TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 2 z 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 3:42 am

My jsme herečky? No možná trošku... *Řekne se smíchem a ukáže palcem a ukazovákem tak milimetr.* Dobře dobře... *Zasměje se tomu. Koukne očima po lidech, kteří se otočili, když zavolal že by jí snědl. Jsou ji, ale ukradeni.* Ne, nepapej mě, prosím Enzííí... *Zaculí se na něj, když jí sevře obličej v dlaních. Polibek mu něžně opětuje a usměje se pak na něj.* Noo.. *Usměje se a v tom se jí vkrade do pusy jazykem. Poškádlí ho s tím svým taky a i krátký polibek mu opětuje.* Emm... *Dělá že přemýšlí.* Všechno... *Usměje se na něj roztomile a políbí ho něžně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 3:56 am

Ne .... určitě ne trošku... Víme s Damonem moc dobře,jak velkolepý herečky jste... *Roztáhne jí se smíchem prsty od sebe a zavrtí hlavou.* Miluju tě... *Špitne rozněžněle a pousměje se.* Popros mě ještě jednou a zvážím to... *Zakření se pobaveně a líbne jí na nos.* Všechno? *Vystřelí mu obočí až nad hlavu a sjede jí rukou po zadečku.* To se mi líbí.... *Zavrní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 4:14 am

No tak možná o trošku víc... No hlavně že to víte... *Zasměje se na něj zeširoka. Kouká jak jí roztahuje ty prsty a jen zavrtí hlavou, prsty hned srazí tak na centimetr.*Já tebe miluju... *Řekne sladce s úsměvem. Sklopí pohled, když ho má znovu poprosit.* Prosííím, Eznííí... *Zvedne k němu pohled a udělá na něj psí oči, ještě se k tomu zatváří tak nějak nevinně.* Jo, všechno. *Přikývne s úsměvem. Když vidí jak mu vystřelilo obočí tak se zeširoka usměje. Vydechne, když jí sjede rukou na zadeček.Uculí se na něj slaďounce po jeho další slovech který zavrněl.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 3:58 pm

*Uchechtne se nad tím,jak znovu zarazila prsty asi na centimetru a pobaveně na ní zamrká.Je jasné, že on i Damon ví, co Lexi s Rose dokážou.Přimhouří na ní oči, když sklopí ten pohled a hned se mu ústa roztáhnou do širokého, dojatého pohledu,jakmile zaprosí a ještě k tomu přidá ty svoje výrazy a pohledy.Zmáčkne jí v náruči.* Dobřééé, dobřéééé já tě teda nespapám... Ty jsi takový žvíže, moje.... *Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 4:17 pm

*Usměje se na něj zeširoka, když vidí jeho dojatý pohled. Nechá se od něj zmáčknout a zaculí se rozkošně.*Tak to jsi hodnej.. *Řekne radostně, když jí řekne že jí nespapá.* Nevinný žvížátko. *Dá mu pusu a uculí se na něj schválně nevinně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 4:40 pm

Já vím, já vždycky... *Odkýve jí se smíchem, že je hodnej a zvedne pobaveně obočí.* Noo o tý nevinnosti by se dalo diskutovat,ale jen když schováš tenhle andělskej výraz. *Přejede jí prsty po tváří a uculí se.Rozhlédne se po ulici,jestli už budou v té kavárně a otočí se zpátky k Lexi.* Docela by mě zajímalo, kam se všichni rozprchli.... *Usměje se zamyšleně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 4:58 pm

No o tom by se taky dalo diskutovat že jsi vždycky hodnej... *Zasměje se provokativně.* Proto už ho nikdy neschovám... *Zamrká na něj andělsky a pak se zeširoka usměje.* Já nevím, šli třeba na průzkum města.. *Pokrčí rameny.* Mě zajímá kde mám tu svojí lásku Roseinku.. *Zaculí se a naoko schválně smutně. Pak se, ale hned usměje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 5:12 pm

Zapomeň, o tom se nediskutuje... *Uchechtne se a protočí oči.* Tak to jsem asi navěky ztracenej... *Zaúpí schválně nešťastně a hned se rozesměje.* Noo asi jo... Třeba taky něco najdou, co bychom mohli navštěvovat... Hlavě ať se neztratí a ať se nikomu nic nestane... *Povzdychne si otcovsky a pak pobaveně mrkne na Lexi,když začne o Rose.* Svojí lásku Roseinku.... *Zopakuje po ní a promne si bradu.* Stejská se ti po ní? To nebude mít Dam radost, když uslyší jak jí říkáš.... *Uchechne se a mrkne na bistro,naproi přes ulici.* Hele a co si dát papáníčko tady? *Kývne k bistru a nakloní hlavu zvědavě k rameni.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 5:32 pm

Pff.. To teda nezapomenu... *Postaví si hlavu a zasměje se.* Ale... *Pohladí ho po tváři jemně s úsměvem na rtech.* No třeba něco najdou. Neboj se jsou velcí neztratí se. *Mrkne na něj a usměje se nad tím jeho otcovským povzdychnutím.* Stýská strašně moc, mám už s ní plány na dnešek... To nebude... *Zasměje se a v očích se jí objeví ďáblíci. Koukne na Bistro, když k němu kývne hlavou.* Joo, klidně. Jdeme tam. *Mrkne na něj s úsměvem a rozejde se tam s ním.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Jan 14, 2015 11:17 pm

*Vyjde s ní ruku v ruce z bistra a usměje se.* Odpoledne je seženeme... Budete moct s Rose něco podniknout, já si zaberu Dama pro sebe a půjdem se někam napít třeba.... *Mrkne na ní spiklenecky a přikývne.* To zní jako fajn plán... Tak pojď ty moje krásko... *Usměje se a přitáhne si jí k sobě za pas,kolem kterého jí chytne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Jan 14, 2015 11:31 pm

To bude fajn, když zabavíš Damona, potřebuju si s Rose totiž něco zařídit. *Usměje se na něj tajemně.* No budete mít za úkol objevit nějaký bar navečer...*Mrkne na něj a zeširoka se usměje.* No nevím jestli to bude fajn, ale ten prak je proslulej v tomto městě. Takže je asi třeba ho navštívit. *Zaculí se. Vzhlédne k němu, když jí vezme kolem pasu a na chvíli se zamyslí. Takže je ráda že jí drží protože jinak už by určitě hodila hubu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Jan 14, 2015 11:43 pm

A copak budete zařizovat kočky? *Zeptá se zvědavě a nakrčí čelo.* Nezapomeň jí šetrně sdělit toho Tylera.Ale nezmiňuj se o tom, že Damon to ví,prosímtě... *Poprosí jí a pak už se usměje.* Fajn... Rozběhem se s Damem do města a najdeme bar na večer... To zní jako super plán.... *Promne si ruce a přikývne.* TO by byl hřích tam nejít. *Uchechtne se a když vidí její zamyšlený obličej, zavrtí hlavou.* Co s tebou je, zlato? *Zeptá se starostlivě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 12:12 am

Nebuď zvědavej... *Odpoví s úsměvem mu potom co se ptal tak zvědavě.* Jo nezapomenu, tam kde budeme jí to půjde v klidu říci. neboj o tom pomlčím, ty moje drbničko.. *Zaculí se na něj a pak se zeširoka usměje.* Tak super, večer už je teda skoro obstaranej... Tady budou luxusní večírky... *Usměje se a v očích se jí blýskne.* No to by byl.. *Usměje se a mrkne na něj.* Já nevím, doufám že nic, zlato..Proč? *Vzhlédne mu do očí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 12:18 am

fajn,fajn.... Nebudu do toho strkat nos... *Uchechtne se a kapituluje.* Nejsem žádná drbnička... *Zasměje se nad tím slovem a sjede Lex dotčeným pohledem.* Jo to budou... už se těším,až to rozjedeme.... *Usměje se zeširoka a zamrká na ní,když na něj mrkne.* Doufáš,že nic? *zamračí se a nechápavě potřese hlavou.* Teď ti nerozumím a trochu mě děsíš.... co je? *Zastaví se, chytne jí za ramena a zadívá se jí do očí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 12:36 am

Tak je to správně, zlato.. *Mrkne na něj s úsměvem.* Ne nejsi.. *Zavrtí hlavou a zasměje se provokačně na něj. Vidí ten jeho dotčený pohled.*Já taky a to moc... *Přikývne s úsměvem, už je všechny vidí na nějakém večírku.* No doufám že nic... *Potvrdí mu to znovu.* Já tě děsím ? Čím ?No.. nic ne ? *Pozvedne lehce obočí. Když se pak zastaví a jí chytí za ramena je nucena se mu opět kouknout do očí, které jí tak pohlcují a nenechávají klidnou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 12:53 am

*Přikyvuje na její slova a usměje se na ní.Pohladí jí po tváři a usmívá se do té doby,než zabrousí na to "vážné" téma.* Já nevím Lex, to ty mi řekni. *Starostlivě si jí prohlíží a koukne se do postranní tmavé, úzké uličky,kolem které procházejí.Je prázdná.Znovu se zadívá Lexi do očí a sjede jí dlaněmi po ramenou až na paže.* Já ti nerozumím... Jak doufáš? Mělo by se něco dít? *Zvedne obočí v bezradném výrazu a polkne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 1:24 am

*Nedokáže z něj spustit pohled, jeho oči ji zase polapily.*Já nevím co bych ti měla říci...Opravdu nevím čím tě děsím.. *Pokrčí rameny a když on od ní odtrhne oči tak cítí jak je zase "volná" a nepolapená. Koukne se kam se podívá, vidí tu tmavou uličku. Vrátí k němu pohled a to už se jí Enzo zase koukne do očí a potom co jí přejede rukami i na paže cítí zase touhu. Touhu po něm a opět je jeho pohledem jak polapená.* Ne, řekla bych že se nic neděje... *Opět z něj nedokáže spustit pohled.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 1:59 am

*Vidí jak se na něj dívá a vůbec tomu nerozumí.Nasucho polkne a zvedne její tvář do dlaní.* Přesně tímhle... Těmi pohledy... Nevím, jesli se něco neděje, jestli nedělám něco špatně, já nevím.... Prostě nechápu.... *Vysouká ze sebe a zavrtí hlavou.* Já nevím, co se ti honí hlavou, krásko... Jestli něco ano,musíš mi o tom říct.... *Dodá měkce a pohladí jí po vlasech.Vážně neví, co s ní je.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 2:20 am

*Snaží se dostat z jejich očního kontaktu, ale marně. Potom co její tvář zvedne do dlaní tak nemá ani nejmenší šanci se z toho dostat, proto to vzdá.* Ne nic neděláš špatně.. *Ujistí ho a pozvedne lehce koutky nahoru.* Já... Prostě , když se na tebe podívám tak mě tvé oči prostě polapí vždycky a jsem neschopná jakkoliv se od nich odtrhnout... Pak ve mě prostě prostupuje touha... *Nějak to ze sebe dostane ven.* Nevím proč se to děje... Je to asi tím že jsem ti nebyla až tak dlouho na blízku jako dneska... Já si to totiž jinak neumím vysvětlit... *Vydechne. Vážně netuší čím jiným by to mohlo být. Potom co jí pohladí po vlasech tak cítí zase další dávku touhy.(Snaž se myslet na něco jinýho.) Proběhne jí hlavou. Jenže vážně nedokáže myslet na nic jinačího než na něj, na ty jeho oči a dotyky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 2:27 am

*Poslouchá jí a pozoruje přitom její dokonalou tvář.Vydechne,když domluví a zavře na vteřinu oči.* Ty můj blázne..... *Otevře oči a natlačí jí do té uličky.Opře jí o zeď a vysadí si jí do klína.* Však jsme spolu pořád.... Já se z tebe zblázním.... *Znovu pocítí ten chtíč po jejím těle.Vášnivě jí políbí a natlačí se na ní pánví.Nakonec jí postaví,otočí jí čelem ke zdi a trochu jí předkloní.Zajede jí rukou do kalhotek a hladí jí po jejím místečku.Ne nijak něžně,spíš dravě.Je mu jedno, že jsou venku v nějaké uličce.Klekne si za ní a znovu jí stáhne kalhotky.Předkloní jí tak, že je téměř do pravého úhlu a vnikne do ní zezadu prsty.Přitom jí něžně zuby stiskne kůži na zadečku a druhou rukou jí dráždí v klíně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 2:58 am

*Když zavře na chvíli oči tak se od nich konečně dokáže odtrhnout. Pousměje se, když jí nazve bláznem. Nechá se od něj natlačit do té temné uličky. Nohama se ho chytne kolem boků, když si jí vysadí.* Ne tak jako dnes.. Dneska se zblázním já z tebe.. *Vydechne. Vášnivý polibek mu opětuje. Potom co jí postaví a přetočí čelem ke zdi se si skousne lehce spodní ret. Vzdychne lehce, když jí přejede rukou po tom místečku dravě. Na to že jsou venku v uličce už nějak pozapomněla. Vnímá už jen jeho dotyky na svém těle. Lehce se jí zachvějí nohy, když jí stahuje kalhotky. Potom co do ní vnikne prsty a pak jí stiskne kůži na zadečku zuby tak zasténá. Zapře se jednou rukou o tu zeď, dech se jí zrychluje, každým jeho pohybem. Silněji si kouše spodní ret. Cítí v sobě tu touhu a chtíč.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 3:07 am

*Chvilku se ještě věnuje jejímu klínu rukama a pak se ho znovu rozhodne prozkoumat jazykem.Tentokrát v poloze,v jaké Lexi má-zezadu.Stiskne jí stehna a laská jí hrubě.Užívá si ten pocit,že na něj Lex nevidí a on může přitom poslouchat její vzdychání a cítí každé napnutí v jejím těle.Přivede jí laskáním pomocí jazyka na pokraj vrcholu a když cítí,že se blíží,stoupne si,rozepne si kallhoty,kousek je stáhne i s boxerkama a tvrdě do ní vnikne zezadu.Plácne jí po zadečku silněji a stiskne jí pevně boky.Začne se v ní téměř okamžitě pohybovat a neubrání se hlasitému výdechu.Je z ní na pokrají šílenství.Nepohybuje se v ní nijak něžně,ani jemně,jede stále tu tvrdou hru a aby dosáhli vrcholu společně,pohladí jí dlaní po bříšku a sjede po něm až do jejího klína,kdejí začne intenzivně hladit a zrychluje tempo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 3:23 am

*Zavzdychá o něco hlasitěji, když jí začne laskat jazykem a ještě hrubě. Dech má zrychlený že se tak tak zvládne občas nadechnout. Cítí že už brzy dosáhne vrcholu, ale když pak přestane tak ztěžka vydechne. Za chvíli potom do ní, ale tvrdě vnikne skoro vykřikne, protože to nečekala. Prohne se trochu a pak propne tělo. Pak když jí ještě plácne silněji tak zavzdychá. užívá si to i když je tak tvrdý na ni. Přejede si jazykem po suchých rtech. jak se v ní tvrdě pohybuje tak nemá daleko od dosažení vrcholu a když jí pohladí po bříšku a sjede jí až do klíne tak zalapá po dechu zase. Dosáhne vrcholu společně s ním, když zrychlí ještě tempo. Ještě zavzdychá a pak už jen zrychleně dýchá. Hlavu si opře o ruku, kterou měla položenou na té zdi před ní. Cítí to vzrušení a vášeň v celém těle. Zavře na chvíli oči a vydýchává to.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 3:27 am

*Když zavzdychá a společně dosáhnou vrcholu,uvolněně se o ní opře a políbí jí na záda.Sehne se pro její kalhotky a vytáhne jí jí zpátky.Natáhne si boxerky,urovná a zapne kalhoty a pevně Lexi obejme.Pořád mu to přijde, že se musela pomátnout, ale nestěžuje si.Ba naopak.Příjemné pestření dne.Prohrábne si rukou vlasy a s úsměvem Lexi pohladí po zadečku.* Doufám, že lepší... *Hlesne ještě trochu zadýchaně a vyleze z té uličky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 3:53 am

*Oči má ještě zavřené, zatím co jí políbí na záda. Narovná se normálně těsně předtím než jí obejme. Pak mu rukou přejede po rukách, kterýma jí objímá. Urovnává si stále ještě dech. Otevře oči až jí pohladí po zadečku a promluví na ni. Lehce se pousměje. Odtáhne se rukou od té zdi. Nohy má ještě trochu roztřesené.* Doufáš správně... *Řekne s křehkým hlasem. Dech ještě nemá tak úplně v pohodě, ale vyjde taky z té uličky a vlasy si projede rukou. Vzhlédne k Enzovi a natáhne k němu, aby ho něžně políbila.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 2 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru