TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí MF

+15
Sara Evans
Carter Hemmings
Luke Parker
Katie Dellaney
Finn Mikaelson
Erik Dixon
Oliver Green
Klaus Mikaelson
Enzo
Lexi Branson
Kol Mikaelson
Caroline Forbes
Rose Salvatore
Damon Salvatore
Admin
19 posters

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 3:07 am

*Trochu sebou trhne, když se Klaus před ní oběví.* To je dobře.*Přikývne.* No měl by sis lépe hlídat své hybridy. Potřebovala bych tvoji krev Klausi. *Poslední větu řekne tišeji. Prosebně na něj koukne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 3:12 am

Takže Mason byl už na návštěvě??*pozvedne s úsměvem obočí*Já ti nemohu pořád dávat svou krev,zlato.Měla si ho lépe hlídat a neříkat mu ty lži o tom,že Rose je mrtvá...*pokrčí rameny*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 3:20 am

Ty o tom víš že se chtěl stavit? *Pozvedne překvapeně obočí.* Máš ji dost,Klausi prosím. Mohla jsem tvého hybrida klidně zabít a protože jsem ho nezabila tak on kousnul mého přítele a ten teď umírá. *Řekne mu to všechno a zůstane na něj koukat s nadějí v očích.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 3:26 am

Ano,vím o tom.Tedy,netušil jsem,že navštíví zrovna tebe a tvého přítele,ale věděl jsem o tom,že se chce někomu pomstít..*usměje se*A teď tomu i rozumím.Lhali jste mu a tak se pomstil.Docela mu i rozumím..*vydechne a nepřestává se usmívat*Já vím,že jí mám dost a opravdu je mu tvého přítele líto,ale to nepůjde.Nemohu pomáhat každému,koho ty chceš zachránit.Máme dohodu,že je nechám být,tak je nechávám být..*pokrčí rameny*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 3:34 am

*Poslouchá co říká. Nakonec, když řekne že mu nepomůže tak zavře oči, chce se jí brečet. Slzy zatlačí aspoň na chvíli a koukne na Klause. Pak by jsi tedy měl vědět, že když on zemře tak mi bude jedno že mě budeš chtít zabít , ale zaručuju ti že už nedostaneš další krev, protože ti z Eleny udělám upírku.... *Nechtěla na to jít takto, ale nevěděla co dál dělat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 3:41 am

To by jsi neudělala,protože pak by tě Stefan nenáviděl*nadechne se*A nemysli si,že bych tě jen tak jednoduše zabil a dopřál ti tu rychlou smrt.Ještě bys mě prosila,abych tě zabil*usměje se*Navíc jí mohu dát hlídat,abys na ní nemohla.Nebylo by to sice moc příjemné,ale když by to bylo nezbytné....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 3:48 am

No byl by trochu nasmtvaný, ale ne tak moc aby mě za to nenáviděl. *Pokrčí rameny. Je ochotna obětovat všechno.* Je mi jedno co by jsi mi dělal. Klidně si jí hlídat dej dokážu se k ní i tak dostat. *Zamračí se.* Nebo se dohodneme na něčem? Ty mi dáš krev a já tobě cokoliv splnitelného... *Navrhne mu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 3:58 am

Že by si plnila další věc,která by byla vhodná pro mě,ale ne moc vyhovující ostatním??*pozvedne obočí a zamyslí se nad tím*Co vůbec Elena?Jak vzala tu novinku,že chceš její krev?*usměje se*A řekla jsi jí,že to nebylo naposledy?*začne jí pokládat otázky a mezitím se rozmýšlí nad tím,co by po ní mohl chtít tentokrát*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 4:05 am

Udělám pro to cokoliv co budu muset. *Kývne na něj. Je ochotna vázně udělat cokoliv i vraždit.* Vzala to celkem v pohodě a ví že to nebylo naposledy co jsem se tam stavila. * Sice jí ovlivnila, ale to je jedno.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 4:19 am

To už jsem jednou slyšel*usměje se*Dobrá tedy.Vidím,že ti nedělá problém udělat cokoliv i přesto,že tím někomu ublížíš*Kývne*Takže bychom se mohli domluvit.Dám ti v nejbližší době vědět,co po tobě budu chtít a nezkoušej mě podrazit...*rozhlédne se kolem,jestli nejde kolem nich příliš lidí*Jsi připravená??*pozvedne obočí.Myslí tím,jestli má něco,do čeho krev nakape*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 11:38 am

To máš pravdu, nedělá mi to problém. *Přikývne souhlasně.* Nepodrazím tě, své slovo dodržím. *Koukne na něj.*Vím že se to nevyplácí, když tě někdo podrazí. *Dodá.* Jo, moment... *Rozeběhne se k odpadkovému koši z něj vytáhne láhev od piva pokrčí rameny a vrátí se ke Klausovi. Nastaví láhev k němu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 3:01 pm

V to doufám*usměje se a kývne*V tom máš pravdu,podrazit mě se nevyplácí..*koukne na ní,kam se tak náhle rozeběhla.Musí se usmát nad tím,s čím přijde,ale nijak to nekomentuje.Kousne se do zápěstí,dá ruku v pěst a nechá ho té láhve nakapat pár kapek krve.Když se mu to zdá dostatečné,ruku dá od láhve,počká než se zahodí a pak jí skryje rukávem*A vyřiď svému příteli,ať příště nelže.Nevyplácí se to..*usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 3:09 pm

Tak vidíš, nebudu riskovat že mě budeš třeba několik let naháněn nebo tak něco. *Pokrčí rameny. Sleduje jak teče krev do láhve. Když je jí tam dost tak tu láhev tedy odtáhne.* To se neboj... *Přikývne.* Díky Klausi. *Poděkuje mu za tu krev.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 3:19 pm

Pro tebe bych jistě vymyslel něco speciálního*usměje se a kývne*Tak utíkej,čas letí.Určitě už má halucinace...Pokud už neprahne po krvi..*Nepřestává se usmívat.Začal si totiž uvědomovat,že když se Mason chce mstít,za ním budou chodit,aby jim pomohl a vždy z toho něco bude mít.Což se mu opravdu hodí.Nemusí si ani vytvářet hybridy a stejně bude mít někoho,kdo udělá vše,co on bude chtít,protože někomu jinému zachránil život*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 3:26 pm

To je milý od tebe. *Pousměje se.* Jo už jdu... *Kývne. Na halucinace a krev mu nijak neodpovídá, doufá že je Enzo ještě v pohodě.* Děkuji... *Poděkuje mu ještě jednou. Rozejde se rychlým krokem se rozejde pryč z náměstí a zamíří směrem k budově kde je Stefan a Enzo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Nov 04, 2014 3:40 pm

Sbohem*řekne a sleduje jí,jak odchází.Stojí tam do chvíle,než se mu vytratí z dohled,aby měl jistotu,že už za ním nepůjde.Když jde dál a už si nevzpomene na nic,otočí se a rozejde se pryč.Tentokrát už s cílem,najíst se,ať se děje,co se děje*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Dec 01, 2014 11:16 pm

*Přesune se na náměstí a rozhlídne se. Uvidí sedět na nějaké lavičce ženu, pozvedne nad tím koutek v úsměv a pod očima jí projede žilkování. Přejde k ní a sedne si k ní. Zakousne se jí hodně bolestivě do krku a během chvíle jí vypije. Její tělo nechá odpadnout na lavičce takže to vypadá jako by tam prostě vytuhla. Vidí že na ní kouká nějaký chlápek přejde i k němu toho taky vysaje do sucha. Pak se up. rychlostí přesune do parku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 9:35 pm

*Když se přemístí na náměstí, všimne si, že na něj kouká nějaká holka a to docela vyděšeně. Žádné jiné svědky nemá. Sice musí nabrat rovnováhu, protože na u.r. není zvyklý, ale hned jak jí získá, usměje se na tu holčinu a u.r. se přesune k té holce. Zkusí na ní ovlivnění, jako Enzo na něj a povede se mu to asi napotřetí, když už má sto chutí, kopnout sebe i tu holku do hlavy. Zatím jí drží pusu, aby neječela. Když jí ovlivní, aby nevydala ani hlásku, přejede jí rty po krku, jako by jí chtěl líbat a pak se zakousne. Se slastí hltá její krev do poslední kapky, drží její bezvládné tělo a když jí celou vysaje, odhodí jí někam k lavičkám. Rozejde se spokojeně do ulic a otře si krev z pusy.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 18, 2014 5:07 am

*Když prochází přes náměstí, sedne si na chvilku na lavičku. Bolí jí díky tomu, jak je promrzlá každý krok. Teď lituje, že tu flašku nechala v ulicích. Zjistí, že někde v parku ztratila brýle a povzdychne si.Opře se zády a zadívá se na nebe.Znovu si přitáhne kolena pod bradu a snaží se se trošku zahřát.Měla by jít domů, ale musí si odpočinout.Zavře oči a prohrábne si mokré vlasy. Vyždíme z nich přebytečnou vodu a přehodí je na záda.Po chvilce sleze z té lavičky a roztřeseně se vydá ke svému domu.Každou chvilkou se jí zavírají oči a škobrtá o co může.Když si nakopne palec o obrubník, hlasitě zanadává a sedne si na zem.Fouká si poraněný palec, zvedne se a pokračuje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Dec 28, 2014 1:40 am

*Jde náměstím a přemýšlí,má ruce v mikině a kouká si pod nohy.Má špatnou náladu.Bolí ho srdce...takovouhle bolest ještě nikdy necítil.Smutně si povzdychne a pak dá ruku v pěst.Párkrát si na místě kde má srdce zabuší a pak ruku zase schová do kapsy.Říká si,že je obrovskej debil..atd...*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Dec 28, 2014 1:50 am

*při procházení ho nohy donesou až na náměstí.Ani neví,proč šel zrovna tam,ale hlavu si z toho nedělá.Rozhlédne se kolem jestli neuvidí někoho známého.Když zahlédne Erika kousek od sebe,usměje se pro sebe a rozejde se za ním*To je mi náhoda*řekne místo pozdravu*Co tak sklesle?*usmívá se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Dec 28, 2014 1:55 am

*Nějak moc nevnímal...po chvilce zvedne hlavu a koukne na Klause od bot až po hlavu.* Náhoda...*Povzdychne si a vyndá ruce z kapes.* Sklesle? Nevidíš,že se usmívám? *Ironicky se usměje,radši toho nechá být a tak mu úsměv zase rychle opadne.* Co ty tu? Potřebuješ s něćim pomoct? *Narovná se a podívá se kolem,pak zase na Klause.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Dec 28, 2014 2:03 am

Ne,nevidím,že by ses usmíval.Venku je tak krásné počasí a ty chodíš jak tělo bez duše*usměje se*Já nic nepotřebuji.Kdybych něco potřeboval,tak bych ti volal na tom jsme přeci domluvený.Šel jsem se jen projít a uviděl tady tebe,tak jsem si řekl,že bych tě mohl pozdravit...*pokrčí rameny a nepřestává se usmívat*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Dec 28, 2014 2:06 am

Tělo bez duše...docela vystihující....*Pokrčí rameny.* Já vím...*Kývne hlavou.* To je pěkné...*Nachvilku se usměje,ale bylo poznat,že to není upřímný úsměv.* Klausi? Můžu na tebe mít otázku? *Zeptá se ho a přemýšlí nad tim,jak by tu otázku mohl položit*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Dec 28, 2014 2:14 am

Umím lidi vystihnout dobře,když chci.Navíc u tebe to není moc těžké..*kývne*Jistě,ptej se...Pokud to bude normální,rád ti o odpovím.I když bych s tím,rád,měl počkat,až tu otázku položíš..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Náměstí MF - Stránka 3 Empty Re: Náměstí MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru