TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Rose a Trevora

+13
Stefan Salvatore
Hayley Marshall
Rose Salvatore
Damon Salvatore
Tyler Lockwood
Katie Dellaney
Bonnie Bennett
Caroline Forbes
Erik Dixon
Felix Gray
Oliver Green
Mason Lockwood
Admin
17 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:23 am

Já se nezlobím*zavrtí hlavou*ta červená na stěnách*vydechne*Je to tvoje věc,ty tady bydlíš...*pokrčí rameny*A ten sporýš,je tvoje volba.Já ti rozkazovat nebudu..*popírá svou zuřivost,ale za celou dobu mu nezacukají ani koutky*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:29 am

*Posadí se na posteli a obejme ho zezadu kolem ramen.* Ta červená na stěnách je abstraktní umění. Mělo to být víc barev, ale s lahví whiskey v hlavě jsem zvládla bohužel jen jednu. A taky to nemělo být na mě a na nábytku. Ale to jsem taky nevychytala. *Položí si bradu na jeho rameno a mluví tišše, protože skoro sípe.* A sporýšovou vodu jsem už kdysi kvůli Klausovi a Elijahovi užívala. Protože to, co ty můžeš udělat s jakýkoliv člověkem on může udělat s tebou a já bych nerada, aby mě k čemukoliv ovlivnil. Víš? *Špitne a sedne si tak, aby mu viděla do obličeje.* Já to vidím, že se zlobíš. *Natáhne k němu ruku znovu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:37 am

*Pootočí hlavu,když ho obejme zezadu a položí na bradu na jeho rameno*Jop,to se sebou a nábytkem si nevychytala,ale donutí tě to koupit si nábytek nový,což je fajn,když už máš vymalováno...*vydechne a srovná hlavu*Já vím,o tom sporýši jsem slyšel i od Lexi a o tom Klausovi taky.Nesmrtelný,všeovládající hybrid..*zašklebí se a koukne jí do očí,když si sedne,tak,aby na něho viděla*věř mi,že to není tvoje chyba.Nebo,aspoň ne celkově.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:42 am

*Pokrčí rameny a pousměje se.* O tom nábytku budu muset uvažovat, jestli to nepůjde umýt. *Přizná a pak se usměje.* Zní to šíleně. A věř, že obávaný byl ještě za dob, kdy hybrid nebyl. Teď je mnohem nebezpečnější, protože je svým způsobem nedotknutelný. *Zamračí se krátce.* Chtěla bych,aby ses alespoň pousmál. *Pohladí ho po tváři a zvedne se na kolena, aby ho lehce políbila.Jako při jejich prvním polibku ve sklepení.Pak si lehne a přivře oči.* Měl by sis taky odpočinout. *Špitne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:47 am

To už neumyješ..*zavrtí hlavou a poslouchá jí dál*Já ti to věřím.Jsem rád,že ho neznám tak dlouho jako ty.Znám ho jen chvíli a už mi leze na nervy,vždy,když jen slyším jeho jméno*zašklebí se a opětuje jí polibek.Zadívá se na ní,jak si lehá a když tak udělá,koukne se před sebe*nejsem unavený..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:53 am

Vím přesně, jak se cítíš. A mrzí mě to. *Sleduje, jak se dívá před sebe a povzdychne si. Neví jak by mu zlepšila náladu. Lehne si blíž k prostředku a poškrabká ho jemně na zádech.* Někde jsem zaslechla, že když se člověk k někomu přitulí, udělá se mu líp. A mně je nějaký smutno... *Zkusí to.* Tak? *Pořád sleduje jeho tvář, která se ani nepohne v náznaku úsměvu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 4:06 am

*Zadívá se na ní,když ho poškrabká po zádech*Tobě je smutno??*pozvedne obočí a vydechne.Sundá si nohama boty a lehne si na postel vedle ní.Jednu ruku,dá pod hlavu a jednu natáhne,tak,aby měla Rose volno a mohla se k němu přitulit*víš,že je minimální šance,že to bude fungovat i na nás?Rozdíl mezi náma a lidma je velký,i když se to na první pohled nezdá*Otočí hlavu a koukne na ní,pousměje se pro ní*Zkus už spát,abys byla zítra zase fit.Mám na tvé narozeniny plány...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 4:15 am

Je mi smutno. *Pousměje se smutně a když si lehne vedle ní a udělá jí místo,odkryje peřinu, přitulí se k němu a položí mu hlavu na hrudník.Obejme ho přes hrudník a nasaje jeho vůni.Přikryje je, aby jim bylo teploučko a byli spolu schovaní a zvedne k němu pohled.* Myslím, že už to funguje. *Usměje se a když se pro ní pousměje i on, pohladí ho po tváři.* Máš plány na moje narozeniny? Aaaww, tak to musím honem usnout, aby už bylo zítra. Jsem zvědavá. *Usměje se znovu a zadívá se mu do očí.* Už mi není smutno. *Špitne a něžně ho políbí.Pak si znovu položí hlavu na jeho hrudník a zavře oči.* Miluju tě. *Hlesne tichounce.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 2:17 pm

To mě těší,že to funguje*vydechne a sklopí zrak,aby na ní viděl,když mu leží na hrudníku*Jop,spát bys měla,aby ti to rychleji uteklo*souhlasí s ní a pohladí jí jemně po vlasech.Když ho políbí,polibek jí opětuje*Já tebe taky *odpoví jí a znovu jí pohladí po vlasech.Poté se zadívá do stropu a zamyslí se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 3:37 pm

*Zavrní, když jí pohladí po vlasech a natiskne se k němu. Venku pěkně promrzla. Oklepe se trošku a zavře oči.Do pár minut začne pravidelně oddechovat a usne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 8:34 pm

*Když je si jistý,že Rose spí,pousměje se a znovu se zamyslí nad Klausem.Celou noc nezamhouří oči.Ráno vyleze potichu z postele a vyjde z pokoje.Sejde schody dolu,zamíří do kuchyně.Vejde do kuchyně a proleze lednici,co všechno tam Rose má.Když zjistí,že má doma vše,co potřebuje,začne dělat těsto na lívance.Když to dodělá,najde pánvičku a udělá na ní pár lívanců.Nandá to na talíř a sedne si k baru.Položí ruce na bar a opře si o ně hlavu.Zaposlouchá se,jestli neuslyší kroky,aby jí mohl lívance dodělat.Z toho čekání a poslouchání,neplánovaně usne *
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 9:02 pm

*Hned když ráno otevře oči,sáhne vedle sebe a rozespale zamžourá okolo.Když Damona nikde nevidí,zaposlouchá se do zvuků v domě,ale nic nezaslechne.Zklamaně se vymotá z peřiny a vstane z postele.Pak vytáhne ze skříně nějaké staré tričko a opláchne si obličej pod vodou.Rozčeše si vlasy a hodí si je přes rameno.Sejde do obýváku a při pohledu na stěny zakroutí hlavou.Pokračuje do kuchyně a zmrzne v pohybu,když uvidí Damona spát na baru.Pousměje se a tichounce k němu zezadu dojde.Obejme ho kolem ramen a dá mu pusu na spánek.* V posteli je to nepohodlné? *Zašeptá mu do ouška.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 9:22 pm

*Když na něho Rose sáhne a promluví,cukne sebou a poté co dostane pusu,zvedne hlavu* Ty už si vzhůru?*Položí jí otázku a zvedne se po odstranění Roseiných rukou,ze židle.Obejde bar a dojde pro talíř s lívancema.Položí ho před ní na bar*Snídaně*Pousměje se.*Dej si na to,co chceš.Nevím,jak to máš radši...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 9:44 pm

Ne,já se ti jen zdám.Dělej,jako bych tu nebyla. *Zazubí se a když Damon vstane a postaví před ní talíř s lívanci,vyskočí jí obočí až kus nad hlavu.* Ty jsi dělal lívance? *Dostane ze sebe po překonání šoku a pousměje se.* Uhm,děkuju.... *Koukne do lednice a vyndá odtud jahody a šlehačku.Z linky za sebou vezme med a postaví to všechno vedle talíře s lívanci.* Tak já nám udělám kávu,chceš? *Aniž by čekala na odpověď,udělá dvě kávy a jednu přisune k Damonovi.* Budeš jíst taky,doufám.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 9:55 pm

*Sleduje jak je šokovaná a pousměje se.Když tam začne lítat a brát suroviny,které si dá na lívance,sleduje to.Kývne,když se ho zeptá na kafe.Vezme si do ruky hrnek a zamíchá si ho.*Nope *Zavrtí hlavou.* Já nebudu.Možná později*Pousměje se.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 10:15 pm

Nebudeš? *Přimhouří oči a čichne si k lívancům.* Zlato,jestli jsi do toho něco zamíchal..... *Pronese a vezme si jeden do ruky.* Slibuju,že už budu hodná. *Zvedne dva prsty v přísaze a dá si na lívanec trochu šlehačky a jahodu.Smotá to do ruličky a kousne si.* Mmmmm,ale jsou skvělý. *Zahuhlá a usměje se.*

-------

https://thevampirediarieczg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=136
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 40 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru