TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+10
Rose Salvatore
Sage Cohen
Katherine Pierce
Enzo
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Lexi Branson
Damon Salvatore
Stefan Salvatore
Admin
14 posters

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 10:58 am

*Kouká trochu šokovaně, že Klaus Enza dokázal ovlivnit. Pozoruje je oba. Poslouchá, ale nic neříká. Vymýšlí nějaký plán jak utéct. Mohla by teď Klausovi zlomit vaz, když si ji nevšímá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 11:03 am

*Když ho Klaus znovu ovlivní,zamyslí se.Vlastně ani neví,kolik času mohlo uběhnout od doby,kdy Lexi odváděla Stefana dolů.* Já nevím,pár hodin? *Pokrčí rameny a odpoví mu jako robot.Sám je z toho ovlivňování zmatený.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 11:18 am

*Koukne na Lexi,když mu Enzo odpoví*Už mi to řekneš dobrovolně??*pozvedne obočí*Víš,že ho můžu donutit k čemukoliv..takže pokud mi neřekneš pravdu..*nedořekne,co udělá.Čeká na to,co mu Lexi odpoví*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 11:35 am

*Koukne na Klause, když na ní začne mluvit.Koukne na Enza a pak odejde z obýváku dolů do sklepa pro Stefana. Odtrhne z něj řetězy. Zvedne ho a za paži ho vede zpět do obýváku i když nerada.* Tady je. Pust ho a nech ho odejít. *Kývne směrem k Enzovi. Stefana nepouští. *
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 11:42 am

*Ted jen sleduje rozhovor mezi Klausem a Lexi.Má strach,k čemu by ho mohl chtít nutit.Když Lexi odejde pro Stefana,odfoukne si.Koukne na Klause.* Hele....tady je.Schoval se ve sklepě. *Začne klepat nohama,aby ho pustil.Má myšlenky na to,kopnout ho do rozkroku a zlomit mu vaz,ale z toho by se už nedostali.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 12:02 pm

*Koukne na Lexi,kam jde.Když odejde,koukne znovu na Enza a usměje se spokojeně.Ve chvíli,kdy Lexi přijde i se Stefanem,na ně koukne*Vida,jak to jde...*Koukne zpět na Enza*dokud ti to nepovolím,nepohneš se*ovlivní Enza a pustí ho na zem.Už jednou ho zradily,po druhé už jim to nepovolí*takže..*koukne na Lexi*dej mi Stefana a bude se hýbat...teď mě můžeš donutit,abych odešel,ale věř mi,že on*ukáže na Enza*tady bude stát jako socha..*usměje se*už se domluvíme??*pozvedne obočí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 1:24 pm

*Přimhouří oči, když Enza ovlivní k tomu že se nesmí pohnout. Koukne na Enza a pak zase na Klause.* Dám ti ho, ale kde mám vzít tu jistotu že ho pustíš ? *Pozvedne obočí.Stefana drží pevně za paži.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 2:29 pm

*Zůstane nehybně stát a sledovat jejich ''domlouvání''.Nejradši by Lexi pomohl k útěku,ale takhle na ní jen upřeně zírá a doufá,že jí to dojde,když jí očima naznačuje útěk.* Bolí mě nohy,chci si sednout. *Protočí oči a oznámí sušše Klausovi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 7:22 pm

Tu jistotu nemáš,ale věř mi,že mě nejde o to,aby tady stál roky..*usměje se*ale,když nedostanu Stefana,může tady stát třeba další staletí*rozpřáhne ruce s úsměvem*Já s tím problém nemám*koukne na Enza,když řekne,že ho bolí nohy*To jen on,už má dost.Když si to představím,že takhle bude stát ještě za sto let..*vydechne*Pro mě je to hezká představa,ale pro něho...*pokrčí rameny*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 7:35 pm

*Pokroutí hlavou nesouhlasně, když jí Enzo naznačuje ať uteče.* Tak ho nějak ovlivni ať se zase začne hýbat až budeš mít u sebe Stefana nebo až konečně vypadneš odtud.Nebo prostě něco. *Rozhodí rukama do prostoru. Přemýšlí rychle nad dalším plánem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 7:52 pm

Nebudu ho ovlivňovat tak,jak ty si to přeješ*zavrtí hlavou*dej mi Stefana a já ho propustím.Jde mi jen o Stefana...Kdyby s váma byla rozumná řeč,tomuhle všemu by jsme se všichni vyhli*usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 8:03 pm

*Koukne na chvíli na Enza a pak zase na Klause.* Fajn. *Pustí Stefana.* Je tvůj, teď ty pust Enza. *Je připravena, když tak mu Stefana zase vzít.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 8:07 pm

Vidíš,že to jde*usměje se a přejde ke Stefanovi*jdeme**oznámí mu a společně s ním se rozejde ke dveřím.Otevře je,nechá projít Stefana a pak řekne*máš povolení se hýbat*a společně se Stefanem zmizí pryč*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 8:19 pm

*Není moc šťastná že mu Stefana dala. Když Enzovi dovolí se hýbat tak si oddychne. Jak mile zmizí z penzionu tak vyběhne ze dveří ven. Věděla že je už neuvidí, ztěžka oddychla a vrátila se zpět do penzionu. Bouchla za sebou dveřmi, hned zamířila k Bourbonu a nalila si ho do skleničky kterou během chvíle vypila celou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Oct 18, 2014 8:35 pm

*Když mu Lexi naznačila,že má být ticho,jen kývl a nic neříkal.Po dobu,co byl dole sám,poslouchal celý ten rozhovor nahoře.Nelíbilo se mu,co tam Klaus provádí.Kdyby mohl,šel by nahoru dobrovolně,ale nemohl.A když slyšel,co tam všechno říkají a jak se snaží přesvědčit Klause,že v domě není,mlčel.Ve chvíli,kdy tak za ním Lexi přišla a povolila řetězy,to nechápal.Všechno pochopil,když ho Lexi vyvedla nahoru a on zahlédl Klause,polkl a čekal co bude dál.Neříkal vůbec nic,aby něco nezkazil.Když ho Lexi pustila a nechala ho Klausovi,odešel s ním,i když nerad.Protože to,co si prožil dole ve sklepě s Lexi,už znovu nechce a tuší,že až ho najdou,něco takového ho zase bude čekat.Zná Lexi*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 9:38 pm

*Jen mlčky stojí a poslouchá. Ani neměl co říct, jen se ušklíbl, když Klaus říkal, že bude stát dalších sto let a protočil oči. Sleduje předávku Stefana a následný odchod těch dvou, když mu Klaus povolí se hýbat, udělá zkušebně krok do strany a sleduje Lexi, jak za nimi vyběhla, když se vrátí dovnitř a nalije si bourbon, přejde k ní a mlčky jí položí ruce na ramena. Z kapsy vytáhne její nový iPhone a podá jí ho. Pak koukne na Rose a Damona na zemi a povzdychne si. Neřekne ani slovo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 9:56 pm

*Otočí se na Enza a chvíli na něj mlčky kouká. Mobil si od něj vezme a položí ho vedle lahve Bourbonu. Cítí jak je to mezi nimi napnuté.Nadechne se.* Proč jsi to udělal? *Zeptá se po chvíli ticha.* Věděl jsi jak se zachovám a že tě nenechám zabít nebo sis to potřeboval ověřit jestli jsem nezměnila názor? *Oči ji zvlhnout od slz.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 10:02 pm

*Dívá se jí do očí, když se na něj otočí a pokrčí rameny.* Chtěla ses obětovat. Měl jsem tě nechat? *Přimhouří oči.* Ve finále jsi jednala stejně jako ta, kterou jsi za tohle odsoudila. *Kývne hlavou k ležící Rose.* Nebyla to žádná zkouška, ale mohl nás tu všechny zabít a Stefana si najít. *Zamračí se.* A promiň, ale dokážeš si představit, co by to udělalo se Stefanem, kdyby ho Klaus našel a odcházeli by odtud a on viděl svého mrtvého bratra, jeho přítelkyni, svojí nejlepší kamarádku a jejího přítele? Taktéž mrtvý, Nenávratně??? Stefana lze zachránit, ale život už nikomu nevrátíš. A vím, jak ráda bys viděla Damona mrtvého, ale pořád je to Stefanův bratr a ten by z toho do stropu radostí neskákal. Takže asi tak.... To je všechno. Klidně kříč, jestli ti to pomůže. Klidně plakej, já to chápu. Budu tady stát a buď se tě pokusím utěšit, nebo se nechám seřvat, ale odejít bych tě prostě nenechal. *Rozhodí rukama, nalije si bourbon a sedne si do křesla.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Oct 18, 2014 10:27 pm

*Když začne přicházet k sobě,pohne rukou.Chvíli na to,otevře oči a zamračí se.Zvedne trochu hlavu a koukne před sebe.Když uvidí Rose stále na zemi,vydechne.Dostane se do sedu a rukou si projede krk*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Oct 18, 2014 10:33 pm

*Jako první, když začíná přícházet k sobě pootevře oči a nadechne se. Doufá, že až je otevře úplně a rozhlédne se, nebude Damon po smrti nebo v prachu. Pomalu se posadí a drží se za krk. Rozhlédne se a když uvidí Damona ve stejném stavu jako je ona, úlevou si oddychne. Koukne na Enzu a Lexi v napjaté atmosféře a oči vrátí zase na Damona.Pousměje se lehce a tře si ještě stále citlivé místo zezadu na krku.Radši se teď neptá, co se stalo, protože se bojí, že jí lupnou vaz znovu za blbu otázku, začne se hrabat na nohy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 10:37 pm

Jo měl. *Koukne na něj.* Já ji neodsoudila... *Pokroutí hlavou.* Nezabil by nás. Rose hledal 500 let a nezabil ji, jen jí zlomil vaz a Damonovi taky, ale to je už jedno.. *Mávne nad tím rukou. Poslouchá pak jeho další slova.* Jo ráda bych ho viděla mrtvého, protože by konečně za to všechno zaplatil a ano vím že ho kvůli Stefanovi nemohu nechat zemřít! *Řekne se zvýšeným hlasem.* Jo lze ho zachránit, ale nevíš co mu musím všechno dělat, aby z něj zase byl ten starý dobrý Stefan a já už mu nechci takhle ubližovat. Mě to bolí, když mu musím takhle ubližovat... *Po tváři jí stečou slzy, hned si je setře. Enzovi poslední slova jí úplně seberou vítr z plachet.* Já.... *Odmlčí se a všimne si že se Damon i Rose probudili.* to všechno zničila... *Setře si další slzy. Nedokáže tam zůstat, vezme mobil odejde rychle pryč z penzionu. Nechtěla tam před nimi vypadat tak slabě, hlavně ne před Damonem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 10:42 pm

Zabil by jí, kdyby nestál o Stefana tak moc, jak o něj stál. *Zamračí se.Dál jen poslouchá.* Lexi.... *Natáhne k ní ruku, když se rozpláče a chce jí pohladit.Pak si všimne, že se Rose s Damonem budí.Když Lexi řekne poslední větu, vydechne. Neví co má na mysli a když zmizí z Penzionu, koukne na ty dva na zemi. Neví, jestli za ní běžet, nebo jí nechat chvíli samotnou.* Lex!!!! *Zavolá za ní a vyběhne z Penzionu jí patách.* Zastav se!!! *Zavolá na ní ode dveří dost nahlas.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Oct 18, 2014 10:58 pm

*Když si všimne,že se i Rose probudila,pousměje se.potom koukne směr Lexi a Enzo.Nechápe,proč se hádají,ale nemá momentálně chuť zjišťovat to.Pomalu se dostane na nohy a rozhlédne se,jestli je všechno tak,jak má.Bál se,jestli nepřišel o nějakou bitku*bezva*koukne znovu na Rose*zajímalo by mě,co tady bylo,když se t dva skoro hádali.Aspoň mi to tak přišlo,když Lexi zase utekla...*zavrtí hlavou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Trevor Sat Oct 18, 2014 10:59 pm

*Po dlouhém uvažování a zvažování se konečně rozhodl najít Rose, protože je upír a né všichni v Mystic Falls pijí  a používají železnik bylo pro něj docela snadné přijít na to, kde se Rose nachází, před tím než se vidal do domů bratrů Salvatorů posilnil se pořádnou dávkou krve, po té se u.r přemístil za dům a poslouchal.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 11:02 pm

*Když na ní zakřičí Enzo, tak se zastaví. Slzy jí tečou po tvářích, setře si je. Když to trochu rozdýchá tak se otočí směrem k němu. * Co ještě ?! *Křikne na něj zpátky a rozhodí rukami.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 38 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru