozejde se podél toho stolu až na druhou stranu,kde si vezme injekci se sporýšem a strčí jí do kapsy*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 02, 2014 2:59 am

Vy s ním možná jop,ale on s vámi ne*pousměje se a rozejde se pomalu po té laboratoři.Zadívá se na něho,když projde kolem toho stolu a něco tam sebere.Využije toho,že je k němu otočený zády a u.r se k němu přemístí.Chytne ho okamžitě za zápěstí a ruce dá trochu za záda,aby nic nemohl*Co uděláte teď doktůrku*šeptne*Takový jako jste Vy,já znám moc dobře.V tom máte tu velkou nevýhodu.Tak, kde je?
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Tue Dec 02, 2014 3:15 am

*Polkne,když ho Damon překvapí zezadu a chytne mu ruce.Mělo mu hned dojít,že toho využije.Nikdy se v tomhle případě nepoučí*Není tady.Přišel si pozdě.*Snaží se udržet si klidnou hlavu*Je mi líto..
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 02, 2014 3:34 am

Fajn,najdu si jí sám*Pustí jeho ruce a hned ho chytne za hlavu a praští s ním o stůl,aby ztratil vědomí.Potom se otočí a odejde z laboratoře.Rozejde se pomalu po areálu školy a hledá místo,nebo dveře,kde by mola být Rose tím cvokem držená*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 02, 2014 5:32 am

*Nastoupí do auta a dá klíčky do zapalování*Já vím,že by jste neujeli*pousměje se a nastartuje.Šlápne na plyn a rozjede se pryč od Whitmoru.Nemá na to místo hezké vzpomínky a nerad by,aby ho Wes chytil a on skončil v té cele s holkama.Přidá trochu rychlost a zmizí odtamtud pryč *
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 5:56 am

*Pousměje se na něj,když skrze přivřená víčka uvidí jeho pousmání a pohladí ho po paži.* Rychle pryč..... *Hlesne a přetáhne sí rukávy svetru přes promrzlé ruce a přitáhne si je k tělu.Je jí šílena zima,díky té únavě.Už se těší domů.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 04, 2014 9:53 pm

*Po několika minutách se probudí na zemi s rozbitou hlavou.Zvedne se ze země a ránu si ošetří.Prohledá své kapsy a když zjistí,že u sebe nemá klíče,vydechne.Je mu jasné,že Damon Rose i Jessicu z těch cel zachránil,co jiného by tam taky dělal.Odejde k celám,kde si vyzvedne klíče a vrátí se zpátky do laboratoře.Přišel o obě,ale má dost pomůcek na to,aby dokázal hnout se svým výzkumem.Nezastaví ho ani únik upírů,kteří by se mu mohli v pozdějších dnech pomstít.Na testech dělá celou noc.*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Mon Dec 08, 2014 8:38 pm

*Celou noc zkoumal krev,kterou vzal Rose ze žíly.Ráno si na chvíli odskočí,odejde si udělat kafe,aby neusnul a mohl pokračovat ve výzkumu,který už by chtěl dokončit.S kávou se vrátí zpět do laboratoře a hrnek si položí kousek od sebe.Vezme si krev,kterou sebral Jessice a znovu to začne smíchávat z různými látkami,aby zjistil,jestli je to všechno schodné,nebo se reakce na nějaké látky liší.Smíchává to a upíjí u toho kávu.Je už trochu vyčerpaný z té probdělé noci,ale nemíní s tím vším přestat,když už je tak daleko.Musí jen získat ty správné látky.Má štěstí,že dnes nemá žádnou hodinu,takže má volno na to,aby pracoval na svém výzkumu.Když dopije kávu,odnese hrnek a vrátí se ke své práci.Má tam toho ještě hodně.Jakmile zjistí schodné a neschodné reakce na různé látky s upíří krví,vezme si do ruky poznámky,které si přitom zapisoval a porovná to.Aspoň něco už má a může z něčím pracovat.Vzal si do hlavy,že to dokončí dřív,než po něm někdo půjde.Navíc laboratoř už moc nenese a tak musí pracovat a pokusit se tím tu laboratoř zachránit.Své poznámky si nahraje i do svého diktafonu,aby to měl pojištěný,kdyby mu to někdo vzal.Snaží se své věci uchovávat tak,aby je nikdo nenašel,ale stát se může cokoliv.Hlavně pokud mu laboratoř zavřou a vystěhují ho.Po další hodině si odejde pro něco k jídlu a uvaří si k tomu hrnek čaje.V klidu se nají a vypije čaj a teprve potom se vrátí ke své práci.Už se těší na to,až najde tu správnou kombinaci a upíři se budou krmit na sobě a ne na lidech.Musí chránit Aarona.Dlouho sice neslyšel,že by v oblasti Whitmore byl zaznamenán útok upírů,ale vše se může z minuty na minutu změnit.Ví,že potom co najde správnou kombinaci,bude pak muset najít upíra,na kterém to vyzkouší a popřípadě ho bude moci zkoumat dál,aby věděl jak dlouho vydrží bez jídla a kam až to všechno může zajít.Je si jist,že upíra najde rychle,ví totiž,kde přesně se většina pohybuje,takže jeho jediný problém pak bude to,aby někoho z nich chytil a dostal ho do sem.Nebo si bude muset znovu někoho najmout,aby to nebylo tak okatý a všechno by mohlo jít ještě snáz.Samozřejmě by pro něho nejlepší bylo,kdyby za ním někdo z těch upírů přišel s tím,že se mu pomstí.Počítá s tím,že se někdo z nich pomstít přijde a proto se taky snaží pokračovat a už vytvořit tu látku.Pokud bude všechno protahovat,brzy se jim podaří ho zabít a on to nedodělá.A protože si je vědom toho,že Aaron by to nedodělal,jede i přes noc.Asi po další hodině už ho jeho nohy sotva nesou z toho celovečerního stání.Tak si sedne na židli,ruce položí na stolek a na ruce položí hlavu.Následovně zavře oči a po probdělé noci a pokroku,který udělal,si dá zaslouženého šlofíka ze kterého ho jen tak někdo určitě neprobudí.Naštěstí má svůj diktafon schovaný v kapse a pokud se mu tam někdo bude hrabat ucítí to*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 11, 2014 1:41 am

*Přijede taxíkem na Whitmore univerzitu,zaplatí za cestu a vystoupí.Počká,až taxík odjede a rozejde se pomalým krokem do té budovy.Moc se mu dovnitř nechce,už jen proto,že neuběhla dlouhá chvíle,kdy tam naposledy byl.Vejde dovnitř a po chodbě se rozejde do Laboratoře,doufajíc,že tam ten doktůrek bude a všechno to zopakuje,tak jako posledně.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Dr. Wes Maxfield Thu Dec 11, 2014 1:54 am

*Jeho spánek netrval moc dlouho,protože měl pořád v mysli,že musí dodělat to,co má rozdělaný a tak ho to prostě donutilo vstát.Vzbudil se,vstal ze židle a pokračoval v tom.Už měl většinu věcí připravených,tak to všechno různě míchal a zkoušel,jak na to bude reagovat upíří krev.Když dostal pozitivní výsledky,usmál se.Směr si nabral do stříkačky a položil na stůl.Všechny látky si sepsal,aby to nemusel znovu zjišťovat a pak to všechno uklidil.Jen tu stříkačku si nechal po ruce,kdyby náhodou.Teď už byl připravený na jakoukoliv upíří návštěvu*
Dr. Wes Maxfield
Dr. Wes Maxfield

Poèet pøíspìvkù : 166
Join date : 27. 08. 14
Location : Whitmore

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 11, 2014 2:00 am

*Když najde podle paměti dveře od laboratoře,nadechne se a otevře dveře.Vejde dovnitř a koukne na Maxfielda*Kde je?*koukne na něho vážně*To,že si najmete nějaké lidi aby za vás dělali práci je opravdu ubohý.Nechápu,proč už upíry nenecháte na pokoji.Trvá to už docela dlouho a podle mě už přehnaně dlouho...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Areál Univerzity - Stránka 10 Empty Re: Areál Univerzity

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru