TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park Mystic Falls

+23
Andie Star
April Young
Jessica Bradley
Katie Dellaney
Oliver Green
Kol Mikaelson
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Enzo
Klaus Mikaelson
Erik Dixon
Elena Gilbert
Matt Donovan
Hayley Marshall
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Rose Salvatore
Mason Lockwood
Damon Salvatore
Vicki Donovan
Stefan Salvatore
Admin
27 posters

Strana 13 z 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 30, 2014 7:46 pm

To je ale opravdu škoda.Jen je zlé,že ti to nevěřím*usměje se*Nepotřebuji přátelé.Jsem spokojený sám se sebou*vydechne*Já si nevybírám a rozhodně neposlouchám všechny kolem sebe.Myslíš,že když mi řekneš,abych na tebe byl hodný,že to udělám?*u.r se přemístí za ní*máš smůlu*šeptne jí do ucha a chytne jí pevně za paže,aby nemohla utéct*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sun Nov 30, 2014 8:25 pm

Proč mi nevěříš?*Zeptá se klidně.*Ano...potřebuješ je...*Kývne hlavou.*No nemyslím,ale mohl by jsi...*Pokrčí rameny.Když se za ní přemýstí,tak neví kam zmizel.Najednou ušlyší ,že jí něco šeptá.Pak ucítí jak jí chytí.Polkne.*Pusť mně! *Cukne sebou .Začíná pomalu vyšilovat,ale snaží se mu vytrhnout,ze sevření.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 30, 2014 8:32 pm

Možná proto,že tě neznám a tak nevím,co od tebe čekat.*Usměje se*Mohl bych?Vážně?A co bych z toho měl?*nepouští jí.Ani to zatím nemá v plánu.Doufá,že tentokrát už povolí*Nepustím tě.Ne,dokud mi neřekneš pravdu.A já vím,co jsou vlkodlaci zač.Nemůžeš být sama,to je nemožné...Určitě někoho znáš.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sun Nov 30, 2014 8:43 pm

*Povzdychne si.Přestane sebou cukat.*Jsem sama...*Řekne vážně.*A ani nikoho neznam...*Zavrčí a zase sebou začne škubat.Docela jí to bolí.*Pusť mně kruci!*Zavrčí.Má strach,ale snaží se to na sobě nedat znát.Spíš vypadá naštvaně.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 30, 2014 9:01 pm

Asi to s tebou nebude tak jednoduché,jak se ze začátku zdálo,co??*usměje se nad tím,jak se mu pořád snaží vyškubnout*Tohle máš marné,zlato*šeptne*Vidím,že na to budu muset jít ještě jinak.Jen už mě nebaví,jak se na nás všichni dívají.Co kdybychom šli ke mě*navrhne a bez počkání na odpověď,jí pustí paže,chytne jí za zápěstí a táhne sebou k němu domu.Má výhodu,že je silná jen při úplňku.Jinak by to s ní měl složitější*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sun Nov 30, 2014 9:15 pm

Ne nebude...*Zamručí.*Pusť mně...*Zavrčí nepřátelsky.Když zmíní jeho dům a pustí jí ruce,tak chce utéct,ale hned jí chytí za zápěstí.Začne se vzpírat.*Co když začnu křičet o pomoc? *Zeptá se trochu udýchaně,ale z úsměvem.*To snad nechceš....nebo jo? *Zkluboka se nadechne.Chce ,aby jí pustil.Timhle nadechnutí mu vyhrožuje ,že jinak začne křičet.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 30, 2014 9:23 pm

*Koukne na ní,když mu začne vyhrožovat s křičením a nadechne se*Jak chceš.Já chtěl být milý*řekne a zatáhne jí za ruku tak,aby byla blízko jeho.Stoupne si za ní,dá jí jednu ruku před pusu,druhou jí pozvedne kousek od země a k domu se s ní přemístí u.r.Nemá náladu na nějaké problémy*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Dec 01, 2014 4:08 pm

*Po nějaké době, co ho opustila i Hayley se šel projít do města. Jack se mu stále neozval, jak to bude s návratem. Se zaraženýma rukama v kapsách prochází parkem a přemýšlí, kam se upíchnout, aby nemusel být ve zpropadeném MF.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 01, 2014 9:45 pm

*Jde rychlým krokem přes park,když zahlédne blondatého kámoše Rose.Vzpomene si,že je vlkodlak a napadne ho výměna za krev pro Lexi.Ušklíbne se nad svým plánem a rychle se rozejde k němu.* Hej!!!!! *Zavolá na něj,aby přibrzdil.Dojde až k němu.* Jsi Oliver,že?Kámoš Rose....?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Dec 01, 2014 9:52 pm

*Otočí se,když slyší volání a pozná Enza.Pousměje se,když k němu dojde a vytáhne ruce z kapes.* Ahoj....Jo,Oliver....A ty jsi Enzo....Kámoš Rose. *Usměje se.* Co je?Je v pořádku? *Zvedne obočí.Rose jim všem neustále zachranovala zadky,nerad by,aby jí něco bylo.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 01, 2014 10:00 pm

*Pousměje se na něj z nutnosti a hodí rameny.* Jasně,že je....Doufám.Dneska vyhrála Miss Mystic Falls,škoda,žes tam nebyl... *Ušklíbne se.* Asi nebudete tak dobrý kámoši. *Zadívá se na něj a začne ho ovlivnovat.Doufá,že to projde.* Ted půjdeš bez jediného slova za mnou a ani se nehneš,dokud ti to nedovolím. *Odtáhne se kus.Přinejhorším ho vezme klackem po hlavě a odnese ho na rameni.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Dec 01, 2014 10:10 pm

*Zamračeně se na něj podívá,když se do něj naveze.* Nebyl čas se kontaktovat... *Zaprotestuje a v tom ho Enzo začne ovlivnovat.Na všechno mu kývne a nevydá ze sebe ani hlásku.Až když se dá Enzo do pohybu,následuje ho a jde těsně za ním.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 01, 2014 10:30 pm

*Samolibě se ušklíbne,když to projde.Chtěl mu střelit klackem po hlavě.Rozejde se s ním za zády ke Klausově domu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Dec 01, 2014 11:54 pm

*Přesune se do parku. Opře se tam o strom, protože se jí udělá špatně. Začne kašlat krev o dost více než doma. Padne na kolena Vykašle hodně krve, setře si rukou pusu a zvedne pohled, aby se koukla kolem sebe. Zvedne se na nohy po chvíli. Rozejde se parkem a vypadá jako by byla mimo realitu. najednou se před ní objeví Klaus, zastaví se jak se ho lekne. Rychle se otočí a rozeběhne se pryč od něj. Otočí se za sebe, aby zjistila jestli tam ještě je, ale najednou narazí do nějakého kluka a srazí ho k zemi. Chvíli na něj kouká, pak se mu zakousne do krční tepny a napije se z něj, ale nezabije ho. Bez ovlivnění se od něj rychlejším krokem rozejde pryč. Takže kluk tam běhá po parku a volá o pomoc. Je jí to jedno, cítí že jí je chladno, přitáhne si k tělu svetr a jde dál občas zaškobrtne o zem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 02, 2014 2:24 am

*Doběhne rychle do parku,protože tam je nejvíc lidí a Damona tenkrát chytli taky tady.Potká nějakýho ječícího maníka s rozervaným krkem.Protočí oči a pleskne si facku.Dojde za ním a dá facku i jemu,aby přestal řvát.Ovlivní ho,aby se uklidnil.Kousne se do zápěstí,dá mu krev na uzdravení a ovlivní ho,aby na všechno zapomněl a rozhlédne se okolo,kde by mohla být stopa po Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 16, 2014 6:02 pm

*Když dojde do parku a zjistí, že je tam zatím sama, oddychne si.Sedne si na lavičku, aby vydýchala rychlou chůzi.S úsměvem se podívá kolem sebe.Příroda je její živel.Je zvědavá, co po ní bude Lexi chtít.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 6:21 pm

Jo , ale to on neví, že jsem mu odpustila. *Pokrčí rameny a usměje se.* Nebudu na ní kvůli tomu křičet... *Zavrtí hlavou s úsměvem.* No to jste na něj ještě moc milý bych řekla... *Podotkne a mrkne na něj. Přejde s ním až do parku. Rozhlédne se po Katie, jak mile jí uvidí tak k ní s Enzem dojde.* Ahoj Katie... *Pozdraví ji mile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 6:24 pm

Jsme no... Ale je to zároveň zábava. *Zasměje se a koukne v parku po Katie. Rozejde se s Lexi za ní a kývne na ní hlavou.* Čau maličká... *Přimhouří oči. Pamatuje si, jak mu způsobila migrénu, mrška.Koukne na Lexi a dá jí pusu do vlasů.* Sednu si támhle na lavičku a budu plašit ptáky... Pak na mě houkni. *Zazubí se a odejde kus od nich.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 16, 2014 6:27 pm

*Zvedne se z lavičky, když zahlédne Lexi a Enza.Usměje se na oba a pohledem mrskne po Enzovi, když se hned omluví a poodejde. S úsměvem se podívá zase na Lexi.* Ahoj, Lexi... *Odpoví jí na pozdrav a ukáže rukou k lavičce.Sedne si na ní znovu.* Tak co potřebuješ? *Zeptá se zvědavě.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 6:41 pm

*Koukne na Enza, když ji pozdraví a musí se usmát. Pamatuje si jak ho naposledy sundala.*Dobře, houknu.. *Usměje se na něj. Sedne si ke Katie.* No potřebovala bych od tebe zjistit čím se dá zabít původní hybrid... *Koukne na ni vážně a doufá že něco zjistí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 16, 2014 6:50 pm

*Zamračí se, když jí Lexi oznámí, co by od ní potřebovala a kousne se do rtu.* Klaus.... *Přikývne, že rozumí.* Myslím, že na to budu potřebovat zalehnout do grimoárů.... A taky bych se mu mohla dostat do hlavy. V tom případě, ale potřebuju něco.... Něco co k němu patří. Něco, s čím je nějak spojený.Nebo nějakou jeho věc.... Pak bych zjistila, z čeho má největší strach. *Podívá se na ní a přemýšlí nad jejich možnostmi.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 7:42 pm

Ano Klaus.*Přikývne souhlasně.* Nějakou věc? *Pozvedne obočí a přemýšlí co by jí mohla dát.* Já žádnou jeho věc nemám, ale něco seženu a donesu ti to.*Přemýšlí jak se propašuje ke Klausovi domů.*Mohla by ses teda zatím kouknout do Grimoáru na něco jestli jde nějak zabít, třeba jak normálního upíra prostě nějakej kolík nebo prostě něco. *Koukne na ni prosebně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 16, 2014 7:45 pm

Okay, hned jak seženeš nějakou věc, která je s ním nějak spojená, normálně přijd ke mně domů... Teda k Tomovi. Nebo vlastně k nám. *Pleskne se do čela.* Enzo s Damonem ví, kde bydlíme....Už tam byli.... A pak se mu budu moct dostat do hlavy.A já se zatím položím do Grimoárů a pokusím se zjistit...Co by se dalo proti němu použít. *Přikývne a usměje se.* Kouknu do nich hned jak dojdu domů.
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 8:08 pm

*Usměje se tomu jak ji říká kam má přijít a jak se pleskne do čela.* Dobře přijdu tam. *Chce se jí zeptat kde bydlí, když jí pak oznámí že tam Enzo už byl tak koukne směrem k němu a pak zase na Katie.* Dobře, děkuji moc Katie. Kdyby jsi něco našla tak mi napiš nebo zavolej to je jedno a je jedno v kolik to bude... *Usměje se.* Tak to je zatím asi všechno co jsem potřebovala. *Zvedne se z lavičky a na Katie se mile usměje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Dec 16, 2014 8:14 pm

Jasná věc, madam. *Zasalutuje jí a zasměje se tomu.* Dám ti hned vědět, ale do té hlavy by bylo dobrý se mu dostat. *Pokýve hlavou a taky se zvedne.* Super, tak jestli je to všechno, tak já se jdu položit do knížek a zdlábout něco dobrýho. *Pohladí si bříško a usměje se na ní mile.Podá jí ruku, se kterou jemně potřese a pohodí vlasy.Koukne na Enza a mávne mu ledabyle rukou.* Měj se hezky, Lexi a kdyby jsi zahlídla Rose, tak jí ode mě moc pozdravuj. *Mrkne na ní a rozejde se z parku domů.Vytáhne mobil a napíše Tomovi SMSku.*
kód:
Už jdu domů, lásko moje. Kde mám svého záchranáře? Miluju Tě moc. Katie
*Odešle zprávu, schová mobil do kapsy a pokračuje domů.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 13 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru