TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Rose a Trevora

+5
Klaus Mikaelson
Mason Lockwood
Enzo
Rose Salvatore
Damon Salvatore
9 posters

Strana 11 z 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 4:32 pm

Jop*kývne*to je hlavní*Pousměje se a polibek jí opětuje*Jop,kávu si dám*rozejde se za ní,zastaví se,když se ona ve dveřích zarazí*Překážkovou dráhu?*pozvedne obočí a rozejde se za ní.Ten bordel kolem nějak neřeší,prostě jen projde.Vejde za ní do kuchyně a opře se o futra*Proč si mě nenechala v tom baru?Někomu jsem tam vadil??*položí jí konečně otázku,která ho zajímá ze všech nejvíc.Opravdu nechápe,proč ho tam nenechala a neodešla pryč*muselo být těžký,dostat mě domu a až do postele..*dodá rychle,aby to nevyznělo jako nějaké výčitky nebo něco jiného*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 4:37 pm

*Otočí se na něj, když zůstane stát mezi futry a dodělá kávu, postaví mu jí a bar a zalije si čaj.* Protože nebudeš spát na baru jako nějakej bezdomovec a protože jsem chtěla, aby ses vyspal normálně, jako člověk a nevzbudil se rozlámanej, nebo, ještě lepší, na zemi v Grillu.Navíc to byl Jessičin nápad a pomohla mi s tebou až domů. Takže si nedělej starosti, že by to bys na mě byl moc těžkej. *Sedne si k baru s hrnečkem čaje a napije se.Přemýšlivě se na něj podívá a odloží hrneček.* Ty se se mnou taky taháš, když někde odpadnu... *Pokrčí nakonec rameny a usměje se.* Nebo ti vadí, že ses neprobudil v baru? *Zvedne obočí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 4:57 pm

Na zemi bych se v Grillu určitě nevzbudil*pousměje se*Fajn,když si mě netahala sama,tak už to rozebírat nebudu.Bál jsem se,že si mě tahala sama..*vydechne a sleduje jí,jak sedí na tom baru*ale mezi tebou a mnou je rozdíl.Já tě vezmu do náručí a normálně tě odnesu.Ty se se mnou musíš vláčet nebo mě podepírat,by jsme se vůbec někam dostali*mluví na ní a zůstává opřený o futra*A ne,nevadí mi to,jen jsem nečekal,že se vzbudím v posteli,když jsem usnul tam...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 5:58 pm

*Nepřestává ho ani na minutu sledovat,jak stojí opřený o ty futra a znovu se usměje.* Jsem ráda,že to nebudeme rozebírat...a promiň....příště tě zkusím vzít do náručí..... *Zasměje se té představě a koukne na volné místo vedle sebe.* Budeš tam stát celou dobu,nebo si ke mně sedneš??Já nekoušu.... *Usměje se zeširoka a napije se čaje.* Tak buď rád,že ses vzbudil v posteli a dej mi za to pusu.... *Skrčí obočí a našpulí pusu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 7:13 pm

Takhle jsem to nemyslel,Rose*zavrtí hlavou.Když Rose koukne na volné místo,polkne a pousměje se*Hádal bych se o tom,že nekoušeš*Přimhouří oči a usměje se.Oddálí se od těch futer a rozejde se pomalu za ní k baru*Fajn*sedne si vedle ní a dá jí pusu.Není moc rád,že se vzbudil v posteli.V baru by mu takové probuzení nemuselo hrozit,ale o tom jí říkat nebude.Vezme si do ruky hrnek s kávou a trochu upije*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 7:27 pm

*Protočí oči,když řekne,že to tak nemyslel a kousne se do jazyka,aby to nekomentovala.Pak se na něj pohoršeně podívá a pootevře pusu.* No dovol??Já tě snad někdy pokousala? *Zasměje se a zavrtí hlavou.Zvedne obočí,za jeho prosté ''fajn'' a oddálí se od něj.* Jsi ještě protivnej z toho,žes byl upírožrout,z toho,že jsi se tajemně přemístil z Grillu do postele,nebo mi něco uniklo a tebe to trápí??? *Zamračí se a štípne jí v tom zápěstí,do kterého se škrábla,když lovila mobil.Nehojí se zrovna podle jejích představ.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 7:45 pm

Já neříkám,že koušeš zrovna mě,ale koušeš*usměje se a znovu na pije kávy*Nejsme protivnej z mého pojídání upírů,ani z toho,že jsi mě dostala z baru do postele*vydechne*A kdyby mě mělo něco trápit,musel bych o tom něco vědět,takže...*odloží hrnek na bar*Je mi fajn*usměje se.Má štěstí,že vždycky dokáže otočit a tvářit se,že se nic neděje,i když si není moc jistý,jestli mu na to skočí Rose*Ani jsem se nezeptal,jestli se nezkoušel Doktor cukat,jako,že nic neudělá....*změní rychle téma*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 8:33 pm

No fajn....trošku občas koušu.... *Zakření se pobaveně a zavrtí hlavou.Poslouchá ho s přimhouřenýma očima.Když dopovídá,zvedne se ze židličky,dopije čaj v hrnku a nakloní se k jeho uchu.* Kecáš....A mě neoblafneš....Není ti fajn,něco tě žere a nechceš o tom mluvit....Nevadí,tahat to z tebe nebudu. *Narovná se a otočí se ke dřezu,opláchne hrneček a posadí se na linku.* Necukal se....Byl překvapenej,že jsem hodná holka....A slíbila jsem mu ochranu a to,že od nás mu nehrozí žádné nebezpečí.Jessica souhlasila,byla bych ráda,kdyby ses mu taky vyhnul....Mohl bys to pro mě udělat?


Naposledy upravil Rose Salvatore dne Sun May 10, 2015 4:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 8:43 pm

Cože si mu??*koukne na ní šokovaně*Jak si někomu,kdo tě unesl,držel Jessicu a měl píchnul cosi,abych se živil krví upíří...Mohla dát slib,že se mu nic nestane a že ho ochráníš?*zavrtí hlavou*Promiň Rose,ale já si nejsem úplně jistý,ti tohle můžu slíbit.Nemůžu to jen tak nechat být...A nechápu,jak si mu něco takového mohla slíbit.*kouká na ní teď už nechápavě*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 8:55 pm

Jak jsem mohla?..... *Seskočí z linky a zamotá se jí hlava,takže se za ní automaticky chytne a druhou rukou se přidrží linky.* Jednodušše.....Protože hned šel a začal míchat protilátku.Mohl si tam nechat mě,Jessicu,nebo všechny tři.Mohl mě nebo Jess šoupnout k tobě do pokoje,tan zamknout a kochta se tím,jak mě zabíjíš....Neudělal to. *Zamračí se,když chytí rovnováhu a založí si ruce na prsou.* Mohl udělat cokoliv,aby se nás všech zbavil a místo toho vedle mě stál a pomáhal mi namíchat protilátku. *Odsekne mu už vytočeně.* Ale je pravda,že tobě je to vlastně jedno....Naučil by ses s tím žít.....No a co,že bys mě opustil...že bys nemohl být s bráchou,Enzem.... *Chce se rychle rozejít do obýváku,aby nebouchla,ale udělá se jí zle od žaludku,takže se předkloní a chytne se za břicho.* Dělej si co chceš....


Naposledy upravil Rose Salvatore dne Sun May 10, 2015 4:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 9:05 pm

Ty moc dobře víš,že to nebylo tím,že chtěl,ale že musel.....Já jsem slyšel o čem jste se bavily v tom domě a jak Jessica nebyla zrovna milá*vydechne*Nechtěl jsem poslouchat,ale nedalo se to.Navíc tam v tý místnosti byla nuda,takže jsem se aspoň nad něčím bavil*Sleduje jí.Na to,jak se předtím chytla za hlavu nereagoval*Jop,kdybych neměl na výběr,naučil bych se s tím žít a nemusel bych se vám vyhýbat.Učit se ovládat je těžké,ale zvládlo by se to...*zavrtí hlavou*takže se nemusíš bát,že bych tě...*Nedořekne to*Co je s tebou?*přimhouří oči a zvedne se ze židle.Rozejde se k ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 9:15 pm

Nebyla milá,protože mě zrovna vytáhla z místnosti,kde jsi mi málem prokousnul hrdlo a viděla někoho,kdo si s ní hrál jako s laboratorní krysou. *Ušklíbne se.* Ale mýlíš se.Nemusel.Mohl nás všechny zabít nebo zneškodnit.Hergot Damone,ty víš,jak to tam chodí.Tomu chlapovi bylo jedno,kdyby umřel.... *Zamračí se.* Vyšel mi vstříc,udělala jsem pro něj to samé.Kámoši nebudeme,ale pomohl mi zachránit tebe,proto jsem mu to slíbila!!!! *Zvýší hlas a sedne si na zem.Hrozně jí hučí v uších,takže se za ně chytne a jeho otázku slyší jakoby z dálky.* Nic se mnou není,jsem unavená... *Pronese už klidně.*


Naposledy upravil Rose Salvatore dne Sun May 10, 2015 4:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 9:27 pm

Já jsem ti říkal hned,že máš odejít pryč.Mohla si tomu zabránit,ale to už je teď jedno*vydechne a poslouchá jí dál*Jop,vím jak to tam chodí,stejně tak vím,že jestli ho necháme,udělá to znovu*zavrtí hlavou.Nevěří jí,že je jenom unavená.Přejde k ní a sedne si do dřepu*Jop,tu únavu bych ti věřil,kdyby ses tady nechytala za břicho a nedržela si uši*nakloní hlavu trochu do strany a sleduje jí*Takže znovu...Co je s tebou?*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 10:33 pm

Damone..... *Procedí skrz zataté zuby.* Já bych bývala velice ráda zmizela,hned jak jsi to řekl poprvé...Ale bohužel jsem byla ráda,že stojím na nohou! *Zamračí se znovu a dál to už nekomentuje.* Tak ho nenechávej....Pomsti se mu...Mně to je jedno.... *Podívá se na něj po očku,když si k ní dřepne a povzdychne si.* Motá se mi hlava,je mi zle od žaludku a hučí mi v uších....Co by mi mohlo být,pane doktore? *Zvedne k němu pohled a následně i obočí.* Jsem jen unavená.... *Opře si čelo o kolena.*


Naposledy upravil Rose Salvatore dne Sun May 10, 2015 4:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 10:46 pm

*Taky už víc Maxfielda nekomentuje a vydechne.Když si Rose opře čelo o kolena,protočí oči.Jako by mu nestačil Enzo a jeho nálada.Stoupne si a ohne se k Rose*fajn*vezme jí do náruče*tak si půjdeš lehnout*Přejde přes ten bordel i s ní v náručí a potom se s ní rozejde po schodech nahoru.Odnese jí do jejího pokoje,kde jí položí na postel a přikryje peřinou.Poté bezeslov odejde z jejího pokoje,zavře dveře a seběhne schody dolu.Na poslední se zastaví a na předposlední se posadí.Položí lokty na kolena,zbytek ruky nechá volně vyset dolu a jen tak se dívá před sebe*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 10:57 pm

Damone..... *Stihne říct než se postaví a když jí vezme do náruče,protočí oči.* To stejně nepomůže.... *Zaprotestuje,když jí položí do postele a sleduje ho,jak beze slova odchází.Zvedne se na loktech a zavrtí hlavou,když zavře dveře.Poslouchá jeho kroky a když je uslyší zastavit se někde na schodech,položí se na záda a vydechne.Potřebuje krev a urychleně.Skulí se z postele a vytáhne batoh ze skříně.Naháže do něj spodní prádlo na pár dní a nějaké oblečení.Ke košili,kterou má na sobě si natáhne džíny a přehodí si vlasy přes rameno.Hodí si batoh na záda a vyjde z ložnice.V koupelně si vezme zubní kartáček a vydá se po schodech dolů.Zastaví se vedle Damona a podívá se na něj.* Stěhuju se.....Jdeš se mnou? *Natáhne k němu ruku a vyčkávavě se na něj zadívá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 11:07 pm

Myslel jsem,že jsi unavená.To se nebojíš,že se ti udělá špatně někde v půlce cesty?*Položí jí otázku a teprve potom se na ní podívá*Měla bys odpočívat,když ti není dobře...*Řekne,tentokrát už trochu starostlivě.Nakonec se zvedne,bez její pomoci a až pak jí chytne za tu ruku,kterou k němu natahovala,ještě,když seděl na těch schodech*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 11:15 pm

Dva dny jsem neměla krev Damone,měla jsem jen něco málo z Wese včera,abych vůbec zvládla stát na nohách,po tom co jsem byla pár hodin přišpendlená na zdi..... a ještě jsem mu dávala svojí,abych ho uzdravila.Tady nemám už nic a u tebe jsem včera nějak nemyslela na to,že bych si měla dát.... *Pokrčí rameny a stiskne mu tu ruku,když se jí konečně chytne.* Takže to,že bych ležela by mi moc nepomohlo. *Pousměje se a pohodí si batoh na zádech.* Cestu nějak zvládnu.... *Opře si unaveně čelo o jeho rameno a zavře na chvilku oči.* Ale už pojďme.... *Zašeptá mu do ramene.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 15, 2014 11:27 pm

A to nemohla říct hned,že potřebuješ krev?? *Pozvedne obočí*už si jí mohla mít v sobě*Zavrtí hlavou*Já ti bohužel myšlenky nečtu,abych to odhadl hned*pousměje se a rozejde se s ní pomalým krokem ke dveřím a následovně k němu domu.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 15, 2014 11:34 pm

Mmmmm....... *Zamručí a zvedne k němu hlavu.* Mohla jsem to říct hned,ale tys byl nějakej naštvanej a mně se nechtělo vytahovat moje problémy.... *Pokrčí rameny a ohrne ret.Pak se pousměje,mobil i klíče si hodí do kapsy u džin a obuje si tenisky.* Tak se nezlob..... *Smířlivě ho obejme jednou rukou kolem pasu,aby se o něj mohla trochu opírat a vyrazí s ním k Penzionu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 11:24 pm

*Chce ještě reagovat , ale v tom Enzo rozbije kamínkem okno u domu Klause. Střelí po něm pohledem a nejednou zmizí. Dostanou se až k Rose k domu.* Doufám že nestál někde u okna... *Podotkne. Klepne u Rose na dveře ze slušnosti, nechce tam totiž vejít jako kdyby tam bydlela.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 11:36 pm

*Když Lexi pustí u Roseina domu, musí se začít chechtat tomu úprku.* Ty vole, já si skoro krůpl když jsem slyšel o ťuknutí o sklo. *Otírá si uslzené oči a koukne na Lexi.* Nooooo.... Kdyby jo, tak jsem asi v pěkným loji. *Zabublá smíchy a mávne nad tím rukou.Když vidí, jak Lexi ťuká na dveře, zvedne obočí a zavrtí hlavou.* Je s Damonem, doma není.Volat jí nebudeme, protože zdržovačka. Jdeme.... *Zahlásí a chce se opřít do dveří, aby je rozrazil.Vpadne do domu, když pod ním ty dveře hned povolí.* Noooo..... Myslím, že Rose je častá oběť vloupaček. *zazubí se a mrkne po Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 11:50 pm

*Rozesměje se nad jeho realcí a slovy.* Já přestala dobrovolně dýchat... *Usměje se.* No já jsem slušná a tak jsem tam nechtěla vtrhnout. *Zasměje se a pokrčí rameny. Pozvedne obočí když tam vpadne Enzo jako nic.* Lidi tu jsou hovada a Rose chudák... *Zavrtí hlavou s úsměvem.* Tak hledáme skleněnou lahvičku... *Dojde do kuchyně a začne tam koukat po skleničce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 11:53 pm

Musím Damonovi večer navrhnout, aby si jí k sobě nastěhoval.... *Zakření se a když uvidí ten obývák a je nucenej přelejzat skříň, zavrtí hlavou.* A to asi hodně rychle. Nejlépe zítra. *Zamračí se a koukne na Lexi.* Joooo skleněnou lahvičku. *Čumí pod nohy, když zakopne o převrécenej gauč a zanadává si něco o prdeli, vejde do kuchyně a začne prohrabávat police.Po očku mrkne na Lexi a otevře Roseinu lednici.Vyndá z ní jednu klobásu a strčí si jí do pusy.Když vidí, že nemá ani jednu krevní konzervu, znovu zavrtí hlavou a zabouchne tu lednici.Rychle žvejká tu klobásu aby nedostal világoš od Lexi a hledá dál tu Klausovu lahvičku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 17, 2014 12:14 am

No můžeš to zkusit...*Pousměje se. Vypadá to tam jak po boji.* Tak mohl by už dnes, ale tak aspoň kdyby zítra.. *Přikývne. Když zaslechne jak zanadává tak se musí tomu zasmát. Prolejzá poličky, všimne si že Enzo byl v lednici a jen zavrtí hlavou.* Myslíš že tě nevidím? *Pozvedne obočí s úsměvem na rtech. Pak uvidí tu skleničku, sáhne po ní.* Mám ji, můžeme jít za Katie... *Oznámí mu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 11 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru