TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 3 z 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 3:14 pm

*Usměje se,když se k němu natáhne a lehce jí políbí.Hned se ale oddálí a stiskne jí ruku,za kterou jí drží.* Pojďme do toho parku.... *Mrkne na ní a rozejde se ulicemi pryč od té uličky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 3:48 pm

*Odtáhne se od něj po polibku a lehce se usměje. Moc se mu do obličeje nekouká, aby se nesetkala s jeho oči.* Jo jdeme.. *Přikývne souhlasně. Ruku v ruce se s ním rozejde ulicemi směřujícími k parku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 4:00 pm

Víš vůbec, kde to je? Protože já nemám ani páru... *Zasměje se a koukne po nějakých cedulích a nápisech, jestli někde něco nenapovídá, kudy do Parku.Přitom se zamyslí nad tím, co asi dělají ostatní.Pousměje se nad včerejškem a těší se na dnešní večer, kdy všichni společně zapaří v nějakém mega klubu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 4:36 pm

*Koukne na něj a pak zase na cestu.*Em, úplně přesně to nevím... *Zasměje se zeširoka. Pak přejde s ní do další ulice, která je snad už dovede do Grand Parku. Všimne si že je trochu zamyšlený, ale neptá se ho zatím a sleduje cestu před nimi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 6:36 pm

Hlavně ať se nepoztrácíme všichni.....Damon s Rose někde,Stef s El někde a my taky někde.... a všichni v prdeli. *Zasměje se a rozhlédne se po ulici.* Támhle..... *Ukáže před sebe na ceduli a vyrazí tím směrem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 7:05 pm

No doufám že se neztratí nikdo i když by byla zábava hledat třeba cestu zpět k hotelu.. *Zasměje se zeširoka. Koukne na něj a pak zase před sebe.* Super.. *Usměje se, rozejde se s ním směrem kde je ta cedule.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 7:34 pm

Eeeemmmm,jasně,to by byla obrovská legrace... hlavně,kdyby jsme ho nikdo nemohl najít a začalo by se stmivat... *Zasměje se a zavrti hlavou.* Třeba bychom se pak náhodou všichni sešli na druhém konci L.A. *Zasměje se znovu a kráčí k ceduli,kde by měli zjistit kudy k Parku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 8:48 pm

No to by byla... No kdyby se začalo stmívat tak to už by taková legrace nebyla.. *Udělá vážný obličej, ale hned se zeširoka usměje.*No třeba jo... *Zasměje se. Dojde s ním k té ceduli a koukne na ni. Hledá kudy mají jít dál k tomu parku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 10:25 pm

No tak bychom zapluli všichni do klubu a počkali,než se rozední....Rose bychom prostě donutili se z někoho napít,aby nám neodpadla,posilnili bychom se a šlo by se hledat líp....Bylo by to směšné.... *Zazubí se a hned si to začne představovat.Už mu ta jejich banda chybí,hlavně,že o nich nemá přehled.Dojde k té ceduli a kývne doprava.* Tak asi tady..., *Usměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 15, 2015 11:34 pm

Klub, mmm... Myslím že se brzy ztratíme... *Mrkne na něj a rozesměje se.* Nemuseli by jsme jí nutit, Damon by jí určitě velice rád poskytl svojí krev... *Usměje se zeširoka.* Směšné? *Pozvedne obočí lehce a koukne na Enza.*Bylo by to fajn. *Mrkne na něj a pohladí ho jemně po ruce s úsměvem.* Tak jdeme...*Řekne jen potom co kývne doprava a rozejde se tam s ním.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 15, 2015 11:53 pm

*Zasměje se nad její hravostí a mrkne na ní nazpět.* To je pravda,je do ní hotovej..... Však už na tom plese,co pořádala tenkrát ji řekl,že je do ní blázen.... A my jsme to sváděli na opilost... *Uchechtne se a přivine si Lex k sobě.* Mám z tý jejich svatby takovou radost.... *Zasměje se potěšeně a políbí ji do vlasů.* Jo.... bylo by to fajn..... *Usměje se nakonec spokojeně a vydá se s ní přímo k Parku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 16, 2015 12:21 am

Jo to je.. No jo vlastně..*Vzpomene si na ten ples a usměje se.* No tak jsme mu možná trochu křivdili.. *Uzná to a s úsměvem pokračuje dál v cestě k parku.*Já taky.. Rose projela sázku co se mnou uzavřela na soukromé tequila párty... *Zasměje se ze široka a zlehka zavrtí hlavou. Když jí pak políbí do vlasů tak lehce jen přivře oči s úsměvem.* Tak jdeme se ztratit... *Mrkne na něj a zasměje se. Přijde s ním k tomu parku.* Myslím že jsme ho našli.. *podotkne, když před sebou uvidí ty růžové lavičky a trávník na kterém sedí pár lidí. Nakonec uvidí ještě velkou fontánu pod kterou procházeli lidé. Zeširoka se usmála.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 16, 2015 12:37 am

Trochu křivdili....*Uchechtne se.* Možná trochu víc,ale kdo mohl tenkrát tušit,že by opravdu mohl mít někoho rád.... *Pokrčí rameny s nevinným úsměvem a koukne pobaveně na Lexi.* Prohrála s tebou sázku? Jakou? *Zeptá se zvědavě a nadzvedne obočí.Mrkne na park před nimi a spokojeně se usměje koutkem úst.* Tak to tu pojďme pořádně prozkoumat.... *Chytne jí kolem pasu a vydá se napříč parkem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 17, 2015 2:08 pm

*Dostala se do ulic někam. Slyšela ještě slova Enza co říkal než zmizela. Z očí se jí hrnou slzy a v srdci cítí bolest. Dochází ji že ho tímto asi ztratila. Dostane se k chodníku slávy kde je spousty turistů. Jednoho si odtáhne za stranou chce se z něj napít, ale pak si to rozmyslí, ovlivní ho a pošle ho pryč. Opře se o zeď a sveze se po ní k zemi. Nohy si přitáhne k tělu. Hlavu nechá opřenou o tu zeď a rozteče se jí z očí další vodopád slz. Ví že to podělala ona a že se mu do té hlavy dívat neměla, ale už to nemůže vzít zpět. I kdyby za ním chtěla jít tak vůbec netuší kudy se odtud dostane k hotelu ani neví jak se ten hotel jmenuje. Koukne se na tetování co má na ruce stejně jako on, přejede po něm rukou a vzpomene si na Egypt a na to všechno s ním společného. Což jí vyvolá další vodopád slz a bolest. Chtěla by to vrátit zpátky. Nakonec se pak vyhrabe po nějaké době na nohy a rozejde se nějakým směrem, doufá že se dostane k hotelu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Jan 18, 2015 1:38 pm

Dobře věřím ti a spoléhám na tebe. *Usměje se na něj rotomile. Vyjde s ním z hotelu a rozejde se s ním ruku v ruce do města.* Neznáš tu nějaké místo? *Zeptá se ho a kouká kolem sebe.* Měl by tu být chodník slávy, akorát nevím kde.. *Koukne na něj krátce s úsměvem.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Admin Tue Jan 20, 2015 7:58 pm

Vypravěč: Stefan a Elena se procházeli po městě a pak odešli zpět do hotelu.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 23, 2015 10:14 pm

Já už se taky nemůžu dočkat... Bude to luxusní podvečer.. *Zasměje se zeširoka a radostně poskočí.*To je v pořádku, Ženo. Neomlouvej se.. *Zasměje se. Vezme jí kolem pasu.* Ty manželko u nás na pokoji na vás čeká dort a ještě něco pro tebe moooc velkýho. *Pohodí lehce obočím se širokým úsměvem. Rozejde se s ní z hotelu, ven do ulic.* Stejně je to divný že jsi vdaná...*Zavrtí hlavou se smíchem.* Budeš muset teď více poslouchat... *Dodá se smíchem.* Ale přeju ti to. *Řekne hezky od srdce s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 24, 2015 6:30 am

No to teda bude luxusní,nemůžu se dočkat,až to někde rozjedeme... *Poskočí nadšeně,zatleská dlaněmi a zeširoka se usměje.Taky jí vezme jednou rukou kolem pasu a odhodí si vlasy z čela.Překvapeně se na ní podívá a zvedne obočí.* Dort a něco mooooc velkýho?Propánajána nekoupili jste mi koně,že ne?? *Rozesměje se vzápětí té představě koně v hotelovém pokoji a zvědavě na Lexi mrkne.* To jsem zvědavá.... *Zkousne si zamyšleně ret a nakrčí čelo.* Divný? No asi jo... Ale mnohem divnější je,že si mě Damon vzal... *Zasměje se a prohlédne si svůj snubní prstýnek s jeho jménem.Zamilovaně se na něj usměje a pohledem sklouzne hned na Lexi.* Poslouchat jo?? Jako bys mě neznala... Damon ví moc dobře,že poslouchat budu jen když se mi bude chtít... *Znovu se zasměje a pak jí s úsměvem pohladí po zádech.* Děkuju... Jsem... Fakt šťastná.... *Pronese se zářivým úsměvem a vykračuje si s ní ulicemi najít nějaký klub,kam by mohly zalézt a zapařit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 24, 2015 12:49 pm

No to mi povídej... *Usměje se zeširoka nad tím jak poskočí a zatleská.*Noo mooc velkýho.. No koně fakt na pokoji schovaného pro tebe nemáme. *Zavrtí hlavou se smíchem.* Ty máš ráda koně ? *Zeptá se jí a otočí k ní hlavu s úsměvem.* Nebuď zvědavá, budeš brzy stará.. *Dodá se smíchem a rukou si pak raději zakryje pusu.*No nevím je to divný jelikož teď jste manželé a celkově to slovo manželka manžel... A Damon si tě vzít chtěl tak co.. *Pokrčí rameny s úsměvem.* To aby si teda pak nemyslel že tě kazím, víš jak já jsem volná a nemusím poslouchat.. Ale řeknu ti menší tajemství.. Ráda tě kazím k obrazu svému. *S úšklebkem se zasměje na ni.*Jde to vidět.. Ani nevíš jak moc jsem ráda za to že šťastná jsi. *Pohladí ji s úsměvem přes záda. Koukne kolem sebe a uvidí kadeřnictví zeširoka se na ně usměje. Pak se otočí nazpět na Rose.* Krásko skočíme si ke kadeřnici. Trochu si nechám změnit účes před tou akcičkou, hm? *Pozvedne zlehka obočí, úsměv jí z tváře nemizí. Čeká co jí k tomu řekne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 24, 2015 4:27 pm

Miluju koně... *Přitaká jí s úsměvem.* V Anglii jsme měli stáje s obrovskou loukou.Byla to nádhera... *Usměje se při té vzpomínce a rozesměje se její poznámce.* Ty bláho,myslíš,že budu mít i vrásky? *Přejede si naoko vyděšeně po obličeji a pak se zase rozesměje.* No myslím,že kluci si nás zkrotí tak nebo tak... *Ušklíbne se se širokým úsměvem.* Zkažená jsem normálně,Damon to ví... *Zasměje se znovu.* Awww,děkuju zlato... Já ani nedokážu popsat tu radost... *Začervená se a pak se na ní podívá.* Chceš změnit vizáž?? *Zvedne pobaveně a překvapeně jedno obočí a přikývne.* Tak šupem krásko... Jdeme na to. *Mrkne na ní s úsměvem a zamíří s ní do kadeřnictví.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 24, 2015 6:02 pm

Já je taky miluju, krásko.. *Řekne s radostí v očích a se širokým úsměvem.*to věřím.. To muselo být úžasný. *Usměje se a představí si to na chvíli jak to asi muselo vypadat.*Musíme spolu zajít někdy na koně. *Oznámí ji s úsměvem.* No tak je to možný... *Rozesměje se.* Mě nezkrotí nikdo.. *Usměje se ďábelsky na Rose.* Neděkuj mi, zlatíčko moje. *Mrkne na ni s úsměvem a krátce jí k sobě přimáčkne.* No tak na chvíli, ale tak co změna je život.. *Pokrčí rameny s úsměvem.* Jdemeee, jdu do hola... *Zahlásí se smíchem. Vleze s Rose do kadeřnictví. Usadí se do křesla a nechá si zkrátit vlasy a dočasně obarvit.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 24, 2015 7:45 pm

Fakticky??? *Rozšíří se jí oči údivem a zablyští se jí v nich radostně.* Fiiiha,měla jsi s námi být v San Franciscu.Damon mě vzal do stájí a já se po dlouhé době zase cítila jako ta malá,bezstarostná holka.Bylo to nádherný zase cítit vítr ve vlasech v koňském sedle.... *Zasní se při té vzpomínce a hned jí zacukají koutky,když si vzpomene na Damovu jízdu.Zasteskne se jí po něm,ačkoliv od něj zrovna odešla.* Tak to teda rozhodně musíme,už se těším.... *Přitiskne si jí k boku v krátkém objetí a zeširoka se usměje.* Ani mě už v mých letech nikdo nezkrotí.Ale Damon se o to zaplať Pán Bůh ani nesnaží.... *Zasměje se a strčí si pramen vlasů za ucho.*Máš recht,změna je život a ty budeš stejně pořád krásná. *Rozesměje se nahlas a zavrtí hlavou.* Jestli jdeš do hola,jdu taky...... *Prohlásí se slzami v očích od smíchu a sedne si do křesla v kadeřnictví,zatímco Lexi se nechává vylepšovat.* Měla bych se nechat ostříhat?? *Zeptá se po chvilce a promne si pramen vlasů mezi prsty se zamyšleným výrazem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 24, 2015 10:10 pm

Jo fakticky.*Přikývne souhlasně s úsměvem.* Bože úplně se vidím zase v sedle a cítím ten vítr ve vlasech, jak to tu popisuješ. *Roztomile se zatváří a na tváři si udrží úsměv.* Bylo to hezký od Damona že tě tam vzal. *Řekne s úsměvem.* Hned zítra vyrazíme osedlat nějaké hřebce... *Usměje se zeširoka.*Ale prosím tě ta krásná tu jsi ty. *Mrkne na ni v zrcadle.* Aby mě Enzo za to nesjezdil... *Řekne se smíchem. Nemyslí to nijak vážně.*Nejdu do hola, takovej blázen zase nejsem... *Zavrtí lehce hlavou se smíchem. Koukne na ni v zrcadle, když se jí zeptá jestli se má stříhat.*   Ty se rozhodně nestříhej, takhle vypadáš jako dokonalá princeznička. *Pošle jí s úsměvem vzdušnou pusu. Potom, jak jí obarví a ostříhají tak se na sebe koukne do zrcadla a pak vstane. Koukne na Rose.* Tak co na to říkáš ? *Zeptá se s úsměvem a trochu s projede rukou vlasy. Ulice L.A. - Stránka 3 5635f6ab25_100181050_o2. Natáhne se po klobouku co tam mají.* Jdeme poslat selfíčko tomu mému Ťuťanovi.. *Řekne se smíchem počká až k ní Rose dojde.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 24, 2015 10:49 pm

Jo to bylo.... Je kouzelný,že mě každý den dokáže něčím překvapit.... *Znovu se zasní a s úsměvem na ní zamrká.* Tak to je jasná věc,už se těším.... *Zasměje se a hodí obočím.* No úplně nejkrásnější.... *Ušklíbne se na sebe do zrcadla a zasměje se znovu.* Ho sjezdím pak taky.... *Zachichotá se a zčervená.Oplati ji vzdušnou pusu.* Okay,Dam je snad taky spokojený s délkou.... *Prohrábne si vlady a nadšeně zatleská,když je Lexi hotová.* Pániiiiii kočko vypadáš úchvatně.... *Pochválí ji s úžasem a se smíchem k ní dojde.Zapózuje s ní před mobilem a obejme jí.* Hrozně ti to sluší,prokoukla jsi... *Promne jí s úsměvem praminek vlasů a když na ní kadeřník čumí s nůžkami v ruce,rozesměje se.* Ne,ne,ne,ne....Ani náhodou.Snad jen upravit,učesat a možná obarvit.... *Zkousne si ret a mrkne na Lex.Nakonec se rozhodne,že se nechá.Kadeřník ji obarví na tmavší hnědou a upraví ji prodloužené vlasy,kterým trošku sestříhá konečky.I teď jí sahají do půlky zad.Natočí ji je do vln a obarví jí spodní prameny na fialovou.Když je hotová,prohlédne se kriticky v zrcadle.Ušklíbne se a pokrčí rameny.* S ksichtem nic neuděláte....Dobrá práce,děkuju.... *Zakření se rošťácky a vezme Lexi za ruku.* Jde se pařiiiiiit!!!
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 24, 2015 11:19 pm

Tak to je skvělý, když tě dokáže překvapit i když doufám že se obě bavíme o tom samém Damonovi.. *Zasměje se s úšklebkem.* Já se těším taky. Bude to luxusní... *Mrkne na ni a usměje se.* No přesně, ta nejkrásnější. *Chytne jí za slova a pak se na ni miloučce usměje.* Sjezdíš ho ? Tak na to se těším... *Zasměje se tomu jak se začervená.* Určitě je spokojený... *Mrkne na ni  a lehce na ty slova přikývne hlavou.* Ale prosím tě nech toho nebo se začnu červenat.. *Mávne nad tím rukou a udělá stydlivý kukuč na ni. Zapózuje s Rose před mobilem a vyplázne jazyk. Obě je vyfotí. Též ji pak obejme.*
kód:
Důkaz toho že ještě žijeme a jsme ÚPLNĚ v pohodě. Miluju tě, zlato.
* Ke zprávě připojí i fotku Ulice L.A. - Stránka 3 9975dc9e16_100181944_o2 Pak odešle s úsměvem zprávu a mobil strčí do kapsy.*Děkuju ti, zlatíčko.. *Lehce se po její lichotce začervená a usměje.* Dívej se co děláš. Už se červenám.. *Rozesměje se. zavrtí hlavou nad tím jak Rose nejdříve nechce a nakonec si tam sedne. Pozoruje jak si kadeřník hraje s vlasy Rose.Občas střelí pohledem po Rose.* Děvče jak ty to děláš, že dokážeš být ještě více a více krásnější... *Zavrtí hlavou lehce a usměje se.* Moc ti to sluší. *Dodá s úsměvem a prohlédne si její vlasy. Potom co jí vezme za ruku tak akorát stihne odhodit klobouk tomu kadeřníkovi a už stojí venku.* Jdeme pařit.. *Zopakuje radostně se smíchem.* Hledáme bar, hledáme skvělej bar.. *Říká o něco tišeji, ale pořád slyšitelně a kouká kolem sebe kam by s Rose mohly vlítnout a trochu to tam roztočit.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 3 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru