TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Mystic Falls

+21
Rebekah Mikaelson
Caroline Forbes
Elie
Tatia Petrova
Felix Gray
Erik Dixon
Tyler Lockwood
Klaus Mikaelson
Stefan Salvatore
Meredith Fell
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Lexi Branson
Enzo
Damon Salvatore
Hayley Marshall
Bonnie Bennett
Elena Gilbert
Nela Townson
Katherine Pierce
Admin
25 posters

Strana 14 z 22 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 01, 2014 11:11 pm

*Přijde s ním do toho sklepení a rozhlédne se tam s úsměvem.Poznává to tam moc dobře*Tady to znám.Někdo,kdo si myslel,že mě tady udrží,mě připoutal řetězy a nechal mě tu..*koukne na něho*Ať to máme za sebou..*kousne se do zápěstí a ruku mu přiloží k puse.Počká,až se napije a ruku odtáhne.Na moment dá ruku podél těla a když se uzdraví,zlomí Masonovi vaz*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sat Nov 01, 2014 11:46 pm

No nevím kdo by mohl vědět o tomto místě. Chodím sem pouze já a můj synovec a to jen za úplňku. *Pokrčí rameny. Koukne na Klause napije se z jeho zápěstí, když mu ho dá k puse. Chce se ho zeptat co bude dál, ale nestihne to protože mu zlomí vaz. Jeho tělo padne bezvládně k zemi.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Nov 01, 2014 11:54 pm

*Koukne se na Masonovo tělo ležící na zemi a usměje se.Projde to tam,prohlédne si ty mříže.Prohlédne si to tam,zjistí o tom více,protože,když měl tu čest tam být,neměl myšlenky na to,aby si to tam prohlédl.Když to tam všechno projde,sedne si na zem a zadívá se na Masona.Čeká,kdy se vzbudí**
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 6:13 pm

*Po nějaké době se probudí.Promne si krk. Nechápe jak to mohl přežít. Koukne na Klause.* Už je to hotové ? *Zeptá se. Posadí se na zemi.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 6:58 pm

Ne*Vezme do ruky pytlík s krví,položí ho na zem a po zemi ho pošle k Masonovi*napij se...*oznámí mu a usměje se.Doufá,že tentokrát už to fungovat bude*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sun Nov 02, 2014 7:23 pm

*Rozhodla se ,že si zajde projít po MF,trochu si popřemýšlet prostě na menší procházku najde si v lese takové místě,posadí se na pařez do tureckého sedu,a začne trénovat nějaké kouzla,kolem ni padá listí a dělá z něj různě víry*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 7:30 pm

*Není mu nějak moc dobře. Koukne na sáček s krví, vezme si ho do ruky a pak se chvíli dívá na Klause. Nakonec se trochu napije té krve. Když polkne krev tak jí trochu vyprskne. Padne na záda a začne se svíjet v bolesti. Je to bolest jako při úplňku, když se proměňuje. Přetočí se na břicho a zůstane na všech čtyřech, vrčí bolestí. Ruku má na hrudi. Chytne se rukami za hlavu a začne křičet nahlas bolestí. Po chvíli padne zase k zemi a začne zrychleně dýchat. Najednou zvedne hlavu ke Klausovi má v puse tesáky a nažloutlé oči, pod očima má ještě žilkování. Zavrčí jako zvíře a zůstane koukat na Klause, dech se mu trochu už zklidnil.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 7:35 pm

*Sleduje Masona a průběh proměny.Když se Mason začne obracet a křičet,má jistotu,že tentokrát už to vyšlo.Má to,co chtěl.Může mít další hybridy.Usměje se spokojeně,když se na něho Mason podívá se žlutýma očima a tesákama.Pomalu se postaví*Vyšlo to.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 8:12 pm

*Sklopí po chvíli hlavu, zavře oči a obličej se mu vrátí do normálu. Koukne na Klause.* Co to teď se mnou bylo k sakru ? *Zeptá se.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 8:18 pm

Proměnil ses*usměje se*Jsi teď jako já..*přejde k němu a sedne si do dřepu*Jsi hybrid...A spolu si užijeme zábavu.*usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 8:20 pm

*Přimhouří oči a poslouchá Klause.*Hybrid ? *Zopakuje nechápavě.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 8:25 pm

Ano*kývne*na půl upír,na půl vlkodlak...Můžeš používat obojí a proměnit se na vlkodlaka kdykoliv,ne jen za úplňku*stoupne si*Jsi teď silnější,příteli..*koukne na něho a usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 8:31 pm

Jsem pijavice ? *Řekne tiše.* Takže můžu dneska kohokoliv pokousat ? *Zeptá se. Docela ho to zajímá, má totiž plán.* Silnější než upír ?
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 8:39 pm

Pijavice?*pozvedne obočí a hned se usměje*já bych to tak nenazýval..*vydechne a kývne*Ano,můžeš pokousat kohokoliv...*Musí se usmát nad tím,jak má Mason otázku za otázkou*Ano,silnější než upír...Má to své výhody,ale i pár nevýhod,které bys měl znát*Sebere ze země ten pytlík s krví*I přesto,že jsi na půl vlkodlak,musíš pít krev*koukne na něho*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 8:53 pm

No tak upír. *Odfrkne si.* Tak to bych mohl jít hned nějakého upíra kousnout a vlastně i vím přesně kterého. *Usměje se a pokývne hlavou.* Konečně na mě nemají šanci. *Koukne na Klause, když zmíní krev.* Musím pít krev? Cože ? *Doufal že vysávat lidi nebude muset.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 9:01 pm

Nespěchej tolik*usměje se*na kousání upírů je čas...Hlavně dokud nevědí,že jsi jako já*dá si ten pytlík s krví pod bundu*Říkal jsem ti,že jsi na půl upír*usměje se*a upíři se musí živit krví,jinak by to dobře nedopadlo.Budeš se živit lidskou krví,ale nemusíš je hned zabíjet.Když se naučíš ovládat se...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 9:14 pm

Proč nemůžu jít kousnout toho upíra ? Já bych se pak hned vrátil za tebou. Jen bych si prostě srovnal účty.Ten upír to nestihne nikomu říci, že jsem jako ty. *Sleduje Klause. Zvedne se pak na nohy.* Upíři, ale nemusí pít z lidí mohou pít z pytlíků ne ? *Vzpomene si na Rose jak jí nebylo dobře a on jí krmil krví.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 9:23 pm

Já neříkám,že nemůžeš,jen mi přijde zbytečný,abys hned šel kousnout nějakého upíra se kterým si chceš srovnat účty*usměje se*Chápu,že chceš poznat ten pocit,když někomu ublížíš nebo ho prostě rovnou zabiješ,ale nespěchej tolik..*Koukne na něho,jak se zvedá a kývne na jeho poslední otázku*Ano,mohou pít i z pytlíku,ale na to já nehraju*zavrtí hlavou*Z pytlíků je to dobrý,když někde cestuješ nebo se schováváš,ale měl bys pít z lidí.Je to mnohem lepší a chutnější.Navíc,když se ti podaří je nezabít,můžeš je ovlivnit a oni si pak nebudou pamatovat,že si to byl ty....A kvůli pomstě pít lidskou krev budeš...Tím jsem si jistý*usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 9:59 pm

ale když si vyřeším s tím upírem účty tak pak, konečně budu v klidu a budu moci být plně tvým parťákem. *Pousměje se.* Ale když piješ z pytlíků tak neohrozíš nevinný život. *Pokrčí rameny. Začíná přemýšlet o tom že by pil z lidí, když si je tím Klaus tak jistý.* Tak by jsme se mohli jít nejdříve napít ne ? *Navrhne.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 10:10 pm

To budeš moci být i tak.Nemusíš mě následovat na každém kroku*Usměje se,když navrhne pití*Tak se mi líbíš*kývne s úsměvem*Jdeme si někoho dát*řekne a otočí se,rozejde se ven ze sklepení.Vyjde schody nahoru a spokojeně se usmívá.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Sun Nov 02, 2014 11:04 pm

Dobře, vyřeším to potom. *Přikývne.* Super. *Usměje se na Klause, když řekne že se mu tak líbí. jde za ním ven ze sklepení.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 02, 2014 11:09 pm

*Počká na Masona,než vyjde ty schody a potom se rozejde z lesa.Úsměv trochu zmírní,aby nebylo moc nápadné,že je spokojený se svým výběrem nového parťáka,namísto Stefana*Koho by sis dal raději.Kluka nebo dívku??*koukne na něho*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Nov 12, 2014 8:23 pm

*Přijde s Rose do lesa a odnese jí ke studně.Posadí jí na kraj té studny*doufám,že umíš plavat*usměje se a strčí do ní,aby spadla dovnitř.Nakloní se a zadívá se dolu,jak padá až na dno.Usměje se nad jeho činem.Tohle se mu opravdu povedlo*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Nov 12, 2014 8:31 pm

*Koukne na Klause,když jí posadí na okraj studny a přimhouří oči.* O co ti.... *Nedořekne ani větu,když do ní strčí.Nadechne se a po chvíli dopadne do studny.* Děláš si srandu?!!!? *Zavřískne na něj.* O co ti jde???? *Zvedne hlavu nahoru a kouká kolem sebe.Vody má až po prsa a teplá zrovna není.* Věděla jsem,že pro tebe nějaké dohody nic neznamenají.!! *Prská kolem sebe vodu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Nov 12, 2014 8:38 pm

Mám pro tebe novinku,lásko...Dohody dodržuji do chvíle,kdy je dodržují i ostatní a dokud neudělají něco,co mě vede k tomu,abych jí porušil*usměje se a oddálí se od studny.Odejde z lesa a na kraji ovlivní dva chlápky.Řekne jim,aby mu donesli sporýš ke studně,i jim řekne,kde ho najdou.Jakmile se oba rozejdou pryč pro sporýš,vrátí se zpátky*Jsem zpátky,zlato*oznámí jí*za chvíli přinesou jedni kluci dáreček..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 14 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 22 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru