TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+10
Rose Salvatore
Sage Cohen
Katherine Pierce
Enzo
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Lexi Branson
Damon Salvatore
Stefan Salvatore
Admin
14 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 12:22 am

Teď když jsi se vrátil a našel jsi mě budeš stranou? Elijaha jsem nepotkala a Klaus měl možnost mě dnes zabít dvakrát. Odnesl to jen zlomený vaz. *Pohladí si páteř.* Takže bez odmlouvání, milý zlatý. *Usměje se a když jí znovu pohladí, vezme ho za ruku, kterou stáhl zpátky do klína a jemně jí stiskne.* Ano a můj bývalý přítel s ní měl taky nějaké pletky, to byl pro změnu vlkodlak. *Vzpomene si na Masona.* Všichni muži, které znám. *Zasměje se a zavrtí hlavou.* Ale to je jedno. Už je to pryč. Za svojí chybu platíš už tak dlouho. Je čas to uzavřít, Trevore. Prostě se uvolni, ano? *Podívá se ke schodům, jestli Damon nejde za nimi.* Asi odpočívá. *Pokrčí s úsměvem rameny.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sun Oct 19, 2014 12:25 am

Tak Grill a pokračovat můžeme doma. *Usměje se a vezme jí kolem pasu, vydá se s ní ke Grillu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Oct 19, 2014 12:26 am

Dobře... *Pousměje se. Chytne se ho a jde s ním do Grillu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Trevor Sun Oct 19, 2014 12:30 am

*Pousměje se na ní a když ho chytí za ruku věnuje jí vlídný úsměv.* Dobře Rose, dám na tebe, půjdu se bavit ale nemám z toho dobrý pocit, nebezbečí je na každým kroku, ještě zvlášť když je Klaus hybrid. *Pokrčí rameny.* Bude se snažit Rose. *Rozdlédne se kolem sebe a upířím sluchem se zaposlouchá.* Viděl jsem před tímhle sídlem neznámé tváře, vaši kamarádi? *Zeptá se s velkou zvědavostí, Rose má rád a vždy se zajmal o vše kolem ní.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 12:33 am

Snažit se může, ale nás nedostane. Jasné? Konec schovávání, tečka. *Usměje se a pak kývne na souhlas.* Dá se to tak říct. Ta blondýnka, Lexi, mě asi zrovna dvakrát v lásce nemá, ale je to nejlepší kamarádka Damonova bratra... A Enzo, její přítel, je prostě Enzo. *Zasměje se a zavrtí hlavou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Trevor Sun Oct 19, 2014 12:37 am

Jistě Rose ale díky alkohol si vážně nedám. *Pousměje se a přikývne, její nové přítele raději řešit nechce protože nestojí o žádné problémy s žádným z nich, když se Rose vypaří opře se o opěradlo gauče a přivře oči, je docela unavený z cesty ale Rose vidět musel a tak toho ani v nejmenším nelituje.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 12:40 am

*Když vidí, jak se unaveně opírá o opěradlo, pohladí ho po vlasech.* Trevore, měl by sis odpočinout. *Usměje se na něj a obejme ho zezadu kolem ramen.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Trevor Sun Oct 19, 2014 12:44 am

*Po chvíli úplně zavře oči a skoro přestane vnímat své okolí, když na něj promluví Rose cukne sebou a pousměje se.* Jsem přece upír. *Cukne koutky do úsměvu a pohladí jí po ruce.* Kde máš Damona?
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 12:58 am

I upíři bývají vyčerpaní a unavený. Například já jsem se tu dneska Damonovi pěkně složila. *Zavrtí se smíchem hlavou.* Damon nahoře odpočívá. Má toho za sebou hodně, nechci ho teď rušit. Pak se za ním půjdu přitulit. *Usměje se zamilovaně a sedne si zase vedle Trevora.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Trevor Sun Oct 19, 2014 1:01 am

To máš pravdu Rose. *Slabě vzdychne a pousměje se. Těší se společně s ní, vždy ji přál jen to nejlepší, protože jeho pouto k ní bude věčné, jejích osud je neustále svádí k sobě.* Jak dlouho už jsme přáteli Rose? *Vytočí na ní hlavu a pozvedne mírně obočí.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 1:03 am

Mmmm přes pět století určitě, ale na roky už to ani nepočítám. *Zasměje se a opře si hlavu opěradlo ze strany, takže je k Trevorovi natočená čelem.* Proč se mě na to ptáš, chceš slavit nějaké výročí? *Zvedne jedno obočí pobaveně a zasměje se.* Uspořádáme párty v našem domě?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Trevor Sun Oct 19, 2014 1:09 am

*Zasměje se a zavrtí hlavou.* Nejlepší přítelkyně už víc než pětset let. *Kývne hlavou a při její otázce se zarazí, na jejích společný dům zapoměl, podívá se jí omluvně do očí a přikývne.* To je dobrý nápad
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 1:12 am

Výborně, takže já zařídím plakát, kde budou všichni zvaní a vyvěsím ho v práci. Pracuju v místním baru, takže to nebude žádný problém. *Usměje se zeširoka a mrkne na něj.* Dokonce jsme s Damonem v noci malovali, takže to tam bude i připravené, jen jsem ještě nestihla rozmístit nábytek tam, kam patří, ale to se všechno zvládne. *Mávne rukou a zamyslí se.* Bude to ''Welcome party'' a bude to skvělý. Už se nemůžu dočkat. *Zazubí se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Trevor Sun Oct 19, 2014 1:26 am

*Pousměje se a přikývne.* Plně to nechávám v tvé moci, když mě omluvíš Rose, půjdu se projít, musím čelit svému strachu. *Zvedne se z gauče a nahne se nad ní.* Brzo se vrátím. *Políbí jí na čelo a otočí se k odchodu, promne si oči a zamíří ke dveřím, u dveří se zastaví a bezeslova je otevře, přejde prah, zavře za sebou a u.r zmízí.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 1:30 am

*Kývne a nechá se od něj políbit na čelo.* Samozřejmě. Hlavně se mi brzy ozvi, nebo si mě najdi. *Než odejde, vloží mu na kusu papíru svoje telefonní číslo do kapsy. Usměje se na něj a obejme ho než zmizí ze dveří. Pak se opře o dveře. Nemůže uvěřit, že se opravdu vrátil a našel jí. Chvilku je ještě dole a pak vyjde schody do patra, zastaví se u ložnice Damona a zaklepe na dveře.* Tady jedna samotinká,smutná jezinka, pustíš mě dovnitř? *Řekne za dveřmi a opře se o ně zády. Sama pro sebe se usměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Oct 19, 2014 6:49 pm

*Lehl si na postel,jednu ruku dal pod hlavu,díval se do stropu a chvilkami poslouchal rozhovor mezi Rose a Trevorem.Když uslyšel kroky blížící se nahoru a pak klepaní společně s hlasem Rose,usmál se a otočil hlavu ke dveřím*pojď dovnitř,je otevřeno*řekne a hlavu nechává pořád směrem ke dveřím*

-------

https://thevampirediarieczg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=127

-------

https://thevampirediarieczg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=128
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 40 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru