TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+6
Katherine Pierce
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Jessica Bradley
10 posters

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 2:02 am

Ne,Klaus to ještě neví.Teda,aspoň myslím,že to neví*dojde k zábradlí a otočí se na Enza*Můžeme být zatím v klidu.Klaus by to tak brzo nestihl zjistit.Navíc,kdyby to byl Klaus,už bych tady asi nebyl..*vydechne a otočí se ke schodům.Jak začne o tom,že mu dojde do lesa,otočí hlavu zpátky na něho*En..*Chtěl něco namítnout,ale nic z toho nestihl.Vydechne a rozejde se pomalu po schodech nahoru.Když se mu to konečně podaří,odejde do svého pokoje a pokusí se sbalit si nějaké věci,ale čím dál víc,mu síla ubíhá.Posadí se proto chvíli na zem,aby zase trochu energie nabral.Opře se hlavou o skříň a zavře oči.Nepočítá s tím,že by se Enzo vrátil moc brzo,takže doufá,že se stihne na ty nohy postavit dřív,než se Enzo vrátí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 2:11 am

*Přifrčí s tím hovadským zajícem,k Penzionu. Nejradši by mu zakroutil krkem, páč všude poskakuje po autě a on ho musí furt hlídat. Zabrzdí, vytáhne klíčky a vyskočí s tím zajícem z auta.Vběhne do Penzionu a vyběhne schody nahoru. Najde Stefanovu ložnici a koukne na něj.* Eeemmm... Na kámo... Nasnídej se.. Bude ti líp. *Mrkne na něj a podá mu zajíce.* nevěděl jsem, jestli chceš mrtvýho nebo živýho, tak je zatím ještě živej. Počkám, než se nasnídáš přede dveřma jo? *Mrkne na něj a vyjde z jeho ložnice. Pojídání zajíce fakt vidět nemusí.* Tak kdo tě zrasil za zabití Tylera??? *Houkne na něj zpoza dveří.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 2:42 am

*Otevře oči a koukne na Enza,když tam přijde.Vydechne,protože nesplnil to,co plánoval.Nepostavil se na nohy dřív,než se Enzo vrátil*Děkuju*Poděkuje mu a vezme si od něho zajíce,kterého chytne za uši.Kývne na to,že počká za dveřmi a sleduje ho.Když je ujištěný,že je Enzo za dveřmi,změní se mu obličej v upíra a zakousne se do zajíce.Napije se z něho tak,aby to zajíc přežil.Není to sice tolik,co by potřeboval,ale nerad někoho zabíjí*Nikdo pro nás nebezpečný,nemusíš mít strach*zvedne se ze země a vyjde z pokoje.Sejde i s tím zajícem dolu a pustí ho ven na svobodu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 2:46 am

*Poslouchá ho a usměje se.* No každopádně tě slušně zrušil... takže mi neřekneš kdo.. Zrasil bych ho za tebe... *Zasměje se a koukne na něj, když vyjde z pokoje i s tím zajícem, co se mu mele v ruce a následuje ho dolů.* Ty vole, to si děláš srandu... *Pleskne se do čela, když toho zajíce pustí.* Doufám, že ho přejede auto. *Uchechtne se a koukne na Stefana.* je ti líp? *Zvedne obočí a prohlédne si ho.* Tak šup, mládě... balíme....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 2:53 am

Nemusíš nikomu nic dělat.Stejně bys neměl šanci*Pustí zajíce a zavře za sebou dveře.Pozvedne obočí nad Enzovo slovy*Proč?Zaslouží si žít jako každý jiný*pokrčí rameny a usměje se*Jo,je mi líp*Rozejde se ke schodům a poplácá Enza po rameni*děkuju*poděkuje mu znovu a rozejde se po schodech nahoru*Vždyť už jdu..*vyjde po schodech nahoru zpět do svého pokoje a začne balit věci už s větším elánem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 2:55 am

*Směje se, když napodobuje její hlas.* Héééj!! Takhle já přece nemluvím!! *Šťouchne do něj se smíchem a prohrábne si vlasy.* Néé, začala jsem se bavit v momentě, kdy jsme vyšli na nákup a doteď jsem nepřestala.... *Zakření se sladce a pohladí ho po tváři pobaveně* Jůů to je nápad. Ještě, že tě mám. *Mrkne na něj a dotlačí s ním vozík až k Penzionu.* Řvaní nechám na tobě. Jsi v tom lepší než já... *Zazubí se a koukne na zajíce, co hopsá opodál. Koukne na Damona a zacukají jí koutky.* Já myslím, že Stefan je po snídani. *Bouchne smíchy a složí se se smíchem na kolena.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 3:13 am

Já taky neříkám,že tak mluvíš,ale tys takhle řvala*Zasměje se*Vážně?....No dobře,věřím ti*Usměje se a dotáhne s Rose vozík před Penzión*Fajn..*kývne a nadechne se,že začne,když Rose zahlédne zajíce.*A to jsem se chtěl vyhnout zvěřině v domě*zašklebí se,ale hned se usměje,protože smíchu Rose se nedá odolat*Enzo!!!!*zakřičí jeho jméno a sleduje Rose,jak se na kolenou směje.Vrtí přitom pobaveně hlavou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 3:16 am

Stefane.... *Povzdychne si a prohrábne si vlasy.Musí se tomu uchechtnout.* To ses musel fakt přecpat. *Zasměje se.* Jsem rád,že je ti líp... *Mrkne na něj, když ho poplácá a mávne rukou.* Prosímtě .... To nestojí za řeč. *Zazubí se na něj a zatleská.* Hopity hopity!! *Popožene ho a rozejde se do obýváku ke stolku, aby si nalil bourbon.Přemýšlí, jestli si neuloví v jejich lednici nějakou dobrotu k jídlu. Po chvilce přemýšlení se rozejde do kuchyně a otevře ledničku, do který chvilku zítá.* Vy máte úplně vyžranou ledničku!!!!!! *Zavolá na Stefana do patra a s povdzychem jí zavře.* Ježíšku na křížku.... *Uchechtne se sám pro sebe a vrátí se do obýváku.Nalije si whiskey do skleničky a koukne na mobil,kolik je hodin. Měl by zavolat Damonovi, kde se flákaj, aby si stihli zabalit.V tom ho uslyší před Penzionem řvát jeho jméno. Lekne se, že se něco děje a vyběhne ke dveřím i se skleničkou v ruce, kterou do sebe kopne. Vystrčí hlavu ze dveří a koukne na ty dva.* Jéééé!!! Vy jste byli na nákupu... Já zrovna koukal, že nemáte nic v ledničce... *Zazubí se vesele.* Co řveš jak na lesy? A cos jí udělal??? *Kývne pobaveně k smějící se Rose a neudrží vážnou tvář.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 3:22 am

*Koukne na Enza,když konečně vyleze z domu*Jop,nemáme vůbec nic,proto jsme taky museli na nákupy*usměje se na něho*Potřebuju s tím pomoct.Já to sám tahat nebudu a Rose by to se mnou asi tahat neměla.Měla co dělat,aby to vezla po krámě.Navíc...*koukne na ní*zahlédla zajíce a nemůže se přestat smát*zavrtí s úsměvem hlavou a koukne zpět na Enza*Tak co?Pomůžeš mi??*pozvedne obočí*Jestli ne,tak zavolám Stefana...Ten odmítnout nebude moci.Je to i do jeho ledničky.*Mluví na Enza a nepouští ten košík z ruky,jako by byla šance,že jim to někdo vezme a odveze dřív,než to stačí uklidit do domu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 3:28 am

*Damonovo zašklebení nad zvěřinou v domě jí dodělá a se smíchem se sbírá na nohy,když zařve na Enza.Podívá se na něj, když vyleze ze dveří a pobaveně zavrtí hlavou.* Ty vyžíráš ledničky v cizím domě? Ty jsi děsnej... Ale jestli chceš něco dobrýho,měl bys Damonovi pomoct. *Směje se dál a oklepe si kolena, na kterých klečela v křečích smíchu.* ach.... Tak dělej, pohni kostrou, ať nám někdo neukradne ty láhve.... Shodli jsme se s Damonem, že podruhý už tam pro ně nejdem... Nebo ne v nejbližší době... *Mrkne pobaveně na Damona a pohladí ho po zádech.* Já na vás počkám uvnitř,vy moji siláci. *Zasměje se a protáhne se kolem Enza do Penzionu.Tam sundá z nohou kozačky a kabátek, který pověsí na věšák. Odmotá si z krku šálu a pokračuje do kuchyně, aby tam udělala místo a mohla všechen nákup rozklidit do skříněk a do lednice.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 3:29 am

*Balí si v pokoji věci a přitom poslouchá,co se děje dole.Když zaslechne Enza,jak na něho řve,že mají prázdnou ledničku,usměje se*Tady se moc často nenakupuje!*křikne na něho ze shora a dál balí.Když se pak ozve Damonovo hlas volající Enza,přestane poslouchat.Už se nebojí,že by se Enzo nudil nebo na něho něco křičel.Dobalí tedy věci a jakmile mu přijde zpráva,vezme do ruky mobil.Podívá se na neznámé číslo a otevře tu zprávu.Posadí se na postel v momentě,kdy zjistí,kdo mu to píše.Chvíli nechápe.kde vzala jeho číslo,ale pak mu dojde,že si ho mohla od někoho vyžádat.Musí zjistit,kdo to byl.Vydechne a klikne na odpověď*
kód:
V pořádku,nedělej si s tím hlavu.Stefan
*odešle zprávu a dá mobil do kapsy.Zůstane však sedět na posteli a přemýšlí,kdo by Katie mohl to číslo dát*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 3:35 am

No vidím, že Rose je indisponovaná... Navíc se nesluší, abych jí to nechal tahat, jsem gentleman.. *Zazubí se a koukne na Rose.* Kdo ti prásknul, že jsem ti vyžral lednici?!?! *Uchechtne se zvědavě a kývne na Damona.* Jo zajíc zelenoočku pobavil... Chuďa malá. *Uchechtne se znova a koukne na oba dva se smíchem.* Vy jste dvojka... Škoda,že jste mě nevzali na nákup sebou, vypadá to, že jste se bavili. *Založí si ruce na prsou a když se kolem něj Rose protáhne do domu, pootočí za ní hlavu.Pak si uvědomí,že Damon čeká na pomoct s vozíkem a odloží skleničku, co držel v ruce.* Sorry, kámo, už letím. *Zazubí se a vyběhne před dům. Vezme ten vozík zespoda z jedné strany a zvedne ho do vzduchu.* Jsem kámoš, pomoct ti je mojí skoro povinností. *Usměje se zeširoka a vydá se pozadu opatrně do schodů, aby dovezli nákup do kuchyně.* Co jste mi vůbec koupili? *Nakoukne zvědavě do tašek.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 3:48 am

Přesně.Nesluší se,aby to Rose nosila*kývne a usměje se*Jop,to tys ho dotáhl?*pozvedne obočí.Koukne na Rose s úsměvem,když Enza mrzí,že nebyl s nimi*To víš,že jsme se bavily....*Koukne na Enza s úsměvem*Zabiješ nás!*znovu z imituje Rose a její řev,když jeli na vozíku a zasměje se*Věř mi,že bys s námi nechtěl.Zabil bych pak možná i tebe*koukne na něho pobaveně.Vydechne,když se Enzo otočí na Rose a čeká,kdy se mu začne věnovat*Už jsem začínal přemýšlet,že to začnu nějak tahat sám*usměje se.Chytne vozík dole na druhý straně,plus jednou rukou drží za tyč,kterou se vozík ovládá,aby se jim nepřevrátil*Tobě?Já nevím....vajíčka?*zasměje se a nahoře ten košík postaví,aby ho mohl do kuchyně odvést na kolečkách*Nebo Rose večer dělala housky,můžeš si dát to...*usměje se na něho.Má vážně dobrou náladu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 3:54 am

*Zaslechne Damona a svojí imitaci a vyjde z kuchyně.* Já tě slyším!!! *Zasměje se.* Počkej, až sem dovalíš s tím vozíkem!!! *Pohrozí mu se smíchem a počká, než za ní kluci dotahnou těn vozík s nákupem. Napůl ucha poslouchá jejich konverzaci a musí nad tím občas zavrtět pobaveně hlavou.* Housky už nejsou, miláčkové.. *Usměje se na ně zeširoka a když dovezou ten vozík, začne vybalovat nákup z tašek. Vyskládá nejdřví alkohol a koukne na Damona.* Svěřuju ti alkohol. Naskládat do baru a neupíjet!! *Zvedne výhružně ukazováček a zasměje se.Pak vyndá z tašky klobásky, co si kupuje i k sobě domů a začne skládat pečivo do ošatky.Pořád se u toho usmívá a po chvilce si začne i pobrukovat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 4:02 am

*Rozchechtá se nad imitací Rose a pleskne se do čela.* Ty ses vás pokoušel zabít? Jel jsi vozíkem do zdi?? *Směje se a zvedne obočí, když zaslechne Rose.* Počkej, ta ti dá. *Chechtá se a pokrčí rameny omluvně.* Sorry, nějak jsem se zamyslel, nenechal bych tě to tahat samotnýho. *Zazubí se nevinně a vytáhne s ním vozík do Penzionu.* Vajíčka jo??? *Protáhne obličej a ošklíbne se.* si snad radši chytím toho ušáka venku. *Uchechtne se a oblízne se nad těma houskama.* Nooo a mám po hehe... *opáčí zklamaně, když Rose řekne, že housky už nejsou. Dotlačí s Damonem ten vozík za Rose do kuchyně a vyčkává,co Rose vybalí. Když vidí,jak vytahuje jen alkohol, opře si bradu do dlaně a když ho svěří Damonovi, znovu se zachechtá.* no tos to svěřila tomu pravýmu. *Zvedne pobaveně obočí a mrkne na Damona.* Ááááááá klobásky!!! *Rozsvítí se mu oči a hned si vezme celé balení do pazuch.* Tyhle jsou výborný... Měla jsi jich plnou lednici.... Měla.... *Koukne na Rose a zazubí se.Hned jednu vytáhne a zahryzne se do ní.* Chleba si nech, takhle jsou dobrý.Co tám máš dál??? *Koukne do tašek a mrkne se smíchem na Rose. Dál se věnuje konzumování té klobásy a nehodlá ten balíček pustit z rukou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 4:11 am

Ups*řekne s úsměvem,když zaslechne Rose a Enzo ještě pár slov dodá.Zasměje se nad tím,že si Enzo chytí toho zajíce*Tak to už aby si běžel nebo ti odskáče*zasměje se znovu a odveze s Enzou ten vozík do kuchyně*rozkaz*Usměje se a vezme ten alkohol.Odejde s tím o obýváku a naskládá to do baru,aby měli zásoby.Potom bar zavře a vrátí se za nimi do kuchyně.Koukne na Enza,když vidí,co má v ruce*Tak přece se tu pro tebe něco našlo..*zasměje se nad tím.Nemá ani nutkání být nějak zlej.Má dobrou náladu a nehodlá si jí nechat jen tak zkazit*Už si uklízela tu čokoládu nebo je ještě někde v tašce?*zeptá se a začne projíždět ty tašky*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 4:19 am

*Zasměje se, když Damon přijme rozkaz a odnese ty lahve alkoholu do baru a mrkne na Enza.* No myslím, že je jedno kterýmu z vás bych je svěřila... *opáčí se smíchem a zavrtí hlavou.Koukne na něj, když shrábne ty klobásky a založí si ruce v bok.* Enzo pak tady má něco být, když naběhne taková kobylka jako jsi ty a všechno sežere... Mohla jsem vám je opéct k jídlu,kdybys vydržel. *Zasměje se a prohrábne si vlasy.* Tys mi fakt vyžral lednici? Tak aspoň se to nezkazí a nebudu muset všechno vyhazovat. *Usměje se zeširoka a přikývne na Damonova slova.* Ono se to nenašlo, on si to prostě ulovil. *Zasměje se a narovná věci do ledničky.Když se zeptá, jestli už uklízela čokoládu, zavrtí hlavou a sáhne do poslední tašky.* Tady, kocourku. *Zacukají jí koutky pobaveně a podá mu čokoládu do ruky.* Tak myslím,že vám asi nic k jídlu dělat nebudu. Jeden sežere balík klobás, druhej čokoládu a já nemám hlad... *Koukne se smíchem po těch mlsounech a doroztřídí zbytek věcí.* Stefane, nemáš hlad??? Byli jsme na nákupu a vypadá to, že dlouho tu plno nebude!!! *Zavolá na něj do patra a uklidí tašky od nákupu do skříňky.* Vy jste dvojka... *Podívá se pobaveně na Damona s Enzem a sedne si na linku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 4:24 am

*Uchechtne se nad oběma a věnuje se papkání té klobásy.* No já jsem se náhodou ochomejtal kolem tvý ledničky a sama mi skočila do ručíček. Nedalo se odolat... Musel jsem si pro další.. a další... a moje řeč... aspoň se ti to nezkazí. *Zazubí se vesele a spokojeně přikývne Damonovi.* Ano, ano... Mňam mňam... *Pohladí si Míšu spokojeně a koukne se na ně.* Žádnej oběd nevymejšlejte hrdličky. Odjíždíme. Stefan už je sbalenej a čekalo se jen na vás. 0ba dva šupem nahoru a sbalte si nejnutnější věci. Rose nějaký sexy prádýlko a šatičky a Dame, kámo.... fakt je mi jedno co budeš mít za trenýrky, ale něco si zabalte. *Zakousne se do klobásy a zasměje se tomu, jak se shání po čokoládě.* My??? My ne... To vy jste dvojka. *Zasměje se a když sežere jednu klobásu, vezme si druhou a uklidí balík do lednice.* Ne,že až sem příště přijdu,budou sežraný... Moc bych brečel... Rose, kdybych se nebál tomu, že mi Dam zakroutí krkem, dal bych ti za ty klobásky hubana,ale víš co.... *Pokrčí omluvne rameny a zazubí se na Damona.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 4:38 am

*Vezme si od Rose tu čokoládu a usměje se na ní.Koukne na Enza s pozvednutým obočím,když začne něco o výletě*Počkej,jak odjíždíme?*kouká na něho nechápavě*Ještě takhle z hodiny na hodinu?Sorry kámo,ale já zůstávám.Je to moc na rychlo a my máme s Rose nějaké plány.A já bych o ně nerad přišel,protože ty plány jsou vážně skvělý.Rose má totiž někdy skvělý nápady a v tu dobu je prostě chyba,když se to nesplní nebo se to překazí.Takové plány totiž nejsou každý den..*Usměje se a sleduje ho,jak odnáší ty klobásky*Když se vyhneš puse,tak můžeš.Nemůžu jí zakazovat všechno.To by mě Rose hodně brzo nesnášela....*koukne s úsměvem na Rose a čokoládu drží v ruce*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 4:42 am

*Zvedne pohled od země,když na něho Rose zezdola zařve*Né,děkuju...*křikne na ní dolu a usměje se nad tím,že za chvíli nic nebude.Ví dobře o kom mluví.Zvedne se z postele a dobalí si věci.Potom zavře kufr a vydechne.Odejde do koupelny,kde se vysvlékne a zaleze pod sprchu,když toho večer nebyl schopný.Pustí na sebe proud teplé vody a dlouho na sebe vodu nechá jen tak téct,než se rozhodne použít i sprchoví gel a šampón na vlasy.Když konečně vypne vodu,vyleze a utře se.Oblékne si čistý oblečení a pak si před zrcadlem upraví svůj účes,který si zničil tím,že si umyl hlavu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 4:44 am

Skočila do ručiček... *Zopakuje po Enzovi se smíchem a zvědavě nakloní hlavou nad tím výletem. Damon se vlastně zeptal za ní, takže jen čeká, co z Enza vypadne. Usměje se na Damona, když začne o jejich plánech a o tom, že má občas skvělý nápady a pohoršeně zavrtí hlavou.* No helee!! Jak někdy?? *Zasměje se a jak sedí na té lince,přitáhne si ho k sobě a obejme ho kolem pasu.* Ale jdi ty... ty můžeš přece všechno... *Zazubí se a koukne na Enza.* Sorry, ale žádný olíbávání nebude. *Zasměje se a pokrčí rameny.Usměje se na Damona zeširoka, když tu čokoládu drží v ruce a dá mu pusu na tvář.Pak seskočí z linky.*


Naposledy upravil Rose O'Brien dne Sat Dec 27, 2014 4:56 am, celkově upraveno 2 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 4:51 am

*Koukne na Damona s úsměvem a pokrčí rameny.Sjede pohledem na Rose a cvrnkne jí do nosu.* Ty,tvoje drahá, Stefan, Lexi a já odjíždíme párty busem... A ne nejedu neberu jako odpověď. I kdybych tě měl hodit přes rameno a do toho busu tě donést. *Zazubí se a koukne na Rose.* Heleďte miláčci, neštvěte mě... Ty plány uskutečníte po cestě, nebo pak na hotelu, nebo třeba až se vrátíme, ale nenechávejte mě v tom.. No táák kámo... Bude to legendární. *Mrkne na něj pobaveně a uchechtne se, když se Rose ohradí proti jeho ''někdy''.* Vidíš?? Můžeš všechno. Takže šup šup. Stefan už je zabalenej a podle zvuků nahoře se myje....Za chvíli vyrážíme... *Mrkne na ně a rád by jim nechal soukromí, aby si užívali jeden druhého, ale to by je pak z Penzionu nemusel dostat.* No fajn, tak třeba bude olíbávání při jiný příležitosti.. Já mám na olíbávání doma Lexi.... Která na nás na všechny čeká... *Tleskne dlaněmi a prosebně se na ně zadívá. Když Rose seskočí z linky, zamrká na ní.* Řekni mu, že chceš na výlet a on určitě pojede... *Dloubne do ní se smíchem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 5:07 am

I kdybys mě....Nebuď směšnej kámo*zasměje se*To bys neudělal*zavrtí pobaveně hlavou*Chci vidět,jak se v párty bude dostaneme do kavárny*zasměje se a řekne věc ze svého plánu,kterej Rose jako ty ostatní pozměnila v lepší,ale v tu chvíli ho prostě nic jiného nenapadlo.Je zvědavý,co na to Enzo řekne*Jop,můžu všechno..Jsem tady doma*usměje se na něho a dá své ruce na ruce Rose,když si ho přitáhne a obejme*Fajn*kývne na to,že má doma na olíbávání Lexi.Koukne na Rose,když seskočí z linky*Jak si každý myslí..*koukne na Enza*Že skáču,jak Rose píská*usměje se*Není to pravda*S přimhouřenýma očima a úsměvem na rtech,zavrtí hlavou*Mýlíš se,kámo*šeptne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 5:17 am

*Zasměje se Enzovým plánům a zavrtí hlavou.* Chtěla bych vidět, jak Damona odnášíš... A je pravda,že v párty buse těžko najdeme kavárnu... A to jsme přesně měli v plánu... A knihovnu tam taky nevedou.... *Pokrčí rameny se smíchem.Usměje se na Damona, když dá svoje ruce na její.Když prochází kolem Enza a ten do ní dloubne otočí se na Damona a souhlasně přikývne na jeho slova.* To můžu potvrdit.... Já můžu říkat co chci a Damon si stejně vždycky všechno udělá podle svýho. Takže i kdybych mu teď řekla, že bych s vámi ráda jela, jestli se rozhodl, že nejede, tak nepojede. *Pokrčí rameny a omluvně se na Enza usměje.Prohrábne si vlasy a sundá si mikinu, takže zůstane jen v bílém tílku.Vezme si z ošatky sýrovou bulku a zakousne se do ní. Podívá se na Damona a usměje se na něj.* Chceš jet nebo ne? Klidně nám dojdu něco zabalit, bude to chvilinka.... *Zeptá se ho a stoupne si k němu.Obejme ho jednou rukou kolem pasu a nakloní hlavu zvědavě trošku ke straně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 5:25 am

Kámo sorry, ale jestli mi nezbyde nic jinýho, budu to muset udělat. A dochází nám čas... Já... bych byl fakt rád, kdybychom všichni společně z tohohle posranýho města na chvíli vypadli. Včera to bylo náročný a myslím, že bychom si zasloužili vypadnout... Co? *Zvedne obočí a usměje se na oba.* Pro vás zařídím i koutek s kavárnou a knihovnou... I když nechápu, proč zrovna tyhle věci. *Podrbe se pobaveně na bradě a koukne na Damona a hned na Rose.* Já si nemyslím, že skáčeš jak Rose píská.... *Usměje se na Rose a přikývne.* Je mi to jasný... myslel jsem to spíš tak... *podívá se na Damona.* ...že kdyby na tebe udělala smutný kukadla,bude to na tebe platit víc, než moje... Páč zelenookejm kočkám se odolává hůř než hnědookejm frajerům. *Uchechtne se a sleduje Rose, jak s bere z ošatky housku.Přimhouří oči, když si sundá mikinu a přemýšlí,jestli je to součást přemlouvání,nebo se prostě jen odsvlékla.* Nechtěl jsem říct, že Rose zahlásí a ty půjdeš... *Zvedne ruce s pobaveným úsměvem a zadívá se na ně, když Rose obejme Damona kolem pasu se svojí otázkou. Vyčkávavě se na něj podívá. Nechce teď, když mají všichni tak super náladu vytahovat včerejší zabití Tylera a to, že Klaus teď bude asi hodně vytočenej.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 17 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 29 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru