TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí MF

+15
Sara Evans
Carter Hemmings
Luke Parker
Katie Dellaney
Finn Mikaelson
Erik Dixon
Oliver Green
Klaus Mikaelson
Enzo
Lexi Branson
Kol Mikaelson
Caroline Forbes
Rose Salvatore
Damon Salvatore
Admin
19 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 4:16 pm

*Ignoruje jeho otázku.*Já už jsem šťastný byl...už jsem si své největší štěstí vybral...*Řekne a usměje se jen tak na oko.Uvnitř sebe je velmi smutný.Mikinu si přivine víc ke krku,aby mu nebyl vidět ten kousanec.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 4:41 pm

A zase můžeš být jestli chceš. Jenže jak vidím tak ty se budeš radši utápět ve smutku než bys ses pokusil obnovit své štěstí *řekne téměr na jeden nádech. Všimne si toho jak so Erik přivinul mikinu aby mu nebyl vidět ten kousanec. Sám pro sebe se usměje*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 4:49 pm

Ty to nechápeš,že ne? *Zeptá se ho.*Já už žádnou jinou nechci...*Řekne ostře,aby to Kol konečně pochopil,zamračí se.*Prostě to pochop...*Zamručí.*


Naposledy upravil Erik Dixon dne Sat Feb 21, 2015 5:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 4:56 pm

Asi ne jak by sis přál*řekne provokativně* Fajn jak chceš! *řekne taky ostře a zamračí se* A ty se konečne už probuď! *skoro zakřičí*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Sara Evans Sat Feb 21, 2015 5:05 pm

*Započula dvoch ľudí na ulici sa rozprávať o nejakej akcii,čo má byť dnes v meste. Rozhodne sa teda,že sa tam pôjde pozrieť,možno spoznať niekoho nového. Oblečie sa do obyčajného bieleho trička,koženej bundy a riflí,zoberie si potrebné veci a vydá sa do ulíc. Pomalým krokom kráča do mesta.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 5:10 pm

Já sem vhůru jestli jsis nevšiml...*Ušklíbne se.*Jsem rád,že jsi to pochopil...*Zasyčí a vytáhne mobil.Podívá se na čas.Furt má na tapetě Katie..Tak moc mu chybí.Zase ho zamkne,aby to Kol neviděl a schová si mobil do kapsy.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 5:25 pm

Všiml sem si toho já jen aby ses probudil do reality *usměje se* Fajn tak buď rád *pozoruje ho a když Erik vytáhne mobil tak si všimne na tapetě nějaké holky ihned odvrátí hlavu aby to nevypadalo jako že šmíruje*(Tak to bude asi ona)*pomyslí si*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 5:39 pm

Vždyť já jsem v realitě...*Pozvedne jedno obočí a koukne na něj.Věděl,že se Kol podíval.*Vůbec nad tim nepřemýšlej...*Řekne,nechce,aby přemýšlel nad Katie,jestli je to ona nebo ne.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 5:57 pm

Nevypadá to tak *provinile se na něj podíval* Fajn když myslíš *řekne klidně.*(Musím zjistit její jméno) *pomyslí se a potom se na své okolí usměje. Hluboce se zamyslí*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 6:05 pm

*Jen se na něj ušklíbne.*Já ti její jméno stejně neřeknu...*Vstane,ale zamotá se mu hlava,udrží se a zamrká.*Nejspíš už půjdu...jestli i ty máš přítelkyni,když jsi zamilovaný,tak by jsi mněl jít za ní...*Řekne a znovu si povytáhne mikinu u krk,má pocit,že mu leze dolu.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 6:10 pm

Jak víš na co myslím?*řekne překvapeně a seduje ho* Máš pravdu měl bych za ní jít. Tak se zatím měj *vstane a protáhne se. Naposled se na Erika usměje a odchází*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sat Feb 21, 2015 6:17 pm

*Jen se usměje a pokrčí rameny.Je rád,že se ani neptal na jeho jméno.Chvilku se za nim dívá.Chtěl jen aby odešel.Stáhne si mikinu z krku a dá si ruku na krk.Podívá se na ní a povzdychne si.Je rád,že už mu krev neteče,ale i tam má krk od krve.Zase si mikinu popotáhne,aby to nebylo vidět a pomalu se rozejde domů.Ruce dá do kapsy a dívá se si pod nohy.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Feb 21, 2015 6:25 pm

*Jde dál a cítí na sově jeho pohled. Zapomněl se zeptat na jméno ale to mu jž řekne Klaus když mu připomene tu dohodu. Usměje se sám pro sebe. Zamíří k Nelinu domu*(Mohl bych ji někam vytáhnout)*pomyslí si a zase se usměje. Má dobrou náladu*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Katherine Pierce Sun Feb 22, 2015 1:28 pm

*s nadsazeným úsměvem kráčí po ulicích MysticFalls,dlouho tady nebyla a tak si to prohlíží aby zaznamenala změny,má hlad a tak je trochu nervózní..Přesto ale stále kráčí svým ladným krokem a přemýšlí nad svačinkou..Klapot jejích podpatků jde slyšet na sto mílí,každý pozná že přichází a ona pozornost ráda,takže ne že by jí to dělalo problém*
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 1:34 pm

*Jde ulicí u náměstí.Slyší klapot podpadků.Ohlédne se na dívku,jen si jí za chůze prohlédne.Ruce má stále v kapsách,ale svůj pohled teď upírá na Katherine.Příjde mu,že už ji někde někdy viděl,ale není si jistý.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Katherine Pierce Sun Feb 22, 2015 1:38 pm

*nadechne se čerstvého vzduchu a v tom okamžiku ucítí krev,všimne si kluka a zavětří že pach krve jde od něj,snaží še udržet,ale pak už to nevydrží..UR je u něj a přitiskne ho na strom* Co tady děláš?
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 1:44 pm

Šel jsem domů...*Řekne nevině a zhluboka se nadechne.*(Další upír...)*Pomyslí si.*No dneska na vás upíry mám vážně štěstí...*Zamručí a dá si ruku na krk,aby tolik necítila tu krev co na něm má.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Katherine Pierce Sun Feb 22, 2015 1:48 pm

Měl jsi jít rychleji! Ty chlapečku,máš jediný štěstí že když už svačím kluky tak jenom blonďatý.. *pustí ho a třepe hlavou* Jen jedna otázka.. Kdo tě pil předtím než jsem přišla? *pozoruje ho* Zajímavý že tě nechal žít..
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 1:53 pm

*Oddychne si a ruku si dá zase do kapsy.Sleduje každý její pohyb.*Kol...*Zamumlá.*Kol Mikaelson...*Řekne víc srozumitelněji.*Jo...asi nemněl takovej hlad...*Pokrčí lehce rameny.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Katherine Pierce Sun Feb 22, 2015 1:58 pm

*pozoruje ho* Kol? Tak ten nenechává lidi jen tak žít.. *usměje se* Proč tě nechal? Čím jsi jinej? *kouká na něj s ironickým úsměvem na své napohled andělské tvářičce* Jsi člověk? *cítí že z něj vyřazuje něco víc*
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 2:04 pm

Hmm...nějaká moc zvědavá...*Zamumlá ke Katherine.*Jsem člověk...*Pokýve hlavou.* (S kouzelnou mocí...)*Řekne si vduchu a usměje se.Její ostatní otázky ignoruje.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Katherine Pierce Sun Feb 22, 2015 2:41 pm

Tak hele chlapče..Buď začneš mluvit nebo jsi právě skončil svůj zoufalý lidský život.. *koukne na něj a uculí se*Ohledně toho..Nehraj si na drsňáčka..Nebo ti tu z té tvé nevymáchané papuly vytrhnu jazyk..Chápeš? *sleduje ho* Radím ti dobře.. Začni mluvit nebo budeš litovat!
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 2:45 pm

Klídek!*Zvolá a zvedne ruce v sebeobraně.*Nevim proč mně Kol nechal,ok?*začne odpovídat na její otázky.*Jsem čaroděj? Stačí ti to už?*Zeptá se jí,začíná z ní mít strach,ale holce kouzly ubližovat nebude.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Katherine Pierce Sun Feb 22, 2015 2:51 pm

Čaroděj? A čí pak si? *usměje se* Mm,jsi čaroděj,ale přesto tak vysílený že mě nedokáže odhodit ani způsobit bolení hlavy..Jen zkoušej..Ale já jsem živá už pár set let..Pochop..Mě to nebolí.. *usměje se* Zkoušej si co chceš,ale stejně budeš moje svačina kamaráde..
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 2:56 pm

Není to jedno?*Prskne na ní.*Svačinka? Ne prosím...dnes už ne...*Zamumlá a opře se o strom.*Jo vysílený jsem,ale černou magii se použít nebojim...*Zasyčí na ni,aby ji zastrašil,ale neublížil by ji.Je to dívka a to on nedělá.Maximálně by se jí od sebe pokoušel odstrčit,to je vše.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 7 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru