TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí MF

+15
Sara Evans
Carter Hemmings
Luke Parker
Katie Dellaney
Finn Mikaelson
Erik Dixon
Oliver Green
Klaus Mikaelson
Enzo
Lexi Branson
Kol Mikaelson
Caroline Forbes
Rose Salvatore
Damon Salvatore
Admin
19 posters

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Feb 19, 2015 7:14 pm

*Ucítí na sobě něčí oči tak se rozhlédne a všimne si Cartrea jak ho pozoruje, všimne si jak stává a jde k němu* Jo sem to já máš s tím problém?*řekne vlídným tónem* Popravdě sem ji potlkal až včera v Grillu. Je celkem fajn proč? *Když k němu natáhne Carter ruku tak svraští čelo po chvilce mu s rukou potře se* Já sem Kol
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Carter Hemmings Thu Feb 19, 2015 7:19 pm

Omlouvám se. Jsem moc zvědavý. *Přizná a raději uhne pohledem.* Hádám, že jsem se ptal jen z nudy. *Přemýšlí nad tím, co pávě řekl a poté vytřeští oči.*Kol jako Kol Mikaelson? *Vyhrkne a poté se snaží tvářit normálně, ale je až moc překvapený.*
Carter Hemmings
Carter Hemmings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 15
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Feb 19, 2015 7:26 pm

Nevadí a sedni si vedle mě, já ti nic neudělám *usměje se když on uhne pohledem* Tak hádat by ti šlo a co sem vypozoroval ty znáš zase jejího bratra *Nemůže si nevšimnout toho jak Carter ns něj vytřeštil oči* Ano sem to já v celé své kráse *řekne s úsměvem a všimne si jeho překvapení*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Carter Hemmings Thu Feb 19, 2015 7:30 pm

*Jak ho Kol pobídne sedne si vedle něj a zhluboka se nadechne.* Tvůj bratr je Klaus Mikaelson, že ano? *Zeptá se opatrně. Nemá nic proti Kolovi. Ten se zdá být naprosto normální, ale jeho otec ho varoval před Klausem, když jsem přijeli. Mluvil o špatných věcech a lidech a Klause patřil mezi ně. Carter to nikdy nepochopil, protože je tu tolik věcí, které o Mystic Falls ještě neví.*
Carter Hemmings
Carter Hemmings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 15
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Feb 19, 2015 7:38 pm

Ano je proč? *otočí hlavu směrem k němu a obdaruje ho dlouhým pohledem. Po tomto pohledu se opře o opěradlo lavičky a trochu se protáhne* Ale nemysli si není to žádná výhra mít za bratra Klause *řekne trochu se zklamáním v hlase a po té se pousměje*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Carter Hemmings Thu Feb 19, 2015 7:47 pm

Můj otec o něm jednou mluvil. *Přizná upřímně. Opětuje Koluv pohled dokud se Kol nezačne protahovat.* Řekl o něm pár nepěkných věcí abych se přiznal. Nikdy jsem ho nepotkal a nemyslím že někdy chci. *Všimne si tónu Kolova hlasu a také se pousměje. Čím déle tu je, tím více mu připadá tohle město zvláštní.* Nepřijde ti tohle město zvláštní?
Carter Hemmings
Carter Hemmings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 15
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Feb 19, 2015 8:06 pm

Aha co ti všechno o něm řekl?*poslouchá ho a souhlasně kývne* To že o něm řekl pár nepěkných věcí se nedivím a nedoporučuju ti ho potkat*na chvíli se zamyslí a z myšlení ho vytrhne Carterův hlas* Připadá poslední dobou až moc ale já už sem si na to jak si zvykl a tobě nejspíš doporučuju to samé. Zařaď se do davu lidí a moc z něj nevyčnívej
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Carter Hemmings Thu Feb 19, 2015 8:47 pm

Táta dříve pracoval jako šerif a něco si na něj zjistil než jsme sem přijeli. Jen řekl, že to není zrovna ten nejlepší člověk, s kterým bych se měl bavit. *Poslouchá Kolovu radu a poté se trochu zamračí.* Myslím, že to bude jednoduché. A ty to takhle děláš? Snažíš se nevyčnívat?
Carter Hemmings
Carter Hemmings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 15
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Feb 19, 2015 9:06 pm

Aha vždy je lepší si něco zjistit o nebezpečí v cizím městě *poslouchá ho a přitpm přemýšlí* Ano snažím ale moc mi to nepomáhá *řekne polohlasně a pokrčí rameny. Prohrábne si vlasy a trochu se zamyslí*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Fri Feb 20, 2015 7:54 pm

*Prochází se městem.Sleduje okolí a přemýšlí.Vzpomene si i na Klause a jejich dohodu.Povzdychne si.Dívá se pod nohy.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Feb 20, 2015 8:05 pm

Musím jít *řekne Carterovi a vstane. Dlouze se protáhne. Rozhlédne se a odejde. Má docely hlad a tak si řekl že se na jí i kdyby ho vidělo hromada lidí*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Fri Feb 20, 2015 8:13 pm

*Stále přemýšlí.Už dlouho Klause  neviděl a ani mu nevolal,tak nejspíš nic nepotřeboval. Povzdychne si,jde dál.Nijak moc nevnímá okolí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Feb 20, 2015 9:21 pm

*Všimne so nějakého chlápka,který prochází kolem něho* *(Vypadá že je mimo to by mohla být snadná oběť)*pomyslí si a usměje se. Přiblíží se k němu, chytne ho pod krkem a zakousne se do něj. Jak ochutná jeho krev objeví se mu blažený výraz a začne pít*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Fri Feb 20, 2015 9:27 pm

*Najednou na sobě ucítí něčí ruce a než se vytrhne z myšlení,pak ostrou bolest na krku.Zasyčí bolestí.Nechá ho,hned mu do hlavy vnikne vzpomínka na to,jak ta upírka napadla Katie.Díky týhle myšlence má pocit,že tu není k ničemu a ani ,že ho na světe nic nedrží.Rozhodl se se nebránit.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Feb 20, 2015 9:34 pm

*Poslouchá jeho zasyčení od bolesti. Trochu ho štve že se jeho oběť nebrání ale je rád že se aspoň na jí. Jeho oběť má výbornou krev, kterou už tak dlouho o neochutnal. Kvůli Liv se včera ovládal, nechtěl ji ublížit ale teď tu není a proto pije dokuď může. Po několika minutách se odtrhne a otře si ústa od krve. Podívá se mu do očí a ovlivního a by na to zapomněl*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Fri Feb 20, 2015 9:44 pm

Nemusíš se snažit...nejdu ovlivnit... *Řekne a pokrčí rameny.Dá si ruku na krk.* Nemusíš mít strach,nikomu to neřeknu...*řekne na rovinu.*Kdo jsi?*zeptá se ho a trochu přimhouří oči.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Feb 20, 2015 10:00 pm

Nejdeš ovlivnit? Tak to teda budeš čaroděj*řekne si spíš sám pro sebe a poslouchá jeho další slova* To bych ti teda doporučoval jinak uvidíš*řekne vážným tónem* Mé jméno je Kol, Kol Mikaelson *řekne skoro pyšně ale v jeho hlase jde poznat i zklamání*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Fri Feb 20, 2015 10:39 pm

*Kývne hlavou na to s tim čarodějem.*Oh,další Mikaelson ve městě...*Řekne a pousměje se.*S tvým bratrem,Klausem už jsem mněl tu čest...*Řekne jen tak a prohldne si ho.*Proč to zklamání v hlase?*Zeptá se Kola.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 12:49 am

*Usměje se na to s tím dalším Mikaelsonem* Zvykej si, krpm tpho myslím že sme tady už všichni. Ty si s Klausem měl tu čest?*pozvedne obočí* Klause se radši vyhni není to typ na přátelství a to zklamání v mé hlase může za to Klaus
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 12:54 am

S Klausem mam dohodu...*Usměje se jedným koutkem úst.*Co udělal tak hroznýho,že lituješ za to,že jsi Mikaelson?*Zeptá se ho.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 1:06 am

*Překvapeně se na něj podívá* Dohodu jakou?*vyhrkne a čelá co mu odpoví* Co udělal tak hroznýho? Zabijí lidi, upíry jak naběžícím pásu a potom každý když lyší že si Mikaelson tak tě posuzuje pode toho co slyšel o Klausovi
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 1:16 am

*Ignoruje jeho otázku ohledně dohody.*No...Jo to s tim Klausem je pravda...*Kývne hlavou a ruku pomalu sputí podel těla.Cítí menší slabost,nedává to najevo.*Klaus je Klaus...*Nic víc k tomu neřekne a pokrčí rameny.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 1:29 am

To teda je a ty si na něj dávej bacha, protože i když máte dohodu tak tě jen využije a pak zabije*pokrčí rameny*Co já vím *poslouchá jeho další slova* Jo Klaus je prostě Klaus. On se už asi nikdy nezmění*řekne prostě jako kdyby se po něm žádalo aby se ne neměnil*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 1:40 am

I kdyby to udělal...i kdyby mně zabil...už nemám pro co žít...*řekne a povzdychne si.*Byla tu jedna dívka...za kterou bych dal život...nechala mně...*řekne s kameným výrazem,aby Kol neviděl jeho emoce.Zase cítí tu bolest a píchání v srdci.Tak moc mu chybí.Zatřepe hlavou a dál už o ní nemluví.*Jak hádám nevíś co je to opravdu se zamilovat...*Zamumlá ke Kolovi.*Nevypadáš na typ co by se vázal...*Pokrčí rameny .*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 1:51 am

Vždy je pro co žít to si pamatuj. Jak se ta holka jmenovala*zeptá se téměř okamžitě než Erik donmluvý. Zaujalo ho to* Sice tak nevypadám ale vím jaké to je, dokonce sem se i zamiloval *řekne prostým tónem hlasu a pozoruje ho*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 5 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru