TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 15 z 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 29, 2015 6:19 pm

No nevím...Třeba by záviděl,že jsme tak skvělý...Tak by se mstil,víš jak...*Pousměje se.Samozřejmě si nemyslí,že by se něco takového opravdu stalo.*No doufám,že úplně černá nebudu...Tahle čokoládová mi naprosto vyhovuje...*Zasměje se.*Mmmm takhle je to dost fajn...*Mrkne na něj.*Asi nezáleží....Jen aby nás nepřekvapilo svítání a my nebyli celou noc vzhůru....To by se špatně potápělo....*Pousměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 29, 2015 6:49 pm

Jop..Nebo by ses mu líbila,jako všem tady a chtěl se mě zbavit..*Uchechtne se*To bych řekl.Jako černá bys vypadala....*Odmlčí se na chvíli*Nevím,neumím si to představit*Zavrtí hlavou*No vidíš*Usměje se na ní*mm....to bych pak musel jít pod tu vodu s tebou,abych se ujistil,že jsi v pořádku a nepadáš na dno...*Vydechne*Jenže já u sebe nemám mobil,abych zjistil,kolik je...*Pokrčí lehce rameny s nepřestává se usmívat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 29, 2015 7:30 pm

Jo nemáš to jednoduchý...Všichni mě chtějí....*Vzdychne se smíchem.*Musí být hrozně naštvaný,že mám oči jen pro tebe...*Pokrčí rameny stále pobaveně.*Já ti to řeknu,jak bych vypadala.. .Naprosto příšerně...Ani si to nepředstavuj,nebo se na mě nebudeš dívat jako na dokonalou.. *Zasměje se.*No vidíš.. Tak už vím,jak tě dostat pod vodu.. *Mrkne na něj spiklenecky.Nenapadlo jí,že by to bylo tak jednoduché.*Ani se nepokoušej zvedat a hledat mobil...Rozplakala bych se,kdybys mě tu teď nechal....*Nadzvedne trochu hlavu a zeširoka se na něj usměje,načež nakloní hlavu k rameni s roztomilým,prosebným výrazem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 29, 2015 7:55 pm

Jop,to asi jo,ale to je jejich chyba.Mají se zakoukat do někoho,kdo není zadaný*Usměje se*No,zatím černá nejsi,tak se na tebe pořád můžu dívat jako na dokonalou*Mrkne na ní*Helee..*Zasměje se*Tohle bude podvod,když toho zneužiješ.Já jsem ti ne neměl říkat*Uchechtne se a zavrtí hlavou*Já nikam nejdu.Stejně bys mě nejprve musela pustit,což pochybuju,že se stane.Hlavně po tom,co si teď řekla*Vydechne*Mě je jedno kolik je hodin.Spát se mi nechce a na tom by se nic nezměnilo ani v případě,že bych hodiny věděl..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 29, 2015 8:16 pm

Oni za to nemůžou...Jsou zaslepení...*Vyprskne smíchy.Opravdu se baví.*To je pravda a ty mi určitě ochotně namažeš zítra tělo opalovacím krémem,abych černá nebyla,takže vlastně bez starostí...*Pokrčí nevinně rameny.Tím by uzavřela další téma jejich konverzace.*Neeee to nebude podvod,já toho nezneužiju slibuju...*Zasměje se spolu s ním a nakrčí nos.Škodolibě se zaksichtí,ale dává si pozor,aby to nebylo moc očividné.*No nepustím te...Ale kdybys chtěl,tak si poradíš i bez toho,abych tě pustila...*Mrkne na něj.Je jí jasné,že by se nenechal držet,kdyby nechtěl.*Ani mně se nechce spát....Víš co je skvělý??*Zvedne obočí.Sklouzne z jeho těla na bok,ale tak,aby zůstala těsně přilepená na něm a pustí jednu jeho ruku,aby se mohla opřít o loket.Druhou rukou pořád drží tu jeho,jen je položí k němu na hrudník.*Že nám ten dokonalej den vydržel....*Dořekne co nakousla a s úsměvem se na něj zadívá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 29, 2015 8:31 pm

Já jim ty oči asi hodně brzo otevřu*Vydechne*Namažu ti zítra tělo?*Pozvedne překvapeně obočí a hned se usměje*Tak jop,namažu tě..*Kývne*Nezneužiješ?No fajn,věřím ti*Usměje se jen*Kdybych chtěl,tak asi jop,ale já nechci*Zavrtí lehce hlavou*Nevím,co?*Pozvedne zvědavě obočí a koukne na ní,jak se svalila vedle něho na bok.Přitom pořád čeká,až mu odpoví na to,co začala*Jop,vydržel nám...Máme na seznamu den bez jakýchkoliv hádek..*Je vážně rád,že jim to takhle vyšlo a ten den byl úžasný*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 29, 2015 9:07 pm

Mmmm?A jak jim je otevřeš?Budeš jim vyhrožovat zničením života,dokud je nepřestane bavit se kolem mě motat??*Zvedne tázavě obočí,aniž by se přestala usmívat.*Já doufám,že namažeš...*Pokrčí lehounce rameny.*Stačí záda,tam si nedosáhnu...Bříško a dekolt si zvládnu namazat sama...*Mrkne na něj spiklenecky.*Věř mi,nedokázala bych ti lhát.. *Zavrtí s úsměvem hlavou a políbí ho na rameno.*Přesně...a myslím,že to je snad jediný,který se nijak nepokazil,když nepočítám těch pár měsíců v chatrči...To bylo taky bájo....*Zasní se s úsměvem a přivře oči při té vzpomínce.Pak shlédne znovu na Damona a nakloní se k němu.*Budeme slavit....*Usměje se,načež ho dlouze políbí a pohladí po břiše.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 29, 2015 10:20 pm

Možná jop,i když tohle už je ohraný.Radši jim tam dám párátka a ovlivním je,že si je nesmí vyndat.To je bude bolet víc*Pokrčí rameny*Fajn,namažu ti záda.To bych mohl zvládnout*Uchechtne se*Dobře,věřím ti*Kývne s úsměvem*Třeba tady takových dní bude ještě víc*Pokrčí rameny*Nikdy nevíš,co se může stát*Usměje se a kývne na to,že budou slavit*Budeme...*Opětuje jí polibek*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 29, 2015 11:38 pm

Auuu párátka??Vážně??Dost brutální....*Zasměje se a instinktivně si promne oko.*To na mě ale čumět nepřestanou...*Zavrtí se smíchem hlavou.*To budeš moc hodný...Aspoň budu celá čokoládová a ne,že spálená na zádech a zbytek těla tak hezky...*Zvedne pobaveně obočí.*To doufám,že bude...*Přikývne se širokým úsměvem.Pohladí ho ve vlasech nad čelem a zamyšleně se na něj podívá.*Těším se na ten ostrov,cos dostal...Teď aspoň vím,že se ti tam bude líbit...Tedy...Nemuseli by,ale mám trošku představu....A doufám,že bude...*Pousměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 30, 2015 1:41 am

Přestanou,protože je to bude bolet...A já si myslím,že si budou moc dobře uvědomovat,proč je to bolí*Usměje se.Snaží se být milý,ale když něco dojde daleko.Je pořád ochotný se mstít a někomu dost ublížit*To bych nedovolil,aby sis spálila záda.I když by to pak mohla být výhoda,protože už bys nechtěla,abych na tobě ležel..*Pokrčí lehce rameny*Já taky...*Kývne*Uvidíme,jaké to tam bude.I když podle té fotky to vypadalo hezky...*Vydechne.Těší se na ten ostrov,ale nijak extra tam nespěchá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Apr 30, 2015 2:14 am

Přestanou určitě kvůli tomu proslovu,co jsi k nim měl...Budou se bát.. *Usměje se zeširoka.Opravdu tomu věří.*Heeeeej!!!*Zvedne se smíchem ukazováček.*Žádná výhoda...Ačkoliv jsem upír,určitě by to pekelně bolelo,to bys mě nemohl nechat tolik trpět....*Přimhouří oči.*Že ne?*Zeptá se raději.*Tos ještě neviděl všechno...Jen fotku ostrova...Ach těším se moc na tvoji reakci...*Zasní se s úsměvem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 30, 2015 2:23 am

No,uvidíme co všechno si z toho vezmou a co hodí za hlavu*Pokrčí rameny*Tak zlý by to nebylo...*Usměje se*ale ne,nenechal bych tě trpět.Tebe bych nikdy nenechal,abys trpěla*Zavrtí hlavou.Nikdy by nedovolil,aby jí cokoliv bolelo,pokud by za to mohl on.Když to udělá někdo jiný,jen těžko tomu zabrání,ale dokud je v jeho blízkosti,nedopustí,aby trpěla*To musí být fakt pěkný,když se na to tolik těšíš.Jen doufám,že se tam nakonec nebudu chtít odstěhovat..*Uchechtne se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Apr 30, 2015 2:44 am

Je zrasím sama,jestli nám ještě jednou naruší líbánky...*Zasměje se.Hned se i zle zatváří,ale hned to smaže dalším úsměvem.*Ale bylo...Jako bych neměla denní prsten a sluníčko mi svítilo na záda...Brrr...*Otřese se.Bez prstenu si užila svoje,když se někde zapomněla a sluníčko již dostihlo.Koukne mu do očí po jeho slovech a zeširoka se usměje.*To bylo hezký....*Pohladí ho po tváři.Ani ona by nedopustila,aby se mu cokoliv stalo a zabránila by tomu všemi prostředky.*No já doufám,že se ti to bude taky líbit....*Kývne.Zasměje se a zavrtí hlavou.*Nebudeš...Penzión neopustíš...Ale třeba tam budeš chtít trávit volný čas...*Pokrčí rameny.*Já se jen nemůžu dočkat tvé reakce.... *Kousne se natěšeně do rtu.Pak si znovu položí hlavu na jeho rameno a přivine se k němu.S úsměvem vydechne a přivře oči.Představí si v hlavě to,jak se bude tvářit na ten dům a všechno okolo.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 30, 2015 11:21 am

Oni je nenarušují.Oni nám je znepříjemňují....Jako by neznali slovo dovolená*Zašklebí se*ale tvé záda by to přežily.Takže tak zle by to nedopadlo.Špatný přirovnání...*Vydechne.Usměje se,když ho pohladí po tváři a nic neřekne*Aaa.....hned jsem klidnější,když vím,že Penzión neopustím.Bydlet takhle daleko.To by asi nebylo pro nikoho dobrý.Hlavně co se Stefana týče.Zůstal by zase sám....Ne,že by mi to nějak extra vadilo,ale...*Nedokončí větu,neboť je si jist,že ví co tím chtěl říct*Jednou se dočkáš*Koukne na ní,jak si lehá na jeho rameno a usmívá se přitom*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Apr 30, 2015 4:13 pm

Jsou to jen děti...Prostě jsem asi neodolatelná...Nemůžou si pomoct...*Pokrčí s úsměvem rameny.Neví jak jinak by vysvětlila,že nevidí,že je vdaná.*Přežily ale bolest by to byla ukrutná...*Pousměje se.*Budu radši,když nic takovýho absolvovat nebudu muset.*Mrkne na něj.*Ne proboha to ne... Ostrov není místo,kam bychom se stěhovali...Je to únikový místo...Když budeme chtít být spolu opravdu sami..Nebo když budeme pořádat nějakou mega párty....*Usměje se zeširoka.*Stefan sám nezůstane,nemusíš mít starosti.*Políbí ho na místo,kde má opřenou hlavu a obejme ho kolem břicha.*Už aby to bylo...*Vydechne po jeho slovech,že se dočká.Zvedne k němu hlavu a zeširoka se usměje.Pak se narovná do sedu a zavíže si košilku zpátky tak,jak má být.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 30, 2015 4:34 pm

Jop a ty děti by měl někdo srovnat..*Vydechne*Bolest by to byla opravdu velká*Kývne*ale nic takového se nestane.Namažu tě*Usměje se*Já nemám strach o Stefana.Je dost starej na to,aby se o sebe postaral sám.Navíc má Elenu.O mě se teď jen sotva zajímá*Polkne*ale je fajn,že se tam nebudu chtít stěhovat.Penzión je penzión..A pro Stefana je to moc velký*Uchechtne se*Takže odtamtud nemůže navždy zmizet...ale ten ostrov jako únik před ostatními beru.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Apr 30, 2015 4:42 pm

Jistě...zahraj si na velkýho taťku a srovnej ty smrady...*Zasměje se.*Dobře,jsem klidná,když mě namažeš..*Kývne s úsměvem.*Já to chápu...Ještě by tam Stefan moc zvlčil...Rozumím...*Zasměje se zase a mrkne na něj.Ví moc dobře,že by mu Stefan chyběl,stejně jako Penzión a nemohl by ho opustit napořád.*Bude to fajn úkryt.*Představí si jejich tajnou ložnici a opravdu se nemůže dočkat,až to Damon všechno uvidí.Znovu si vedle něj lehne,tentokrát na záda a zasněnně se zadívá do stropu.Ví,že není na romantiku,ale těší se i na tu chýši na střeše.Doufá,že to všechno vyrazí Damonovi dech.Nedělala to pro sebe ale pro něj.Pootočí na něj mírně hlavu a mrkne na něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 30, 2015 5:07 pm

Já jim nebudu dělat velkýho taťku,ale zlýho strýce..*Usměje se*Měla bys být*Kývne*Přesně.Moc by si na to zvykl a kdybych náhodou přijel,měl by s tím problémy*Uchechtne se*To bude..Hlavně daleko,takže za náma jen tak nikdo nepřijede*Vydechne a koukne na ní,jak si lehá na záda.Když vidí,že sleduje strop,zadívá se na něho taky.Takže si nevšimne toho,že se na něho dívá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Apr 30, 2015 7:03 pm

Woooow pozor zlého strýce...Tak to bude zle....*Přikývne se smíchem.*Ou a to by bylo špatný.Museli bychom ho pak znovu zkrotit,aby si nevyskakoval....Je mi to naprosto jasné,pane Salvatore.Velký bratře....*Zasměje se pobaveně nad tím oslovením,co ji napadlo.*Nebude tam moct nikdo,koho tam nevezmeme sebou.Za prvé nás nenajde a za druhé nebude mít přístup....A kdyby náhodou....*Zvedne se na loktech a pootočí na něj hlavu.*Je tam jedna luxusní schovka...*Mrkne na něj.*Tvoje úžasná žena myslela úplně na všechno....
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 30, 2015 10:40 pm

To bude zlé.Hlavně,když ještě něco zkusí..*Vydechne.Neplánoval,že tady bude ještě krotit nějaký kluky,aby nechali Rose být.Raději by dělal jiné věci,než tohle*Proč bych to dělal?Možná by s ním byla mnohem větší zábava*Usměje se*Nebude mít přístup?*Pozvedne obočí*Tak jsem hned klidnější*Kývne*Aah....*Zvedne se na lokti a nakloní se k ní*A proto jí miluju*Políbí jí a s úsměvem se položí zpátky na záda.Pootočí hlavu a dívá se na ní.Ten strop ho nebaví.Koukat se na Rose je lepší*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Apr 30, 2015 11:45 pm

Určitě už nic nezkusí...Zařídím to....*Mrkne na něj koketně.Taky nechce,aby jim to tady narušovala nějaká parta dětí v čele se stewartem,který je bude doprovázet na cestě domů. .*Myslím,že by s ním zábava nebyla ani tak....Tedy,ne že by byl nudný....*Dodá hned a zacukají jí koutky.*To jsem ráda,že jsi klidnější...Hned se cítím lépe...*Usměje se.*Aaawwwww...*Usměje se zeširoka po jeho slovech,když se zvedne a nakloní se k ní.Oplatí mu polibek a pohladí ho po tváři.*Já miluju tebe...*Vydechne spokojeně.Sleduje ho,jak si znovu lehá na záda a nakloní hlavu k rameni.*Líbí se ti mě sledovat?*Zeptá se ho s úsměvem.Otočí se na bok,podepře si hlavu rukou ohnutou v lokti a přivře jedno oko.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 10:26 am

Nic nezařizuj..Třeba už dají pokoj a když ne,budou litovat.Já jsem je varoval*Pokrčí rameny*Záleželo by na tom,jak hodně by zvlčel.I když je fakt,že Elena ho bude krotit,takže bude nudnej pořád*Vydechne.Usměje se nad dalšími slovy*Jop.Je to mnohem lepší,než pozorování stropu,nebo ještě líp.Sledování televize...*Zvedne se z postele a odejde jen k oknu.Zadívá se na nebe*Řekl bych,že každou chvíli vyjde slunce....Opravdu*Otočí se na ní*Jsme vydrželi celou noc vzhůru*Uchechtne se a vrátí se za ní do postele*A teď jestli usneme,tak zaspíme potápění.Tak honem spát...*Zasměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 3:18 pm

Mmmm dobře... Uvidíme.*Pokrčí lehce rameny.Stejně by jim vyčinila,kdyby ještě něco zkusili.Nepotřebuje,aby za ní všechno vyřizoval Damon,umí se o sebe postarat sama.Prohrábne si vlasy a přimhouří oči.*Třeba by zvlčila i Elena...Najednou by z nich byl zábavnější pár než jsme my dva...A už bychom nad nimi nikdy nevyhráli v žádné soutěži...Ačkoliiiiv...*Mrkne na něj pobaveně.*V té Miss jsme byli boží...*Nastaví si s ním dlaň na plácnutí a zasměje se.Nikdy předtím by jí nenapadlo účastnit se soutěže krásy.Ta výhra jí opravdu překvapila,i když nemít po boku Damona,nevyhraje.*Fuhaa...Je to lepší než televize?Pěkně...*Usměje se zeširoka.Sleduje ho,jak vstává a jde k oknu.Sama se zatím na posteli sedne a nakloní zvědavě hlavu k rameni,co tam dělá.Zasměje se nad jeho poznámkou.*To vážně?My jsme ale ponocovači..*Zavrtí naoko pohoršeně hlavou.Nakrčí se smíchem nos nad tím,co řekne když se k ní vrátí do postele.*Chceš zaspat potápění...??*Zvedne se stále cukajícími koutky obočí.*Já nemám nic proti...Klidně tady zbytek pobytu zůstaneme ležet a ani se odsud nehneme....*Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 01, 2015 4:01 pm

Elena a zvlčit??*Pozvedne obočí*To už bych víc věřil tomu,že si jí vezme a odjede s ní daleko i přes školu*Zašklebí se při vyslovení "škola" *Jop....Překvapuje tě to??*Uchechtne se nad tím*V tomhle bych nelhal..*Vydechne*Chtěl bych,ale ty bys potom o všechno přišla,takžee na to můžu zapomenout*Pokrčí lehce rameny*Nějak to zvládneme i bez spánku.Vždy jsme to zvládli..*Usměje se a lehne si s rukou pod hlavou*Možná bys přišla o hodně...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 01, 2015 4:07 pm

*Pobaveně zatřese hlavou po tom jeho ušklíbnutí.Jen pokrčí rameny a víc zvlčení Stefana a Eleny nekomentuje.Nemá co k tomu říct..*Nepřekvapuje,když jsme tam byli spolu.*Zasměje se.*Nemusíš na to zapomínat...Prostě si tady lehneme...Zavřeme oči,přestaneme mluvit...*Usměje se zeširoka.*Divím se,že ještě mluvíme,když jsme spolu prokrafali celý den a celou noc....*Zavrtí se smíchem hlavou.Strašně jí s ním ten čas letí.*Já se nebojím toho,že bychom to nezvládli.Jen tam nemusíme jít,když se ti tam tak nechce.*Podívá se na něj,když si lehne a lehne si k němu kolmo,přičemž si hlavu položí na jeho břicho.*Třeba bych se mohla potápět jindy....*Pousměje se a začne si pohrávat s konečky mašle,kterou má svázanou košilku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 15 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru