TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+6
Katherine Pierce
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Jessica Bradley
10 posters

Strana 25 z 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 8:21 pm

Fuuu...Jo,zapomněla jsem na něj,když jsme tam naposledy byli... Píšu si. *Poklepe si s úsměvem na spánek.Mrkne na něj a nalije konzervy do skleniček.Obejme ho zezadu kolem pasu a pohladí ho po břiše,zatímco připravuje jejich kávu.* Ranní káva, doma a ještě ke všemu od tebe? Můžu se snad mít lépe? *Usměje se mu do zad a políbí ho mezi lopatky.Pak ho na zádech pošimrá nosem a přitiskne se k němu.Nadechne se jeho vůně a zavře s úsměvem oči.Miluje ty chvíle s ním a je si jistá,že to takhle bude navždy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 10, 2015 8:30 pm

Já na něho zapomněl taky...*Vydechne .Sklopí oči a koukne na její ruce,jak ho objala*To já nevím,můžeš?*Pozvedne obočí a usměje se,i když to vzhledem k tomu,že je k ní zády,ona nevidí.Zalije to kafe a pootočí na ní hlavu*Kafe je hotový.Jen nezaručuju jaký bude,dlouho sem ho nedělal*Odsune jeden hrnek dál od druhého,aby si ho Rose mohla vzít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 8:34 pm

*Podleze mu pod rukou a jednu ruku nechá položenou kolem jeho pasu.Otočí na něj hlavu a mrkne na něj s úsměvem.* Nemůžu se mít lépe...A určitě bude výborný...Takové věci se nezapomínají. *Pohladí ho po zádech a vezme si hrneček s kávou do ruky.Pak ho pustí a otočí se pro skleničku s krví,kterou dá vedle jeho hrnku s kávou.Zvedne k němu oči a zeširoka se usměje.* Na zdraví. *Líbne ho jemně a vzpomene si,jak mu přesně tuhle větu řekla,když se poprvé viděli,on byl u ní doma a ona mu zrovna dávala krev,aby se zahojil.Pak se napije kávy a zavře oči.* Je výborná. *Usměje se a vezme si hrnek i skleničku sebou ke stolu,aby u toho nestáli.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 10, 2015 9:03 pm

Nezapomíná,ale i tak se může stát cokoliv*Pokrčí lehce rameny s úsměvem na tváři*na zdraví..*Zvedne skleničku a napije se krve.Usměje se,když mu pochválí to kafe*Jsem rád,že ti chutná...*Kývne a vezme si svůj hrnek kávy.Rozejde se za Rose ke stolu a cestou se napije kávy*Mmm....měl bych to kafe dělat častěji..Ne,že by tvoje nebylo skvělý,ale...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 9:10 pm

*Otočí se na něj s nevěřícným výrazem,ale se smíchem,když si chválí svoje kafe a přimhouří oči.* No dovol?? Fajn,už nikdy kafe nevařím... *Našpulí pusu a zasměje se.Zavrtí hlavou a sedne si ke stolu.Přehodí ladně nohu přes nohu a položí hrnek s kávou na stůl.Napije se krve a odloží i tu na stůl.Opře se lokty do stolu a zvedne pobaveně obočí.Chvilku sleduje skleničku,v ní krev a raději znovu sáhne po hrnku s kávou.Znovu se napije s přivřenýma očima,protože ta káva je opravdu lahodná a vypije skoro celý hrnek.Přemýšlí,co by mohli dělat,než budou muset odjet na letiště.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 10, 2015 9:24 pm

To zase ne.Já řekl,že ho budu dělat častěji,ne pořád.Tvoje kafe by mi chybělo*Usměje se a posadí se ke stolu naproti ní.Odloží na něho skleničku a hrnek a chvíli jen sleduje Rose,jak si vychutnává kávu.Když přestane pít,vezme si do ruky svůj hrnek a napije se taky.Opravdu se mu to kafe povedlo.Na to,že ho dlouho nedělal.Vydechne *
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 9:29 pm

Mmmm dobře,vyžehlil sis to...Budeme se střídat...Nepravidelně. *Zasměje se a promne si pořád ještě rozespalé oči.Mrkne na Damona,jak jí sleduje a chce se ho už zeptat,co se děje,jestli má otlačený polštář na obličeji,nebo proč na ní tak kouká.V tu chvíli ale on vezme svůj hrneček a taky se napije.Slova zase vydechne do prázdna a usměje se na něj.Natáhne k němu ruku a pohladí ho po tváři.Už se v životě nechce probudit vedle někoho jiného,natož s někým jiným trávit volný čas.Vezme hrnek se zbytkem kávy do obou rukou a zadívá se do hrnku,jakoby v něm chtěla vyčíst budoucnost.Dopije kávu a odnese hrneček,aby ho opláchla.* Co budeme dělat,než nám to poletí?Máme nějaké plány? *Opláchne ten hrnek a otočí se k Damonovi.Posadí se na kuchyňskou linku a nakloní hlavu k rameni.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 10, 2015 10:01 pm

S tím souhlasím*Kývne*Budeme se střídat*Usměje se a koukne na ní,jak dopíjí kávu a odchází opláchnout hrnek*Žádné plány nemáme,takže nevím.Nakupovat nemá cenu...Hlad nemá ani jeden z nás.Asi se budeme jenom tak někde válet a relaxovat*Pokrčí rameny a dopije taky kávu*ale pokud máš lepší nápady,tak sem s nimi..*Vezme do ruky skleničku s krví a kopne to do sebe.Potom hrnek i skleničku odejde opláchnout*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 10:05 pm

Nee,nee...Na nákup zajdeme až se vrátíme...Stejně by se tu cokoliv zase zkazilo,i když nebudeme pryč tak dlouho jako jsme byli. *Usměje se na něj.* Souhlasím s válením a relaxováním...Budeme trénovat na pláž. *Zasměje se a protáhne se.Sleduje ho,jak oplachuje skleničku od krve a kávy a koukne na svojí sklenku s krví na stole.Nakrčí nos a natáhne se Damonovi po ruce,stáhne ho k sobě a donutí ho se postavit před ní,když sedí na té lince.Položí mu ruce kolem krku a usměje se na něj.* Vypadáš pořád tak zadumaně... *Pohladí ho ve vlasech v zátylku a přitáhne si ho blíž.Něžně ho políbí a pohladí ho oběma rukama po tvářích.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 10, 2015 10:31 pm

Fajn,tak se budeme válet a relaxovat*Usměje se.Postaví se před ní a položí jí ruce na boky*To se ti jenom zdá..*Opětuje jí polibek a dá jí vlasy za ucho*Chceš relaxovat tady?Nebo se přesuneme jinám..*Pozvedne obočí a znovu se na ní usměje*I když,ta linka nemusí být moc pohodlná na relax...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 10:34 pm

*Usměje se zeširoka,když jí dá vlasy za ucho a nakloní hlavu na stranu.* Hmmm...Já bych se přesunula někam,kde mě nebude tlačit nic pod zadek...Gauč,postel...Nechám to na tobě...Tady se asi válet nebudeme...už vůbec ne společně. *Zasměje se a mrkne na něj.V duchu si představila,jak se mačkají na té lince a zacukají jí nad tím koutky.* Ta linka tlačí... *Špitne spiklenecky a nakrčí s úsměvem nos.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 10, 2015 10:54 pm

Souhlasím.Na lince se relaxovat nedá*Usměje se a chytne si jí pod zadečkem.Zvedne jí z té linky a rozejde se s ní do obýváku,kde jí položí na sedačku a usadí se vedle ní*Tohle už je lepší,ne?*Pozvedne s úsměvem obočí a položí ruku na opěradlo*Jen nevím jestli mě odsud dostaneš do letadla.Protože relaxace s tebou....Bude těžký odejít...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 11:00 pm

*Usměje se nad tím,jak s ní souhlasí a chytne se ho kolem krku pevněji,když jí chytí pod zadečkem a rozejde se s ní z kuchyně.Kousne se s úsměvem do rtu,když jí položí na sedačku a přikývne,když se posadí vedle ní.Vytáhne se trošku na loktech,ale jinak zůstane pěkně rozvalená.Znovu si přes něj přehodí nohy.* Tohle je přímo božský na relaxování... *Zasměje se.* To víš,že tě tam dostanu...Protože když půjdu já,už by to nebyla relaxace se mnou...My pak budeme společně relaxovat kousek dál. *Mrkne na něj vesele a trochu se zavrtí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 10, 2015 11:38 pm

Aach,fajn dostala si mě.Tak mě odsud dostaneš*Uchechtne se*Jen kousek?Já bych řekl,že trochu dál,než jenom kousek*Usměje se*Ale na tu relaxaci se vážně těším..*Kývne*Bude to fajn.Sice trochu opožděně,ale bude to fajn..*Položí si ruce na její nohy a začne jí po nich hladit*Víš,že si nedopila svojí krev?*Pozvedne obočí*Tu ještě vypiješ,než odjedeme...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 10, 2015 11:49 pm

*Zakloní se smíchem hlavu,když přizná,že ho dostala a hned hlavu znovu srovná.Nepřestává se zeširoka usmívat a spiklenecky na něj zamrká.* Já vím... *Kousne se do rtu.* No jo,bude to trošku dál,než jsme oba zvyklí,ale taky se na to těším...Bude to fajn...Jen my dva a pláž a klid a .... *Zasní se nad tou představou a ani to nedopoví.* Bude to fajn. *Znovu zopakuje jeho slova a nakloní hlavu k rameni,když jí začne hladit po nohách.Nakrčí rošťácky s úsměvem nos,když jí upozorní na tu krev a přikývne.* Ano pane...Před odletem jí určitě vypiju. *Přikývne a zacukají jí pobaveně koutky.Myslela,že se z toho vyvlíkne a kulový.Má jí pěkně pod dohledem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 11, 2015 2:01 pm

*Uchechtne se nad tím jejím smíchem*Jop,trochu dál,to bude..*Kývne s úsměvem*Rose,já to myslím dobře....Kdybys nedojedla snídani nebo nedopila kafe,či obyčejnou vodu,přehlédl bych to.Jenomže moc dobře víš,že krev je pro tebe důležitá.Já vím,i kapka tě udrží při životě,ale budeš slabá...A jestli si to tam chceš užít.Budeš muset být silná.*Pousměje se.Nerad jí takhle poučuje,ale někde v hloubi duše ví,že by byla ochotná tam tu krev nechat stát dokud by nepřijeli a krev ve skleničce nezaschla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 11, 2015 2:16 pm

*Na to,že to bude trošku dál už nijak nereaguje.Ví,že je to dálka jako prase,takže se jen usměje a pokýve hlavou.Nakloní pak hlavu k rameni,s uličnickým úsměvem a přimhouří oči,když jí začne poučovat.Předstírá,že je z toho všeho úplně v šoku,jakoby byla úplný nováček.Po chvilce se jí změní výraz na totálně nevinný.Zeširoka se usměje a sundá nohy z jeho klína.Posadí se a pohladí ho po zádech.* Já vím,já vím...Všechno vím.Jdu jí vypít.Ty můj strážce. *Zasměje se,pohladí ho ve vlasech za uchem a letmo ho políbí.Pak se zvedne ze sedačky a rozejde se do kuchyně .*Člověka tu nenechaj ani v klidu válet...*Prohodí jako uražený puberťák a zasměje se sama sobě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 11, 2015 2:36 pm

*Usměje se a opětuje jí polibek*Já neříkal,že jí musíš jít vypít hned teď.Stačilo,než budeme vycházet z domu.Mohla ses dál se mnou v klidu válet a nic kolem prozatím neřešit*Vydechne a zavrtí hlavou nad tím uraženým puberťákem.Hodí nohy na stůl a zakloní hlavu,takže pozoruje strop.Čím víc se jejich odjezd blíží,tím méně se mu někam chce.Nechce zase odjíždět z domu.Chtěli sem jet,aby měli klid a soukromí.Ne,aby byli zváni na výlety a různé odjezdy*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 11, 2015 2:51 pm

Promiň,ale po tvém pohledu jsem nedokázala té krvi odolat už ani vteřinu. *Zasměje se,dojde do kuchyně a znechuceně si vezme tu skleničku do ruky.Upije trochu a vrátí se za Damonem.Povzdychne si,když ho najde v té poloze,kdy jen kouká do stropu.Znamená to,že buď přemýšlí,nebo je otrávenej.Sedne si h a zvklínhned vedle něj a nohy srovná pod sebe.Pak zvědavě obočí,když se na něj zadívá.* Sereme na líbánky?Můžeme dělat,že se k nám žádné letenky nedostaly.Vážně je na tobě vidět,že se ti odtud nechce a abychom tam jeli jen proto,že musíme,na to se můžu pěkně víš co.... *Nakrčí čelo a vzápětí do sebe vyklopí tu krev.Nechá si jí v puse a nafoukne tváře.Pak hned krev spolkne a odloží skleničku na stolek.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 11, 2015 3:23 pm

Vtipné*Usměje se.Sleduje ten strop a když si vedle něho Rose sedne,hlavu zvedne a koukne na ní*Nope....Pojedeme tam.Vím jak se tam těšíš a bude to fajn.Já jen přemýšlel,jestli bych si sebou neměl vzít láhev Bourbonu.Však víš,abych musel pít nějaký hnusy.Kdoví co tam budou nalívat..*Vymyslí honem první věc,která ho napadne.Protože ví,že by Rose byla,zklamaná,kdyby nikam nejeli.Vidí to na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 11, 2015 3:40 pm

Jak můžeš vědět,že se tam těším?Třeba nenávidím sluníčko a horko a pláže... *Zvedne tázavě obočí.Popravdě nikdy na pláži za sluníčka nebyla.Když už kolem nějaké pláže utíkala před Klausem,byla hluboká noc,protože neměla denní prsten.To už ale Damonovi neříká.Zavrtí hlavou nad tím bourbonem a sedne si do tureckého sedu.Podepře si hlavu rukou a přimhouří znovu oči,když mluví o té lahvi bourbonu.Zase zakecává.Zvedne se z pohovky a usměje se co nejhezčeji dovede.* Zabalím ti dvě lahve do kufru.Ve speciálu snad nebudou mít žádné hnusy a když,tak to vydržíš. *Rozejde se pak raději pro kufry a nechá úsměv povolit.Jestli Damon nikam nechce a bude otrávený během celého pobytu tam,budou to vážně skvělé líbánky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 11, 2015 5:40 pm

Jop,nenávidíš sluníčko a pláže a proto si šla balit věci,hned jak zavolala Lexi.Já na tobě vidím,že se těšíš*Usměje se na ní*Zabalím je....R*Vydechne,když mu zmizí z dohledu.Zase určitě něco podělal a netuší co.Nemůže přeci poznat,co se mu honí hlavou,leda by mu četla myšlenky.Zvedne se pak a odejde opláchnout skleničku od krve,kterou položila na stůl.Nechce jen tak sedět a čekat,až se Rose vrátí dolu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 11, 2015 6:06 pm

Nikdy jsem na pláži nebyla.... *Otočí se na něj,když jí řekne,že šla hned balit.Měla za to,že se domluvili.Promne si oči.Nebude s ním nic takového řešit,když je jeho nechuť tak očividná.Vezme dvě láhve bourbonu a vyběhne schody nahoru do ložnice.Zabalí je do kufru a sedne si tam na postel.Chvilku přemýšlí a pak se svleče z jeho košile a obleče se do bílých,lehkých,letních šatů na zavazování za krkem.Obleče si pod ně vršek od plavek a pročeše si vlasy,které znovu zaplete do copu.Na cestu si vytáhne ještě koženou bundu do pasu,protože zase takové teplo v MF ještě není.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 11, 2015 9:22 pm

*Umyje po ní tu skleničku a potom uklidí ty hrnky a skleničku po něm,co už dávno uschli.Když tak udělá,vyleze z kuchyně a koukne nahoru ke schodům.Neví jestli má za ní chodit nebo jí nechat být.Nakonec se rozhodne,že jí ještě nějakou tu chvíli nechá o samotě.Netuší sice,co se jí tak najednou prohnalo hlavou,že zmizela a dlouho se nevrací,ale nechce se s ní kvůli něčemu zase hádat.Odejde tedy do obýváku,kde si sedne zpátky na sedačku a zadívá se do prázdnýho krbu,jako by se v něm snažil cosi vyčíst*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 11, 2015 9:35 pm

*Hodí přes sebe tu bundičku a vezme oba kufry dolů pod schody.Opře se o zeď v obýváku a zadívá se na Damona.* Máš poslední možnost říct,jestli jet nechceš,Damí...Za hodinu odjíždíme na letiště,pokud se rozhodneš jet.Já tam nepotřebuju. *Odlepí se od zdi a pomalu se rozejde k sedačce za nim.* Mně je opravdu jedno,jestli s tebou budu tam,nebo tady.Těšila jsem se sem.A sám víš,že s tebou si to užiju kdekoliv.Hlavně,když budu s tebou....*Dojde až k němu a tázavě se na něj zadívá s hlavou mírně nakloněnou k rameni.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 25 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 25 z 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru