TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park Mystic Falls

+23
Andie Star
April Young
Jessica Bradley
Katie Dellaney
Oliver Green
Kol Mikaelson
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Enzo
Klaus Mikaelson
Erik Dixon
Elena Gilbert
Matt Donovan
Hayley Marshall
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Rose Salvatore
Mason Lockwood
Damon Salvatore
Vicki Donovan
Stefan Salvatore
Admin
27 posters

Strana 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Nov 08, 2014 2:35 am

To je pravda, mysleli by si ještě že jsem blázen nebo tak něco. *Usměje se na Stefana.* Dobře tedy. *Přikývne. Chytne ho za ruku a rozejde se s ním ke Grillu.* Uvidíme, co budou mít. *Mrkne na něj.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Nov 08, 2014 2:40 am

*Usměje se*Že jsi blázen by si asi nemysleli,ale rozhodně by ti to nevěřily*tiskne její ruku a rozejde se s ní ruku v ruce do Grillu*Dobře,tak uvidíme podle toho,co budou mít*kývne s úsměvem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Nov 08, 2014 3:03 am

To je pravda, nevěřili. *Přikývne souhlasně na jeho slova.* Jak to že jsi nebyl dnes ve škole ? *Zeptá se ho po chvíli, co se pomalou chůzí vlečou do Grillu.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Caroline Forbes Wed Nov 26, 2014 9:05 pm

*s úsmevom a dobrou náladou vojde do parku...sadne si na lavičku*
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Poèet pøíspìvkù : 363
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 10:21 am

Mně?*Trochu se vyděsí.Když jsou už před parkem tak se ohlédne.Jde dál.Čeká ,kdy se Klaus zastaví nebo sá nějaký znamení,že už chce zastavit a mluvit o tom.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 10:24 am

*Přijde s ní do parku a chvíli s ní jde.Zastaví se až u několikáté lavičky a pobídne jí,aby se posadila.Počká,až si sedne a sedne si kousek od ní*Jako vlkodlak máš jistě někde smečku.Kde je?*zeptá se jí hned narovinu.Nechce chodit kolem toho a zbytečně to prodlužovat*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 10:30 am

*Když se zastaví,tak se zastaví taky.Sedne si,když jí pobídne.*Nemám smečku...*Řekne vážně.*Na co potřebuješ smečku vlkodlaků?*Zeptá se ho.Vstoupne si .*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 10:34 am

Každý vlkodlak má smečku.Neskočím ti na to,že žádnou nemáš*nadechne se*A pokud nemáš,tak nevadí,ale...Jistě víš,kde vlkodlaci jsou.Řekni mi,kde se schází....Nemám důvod ti říkat,proč je sháním,ale potřebuji je.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 10:38 am

No jak myslíš...*Pokrčí rameny.*Nemam ti důvod říkat,kde jsou ,když nevím co s nimi zamýslíš...a jestli si chtěl jen tohle ,tak ztrácíš čas...měj se...*řekne a pomalu se vydá pryč z parku.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 10:48 am

*Nadechne se,stoupne si a u.r se přemístí před ní*Myslíš,že to bude tak jednoduché?*pozvedne obočí*Řekneš,že mi neprozradíš,kde jsou,odejdeš a všechno bude v pořádku? *usměje se*Pokud ano,zmýlila jsi se.Já z tebe dostanu,kde jsou.Ať už po dobrém nebo po zlém.Já mám času dost..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 2:10 pm

*Mírně sebou trhla, když se před ní Klaus objevil. Podívala se na něj, ale tím svým pohledem, který naznačuje, že se nebojí.* A co mi chceš udělat? Zabít mě? *Tipuje schválně takhle.* To bych ti pak asi moc nepomohla, nemyslíš? *Pousměje se. Měla to být menší provokace.* Já už jsem svoje řekla. Nic víc nevím. *Dodá nakonec.* Takže teď když mě omluvíš, půjdu. *Obejde ho a chce se snažit konečně zmizet z jeho dosahu.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 8:47 pm

Zabít tě asi ne..*řekne jen a pak se podívá na to,jak zase odchází.Zavrtí hlavou a opět se u.r před ní přemístí*Já ještě neskončil,lásko.Jen proto,že mi nechceš říct kde jsou a myslíš,že tě chci zabít,tě nenechám odejít.Mohl bych tě třeba někam zavřít a nechat tě tam do doby,než se vzpamatuješ a rozhodneš se říct mi to,co chci vědět...*usměje se na ní a čeká,jak zareaguje tentokrát*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 9:08 pm

*Když je zase před ní ,tak se zastaví.*Baví tě to furt?*Zeptá se ho.*To by jsi neudělal...*Roztřese se jí trochu hlas.Couvne o kousek.*Tak zlý snad nejsi...*Snaží se sama sebe přesvědčit.*Hele..nechci,aby jsem na tbe musela být zlá...*Pokrčí rameny.*A hádam ,že mít s tebou nějaké nedorozumnění není také dobré...takže...*Nahodí úsměv.*By jsi se mohl přestat ptát na směčky vlkodlaků,protože já o žádných nevím...nebo jo..možná vím,ale nevím co s nimi chceš udělat...taky mi to nechceš říct..takže to znamená,že jsme si tak nějak kvit..nechceš mi říct co jim chceš udělat a já ti nechci říct kde jsou...*Pokrčí rameny.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 10:22 pm

Ano,máš pravdu,není dobré mít se mnou nějaké nedorozumění.Stejně tak není dobré,když mi nepovíš to,co po tobě žádám*usměje se*To,že já ti nechci povědět o svém plánu není důvod k tomu,aby si ty nemohla odpovědět mě.Mýlíš se,že bych nebyl tak zlý.Když něco chci,tak to dostanu a je mi jedno,co proto budu muset udělat.Takže bych být tebou začal mluvit...Pokud nechceš mít problémy*založí ruce na hrudi a sleduje jí.Čeká,že tentokrát už mu to řekne.Nemá čas na to,aby to z ní tahal ještě za měsíc*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 10:36 pm

*Povzdychne si.*Ale já opravdu nevím...*Snaží se říct přesvědčivě.*Dobře...řeknu to znovu...*Řekne.*N-I-C N-E-V-I-M ...*Říká mu to pomaleji.*Jsem ten typ vlkodlaka,který žije sám...*Snaží se mu vysvětlit.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 10:43 pm

Lžeš!*vykřikne na ní*Musíš mít alespoň tušení,kde se scházejí.Možná si se mnou hraješ a máš pocit,že ti to prochází,ale já ti něco řeknu*rozejde se blíže k ní*Nevyjde ti to tak,jak si myslíš.Takže mi pověs,kde jsou a všechno tady to,můžeš ukončit.Můžeš v klidu odejít a mít normální život tak,jako doteď.Takže...co si vybereš?Povíš mi pravdu a odejdeš v klidu pryč.Nebo mi budeš dál lhát a jen tak se mě nezbavíš...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 10:49 pm

*Trochu sebou trhne,když zakřičí.*Nemám tušení...sem sama...nemam nikde smečku...*Trochu zvýší hlas.Když se k ní začne přibližovat,tak zase trochu couvne.*Já ti nelžu..! Já opravdu nevím..! *Zae zvyšuje hlas.Když řekl,že se ho jentak nezbaví tak polkne.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 10:56 pm

Nevěřím ti.Nejprve mě držíš při tom,že víš,kde jsou a teď najednou nevíš.Já se nenechám jen tak,zlato*"zlato"šeptne*Takže bych prosil pravdu,nebo za sebe neručím...a Tentokrát to myslím vážně*řekne a vážně se zatváří.Chce to z ní dostat*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 10:59 pm

*Povzdychne si.*Zaprví mi přestaň říkat zlato a za druhý...jak ti mam sakra víc říct,že nevím kde jdou?!*Zvýší hlas.Nahodí nebojácný pohled.*Říkám ti pravdu...*Řekne mu už klidněji.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 11:04 pm

Neříkej mi,že jako vlkodlak nevíš,kde jsou ostatní.Musíš vědět,kde jsou.Každý vlkodlak potřebuje smečku,nemůže na to všechno být sám.Alespoň ne ze začátku,takže někoho znát musíš...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sat Nov 29, 2014 11:10 pm

Nevím to...*Pokrčí rameny.*Klausi..na vše jsem byla sama...*Řekne vážně.*Já jsem převážně vyrůstala úplně sama...já nemám rodinu...*Řekne.*Natož smečku...*Pokrčí rameny a opře se o strom kousek od ní.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 29, 2014 11:14 pm

Mě je úplně jedno,že nemáš rodinu.Mě jde o vlkodlaky.Tvé rodina je mi ukradená*šeptne*Chci vědět,kde jsou vlkodlaci a zjistím to,i kdybych tě měl mít jako rukojmí a nechat hledání na někom jiném...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sun Nov 30, 2014 12:33 pm

Říkám,že nevím kde jsou! *Znovu zvýí hlas.* Jak ti to mam sakra jinak vysvětlit?! *Už opravdu neví,jak víc mu to má vysvětlit.Asi mu bude muset říct kde jsou,jinak by jí mohl ublížit a to nechce.* Proč jsi tak zlý? Vsadím se,že nemáš žádné přátele...*Řekne.*Jsi takový ,jako jsem o tobě slyšela...*Zamumlá.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 30, 2014 7:33 pm

Jak chceš,já nevím.Možná bys mi aspoň mohla dát nějaké jméno.Někoho,kdo je taky vlkodlak.Ten by mi třeba mohl pomoci*pokrčí rameny a usměje se*Nemám a nepotřebuji.Přátelé by mě jen brzdily v tom,co dělám.Byla by to škoda....*vydechne a stále se usmívá*Přijdu ti zlý??To mě těší...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sun Nov 30, 2014 7:40 pm

*Okamžitě si vzpomene na Olivera,Jacksona,Tylera,ale nehodlá mu říct ani jedno jméno.*Žádného jiného vlodlaka tu neznám...*Pokrčí rameny.*Ty by jsi potřeboval přátele jako sůl...*Zamumlá jen tak.*Ano jsi zlý...*Zamračí se.*Buď si zlý na někoho jiného...na mně ne...*Řekne.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 12 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru