TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+6
Katherine Pierce
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Jessica Bradley
10 posters

Strana 16 z 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 8:20 pm

*Zavrtí se smíchem hlavou nad tím,že Stefanovi jeho spánek nemá za zlé a pleskne se do čela.* Ale no tááák... *Protáhne pobaveně a otočí se k němu.* Litovala jo?? A jak..? *Přimhouří na něj taky oči s úsměvem a pozvedne jedno obočí, když oči otevře.* Mučil bys mě? *Nakrčí pobaveně nos, když řekne, že mu může věřit a udělá krok dozadu.Ucítí, že narazila lýtky na stranu postele a založí si ruce na prsou.Nevěří, že by se jí Damon za výměnu krve pomstil.* Ani bys to nepoznal... *Pohodí hlavou a znovu se zeširoka usměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 8:30 pm

Jop,litovala bys toho*kývne a s úsměvem zavrtí hlavou*Nope,mučení bych vynechal,ale...už bych ti například nikdy nevěřil*pousměje se a vydechne*To si jen myslíš,že bych to nepoznal.Ta zvířecí určitě nechutně smrdí.Divím se,že se z toho Stefan ještě neotrávil*Zašklebí se a přejde k posteli.Sedne si na ní a hned potom se položí na záda*Za chvíli se všechny ty zvířátka domluví a půjdou proti němu.Nebo všichni utečou a on bude muset papat pejsky,aby přežil....Třeba takový roztomilý zlatý Retrívry..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 8:38 pm

Nevěřil.... *Zopakuje po něm a zavrtí hlavou.Protočí nenápadně oči a mrkne po něm.* Jsi moc suchar, Damone.... *Zakření se provokativně a obejde postel.Přitom se znovu zasměje nad jeho poznámkou a zaleze pod peřinu.* Proč by smrděla? Myslíš, že jen proto, že zvířata se každej den nesprchujou musí jejich krev smrdět?? *Nadzvedne obočí a znovu se proẗáhne a prohne se v zádech.Na to, že se diví, že se Stefan neotrávil už nereaguje, neví, co by mu na to řekla.Rozesměje jí ale spiknutí zvířátek proti Stefanovi a rychle se otočí na břicho,aby záchvat jejího smíchu udusil polštář a ona opravdu nevzbudila Stefana.* Myslíš, že jednoho dne svolají v lese na paloučku schůzi a tam si domluví buď hromadný útok nebo úprk?? *Zvedne hlavu z polštáře, když se trošku uklidní a znovu zabublá.* Fandil bys bráchovi nebo zvířátkům? *Zacukají jí koutky a položí si ukazováček na rty, ale spíš proto,aby se donutila nerozesmát nahlas.* Retrívry nééé!! *Vyprskne nakonec a přimáčkne si dlaně do obličeje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 8:53 pm

Proč?Byla bys radši,kdybych tě přivázal k řetězům a nechal tě tam měsíce?*Koukne na ní s pozvednutým obočím*Jop,možná tak nějak...*usměje se.Sleduje jí,jak se směje se do polštáře a má co dělat,aby se nezačal smát taky*Jop,podle mě to tak bude.Když se můžou bránit lidi,můžou i zvířata.Jen zvířata budou mít jiný styl a jiný šance.Těžko do nich někdo bude ládovat sporýš,aby je nikdo nekousal a nevysával*vydechne*Já???Asi nikomu.Bylo by mi to jedno..*pokrčí rameny*Proč bych měl fandit tomu nebo těm..Když nejsem ani na jedný straně.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 9:01 pm

Mmmm... to by bylo fajn, popřemýšlej o tom. *Zasměje se nad těmi řetězy a dlouze vydechne, když vysvětlí svojí teorii se zvířátky.Kousne se do rtu a zabublá smíchy.* Jo máš pravdu.. Chudáci zvířátka. *Hlesne udýchaně ještě z toho záchvatu a snaží se si držet vážnou tvář.* A tak to já bych se asi přidala na Stefanovu stranu... Přece jenom těch zvířátek bude hodně... To by byla přesila a to se nedělá.... *Usměje se zeširoka a položí se na záda.Podařilo se jí konečně utišit nutkání smát se a zadívá se do stropu.Teď už ani není čemu se smát. Jen když si v hlavě představí ty zvířátka nastoupený před Penzionem čekající na Stefana a nakrčené k útoku, potichu se uchechtne.Přitáhne si peřinu přes rameno a otočí se na bok, čelem k Damonovi.Zadívá se na něj a nadzvedne obočí.Pravděpodobně nemá tak bohatou fantazii jako ona, tak ho nebude zbytečně obtěžovat.Zavře oči a uvelebí se na "svém" místě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 9:10 pm

Jop a pak bys mi to do smrti vyčítala nebo by mě zabil ten,kdo by tě tam našel.Možná ti to nedochází,ale s přáteli já se nerad peru...Navíc Enzo by mě dostal raz dva a o Lexi ani nemluvíš*Usměje se*No dobře,kdyby šli proti mě,nenechal bych se dobrovolně zabít,to jí nikdy nedělám,ale bylo by to neférový..*Vydechne*Možná máš pravdu,ale když s nimi chce mít přátelský vztah,nemá je vysávat.Mě by měli rády,i když by to nebylo vzájemný.*Usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 9:30 pm

Já opravdu silně pochybuju o tom, že by zrovna se zrovna Enzo s tebou pral kvůli tomu, žes mě někam pověsil. Ten by byl poslední, kdo by se mě zastal. *Zasměje se a zavrtí hlavou.* A neber to tak vážně, jen si tě dobírám. *Zmáčkne mu nos a usměje se zeširoka.* A vsadím se, že je Stefan nevysává se zlými úmysly, tak pšt... *Zasměje se.* Za chvilku sem na nás naběhne a zeseká nás na hromadu za to pomlouvání a za to, že si z něj děláme švandu. *Protočí se smíchem oči a koukne na něj.Převalí se na posteli a šoupne se k němu.Odhrne si vlasy z čela a položí mu hlavu na hrudník.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 9:41 pm

Já dávám jenom příklad,tak to hned neber tak vážně.I když si nemyslím,že by se tě nezastal*Usměje se*Kdyby si tam vysela,myslel by si bůhví co a šel by po mě,tím jsem si jistý*vydechne a dá si jednu ruku pod hlavu*Kdoví,jak je vysává,já mu u toho nikdy neasistoval...*Uchechtne se*Myslíš??Že by spal hodinu a pak byl čilí jako do růžova vyspaní člověk??*Pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 9:52 pm

*Nadechne se a pootevře pusu.* Tak já to nemám brát vážně?? *Vyvalí na něj oči a uraženě zavrtí hlavou.* Ach tak to jo.... *Přikývne a pokrčí rameny na to, že Stefanovi nikdy neasistoval. Pochybuje, že Stefan potřebuje u krmení se na zvířatech asistenci, nebo diváky. Damonovi taky určitě nikdo neasistuje nikdo u pití z lidí.* No, myslím, že jestli nás poslouchá, tak by v sobě tu energii na világoš vyždímal i po pár minutách spánku. *Usměje se a znovu se převalí. Lehne si na záda a přehodí si vlasy dopředu přes rameno.Vezme do ruky konečky a přejede si s nimi po tváři jako štětečkem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 10:06 pm

Nope,neber to vážně.V takové situaci se tyhle věci nemůžou brát vážně*Pousměje se*Já si zase myslím,že jestli nás slyší,ignoruje to.Už tolikrát sem o něm mluvit v tomhle stylu,že bych se divil,kdyby si na to ještě nezvykl*Usměje se a koukne na ní,jak si lehá znovu na záda.Potom srovná hlavu a zadívá se do stropu.Začne si pro zábavu představovat boj mezi Stefanem a zvířaty*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 10:17 pm

Já to přece vážně nebrala, Damone... *Protočí pobaveně oči a hodí vlasy na polštář.Otočí se na bok zády k němu.* To je fakt.... Stefan je vůči tvým srandičkám mířeným na jeho osobu určitě odolný, tak by přicválal naflákat jen mně. *Zakření se do zdi naproti sobě a dá si dlaň pod hlavu.Zavře oči a usměje se nad tím popichováním. Přemýšlí o tom, že ráno zaskočí pro "snídani" Stefanovi a přitom přibere jednu veverku Damonovi.Prohne záda, aby se uvelebila a usměje se nad představou jeho obličeje, kdyby mu přinesla krev ve skleničce a on pak našel veverku před domem v keři.Když si to přehraje za zavřenými víčky, vyprskne smíchy a rychle schová hlavu pod peřinu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 10:29 pm

Fajn,to mě těší*Sleduje strop a přehrává si tu bitvu.Má celkem vtipnou představu,takže má úsměv na tváři.Pootočí hlavu a koukne na ní.Když uvidí,že je k němu zády,vydechne a pohled zase vrátí ke stropu.Po chvíli zavře oči a zamyslí se nad tím,co by mohli zítra celý den dělat.Tedy,až nakoupí potřebné věci.Jak tak přemýšlí,neplánovaně usne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 10:42 pm

*Zívne s protáhnutím, když se pod peřinou uklidní a otočí se na Damona, že mu popřeje dobrou noc. Chvilku ho sleduje, když zjistí, že spí a zavrtí nad tím hlavou. Měli oba náročný den. Potichu se zvedne z postele, zhasne a po špičkách se vrátí do postele.Zajede pod peřinu a položí mu hlavu na hrudník.Oba je přikryje a za pár vteřin usne s rukou, položenou přes jeho břicho.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 11:02 pm

*Ráno se vzbudí,otevře oči a podívá se na spící Rose.Usměje se nad tím pohledem na ní a sedne si.Odkryje ze sebe peřinu a zvedne se z postele.Otevře opatrně skříň a vezme si košili.Obleče si jí a skříň zavře.Podívá se posledně na spící Rose a vyjde z ložnice.Zavře potichu dveře a rozejde se potichu do Stefanovo ložnice.Podívá se na něho mezi dveřmi a hned zase odejde a zavře dveře.Sejde schody dolu a odejde do obýváku,kde si sedne na sedačku a opře hlavu o opěradlo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 11:26 pm

*Když se vzbudí, natáhne ruku vedle sebe ještě poslepu a jelikož nenahmatá Damona, opatrně rozlepí jedno oko.Nadzvedne se rozespale na lokti a promne si oči obě.Zívne a rozhlédne se.Zas je v ložnici sama.Líně sleze z postele a odejde se opláchnout do koupelny.Rozčeše si vlasy a vyčistí zuby.Po ranní hygieně se rozejde ke skříni a otevře jí.Chvíli do ní rozespale čumí a pak si vybere čisté oblečení.Sundá si šaty, ve kterých spala a obleče se na nákup Penzion Salvatore  - Stránka 16 Podzimni_outfit a nechá si vlasy splývat po zádech rozpuštěné.Vyjde potichu z pokoje, kdyby Stefan ještě spal, ať ho nevzbudí a vezme si tašku s mobilem.Zavře za sebou dveře a seběhne schody.Pod nimi se ještě protáhne, aby poskládala obratle.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 11:35 pm

*Když ze shora zaslechne nějaké pohyby,čeká jen,kdo z těch dvou je právě vzhůru.Pootočí hlavu,když uslyší kroky mířící po schodech dolu.Zadívá se ,kdo to je a když uvidí Rose,usměje se.Zvedne se ze sedačky a obejde jí*Dobré ráno*Usměje se na ní*Jdeme na ty nákupy??*Pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 11:50 pm

*Zamžourá na Damona a srovná si kabátek, který si protahováním vyhrnula.* Dobrý.... *Usměje se zeširoka a obuje si kozačky.* Jasně, že jo, já jsem nachystaná a zoubky mám vyčištěný. *Vycení na něj zuby a zasměje se.* Tak pojď, jdeme doplnit zásoby. Stefan ještě spí? *Zeptá se ho a rozejde se ke dveřím vedoucím ven.U nich se otočí a natáhne k němu ruku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 11:58 pm

*Zasměje se nad tím,že už má vyčištěný i zuby*Jop,Stefan ještě spí.Koukal jsem na něho.Spí oblečenej a naprosto tvrdě*Zasměje se a rozejde se za ní ke dveřím.Chytne jí za ruku,kterou k němu natáhla*Tak jdeme....*Usměje se a otevře dveře*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 12:03 am

Spí oblečenej?? Chudák, asi byl fakt vyřízenej... Měli bychom mu vzít něco k snídani, aby se z něj nestala pochodující zombie. *Usměje se a vyjde ze dveří jako první s Damonem ruku v ruce.Počká až za nimi zavře dveře a rozejde se od Penzionu do nákupního centra. Zamyslí se, co všechno by mohli potřebovat, aby jim to tam nějakou chvíli vydrželo a nemuseli zas za týden doplňovat lednici.* Co máme dneska v plánu krom nakupování? *Podívá se na Damona s úsměvem a stiskne mu ruku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 12:09 am

Jop,spí oblečený.Bude v pohodě,vzbudí se,odejde si do lesa pro jídlo a bude fit.*Usměje se a rozejde se s ní ruku v ruce do nákupního centra*Všechno,co budeme chtít dělat.Já nevím,mohli by jsme něco uvařit,pak zajít do knihovny a potom si dát v kavárně kávu se zákuskem a k večeru bychom si mohli zapnout romantický film a dát si k tomu popcorn*Zasměje se nad tím,co vypustil z pusy*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 1:09 am

*Když sežene ve městě luxusní minibus pro párty Penzion Salvatore  - Stránka 16 PartyBusa schopného řidiče, který je odveze až do L.A., rozjede se do Penzionu vyburcovat DOSE a Stefana. Autobus má za hodinu přijet k domu jeho a Lexi, tak aby byli všichni nachystaní. Pohodlíčko pro párty budou mít uvnitř všichni zajištěné díky interiéru Penzion Salvatore  - Stránka 16 San-Diego-Party-Bus-rental . Je nadmíru spokojený a když zaparkuje před Penzionem, začne zběsile troubit,*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 1:26 am

*Spal celou noc,ani vyčerpáním nevnímal co se v domě dělo.Vnímat začal až ve chvíli,kdy Enzo začal zběsile troubit.Otevře oči,zvedne se pomalu z postele a vyjde z pokoje.Sejde schody dolů a ddojde až ke dveřím,které otevře a opře se o ně.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 1:31 am

*Přestane s troubením,když vidí otvírat se dveře a vyskočí z auta. Koukne na Stefana a kývne hlavou.* Zdravím, kámo... Vypadáš děsně, cos dělal? *Zazubí se a zamkne auto.* Jsi ok? Musíme se začít balit, za hoďku jedeme pryč.... tak šup, šup ať to lítá. *Zatleská dlaněmi o sebe a doběhne ke dveřím. Koukne na Stefana a přimhouří oči.* Co je s tebou? Nepotřebuješ papat?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Dec 27, 2014 1:45 am

Ahoj*Pozdraví Enza a pozvedne obočí,když začne o výletě*Jedeme pryč??Kam?*zeptá se ho a sklopí pohled*Měl jsem včera menší problémy kvůli mrtvému Tylerovi*Mávne rukou a oddálí se ode dveří*Damon s Rose tu asi nejsou.Jinak už by tady byli..Počkáš tady na ně,nebo jim to mám vyřídit?*Položí mu otázku za otázkou a pomalu míří ke schodům,aby se mohl dostat zpět nahoru do pokoje a zabalit si věci*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 27, 2014 1:50 am

Jedeme na párty na tajný místo, který se dozvíte až tam dojedeme a bude to jedna velká párty ta jízda, páč jedeme párty busem.. Tradááá!! *Zatancuje si taneček štěstí a zazubí se.* Měl jsi problémy kvůli... Počkej jakto?? Klaus už to ví? Co se stalo? *Polkne a podívá se na něj, když se oddálí ode dveří.Rozejde se za ním a přimhouří oči.* Já tady na ně počkám, ale ty by sis měl dát jako první nějakou sváču. Takže tady vydrž a já zajedu do lesa. Zatím si zabal a já jsem tu do pár minut. *Otočí se na patě, aby se stihl vrátit než se vrátí Damon s Rose a odjede s nohou na plynu do lesa.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 16 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 29 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru