TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Damona a Rose

+2
Rose Salvatore
Admin
6 posters

Strana 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Mar 21, 2015 9:52 pm

Protože je to pravda.Budeme to mít v hlavě dlouho,ale překonáme všechny ty věci.Ty ty tvoje výčitky,že si možná udělala něco,co si nechtěla....A já to,že jsem přišel s něčím,jako je tráva.Kdybych ti nenabídl to,nemuselo dojít k pilulce a tím pádem k ničemu ostatnímu z toho všeho,co jsme tam dělali...*Vydechne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Mar 21, 2015 10:10 pm

Nic jsem neudělala.... *Přikryje si uši rukama a hodí sebou obličejem do polštáře.* Nic! *Vzlykne do toho polštáře a zamele sebou.* Ta tráva byla sranda....Bavili jsme se a ty ses smál.Bylo to tak skvělý....Jenže já musím vždycky všechno posrat,že jo... *Vynadá sama sobě a vztyčí se do sedu.* Damone... *Fňukne jeho jméno,jako by to byla kouzelná formulka,co jim to vymaže z hlavy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Mar 21, 2015 10:36 pm

*Kývne a polkne,když si zakryje uši a plácne sebou do polštáře*Jop,ty ses taky bavila,ale byla to chyba........Tohle je i moje vina,Rose...Tohle nevezmeš jen na sebe*Zavrtí hlavou a zvedne se z postele.Odejde ke stolu a dá si konečně dohromady mobil*Dojdu se projít.Třeba přijdu na způsob,jak nám pomoct a překonat to*Vezme do ruky bundu a oblékne si jí.Dá mobil do kapsy a objeví tam něco,co tam nepatří.Vytáhne jakýsi pásek a prohlédne si ho.Hned na to prohledá i druhou kapsu a vytáhne ten druhý pásek.*Tohle není moje,že ne?*Zeptá se Rose a pásky visí dolu,drží je jen za konec.Dívá se na ní přitom s pozvednutým obočím.Nedochází mu,co to je*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Mar 21, 2015 10:53 pm

*Na to,že je to i jeho vina mu nic neříká.Nemá co.Stejně si bude dál myslet svoje.Zalape po dechu,když jí řekne,že se jde projít a nevěřícně vytřeští oči.* Necháváš mě tady??Už zase??*Hlesne zlomeně a zatřese hlavou.Jí nepustil a on odchází znovu.Tohle jí nepřijde fér.Zvedne se z postele a přejde ke dveřím od balkónu.Dívá se ven,pozoruje,jak sněží a čeká,kdy Damon vypluje,aby mohla zmizet taky.Otočí se na něj po jeho otázce a zvedne jedno obočí.Přimhouří oči na tu věc co drží a když jí dojde,co to je,začne se jí drolit kámen ze srdce.* Damone....Víš.. *Dojde k němu a vezme si pásky od podvazků.* Bože. ... *Špitne a cukne jí koutek do úsměvu.Jestli je má u sebe on,musel jí je sundavat on.* Tohle jsou pásky od mých podvazků... *Vydechne a zní to hrozně úlevně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Mar 21, 2015 11:12 pm

*Kouká na ní s páskama v ruce a když začne větu s jeho jménem,čeká,kdy řekne,že mu to vlastně patří a on o tom vůbec neví.Pustí ty pásky a sleduje jí.Její zvednutý koutek ho zaujme a nakloní hlavu do strany*Pásky od tvých podvazků??Počkej,ale když je mám ve svý bundě,tak...*Zvedne koutek a vydechne.Teď se mu vážně ulevilo.Nakonec se usměje,vyzvedne jí a zatočí se s ní.Má radost,že to nebyl Enzo,kdo jí těch podvazků zbavil a kvůli komu se vzbudila bez kalhotek*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Mar 21, 2015 11:20 pm

Tak to znamená,že to ty jsi mi je sundal a to kvůli tobě nemám žádný spodní prádlo....Jo... *Přikývne a už i ona se zeširoka usmívá.Vypískne a chytne se ho kolem krku,když se s ní zatočí.Musí se zasmát.Všechna ta úleva z ní musí ven.* Jen vaše,pane Salvatore.. *Podívá se na něj se širokým úsměvem a úlevně vydechne.* Asi jsme jen dorazili v hrozném stavu,ty sis ustlal v křesle a Enzo protože je dobytek a byl mimo zaplul do postele. . .... *Zasměje se.Je tak ráda,že se rozhodl odejít a sáhl do kapes u bundy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Mar 21, 2015 11:36 pm

Jop,tomu bych i věřil.Tohle by dokázal i naprosto střízlivý.Jen by se asi nesvlíkal*Uchechtne se a postaví jí na zem*Měl bych mu to napsat,aby nad tím pořád nepřemýšlel jako my doteď*Usměje se*Za chvíli mu napíšu*Kývne*Jsem vážně rád,že se to všechno vysvětlilo.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Mar 21, 2015 11:43 pm

Je to hulvát.Určitě by se i svlíkal,jenom aby nás naštval. *Zasměje se.Přikývne na to,že mu napíše,když jí postaví na zem a sjede mu rukama z krku po pažích.Nechá je položené nad jeho lokty a nakloní hlavu na stranu.* Já jsem taky ráda.Ani nevíš jak moc...Ale na tom,že s fetem jsem skončila to nic nemění! *Zvedne výhrůžně ukazováček a znovu se zasměje.* Mohli jsme se při tom skákání ze střechy zabít a z našeho sexu mám kulový.A to jsem se tak těšila,až mi ty podvazky budeš sundavat. *Zahihňá se a pohoršeně zatřese hlavou.Najednou je tak šťastná.Hupne Damovi kolem krku a políbí ho.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Mar 21, 2015 11:58 pm

To si nemyslím....Ne,kdyby měl spát vedle tebe a mě nechat v křesle*Zavrtí hlavou a vydechne*Já jsem na tom stejně jako ty.Taky to neměním.Už se toho nedotknu*Usměje se na ní*Jop,mohli,ale nezabily.....Asi to nebylo tak zlý,tak to zní,když se to vysloví*Pokrčí rameny*Já jsem z toho taky nic neměl.Jediný,co mi zůstalo je*Vezme od ní jeden páseček*Tohle...*Zvedne ten páseček v ruce*I když je fakt,že z toho mám víc,než ty*Uchechtne se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 12:06 am

Hlavně mu to napiš,aby si nevylil srdíčko Lexi a ta nebyla naštvaná.Nic takovýho nechcem. *Nakrčí nos a usměje se.* Být při smyslech,tak to určitě hrozný je.. *Zasměje se.* Nooo ty máš pásek a já zas nic.... *Koukne na ten páseček v jeho ruce a mrkne na Dama.* Ale mám tebe a taky radost,že jsi mi je sundal ty.... Ačkoliv si pamatuju,že jsem ti to zakázala a vyhrožovala ti,že máš utrum.Lásko.....to se ruší,nic takovýho..... *Zasměje se hned a oddychne si znovu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 12:20 am

Napíšu mu to.....Kdyby řekl Lexi,že s tebou asi už by spolu nebyli a my tu za chvíli měli Enza bez emocí*Nadechne se šokovaně*Musim mu napsat hned..*Vyndá z kapsy mobil*Jop,o tom utrumu si taky pamatuju,ale víš co?*Koukne na ní*Bylo by mi to jedno*Šeptne s přimhouřenýma očima a hned se usměje.Nacváká rychle Enzovi zprávu*
kód:
Jestli se chystáš něco říct,nedělej to.Máme důkaz,že ty si sní nic neměl.Měj se
*Odešle zprávu a uklidí mobil zpátky do kapsy*Odesláno....můžeme být v klidu.Pokud není pozdě....*Pokrčí rameny a nepřestává se usmívat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 12:35 am

Počkej...co by ti bylo jedno?? *Pootevře údivem rty nad jeho přimhouřenýma očima a zacukají jí koutky.* Klidně by sis mě vzal i přesto??Teda ty jsi vážně syčák.... *Zasměje se a sleduje ho,jak datluje zprávu.* Kdyby bylo pozdě,už o tom víme.... *Mrkne na něj s úsměvem a pohladí ho po tváři.* Myslím,že už si můžeš sundat bundu.... *Zamrká na něj vesele a stáhne mu bundu z ramen.Odhodí jí na křeslo,vezme mu ten páseček od podvazků z ruky a i s tím druhým ho tam hodí taky.* Nikam nejdeš... *Zakření se a přitáhne si ho k sobě za košili.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 12:44 am

Jop....snad sis nemyslela,že bych tě jen tak nechal jen proto,že ty ses rozhodla,dát mi útrum*Zasměje se*Asi máš pravdu....Dávno by jsme o něm věděli*Kývne s úsměvem a spustí ruce dolu,když mu stáhne tu bundu*Hele....*Svráští čelo a usměje se*To bylo moje..*Zasměje se.Mluví samozřejmě o těch pásečkách od podvazků*No,vypadá to tak..*Uchechtne se a nechá ruce viset podél jeho těla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 12:54 am

Vlastně jsem si přesně tohle myslela.... *Zasměje se a pokrčí rameny.* Nemůžeš jen tak přijít,když ti řeknu,že máš útrum a pomilovat mě...Však proč bych ti ho jinak dávala? *Zvedne se smíchem obočí.* Bejvávalo to moje... *Zareaguje na jeho protest při tom,jak zahodí ten páseček.* Máš to jako trofej?? *Zahihňá se do dlaně a potřese hlavou.Už se zase baví.* A já jsem....? *Nakloní hlavu zvědavě k rameni a přitáhne si ho k sobě s rukama kolem jeho krku.Políbí ho něžně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 1:09 am

Můžu a víš proč??*Pozvedne s úsměvem obočí*Protože mám v pokoji věc,kterou bych si zajistil vše.....a ty bys mi podlehla brzy.Pak už bys ani nemyslela na to,že mám nějaký utrum,ale na to..Jak moc mě chceš*Šeptne jí kousek od ucha a zase se oddálí*Nope,chtěl jsem to místo čtyřlístku.Možná by mi to doneslo štěstí*Zasměje se*Ty jsi ta zlatá trofej*Usměje se a opětuje jí polibek.O něco ho prodlouží,ale pak ho vyruší mobil,oznamující mu příchozí zprávu.Vyndá ho z kapsy a přečte si jí*
kód:
Máme v plánu nevylézat z pokoje...
*Odešle mu odpověď a hodí mobil do křesla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 1:28 am

*Taky zvedne obočí při jeho otázce a přimhouří oči po jeho prvních slovech.Když jí pak kousek od ucha zašeptá těch pár slov,zatají se jí dech a okamžitě se jí žene červeň do tváří při vzpomínce na ta pouta.Pootevře rty a rozpačitě zamrká.* To bys neudělal... *Vydechne.Nechápe,jak to dělá,že jí téměř podlamuje nohy jen slovy.Koukne mu do očí a zasměje se nad tím čtyřlístkem.* Myslím,že v určitém směru už nám štěstí přinesl oběma a co víc bys chtěl než mě?*Založí si trucovitě ruce v bok a znovu se zasměje.* Mmmmm,tvoje zlatá trofej... *Zavrní spokojeně skrz přimhouřená víčka a sjede mu při polibku,který Damon prodlouží rukama po krku.Chce se jí prsknout,když je vyruší SMS na Damonově mobilu a když se a ní tak rychle vypořádá a mobil odhodí,usměje se a znovu ho k sobě přitáhne pro polibek.Tohohle musí využít.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 1:54 am

Kdybych neměl jinou možnost...*Pokrčí rameny*Tak udělal*Kývne s úsměvem*Jop,to je fakt.....štěstí už mi přinesli*Usměje se zeširoka*Momentálně mě nic víc nenapadá*Vydechne.Uchechtne se nad dalšími slovy a tomu,jak zavrní*Musí se usmát,když stihne jen odhodit mobil a už je zase u Rose.Políbí jí a vydechne spokojeně.Polibek od ní nedostal jeden den,když nepočítá chvíle,kdy byli mimo realitu.Nikdo totiž neví,co se přesně všechno dělo.Chvíli jí po druhém polibku sleduje s opřeným čelem o její.Po té chvíli jí začne líbat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 2:13 pm

Díkybohu,že máš jinou možnost..... *Nakrčí se smíchem nos.* A že to bylo velký štěstí... *Zkousne si s úsměvem ret.* Myslím,že by ti mohlo stačit,co máš.... *Nakloní hlavu k rameni a jejich polibek si užívá,jako by to bylo poprvé.Jakmile mají čela opřená o sebe,otevře pomalu oči a setká se s jeho pohledem.Zhluboka se nadechne skrz pootevřené rty a roztouženě mu začne opětovat polibk hned jak jí začne líbat.Obmotá mu ruku kolem krku a druhou mu vjede hned dlaní pod košili a hladí ho po zádech.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 3:10 pm

Díky bohu??*Uchechtne se*Auč....*Pozvedne obočí a s úsměvem vydechne.Začne jí líbat o něco vášnivěji,když ucítí její ruku na svých zádech.Ani nepřemýšlí nad tím co dělá.Je fakt moc rád,jak to dopadlo a že už u ní nemá utrum.Toho prostě musí využít.Zajede jí rukama na záda,po kterých jí začne hladit.Netrvá ale dlouho a její vršek oblečení letí na zem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 3:22 pm

*Usměje se nad tím jeho "Auč" a i vášnivější polibky mu hned začne oplácet.Teď když je konečně při smyslech,tedy ne mimo realitu,musí se vychutnat každý jeho dotyk a polibek.Přimkne se k němu,když jí začne hladit po zádech a jakmile jí zbaví vršku oblečení,přemístí se s ním ke stěně a když ho opře o ní,škubne s jeho košilí,takže se knoflíčky rozletí po celém pokoji.Je jí to teď opravdu jedno,protože její touha po něm znovu stoupá.Líbat ho nepřestává ani na chvilku,jen mu stáhne rozervanou košili z ramen a přejede mu po hrudi.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 3:48 pm

*Vydechne do polibku,když narazí zády na stěnu.Ruce pořád nechává na jejích zádech,po kterých jí hladí a občas jemně přejede nehty.Přestane jí hladit v momentě,kdy cítí,že jeho košile padá z ramen.Narovná tedy ruce,aby jeho košile mohla skončit s jeho pomocí skončit taky na zemi.Hodí jí někam od nich a znovu se rukami začne věnovat jejím zádům.Po chvíli se rukama přemístí dopředu a rozepne jí knoflík a zip od kraťasů.Následovně pod ně zezadu zajede rukama a tlakem na její zadek,si jí přitiskne na sebe*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 4:00 pm

*Zavrní,když ucítí,jak jí po zádech přejíždí nehty a hned mu sjede rukou na pásek od kalhot.Než ho stihne ale zbavit kalhot,uhýbá před jeho rukama,kdyžjí rozepíná knoflík a zip od kraťas.Přitiskne se s jeho pomocí na něj a zajede mu oběma rukama do vlasů.Chvilku krouží boky tak,aby se třela o jeho klín svým a když se od něj kousek odtáhne,rozepne mu pásek i kalhoty,přetáhne mu je přes boky a nechá je klesnout na zem.Následují je hned i trenky a znovu se k němu klínem přitiskne.Její polibky jsou hned naléhavější.Toužebně zasténá do jeho rtů.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 4:32 pm

*Hladí jí rukama po zadku a užívá si to její kroužení.Jakmile mu pak sundá kalhoty a následovně i trenky,vystoupí z nich a nohou je odkopne někam na stranu.Její naléhavě polibky jí ihned začne opětovat a stáhne jí dolu kraťasy.Kalhotky jí prozatím nechává a znovu jí začne hladit po zadku.Samozřejmě pod látkou jejich kalhotek*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 22, 2015 4:39 pm

*Hned potom,co jí stáhne kraťasy,taktéž z nich vystoupí a odkopne je na stranu.Tiskne se k němu pánví a hned jí v hlavě začne vyvstávat myšlenka na to,že by mohla tentokrát spoutat ona jeho.Kdyby tak věděla,kam schoval pouta.Pootevře oči,podívá se při nádechu na něj,takže udělá menší pauzu mezi polibky a sjede mu nehty podél páteře.Tak hrozně ho chce,že na žádné svazování prostě teď nemá.Znovu ho začne líbat a po chvilce se přesune s polibky na jeho krk.Nechává ho přišpendleného zatím ke stěně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 22, 2015 5:00 pm

*Podívá se na ní,když udělá pauzu mezi polibky.Usměje se na ní a vydechne do prázdna,když mu přejede nehty po páteři.Jakmile ho zase začne po pauze líbat,polibky jí okamžitě oplácí.Když se pak přesune na jeho krk,zakloní trochu hlavu do strany a se zavřenýma očima si užívá každý dotek jejich rtů.Připadá si,jako by to bylo poprvé a naposledy,co jsou spolu.Vychutnává si každý její dotek,její dech a její rty*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 36 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru