TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+6
Katherine Pierce
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Jessica Bradley
10 posters

Strana 22 z 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 5:23 pm

Fajn,ale já na něho nemám číslo....Bude trvat,než nějaký seženu.Myslíš,že to přežiješ??*Uchechtne se s pozvednutým obočím.Jakmile se s Drákulou Rose začne prát,zasměje se tomu.Tentokrát už to nevydrží.*Skvělý..*Kývne a zasměje se*Tak už se nesměj*Pokrčí rameny*Jop,až ho někde seženu tak mu to s radostí řeknu,ale zatím tady žádný není a pochybuju,že tak na rychlo někoho seženu... *Schválně jí provokuje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 5:26 pm

Nepřežiju to Damone...No taaaak!! *Zasměje se a zaúpí při dalším stahu břišních svalů.* Nejde se nesmát... Aaauu... *Prohne se v zádech a otočí se na břicho.* Ty to děláš schválně!! *Zasměje se znovu do matrace a zvedne se z postele.* Nějakýho si najdu sama.... *Vydechne s dozvuky dalšího záchvatu a prohrábne si vlasy.Upraví si košilku a zapne jí na dva knoflíky.Mrkne na Damona,zacukají jí koutky a vyplázne na něj jazyk.Pak se schválně rozejde ke dveřím z ložnice.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 6:26 pm

Jsi si tím jistá??*Pozvedne pobaveně obočí*ale jop..Jen musíš dýchat..*Uchechtne se a zavrtí hlavou*Co dělám schválně??Vážně nemám číslo..*Pokrčí rameny*To jsem zvědavý,kde najdeš nějakýho doktora,co tě vyléčí od smíchu...Pokud vím,tak jediný doktor,co by tě smíchu zbavil sem do domu nevstoupí ani na krok...*Sleduje jí,jak míří ke dveřím*A jednomu bych mohl i zavolat,ale vím,že by to můj mobil nepřežil....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 6:33 pm

Schválně mě mučíš... *Zasměje se a opře se zády o dveře.Nakloní zvědavě hlavu a zeširoka se usměje.* Myslím,že "doktorů".. *Udělá prsty uvozovky.* ..kteří by rádi vyléčili moje bolavé bříško.. *Nadzvedne košili a pohladí se po bříšku.* ..se venku najde dost. *Pustí košili a vyzývavě na Damona zvedne obočí.* Nerada bych,aby tvůj mobil něco nepřežil...Takže žádnýho doktora nesháněj... *Vyplázne špičku jazyke a opře si jí koketně o horní ret.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 6:42 pm

Mučím tě??*Pozvedne pobaveně obočí*No,když se na ulici ukážeš takhle*Projede jí pohledem od zdola nahoru*Tak věřím tomu,že jich bude dost....A pak budeš muset léčit něco jinýho,než bříško...*Usměje se*Fajn,žádný doktory nesháním...*Pokrčí rameny*Sedím,koukám na tebe a nedělám dneska nic..*Uchechtne se a praští sebou zádama na postel*Už se mnou nic nehne..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 6:49 pm

*Kývne se smíchem na to,že jí mučí a přimhouří oči.* A co jinýho budu muset léčit? *Vykulí oči a nakloní hlavu na stranu.* Nebudeš dělat nic?Nic s tebou nehne?? *Zvedne pobavně obočí,když sebou práskne na tu postel a pomalinku se k němu rozejde.Dostane se na čtyři na postel a klekne si nad něj.* Jdeme teda spát?? *Koukne na něj tázavě a zkousne si pobaveně spodní ret.Zajímalo by jí,jestli by s ním hlo,kdyby takhle vyšla ven,ale pravděpodobně by to ani nezjistil,protože tu leží.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 7:02 pm

Nohy,protože budeš muset přede všema utíkat....A pokud nebudeš chtít prozradit,co jsi zač.Budeš muset utíkat jako normální lidé,takže....*Pokrčí rameny*Nope,nic se mnou nehne....*Zavrtí lehce hlavou a dívá se do stropu.Když přijde na postel a klekne si nad něj.Koukne na ní a usměje se*Spát?Teď?*Pozvedne obočí*Já nevím.Kdy jedeme na ty Male.....Tam kam jedeme...V kolik jedem?
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 7:09 pm

A jooool...tak třeba bych neutíkala,ale nechala se vyšetřit... *Zasměje se a nakrčí pobaveně nos.* Jo...Spát teď... *Znovu se zasměje té otázce a pokrčí rameny.* Já nevím....*Zamyslí se.* Někdy zítra přijdou letenky.Takže asi zítra odpoledne,večer?Až dorazí ty letenky. *Pokrčí rameny znovu zamyšleně.Usměje se na něj a narovná se v kleče nad ním.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 7:39 pm

Kým??Já pochybuju,že by si tě všiml jen jeden...*Usměje se*Jop...odpoledne,večer a chceš jít spát už teď??*Pozvedne obočí*Fajn,jestli chceš spát,tak si lehni.Já ti bránit nebudu...Je fakt,že musíš být unavená.V tom autě si toho asi moc nenaspala*Vydechne*A já si zatím něco najdu,než se vyspíš..*Otočí se s ní a dá jí pusu na tvář*Dobrou*Mrkne na ní s úsměvem a dostane se z postele.Oplácí jí to,co ona dělala jemu.Rozejde se pomalu ke dveřím od ložnice*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 7:49 pm

Nenenenenene....Počkej to tys...říkal,že s tebou nehne... *Začne hned mluvit,ale on pokračuje.Nakloní hlavu k rameni a znovu se nadechne,že bude protestovat.Zalape po dechu,když se s ní otočí a dá jí pusu na tvář.Stáhne obočí a nakrčí čelo.Když jí popřeje dobrou a rozejde se ke dveřím,zvedne se na loktech a zadívá se za ním přimhouřenýma očima.* Vážně? *Zeptá se ho a zavrtí hlavou.Poklepe prsty o peřinu,na které leží a lehne si na záda.Dá si ruku pod hlavu a zadívá se do stropu.* Tak dobrou.... *Povzdychne si.Vnucovat se mu nehodlá.Přinejhorším tu rozjede párty s Drákulou,nebo uteče oknem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 8:12 pm

*Koukne na ní po očku*Vyspi se..*Usměje se a odejde z ložnice.Sejde dolu a odejde do obýváku.Uvelebí se na sedačce,nohy hodí na stůl a zadívá se do ohně.Když tam začne být trochu přetopeno,rozepne si košili a vydechne.Opře hlavu o opěradlo sedačky a zadívá se nahoru ke stropu,nad krb.Chvíli tam sedí a kouká na to místo.Po chvíli se mu zase začnou začnou zavírat oči,tím,že nic nedělá a nijak se nezabavuje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 8:18 pm

Nebudu spát....*Odpoví mu a zavrtí hlavou,když odejde z ložnice.Znovu se zvedne na loktech a poslouchá,co tam dělá.Zvedne se do sedu a prohrábne si vlasy.Nakloní hlavu k rameni a chvíli tam sedí a čeká,co se bude dít.Když se ale dlouho nic neděje a navíc neslyší dole ani žádný pohyb,zvedne se z postele a zapne si zbytek knoflíčků na košili.Nechá si jen odhalený dekolt a přejde k zrcadlu.Znovu si zaplete vlasy do copu přes rameno a najde ve skříni džínové šortky.Pak zapne na mobilu hudbu a zabalí jim do kufru i Drákulu.Zamračí se na protější zeď a kousne se do rtu.Náladu má v tahu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 8:29 pm

*Zaposlouchá se do hudby,co pouští Rose nahoře v ložnici a když na sobě začne cítit,že už ty oči dlouho neudrží a začne mu padat hlava.Zvedne se ze sedačky a vyběhne nahoru za ní do ložnice*Nespíš?*Pozvedne obočí*To už bylo po druhý co si navrhovala spaní,ale ty spát nejdeš...*Zavrtí hlavou*Tak to moc nechápu...Chceš spát,nechceš spát,chceš spát,odmítáš spát...Chtělo by to,aby sis už vybrala co přesně chceš.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 8:37 pm

*Otočí se na Damona,když tam na ní naběhne a založí si ruce na prsou.* nespím,říkala jsem,že nejdu... *Nakloní hlavu k rameni a zadívá se na moment na jeho rozepnutou košili.Ztěžka polkne,ale rychle odtrhne pohled a spustí ruce podél těla.* Snažila jsem se ti to říct,když jsi začal mít proslov a pak jsi odešel...Ptala jsem se tě,jestli chceš spát,protože jsi se svalil do postele a řekl jsi,že s tebou nic nehne.Šla jsem k tobě a zeptala se tě,jestli teda půjdeme spát. *Rozhodí rukama a znovu zabloudí očima z jeho tváře na jeho hrudník.Zatřese hlavou a zarputile se podívá znovu jemu do očí.* Nechtělo se mi a stále se mi nechce spát.Tečka.... A co chci víš stejně dobře,jako já.Nemusím ti to říkat a nemusím se rozmýšlet. *Vychrlí na něj všechno a opravdu se snaží na jeho tělo znovu očima nesklouznout.Polkne a drží si postoj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 9:03 pm

*Sklopí oči,když zaregistruje její pohled na své hrudi.Pozvedne malinko koutek a koukne na ní*Fajn,moje chyba.Příště to řeknu jinak nebo nebudu říkat nic,aby nevznikalo něco takového...*Vydechne,aby zadržel výraznější úsměv,když se znovu koukne na jeho hrudník*Nechceš spát,já taky ne*Pokrčí rameny*Já....ještě to dojdu dolu uhasit.Začíná tam být nějak moc přetopeno.*Otočí se a vrátí se dolu do obýváku,kde uhasí ten oheň v krbu,aby se tam teplota zase trochu srovnala*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 9:18 pm

*Nadechne se zhluboka,že mu odpoví něco na to,že nebde radši nic říkat,ale hned zase slova vydechne.* Fajn,nikdo z nás nechce spát... *Kývne na jeho slova a znovu rozhodí rukama.Kousne se do rtu,aby se nedívala směr jeho hrudník a oddychne si,když řekne,že dojde uhasit oheň.Už si myslela,že zkolabuje z toho vedra tam.* Prima...Dobrý nápad.Počkám tady.Jestli se ještě vrátíš.Přetopeno začíná být i tady... *Přikývne znovu a provětrá si košili dál od těla.Jen doufám,že to stihla tak,aby to neviděl.Opravdu je jí teplo,ale obává se,že to bude způsobeno i něčím jiným,než ohněm v krbu.Stoupne si k oknu a snaží se sama sobě namluvit,že si Damon určitě nevšimnul,kam její oči pořád kloužou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 9:28 pm

*Uhasí oheň v krbu a tyčí to tam rozprostře,aby tam nebyli moc velké hromádky na jednom místě.Tyč potom uklidí a vydechne.Sklopí hlavu,že si zapne košili.Nakonec se rozhodne to tak nechat a vrátí se zpátky nahoru za Rose.Opře se o zeď  a koukne na Rose*Je po ohni.Teď jen počkat,až se tu trochu ochladí a bude tu zase dobře*Usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 9:31 pm

*Koukne na Damona,když se za ní vrátí a hned zalituje toho,že se k němu otočila tak rychle.Pohledem totiž znovu uvízne na jeho hrudi.Rychle sklopí oči,aby to nebylo tak nápadné a pokýve hlavou.* Super...Tak snad se to tu za chvilku vyvětrá. *Usměje se a zvedne oči.Pohled na jeho tělo přeskočí a podívá se mu rovnou do tváře.Nakloní s úsměvem hlavu k rameni a tváří se jako neviňátko.* Můžeme otevřít okno,aby to šlo rychleji... *Plácne rychle něco,aby se zaměstnala a donutila se dívat se mu jen do tváře.Nedaruje mu ten odchod z ložnice.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 10:00 pm

Jo,určitě tady za chvíli bude lépe jako teď.Jen to ještě chvíli budeme muset vydržet*Vydechne a usměje se na ní*Pak tu bude zase velká zima,věř mi.Zase takový teplo přímo venku ještě není,aby se to teplo v domě udrželo,ale bude to dobrý během pár minut.*Odejde k posteli a posadí se na ní.Zadívá se na ní,aby jí neztrácel z dohledu a mohl sledovat,kam se mu těma očima dívá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 10:11 pm

Ouuukej... Vydržíme.. *Rozepne si ještě knoflík na košili a lituje toho,že se oblíkala do kraťas.Znovu provětrá svojí košili a usměje se na něj.Ty zpropadené oči jí znovu sklouznou na jeho tělo.Vydechne prudce a semkne rty.* Fajn...Tak fajn...Necháme okno zavřené. *Pokrčí rameny a trochu se zakoktá na začátku věty.Sleduje ho,jak si sedá na postel a cukne sebou,že za ním hned půjde a tu košili z něj serve.V duchu se okřikne a pod prsty přitom cítí jeho kůži.Zavře na chvíli oči a zatřese hlavou.Neměla by na tohle myslet.* Takhle teplo bude i na ostrově určitě... *Usměje se zeširoka a zase plácá něco,jen aby se zaměstnala.Pomalu se rozejde k němu a sleduje všechno okolo,kromě něj.Ví,že by se pohledu na jeho tělo neubránila.I tak se podívá a ztěžka polkne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 10:18 pm

*Začíná ho to hraní s ní pěkně bavit.Jak se snaží být v klidu,přitom na jejím hlase a tématech které začíná je prostě slyšet,že s ní něco není v pořádku.Čeká jen na okamžik,kdy se přestane tolik ovládat a dopadne to tak,jak to dopadnout má.*Jop,na ostrově bude určitě taky vedro.Takže to vlastně máme jako zkoušku kolik toho vydržíme..*Usměje se na ní a sjede jí pohledem,když se na něho znovu podívá.Pamatuje si dny,kdy ona takhle dostávala jeho*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 10:26 pm

Tak proto budeme chodit po ostrově jen v plavkách a tak... *Pokrčí rameny a pousměje se.* Nebudeme muset mít košile.... *Polkne a koukne na něj.Chtěla by mu sjet po holém břiše dlaněmi.Jen při té myšlence se jí zrychlí tep.Okamžitě se v duchu okřikne,aby se laskavě uklidnila a dojde až k němu.* ..ani kalhoty...a tak. *Dořekne větu a podívá se mu do očí.Cítí,jak se jí zvedají ruce a už už se natahují k němu.Sedne si rychle vedle něj na postel a pousměje se.Cítí krev ve spáncích.Tohle pro ní nevypadá dobře.* Zabalila jsem Drákulu do kufru. *Řekne zase honem narychlo něco,co by jinak vůbec neříkala,protože je to zbytečný.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 08, 2015 10:36 pm

Já vím.Budeme na sobě mít jenom plavky.I když po ránu na mě tu košili uvidíš.Než vyleze sluníčko,tak bude chladnějš....Si myslím*Usměje se a sleduje jí,jak se tváří.Pořád nevypadá,že by jí bylo nějak dobře*Jop,všiml jsem si,že se odsud nějak vytratil...Teď už aspoň vím kam*Uchechtne se trochu.Vidí na ní,jak jí je a přesto dělá,že on nic nevidí a že se prostě nic neděje.Jako by tohle bylo úplně normální a ona měla úsměv na tváři a nevymýšlela pořád nová témata,která jsou úplně z cesty a navíc je nesmyslný probírat je*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 08, 2015 10:48 pm

Když jen po ránu,tak se to dá zvládnout...Taky nebudu chodit pořád jen v plavkách.Sbalila jsem si i nějaké šaty a šortky a trička... *Usměje se zeširoka a zamrká.* Jo,zmizel do kufru...abychom ho tady nezapomněli. *Pokrčí rameny a zlehka se zasměje.Pak si dá pramen vlasů za ucho a zapíchne pohled do postele.To,že s ní jeho odhalené tělo nic nedělá se jí prostě zamaskovat nepodaří.Zvedne k němu oči,zčervená lehce a v další sekundě už mu sedá na klín a pokládá ruce na odhalený hrudník.Hned ho taky začne líbat a cítí,jak jí probíjí pod rukama elektřina z toho kontaktu.Prostě to potřebovala.Opravdu si v jeho případě připadá jako feťák a on je její droga.* Ty víš...Co se mnou....děláš... *Vydechuje mezi polibky a přitiskne se k němu.Vůbec od ní neměl co odcházet a nechávat jí v té ložnici samotnou.Tak hrozně by mu to chtěla vrátit,ale nemůže mu odolat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 09, 2015 9:43 am

Dá se to zvládnout?*Uchechtne se*Tak fajn.Po ránu budeme oblečený*Usměje se a pořád jí tak sleduje*Ach..Už se nemusí bát,že by tady zůstal zase sám..*Vydechne s úsměvem a koukne směr ty kufry,aby pořád nepozoroval jen jí.Zdá se mu to už moc nápadný.Koukne na ní až ve chvíli,kdy si mu sedne na klín.Sklopí na moment oči k svému hrudníku.Přesně věděl na co celou dobu kouká.Hned se zase podívá na ní a její polibky začne opětovat.On sám jí už nějakou dobu chce,ale hrál si s ní a to mu vyšlo.*Já vím...*Šeptne do polibku a rozepne jí těch pár knoflíčků od její košile,kterou jí následovně stáhne z ramen dolu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 22 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru