TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+24
Kol Mikaelson
Klaus Mikaelson
Sage Cohen
Enzo
Jessica Bradley
Caroline Forbes
Damon Salvatore
Erik Dixon
Bonnie Bennett
Katie Dellaney
Felix Gray
Alex Lahey
Nela Townson
Julie Cuvier
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Matt Donovan
Elena Gilbert
Tyler Lockwood
Vicki Donovan
Oliver Green
Lexi Branson
Mason Lockwood
Admin
28 posters

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Dec 22, 2014 10:51 pm

*Když jí někdo srazí k zemi,zmateně kouká kolem,jelikož se nerozhlížela,Erika nepostřehla.Zvedne hlavu a vykulí oči.* Eriku....???? *Vydechne a šokovaně ho sleduje,když jí sbírá na nohy,otřepe si zadek z toho dopadu a tře si naraženou kostrč.* To je dobrý....jsem ok....neomlouvvej se.. *Prohrábne si nervozně vlasy a pousměje se.Cítí,jak se jí třesou ruce i kolena.Vezme si od něj třesoucí se rukou papírek a sklopí oči.* Děkuju....to byla šlupka.... *Pokusí se odlehčit situaci a prohlídne si Erika.* Co ty tady?Srážíš lidi na ulicích s nějakým cílem? *Usměje se.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Mon Dec 22, 2014 11:02 pm

*Všimne si ,že se jí taky třese ruka,ale myslí si ,že je to z toho,jak jí srazil.*Ještě jednou se omlouvám...*Řekne znovu roztřeseným hlasem.*Teď jsem šel zrovna odtamtuď...*Ukáže směr ,trochu nervozně.*...pomáhal jsem a teď jsem šel ani nevím kam...*Jednim koutkem se malinko usměje.Dá si ruce do kapes,aby si Katie nevšimla ,že se mu třesou.*A co ty tu? *Zeptá se jí a znovu si jí prohlédne.*Není ti zima?*Zeptá se jí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Dec 22, 2014 11:15 pm

To je v pořádku,nemusíš se mi omlouvat...Přece jsem přežila... *Pokrčí rameny a pousměje se.Založí si ruce na hrudi,aby udržela tělesné teplo a koukne směr,který ukazuje.* Aha,pomáhal jsi...Tak jsme na tom stejně... *Usměje se s dolíčky ve tvářích a odkašle si,když se jí pořád chvěje hlas.* Já....jdu pomáhat.Nebo teda,pomáhám a jdu s nějakými informacemi za známou... *Poklepe si na kapsu u džín.* Ne,ne,je mi fajn.... *Pousměje se a otřese se zimou.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Mon Dec 22, 2014 11:21 pm

*Trochu se na ní usměje.Na levé tváři se mu udělá ďolíček.*To jsem rád...*Řekne.*Katie proč lžeš? Víš ,že to na tobě poznám...*Zakroutí nad ní hlavou,sundá si tu svou džínovou bundu a dá jí Katie přes ramena.Mněl tu bundu docela vyhřátou.*Pomáháš? s čím?A jak ti jdou kouzla? *Ptá se jí na otázky a pak se trochu usměje a čeká jestli odpoví.Nedivil by se ,kdyby všechny ty otázky nepostřehla,ptal se dost rychle.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Dec 22, 2014 11:35 pm

*Usměje se a nakrčí roztomile nos,když vidí ten jeho dolíček.* Ale já nel-.... *Zavrtí hlavou,stejně jako on a přitáhne si jeho vyhřátou bundu k tělu.* Děkuju.... *Znovu se pousměje a pokrčí rameny.* Zvládla bych to i v tom svetru.... *Stojí si za svým.* Nooo,Roseina kamarádka,Lexi,mě o něco požádala,tak jdu za ní....Kouzla?No myslím,že dobře,zlepšila jsem se.Stíhám i chodit do školy....koukej... *Zvedne ukazováček a sebere ze země kamínek a vyhodí ho do vzduchu,chvilku ho sleduje a pak ho nechá vyprsknout jako ohnostroj.Usměje se zeširoka a odhodí si vlasy na záda.* Ale složitější kouzla mě vyčerpávají....ted u toho posledního jsem na konci upadla do bezvědomí...Musím si dávat pozor... *Sklopí pohled a nevinně se pousměje ke špičkám bot.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Mon Dec 22, 2014 11:40 pm

Nemáš zač...*Mrkne na ní.*Nehádej se se mnou...*Řekne a usměje se,zase se mu udělá ďolíček.*To jsem rád...*Řekne a sleduje to co udělala.*Páni...no nemněla by jsi dělat jen tak kouzla,aby tě pak nepoložilo nějaký větší kouzlo...*Řekne starostlivě.*Katie...*Povzdychne si.Nejraději by jí za to naplácal na zadek.*Dávej si na sebe bacha...*Řekne znovu starostlivě.*Nechceš pomoct? Stejně teď nemám co na práci...*Pokrčí rameny,ale ví,že Katie chtít pomoct nebude,ale i tak mu ta otázka za to stála.*Docela mně to zajímá...neřekla by jsi mi o tom něco víc?*Nevinně se usměje zase s tim ďolíčkem.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 12:00 am

aaach,dobře,nebudu se hádat... *Zvedne ruce a zasměje se.* Neboj,budu opatrná... *Znovu se lehce zasměje,když si povzdychne.* No taaak,jsem v pořádku.Dokázala jsem to. *Rozhodí mírně rukama do stran.* Slibuju,že na sebe budu dávat pozor....Přinejhorším umřu no... *Kousne se do rtu.* Já ani nepotřebuju pomoct,ale společnost se hodí...Můžeš se mnou zajít za Lexi,měli by mít párty v Grillu.Je tam i Rose,tu znáš... *Usměje se na něj a zamrká nad tím jeho dolíčkem.* Jinak nevím,co víc bych ti řekla...Když ti řeknu,že jde o Klause a jeho hybridy,co ubližují celému městu,stejně ti to nic neřekne.... *Pokrčí rameny a prohlédne si ho.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 12:17 am

Katie..*Zamručí,když zavtipkuje o smrti.*Jo..Rose...*Kývne hlavou.*Pamatuji si na ní...*Řekne.Když začne mluvit,tak trochu sklopí hlavu.*Em...*Raději jí rychle zase zavře.*Mohl bych klidně s tebou....jo....*Zakecá to jeho "em".*Katie...nezapomínej kdo z Klause udělal hybrida...No dobře,tak to jsem řekl špatně...můžu za to...*Povzdychne si akoukne do země ,ale pak jí koukne do očí.*Ale dělal jsem to kuli tomu,aby ti Klaus neublížil...kdybych to neudèlal,tak by ti nejspíš nechal ubližovat,ale já jsem udělal vše potřebné,aby ti nebyl zkřiven ani vlásek...*Levým koutkem se usměje,takže se mu zase udělá ďolíček.To je snad poprvý co se jí za tu dobu podíval do očí.*(Ach...stále má tak velké a dokonalé oči...stále má laskavé srdce...kdybych nebyl hlupák ,tak stále bije jen pro mne...ale jsem idiot a přišel jsem o ní...)*Pomyslí si vyčítavě a trochu mu zesklovatí oči tak se koukne do země a rozmrká to.Když je to zase okey ,tak zvedne hlavu a koukne jí znovu do tich jejích kukadel a stále se usmívá levým koutkem.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 12:42 am

Eriku.... *Promluví na něj konejšivě,když začne říkat,že za to může on.* Já to vím,žes tím ochranoval mě...A nikdo ti to nevyčítá.Nikdo to ani neví...Ale já vím,jak ho zastavit.Já...Dokázala jsem se mu dostat do hlavy a zjistit,že má kolík z bílého dubbu,který ho zabije a taky vím,čeho se nejvíc bojí.... *Pohladí ho po paži jemně a usměje se.* Bude to dobrý....To bylo to kouzlo,u kterého jsem odpadla.Udělám všechno pro to,abych tady ty lidi ochránila... *Pousměje se a zatají se jí dech,když se jí podívá do očí.* Půjdeš se mnou?Musím najít její blond kámojdu... *Uculí se když zahlédne jeho poloúsměv.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 12:57 am

*Hned se uklidní,když na něj konejšivě promluví.Když se ho dotkne,tak cítí takovou ,dá se říct úlevu.*Katie ne....to ti nedovolim,aby jsi znovu upadla do bezvědomí...*Dá jí ruku na rameno.*Příště by jsi to kouzlo,už nemusela přežít! *Zvedne se mu tlak,jako,když jí před chvílí spatřil.* Fajn...půjdu...*Řekne.Pomalu se s ní rozejde .Vzpomene si na to,že je na Klausovo straně.Píchne ho v srdci,jako by ho tam někdo bodl dýkou.Trochu prudčeji se nadechne a dá si tuku na stranu,kde má srdce.*(Musím jí to říct,ale co když uteče?Co když mně za to bude nenávidět?) *Přemýšlí nad tim.*(Ale zase nechci lhát...) *Pomyslí si a nachvilku zavře oči.Pak je otevře a pomalu jde dál.Ruku si dá zase podel těla.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 1:13 am

Eriku,já se nebojím....Dokážu to... *Usměje se a trošku si dupne,aby svým slovům dodala váhu.Rozejde se s ním ke Grillu a když uslyší,jak se nadechl a chytl se za srdce,polekaně se na něj podívá a chytne ho za loket.* Co je s tebou?? *Zeptá se ho a ustaraně nakrčí čelo.Zastaví se,když srovná ruku podél těla a podívá se mu do očí.* Co se stalo?Není ti dobře?Chceš se posadit? *Ukáže k lavičce a nečeká na to,co jí odpoví.Chnapne ho za ruku a donutí ho se posadit na tu lavičku.Pak jeho ruku pustí a sedne si vedle něj.Vyčkávavě se na něj podívá.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 1:34 am

Ne to nic...je mi fajn...*Řekne tišeji,když ho táhne k lavičce a donutí ho si sednout ,tak si sedne.*Katie,uklidni se...nic mi není dobře? *Koukne jí do očí a lehce se usměje,aby jí přesvědčil,ale pak zvážní.*Katie...musim ti něco říct....Moc rád bych ti pomohl s Klausem,ale jsem na jeho stranè...*svěsí hlavu.*Byl jsem,tak zoufalej a cítil se tak osaměle...šel jsem mezi lidi a potkal ho...nabídl mi,že ,když budu pomáhat občas já jemu ...tak on může pomoct mně...*Řekne a koukne do lavičky.Pak,ale zvedne hlavu.*Mohlo by se to i využít...Mohl bych ho poprosit o to,aby si dával větší pozor na ty své psíčky...*Navrhne to,aby se nezlobila.Vzhlédne jí do očí,aby zjistil,jak moc se zlobí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tyler Lockwood Tue Dec 23, 2014 1:48 am

*Přijde do ulic, začne si vybírat koho si dá. Koukne na mobil té blondýny jestli jí někdo nesháněl, ale nic tam není. Je mu to divný že se po ní neshánějí, ale nakonec pokrčí jen rameny. Vybere si nějakou brunetu, které se zakousne do krku a vypije ji až do poslední kapky. Její tělo pak odhodí za lavičku do keře.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 1:58 am

*Pořád sleduje Erika ustaraně a když se pousměje,zavrtí hlavou.* Kecáš a já to poznám.... *Zamračí se krátce a poslouchá ho,když jí řekne,že jí musí něco říct.Pootevře pusu,když řekne,že je na Klausově straně a odtáhne se od něj.* Eriku! *Přiloží si dlan na pusu a zavrtí hlavou.* Ale jak....Můžu za to já.... *Zasklí se jí oči.* Kvůli mně jsi se spolčil s největší zrůdou.... *Steče jí po tváři slza a hned jí otře.* A jak by ti asi mohl pomoct??? *Zeptá se ho zmateně a podívá se do jeho očí.* Eriku Dixone,tohle byla ta největší hloupost v tvým životě! *Pleskne ho po rameni.Neumí na něj být naštvaná.* Stojíme každý na opačné straně....Proti sobě.... *Složí hlavu do dlaní a otře si dalších pár slz.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Tue Dec 23, 2014 2:08 am

*Jde po ulici.Stále bez emocí.Má hlad a tak se rozhlíží po lidech kolem.Všimne si páru u lavičky.Nějaký uřvaný holky a kluka.Chvilku je pozoruje a když se začne nudit tak se upíří rychlostí přesune za Katie.*Ahoj zlatíčko,mám hlad...děkuji,že mně necháš se najíst...*Řekne a upíří rychlostí se přemýstí před Katie.Chytí jí tak pevně a dobře,že nemá šanci se pohnout a pak se jí zakousne do krku.Papá a vychutnává si to.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 2:34 am

*Už chtěl něco říct,ale Katie se rozbrečela.Věděl,že se naštve,ale ,že bude i brečet? To netušil.Povzdychl si,ale najednou si všiml Nely a sledoval,jak se zakousává do Katie.*Nech jí být! *Zařve na Nelu.Když ho ignoruje a furt saje z Katie tak jí začne způsobovat obrouvskou migrénu.Nemohl se dívat na Katie oči,které byly plné bolesti.Když jí Nela pustí a spadne na zem tak přiskočí ke Katie.*Katie...pamatuj,že ať se děje co se děje...proti tobě nikdy nebudu...ani má láska tak k tobě nevyhasne...*Pohladí jí po tváři a věnuje jí jeden krátký úsměv levým koutkem s ďolíčkem.Doufá,že mu to odpustí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Tue Dec 23, 2014 2:45 am

*Upustila Katie a chytla se za hlavu.Spadla k zemi.Když se Erik začal soustředit na Katie,tak trošku zapomněl dál způsobovat bolest.Postaví se a prohrábne si vlasy.*Je tu moc přeslazeno...*ušklíbne se.*A ty...*koukne na Erika.*Zaplatíš za to,že jsi mně donutil si lehnout na zem a teď sem špinavá...*ušklíbne se.upíří rychlostí ho chytí pod krkem.Když ho nechá chvíli lapat po dechu,tak ho hodí o strom a koukne na něj.*Takhle se obětovat pro jednu malou holku...jak sladké...zachraňovat jí život zatím co můžeš přijít o svůj...awww...taky bych chtěla..*Dělá při tom milý xichtíky a nakonec se ušklíbne.Znovu se k němu rozejde.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 3:16 am

*Slyšel Nely hlas a najednou byl ve vzduchu a lapal po dechu.Pak přiletěl na strom.Má rozseklé obočí i ret.*Jak to vypadá,buď nemáš emoce,nebo jsi fakt zlá...v obouch případech ty tohle nikdy nezažiješ...*Tohle trochu zasípal.*Víš...udělal jsem chybu..ale za ní...*ukáže na Katie.*...bych dal život...*Řekne.* Klidně bych za ní i dýchal,jen ,aby byla šťastná...nejspíš tě takhle nikdy nikdo nemiloval...ale jestli tady chceš někoho zabít...*chvilka ticha.*Tak já jsem tady...! *Řekne zvýšeným hlasem a ukáže na sebe.Katie pohledem naznačí,aby utekla.Pak se zpátky koukne na Nelu.*Jsi jen bezcitná mrcha...tak už to udělej ať to mám z krku...*Řekne už normálně a čeká co Nela udělá.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 3:43 am

*Nestihne ani odpovědět nic Erikovi,když se jí ta mrcha zakousne do krku.Křikne bolestí a nevnímá,co se okolo děje.Když jí pustí a ona odpadne na zem,chytí se za krk a sleduje Erika.* Eriku ne.... *Stačí jen říct,než se ta holka pustí do něj.Vyhrabe se rychle na nohy.Je trochu malátná diky ztrátě krve a zamračí se.Vzedme se v ní vlna vzteku když vidí,jak Erikovi ubližuje.* Nech ho být!!!!! *Křikne a poslouchá Erikova slova.* Ne!!!!!!!!!!!!!!! *Zakřičí a začne způsobovat Nele obrovské bolesti,čímž jí zpomalí.* Ty mrcho!!!! *Odhodí jí stranou mávnutím ruky a když dopadne,vleze jí do hlavy a donutí jí cítit všechnu bolest lidí,kterým ublížila.Soustředí se jen na to,aby cítila neskutečné utrpení.Začne jí téct krev z nosu a klesne na kolena,ale nepřestává.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Tue Dec 23, 2014 3:54 am

*Najednou odletí stranou a cítí hroznou bolest.Ta bolest jí zpátky nahodí emoce a ona se rozpláče.Chytí se za hlavu a kroutí se na zemi.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 4:06 am

Katie,Katie,Katie dost! *Rychle se zvedne a postupně říká její jméno hlasitěji až ho zakřičí.Doběhne k ní a zatřese s ní.*Katie prosím přestaň! *Lehce s ní zatřese a když to nefunguje,tak řekne krátký kouzlo.Chytí Katie za paži.Teď tu veškerou energii,kterou si bere si bere z Erika,protože to tim kouzlem přepojil,aby čerpala jeho magickou sílu.Po chvilce se mu taky spustí krev z nosu.Má zavřený oči a furt opakuje tu krátkou větičku.Klečí u ní.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 4:15 am

*Po chvíli přestane a uvědomí si,že u ní klečí Erik a teče mu krev z nosu.Okamžitě jí dojde,co udělal a pleskne mu facku.* Blázne!!!! *Hlesne vyčerpaně.Podívá se stranou na Nelu a když vidí,že brečí,přimhouří oči.* Zabiju jí.... *Zachraptí a pokusí se zvednout na nohy.Má na ní ohromný vztek.Zamotá se jí hlava a spadne na kolena dřív,než stihne udělat krok.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Tue Dec 23, 2014 4:24 am

*Když s tim Katie přestane,tak vydechne a upíří rychlostí zmizí.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Dec 23, 2014 4:34 am

*Když dostane facku,tak se mu hlava otočí ke straně.* Katie sedni si a nikam nechoď...*Hlesne a vstoupne si.Dojde před ní a zvedne jí.Taky nemá moc síly,ale co má dělat.Když mu spadne,tak si jí vezme do náručí.Nese jí k lesní cestě.Zajde kousek do lesa a položí jí tam na zem.Samotnému se podlomí nohy,takže skončí vedle ní.*Víš jak se nabírá energie z přírody? *Zeptá se jí trochu zníčeně.Utře si krev pod nosem,olízne si ret a zjistí,že ho má natržený.O tom obočí neví vůbec.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 23, 2014 4:53 am

*Chce mu něco odseknout,ale nestihne to,protože jí vezme do náruče.* Eriku pust mě... *Hlesne vyčerpaně a zamele se mu v rukách.Rezignovaně vydechne a nechá sč odnést k lesní cestě.Trhne sebou,když jí posadí na zem a pohodí vlasy.* Jo,vím...Nejsem amatér... *Odfrkne si a koukne na něj,jak padl vedle ní.Natáhne k němu ruku a zlehka ho pohladí po rameni.Ruku hned stáhne k sobě zpátky a sedne si do tureckého sedu.Zavře oči,položí si ruce na kolena a začne čerpat energii.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 37 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru