TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+10
Rose Salvatore
Sage Cohen
Katherine Pierce
Enzo
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Lexi Branson
Damon Salvatore
Stefan Salvatore
Admin
14 posters

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 8:40 pm

*Dlho nevidela Stefana a k tomu od neho potrebovala nejaké veci ohľadom školy.Trošku neisto išla k penzionu a keď ho uvidí usmeje sa a prezrie si ho.Nadýchne sa a prejde k dverám.Pár krát za sebou zazvoní a čaká.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Aug 22, 2014 10:06 pm

*Ráno se vzbudila a oblékla se. Sešla dolu ze schodů a uslyšela zvonění od dveří. Šla pomalu otevřít. Když otevřela dveře nemohla uvěřit že právě tato mrcha se sem vrátila.* Zabloudila jsi snad? *Zeptá se. Její tón není moc přátelský.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 10:11 pm

*Čaká tam a sem tam pozrie a hodinky.Keď tam uvidí to dievča prezrie si ju a keď počuje jej tón nemyslí si že bude priateľská.*Ahoj...ehm..hľadám Stefana.Je doma?*Spýta sa jej a jemne sa pousmeje.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Aug 22, 2014 10:13 pm

Na co si tu hraješ, Katherine? *Zeptá se a nakrabatí čelo. Nemilým pohledem jí sleduje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 10:16 pm

*Nadvihne nechápavo obočie.*Katherine?Nie..ja som Elena.Stefanova kamarátka zo školy.*Vysvetlí jej.Nechápe prečo si ju aj Rose aj táto baba s niekym pomýlili.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Aug 22, 2014 10:29 pm

*Koukne na ní trochu šokovaně.* Ouu, omlouvám se, Eleno. Spletla jsem si tě. *Řekne omluvně.* No Stefan asi ještě spí tak pojď, dál. Zajdu pro něj. *Usměje se na ni a ustoupí kousek od dveří. *
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 10:32 pm

*Nechápavo pozrie na ten jej šokovaný pohľad a keď začne byť milá je šokovaná ona.*To nič..nie si jediná kto si ma s niekym pomýlil.*Usmeje sa a prikývne.*Jasné ďakujem..*Vojde dnu a obzrie sa.*Ale ak spí tak ho budiť nemusíš..*Obzerá sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Aug 22, 2014 10:39 pm

to se ani nedivím. *Řekne si pro sebe, když zjistí že není první kdo si jí spletl.* Já pro něj zajdu, bude určitě rád že jsi přišla *Usměje se mile.* Zatím si tu sedni já pro něj skočím. *Ukáže jí na křeslo a pak se ztratí nahoře v patře. Vtrhne ke Stefanovi do pokoje a zavře za sebou. Trochu zvýšeným hlasem na něj zakřičí.* Stefane! To myslíš vážně že sis našel další "Katherine" ??
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 10:43 pm

*Usmeje sa na ňu.*Tak fajn..jasné počkám vás tu.*Prikývne a sadne si do kresla.Obzerá sa okolo seba a ruky si položí na kolená.Usmeje sa a stále pozerá okolo seba.*(Wow.)*Pomyslí si pri pohľade na to všetko.Vlasy si prehodí do predu a zatiaľ si začne poklepkávať prstami o kolená.Z hora nič nepočuje.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Aug 22, 2014 11:17 pm

*Když Lexi se Stefanem odešla,nalil si ještě skleničku a vyšel před dům,kde si v klidu vychutnával Bourbon,který měl ve skleničce.Jakmile dopil obsah,otočil se,došel si dolít a vrátil se.Takhle to udělal třikrát a pak zůstal vevnitř.Chtěl udělat párty,ale rozhodl se to nechat na jindy,až někoho pozná.Večer odešel k sobě do pokoje,umyl se,potom se chvíli koukal z okna a nakonec zalezl do postele a po nějaké době usnul.Ráno ho vzbudil až zvonek.Otevřel oči,sedl si a začal se pomalu oblékat,přitom poslouchal rozhovor mezi Lexi a Elenou.Usmál se pro sebe,když slyšel,že přišla Elena.Počkal do chvíle,než jí Lexi spustila z očí,aby došla pro Stefana.Když se tak stane,vyjde z pokoje,sejde po schodech dolu a vejde do obýváku,koukne na Elenu a mile se usměje*Ahoj*pozdraví jí*ty musíš být,Elena*Rozejde se pomalu ke křeslu,kde sedí*Jsem Damon,Stefanův bratr*řekne cestou,než k ní dojde a když se dostane ke křeslu,podá jí ruku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 11:21 pm

*Zatiaľ tam čakala no netušila ako presne ho Lexi budí ani čo mu vlastne je a vrtá jej to hlavo.Trochu zudene sa pozerá po obývačke a povzdychne si.Zdvihne hlavu k Damonovi a usmeje sa.*Ahoj..áno som Elena.*Prikývne a prezrie si ho.Pozrie na neho a postaví sa aby na neho lepšie videla.*Teší ma..*Potrasie sis ním a prezrie si ho.*Ty si asi tiež prišiel do mesta teraz niekedy však?Ešte som ťa tu nevidela.*Usmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Aug 22, 2014 11:26 pm

*Potřese si s ní rukou a pak jí vrátí zpět k tělu*Jop*kývne*Byl jsem pryč,ale přijel jsem sem za svým bratrem,dlouho jsme se neviděli*začne ze sebe dělat,toho dobrýho*Divím se,že tě nechá tak dlouho čekat,možná si geluje vlasy*zasměje se*Dáš si zatím něco,než přijde?
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 11:31 pm

*Prikývne nad každým jeho slovom.*Jasné...takže ste obaja boli mimo? To všetko vysvetluje.*Usmeje sa a potom sa zasmeje.*Možno.To zistíme až ho tá..ehm..ako sa volá?*Spýta sa ho na Lexi pretože ona sa jej nepredstavila.Usmeje sa a prikývne.*A čo máte?
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Aug 22, 2014 11:36 pm

Přesně,to zjistíme až se vrátí,ale pozor,bude se tvářit jako,že nic takového nedělal*mrkne na ní a usměje se*Ach,ty myslíš Lexi...A upřímně,je děsná,ale to poznáš až jí lépe poznáš,pokud jí poznáš*nadechne se a otočí hlavu do strany*Bourbon,Whiskey,kafe..*začne vyjmenovávat pití co mají*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 11:39 pm

*Prikývne a zasmeje sa.*Nemáš ho rád však?*Pokrúti pobavene hlavou nad tým ako Stefana pred ňou zhadzuje.*Lexi..áno.Ahá a čo presne je Stefanova?*Zvedavo na neho pozrie a usmeje sa.Zamyslí sa a prižmúri oči čo by si dala.Nakoniec sa rozhodne a usmeje sa.*Bourbon prosím...
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Aug 22, 2014 11:44 pm

Nedá se říct,že bych ho neměl rád,ale...*vydechne a větu nedokončí*Lexi je jeho kamarádka,aspoň pokud vím a mám dobrý informace*pokrčí rameny a otočí se.Přejde ke stolu s pitím a nalije jí Bourbon*Piješ Bourbon,umíš se smát*rozejde se za ní s tou skleničkou*Líbíš se mi*řekne a podá jí skleničku s Bourbonem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 11:49 pm

Ale?*Nechápe prečo to nedokončil ale nechce to nechať tak.Prikývne a ulaví sa jej keď zistí že to neni je ho priateľka alebo tak.Sleduje ho ako jej nalieva Bourbon.Pri jeho poznámke sa zasmeje.Prikývne a prezrie si ho.*Ja? *Pokrúti hlavou a vezme si od neho pohár.*Ďakujem..*Usmeje sa a vypije to na ex počom sa trochu zamračí.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Aug 22, 2014 11:55 pm

Přebral mi holku a to mu jen tak neodpustím*pousměje se a tváří se zraněně*Ale to si asi neměla vědět,Stefan asi nebude rád*nadechne se a koukne na zem**zvedne hlavu a koukne na ní*Já vlastně ani nevím,co je mezi tebou a Stefanem*tváří se už normálně,jako by o Katherine nepadlo ani slovo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 22, 2014 11:59 pm

Ou ahá..*Prikvývne a je trochu prekvapená.*Asi som to vedieť nemala ale je mi to ľúto..*Položí pohár a pozrie na neho.Trochu sa zamyslí.*Medzi mnou a Stefanom? Tak ak mám povedať pravdu tak sme len kamaráti.*Pokrčí ramenami a pousmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Aug 23, 2014 12:02 am

*Usměje se,když mu řekne,že jsou jen kamarádi*Možná to brzy bude jiný.Já nevím jak to má on,ale..*otočí se a pomalu rozejde k oknu*Připomínáš mi Katherine a nedivil bych se,kdyby jí v tobě viděl taky*snaží se Stefanovi trochu zavařit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Aug 23, 2014 12:06 am

*Trochu zmätene ho sleduje.*Uvidíš časom to bude hádam dobré.*Pousmeje sa a otočí sa k nemu.Trochu sa zmračí keď počuje zas to meno.*Katherine? Už si tretí čo si ma s ňou pomýlil alebo mi povedal že mu ju pripomínam..*Pokrúti hlavou.*Tak mne to vadiť nebude..*Usmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Aug 23, 2014 12:10 am

*zadíval se na okno a přes sklo,koukal ven*Máš štěstí,že jsi jí podobná*otočí hlavu a koukne na ní*ale myslím,že k mému bratrovi se hodíš.Jsem si jistý,že si rozumíte*otočí se celým tělem,přejde ke stolu s pitím a také si nalije Bourbon*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Aug 23, 2014 12:13 am

Prečo je to šťastie?*Pozrie na neho a sleduje každý jeho krok.Nechápe prečo je šťastie podobať sa na dievča ktoré nepozná a v živote nevidela.Usmeje sa.*Možno áno.Nie som si istá.Rozumieme si..dobre.*Prikývne a pousmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Aug 23, 2014 12:19 am

Od doby,co ho opustila,žádnou,pokud vím,neměl*napije se*A když,tak to byla jen kamarádka.Což znamená,že pokud z vás bude něco víc,máš štěstí*koukne na ní a znovu se napije*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Aug 23, 2014 12:23 am

Ahá tak...*Prikývne a usmeje sa.Začne sa prechádzať po obývačke.*Tak to asi mám..*Prikývne a obzerá sa.*Hm..máte to tu pekne..*Povie mimo tému a vezme si pohár a podá ho Damonovi aby jej ešte nalial.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 3 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru