TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Rose a Trevora

+13
Stefan Salvatore
Hayley Marshall
Rose Salvatore
Damon Salvatore
Tyler Lockwood
Katie Dellaney
Bonnie Bennett
Caroline Forbes
Erik Dixon
Felix Gray
Oliver Green
Mason Lockwood
Admin
17 posters

Strana 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 26, 2014 10:08 pm

*Nechá chvíli louhovat sporýš ve vodě. Neví, jak přesně ten roztok udělat a nedokáže si představit, jak to pije, vezme do ruky mobil a napíše Enzovi.*
kód:
Proč si sakra ty a Damon povídáte u tebe doma? R.
*Odešle zprávu a sváže si vlasy do copu přes rameno.Koukne na sebe do zrcadla. Dlouhé vlasy neměla už dlouho. Vyjde schody do patra a přemýšlí, co by mohla udělat, aby se zabavila.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 26, 2014 10:20 pm

*Nakonec se rozejde do pokoje, kde řádila po telefonátu s Lexi. Uklidí to tam, vyhodí zbytek stolku před dům a začne všude zametat. Když zamete všechny místnosti. Vyběhne nahoru a vezme si prostěradlo, udělá do něj díry na oči, pustí si hlasitě rádio se songy od Cascady a začne běhat po domě jako duch v prostěradle a zpívat si k tomu. Sjíždí u toho zábradlí u schodiště po zadku i po nohách a u.r. se přemisťuje všude možně*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 26, 2014 10:28 pm

*Když se dostatečně vyřádí jako duch, rozplácne se na zemi a strhne ze sebe to prostěradlo. Odhodí ho od sebe na podlahu a dojde zkontrolovat svůj roztok. Zkusí do vody ponořit prst a zařve, když se popálí, uskočí od baru a dá si facku. Odloží konvici s roztokem na kuchyňskou linku a vezme si z baru nenačatou lahev whiskey.U.r. se rozeběhne a sklouzne se po koberci v obýváku až k protilehlé stěně.Odrazí se od ní a během tančení uprostřed obýváku do sebe stihne nalít velkou část lahve, rozpustí si vlasy a pohazuje s nimi při tanci kolem sebe.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 26, 2014 10:42 pm

*Když je dostatečně posilněna whiskey, co do sebe naklopila, dotančí s lahví v ruce do kuchyně a nalije si sporýšovou vodu do sklenice. Nadechne se a trochu se napije. Okamžitě jí to popálí v puse, ale udrží se a polkne to. Složí se na kolena a chvilku tu bolest rozdýchává. Naklopí do sebe whiskey a pak koukne na lahev a na skleničku se sporýšovou vodou. Nakonec si namíchá drink a tu skleničku vypije. Znovu to zapije notnou dávkou čisté whiskey a sesbírá se na nohy.Upraví si šatičky, přehodí si vlasy na záda a naladí si svojí oblíbenou písničku. Teď pro změnu předstírá, že je zpěvačka, vezme jednu růži z pugétu od Damona a vplete si jí do vlasů. Při tančení a zpívání dopije skoro celou lahev a jelikož už je jí téměř všechno jedno, u.r. se přemístí do sklepa a vezme odtud kýbl červené barvy. Vymotá se s ním nahoru a naředí si pěkně rudou barvu na ''malování'' ponoří do barvy ruce a po těch čerstvě malovaných zdech začne ve všech možných směrech stříkat rudé cákance.Barvu má všude, na podlaze na sobě a všude po zdech jsou rudé cákance jako po obrovských jatkách.Dokud má barvu, tak běhá po obýváku a všude cáká tu barvu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 26, 2014 11:15 pm

*Když jí pípne SMSka, doběhne si umýt ruce od barvy a přečte si jí. Ušklíbne se a vymýšlí co odepsat.*
kód:
Nehty si maluj sám. Já jdu na procházku. Zahrajeme si na schovku. Vy mě budete hledat a já utíkat. R.
*Odešle zprávu a usměje se nad tím. Pak si nazuje balerínky a jen v těch šatičkách vyjde z domu. Vyskočí na houpačku, zhoupne se a seskočí z ní.Vydá se pryč.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 1:36 am

*Přijde s Rose k jejímu domu.Ty její boty neřešil a její chování taky ne.Bylo mu v tu chvíli hned jasný,že je nalitá.Navíc to říkal i Enzo,takže se jeho slova jen potvrdily.Otevře dveře od jejího domu a vejde s ní dovnitř.Pomocí nohy ty dveře zavře a rozejde se s ní po schodech nahoru do jejího pokoje.Nijak moc se zatím nerozhlíží.Vejde s ní do jejího pokoje a položí jí na postel,sedne si na postel vedle ní*ty vypadáš*vydechne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 1:39 am

*Když jí vynáší po schodech, zvrátí hlavu a koukne na stěny. Chce se jí z toho smát, ale je ráda, že Damon zatím nekouká. Když jí položí na postel a sedne si vedle ní, nadzvedne se na loktech.* No dovol? *Podívá se na svoje šaty a upraví si vlasy.* Jsem rozcuchaná?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 1:45 am

*Usměje se nad tím*Já jsem měl na mysli celkově.Měla by ses vysvléct z těch šatů,lehnout si pod deku a vyspat se z toho.Než mi znovu utečeš*pousměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 1:50 am

Pfff.... *Odfrkne si a vyškrábe se z postele na nohy. Trošku zakolísá,ale udrží se na nohách.* Zlato, já jsem ti neutekla. *Vysvětluje mu, zatímco se pracně souká z šatů.* Já jsem se jen nudila a vy jste potřebovali vzpruhu, tak jsem si s váma chtěla zahrát hru. *Pokrčí rameny a dál se snaží si přetáhnout ty šaty přes hlavu.* Božééé.... Já v nich asi strávím zbytek života. *Povzdychne si.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 1:56 am

Jop*kývne*vymyslet takovou hru,byl výborný nápad*koukne na ní,jak se souká z těch šatů.Usměje se a zvedne se z postele.Obejde jí a pomůže jí z těch šatů*A je to*řekne a rozhlédne se.Ty šaty někam položí a koukne zpět na ní*Vyspi se a ráno si o tom promluvíme...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:00 am

*Oddychne si, když jí pomůže z těch šatů a otočí se k němu čelem.Otočky jí ale pořád dělají trošku problém díky motanici v hlavě,takže se jí protočí svět a zamává sebou.* Jo tati. *Zasalutuje a koukne na něj.* Dostanu domácí vězení? Nebo výprask? *Zvedne obočí a lehce se pousměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:08 am

Nope,ale to nic nemění na tom,že si teď lehneš do postele a pokusíš se usnout*přejde k ní a dovede jí k posteli,na kterou jí následovně donutí si sednout*bude to pro tebe lepší,věř mi*snaží se být v klidu,i když se je myšlenkama trochu u Klause.Musí vymyslet nějaký plán,což se mu u Rose zatím moc nedaří*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:12 am

Áááách jo. *Zaúpí,když jí donutí se posadit na postel. Ublíženě se na něj podívá a zaleze pod peřinu.* Všechno je pro mě pořád lepší a přitom je to všechno čím dál horší. *Zamračí se a lehne si na bok. Sleduje ho.* Pořád mě někde necháváte. *Pronese jako odstrčené pětileté děcko a lehne si na záda.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:18 am

*Sleduje jí,jak zalézá pod peřinu.Když si postěžuje,sedne si na postel a nespouští jí z očí*Já tě nikde nenechávám.Zůstanu tady s tebou*vydechne*slibuju*dodá.byl by sice radši v Penziónu,ale momentálně je to nejrizikovější území,kde se může Klaus ukázat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:21 am

Slibuješ... *Zopakuje po něm a otočí k němu hlavu, když si k ní sedne.* Nemusíš mě hlídat, Damone. Nechci ti přidělávat starosti. *Koukne mu do očí a otočí se zase na bok. Všechny polohy jí přijdou nepohodlný.Ještě se párkrát zamele, když nade tu správnou polohu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:26 am

Mě to nevadí.Stejně teď nemám co dělat*pokrčí rameny*Navíc,chci být první koho uvidíš,až se vzbudíš*pousměje se na ní.Neplánuje sedět celou noc na její posteli a sledovat jí,ale rozhodně tam chce sedět do doby,než zavře oči a on si bude jistý,že spí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:29 am

*Usměje se na něj a překvapeně zamrká.* Vážně? To je od tebe hezký. *Zacukají jí koutky a zavrtá se do peřin.Má ale hroznou žízeň,takže se pořád vrtí a ne a ne uklidnit se.* Já si ještě dojdu pro vodu, jo? *Koukne na něj omluvně a posadí se na posteli.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:35 am

Jop,vážně*kývne a pořád jí sleduje*Dojdu ti tam*nabídne se jí*Pokud nemáš nic proti*pousměje se (A pokud ze mě neuděláš ještě něco horšího,než tátu) pomyslí si a sleduje její reakce.Nechce jí nijak omezovat nebo jí dělat sluhu.Jen se bojí,že jí zase něco napadne a zmizí z domu někam do ulic*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:40 am

Ne, nemám nic proti. *Usměje se na něj a podepře si hlavu.* Bojíš se, že se zdejchnu? *Koukne na něj pobaveně.* Bylo mi tu smutno. *Pokrčí nevinně rameny a zatváří se jako andílek.* Někde dole jsem nechala vodu, mám tam i skleničku. *Znovu se usměje a zase si napůl lehne.* Děkuju... *Hlesne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:45 am

Fajn*kývne po jejích pokynách a zvedne se z postele.Na to jestli se bojí,že uteče,nic neřekne.Vyjde z pokoje a sejde po schodech dolů.Odejde do kuchyně,cestou si všimne něčeho červeného v obýváku,ale jde rovnou do kuchyně.Vezme tam konvici a do skleničky jí nalije tu vodu.Moc nekontroluje,jestli je ta voda čistá.Když to nalije,konvici položí zpátky a rozejde se za Rose.Zastaví se ve dveřích obýváku a skoro upustí tu skleničku ruky.Polkne a radši se otočí a vrátí za Rose do pokoje.Když tam dojde,podá jí skleničku a sedne si zpět na postel.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:52 am

*Posadí se na posteli, když se vrátí se skleničkou a s úsměvem si jí vezme do ruky.* Díky zlato. *Koukne na něj a jelikož má opravdu žízeň, hned si jí přiloží ke rtům a začne pít. V momentě, kdy se jí hlt sporýšové vody dostane do pusy a krku, začne kašlat a dávit se. Předvede Damonovi gejzír vody, takže je v momentě poprskaná celá postel a ještě se přitom zvládne popálit, když se polije. Vyskočí z postele a alkohol z krve je tentam.* Do prdele.... *Hlesne mezi kašláním a snahou uklidnit se.odloží skleničku a šmátne do skříně pro ručník.Hned se začne otírat.* Spor...sporýš...sporýšová voda. Já na ní zapomněla. *Vykucká ze sebe a vyběhne z pokoje do koupelny. Tam si začne vyplachovat pusu a umývat si poprskaná místa žínkou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:02 am

*Kývne a pousměje se,když mu poděkuje.Mezitím,co pije se zadívá před sebe a začne přemýšlet.S přemýšlením skoro ani nezačne,protože se Rose začne dusit.Vyskočí z postele zrovna ve chvíli,kdy poprská celou postel.Když mu prozradí,že zapomněla na sporýšovou vodu a odejde z pokoje,otočí se k oknu.Hned mu došlo,proč Rose měla sporýšovou vodu.Otočí se,přejde ke stolu a popadne tu skleničku,odnese jí zpátky dolu.Odloží skleničku na místo,kde jí vzal a vydechne,aby se uklidnil (To už jsme vážně jediný,kdo se odmítá dobrovolně týrat?) zeptá se sám sebe v duchu a rozejde se za Rose zase nahoru *
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:07 am

*Vyčistí si zuby a rozčeše vlasy, když už je v koupelně. Ještě si do dlaně párkrát nabere čistou vodu a spláchne tak ten sporýš.Unaveně se opře o umyvadlo a odkašle si.Pak přejde pomalu zpátky do ložnice a vymění poprskanou peřinu za čistou. Díkybohu to schytala jen peřina. Zaleze si do postele a snaží se ten šok vydýchat. Když za ní přijde i Damon, omluvně se na něj pousměje.* Promiň. Neprskla jsem na tebe? *Zachraptí na něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:12 am

Nope,neprskla.Stihl jsem v čas uhnout*pousměje se a zavře za sebou dveře.Posadí se znovu na kraj postele a zadívá se na Rose*hlavně,jestli ty už jsi v pohodě*Stále se snaží působit klidně a pořád se mu to ještě daří.I když se moc klidně necítí.Nejradši by hned vystartoval za Lexi a něco jí řekl,ale i ta touha se mu daří upokojit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:16 am

Jo... Jsem v pohodě. Nezlob se. *Natáhne k němu ruku a pohladí ho. Položí se na bok a kouká na něj.* Možná jsem to dneska trošililinku přehnala. *Zamračí se krátce.* Zlobíš se? *Podívá se mu do očí smutně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 39 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru