TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+10
Rose Salvatore
Sage Cohen
Katherine Pierce
Enzo
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Lexi Branson
Damon Salvatore
Stefan Salvatore
Admin
14 posters

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Oct 17, 2014 9:59 am

*Přijde k Penziónu a prohlédne si ho.Bez zaklepání vejde dovnitř a koukne po přítomných v obýváku*Překvapení*rozhlédne se kolem sebe.Konečně poznává Stefanovo sídlo.*Tak,kde je..*koukne zpátky na ty tři*


Naposledy upravil Klaus Mikaelson dne Fri Oct 17, 2014 10:07 am, celkově upraveno 1 krát
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Oct 17, 2014 10:06 am

Jak se mám uklidnit,kdy na ní ša...*nedořekne to,protože mu dá Rose facku.Koukne na něho,když ho ta facka odhodí*auuč..*koukne na Rose a usměje se*máš sílu..*natáhne se k ní,že jí políbí,ale v tom uslyší dveře.Otočí se a zamračí,když uvidí Klause*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Oct 17, 2014 10:08 am

*Zaslechne povědomý hlas. Zamračí se, když si vzpomene komu patří. Koukne na Stefana a ukáže mu ať mlčí. Sáček s krví odnese sebou. Potichu vyjde ze sklepa nahoru do obýváku.* Klaus osobně. Neříkal jsi náhodou že nemáš čas na návštěvy ? *Přimhouří oči a sleduje ho.* Kde je Stefan? *Zeptá se. Koukne na ostatní a doufá že budou spolupracovat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Oct 17, 2014 10:14 am

*Fouká si poraněné zápěstí,usměje se na Damona a taky se k němu natáhne,když v tom uslyší Klause,otočí se k němu a stoupne si před Damona.* Klausi.....? *Koukne na Lexi a nepatrně kývne,že rozumí.* Lexi má pravdu...Kde jde Stefan??? *Zamračí se a přimhouří oči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Fri Oct 17, 2014 10:21 am

*Omluvně sleduje Rose a Damona,když je všechny překvapí hybrid s nevlídnou tváří.Ztěžka polkne a koukne,jak Rose stoupá před Damona,když uvidí Lexi,hrkne v něm.* Tak ty jsi ten slavný hybrid,co nám odvedl Stefana....ztratil jsi ho? *Ušklíbne se a založí si ruce na prsou.Přejde pomalu k Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Oct 17, 2014 10:31 am

*Koukne na Lexi,když se tam objeví a poslouchá jejich otázky.Usměje se a nakloní hlavu mírně do strany,jako,že se dívá za Rose*Ty budeš ten slavnej,kterýmu jsem zachránil život*narovná hlavu*Za to,že budu mít tvého bratra...*koukne na Enza,protože ho poznával*a byl jsem zrazen!*křikne*Radím vám,aby jste mi řekli,kde je...Jinak budou problémy.Vím,že ho máte...Nebo aspoň víte,kde je...Takže mluvte!
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Oct 17, 2014 10:37 am

*Koukne na Rose,když si před něho stoupne.Nadechne se,že něco namítne,ale když Klaus začne mluvit,mlčí*Jop..a ty budeš ten,co mi unesl bratra*zašklebí se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Oct 17, 2014 10:42 am

*Když Klaus zvýší hlas tak se pousměje.* Pššt... *Dá si prst na rty.* Můžeme to řešit i v klidu, ne? *Koukne na Klause.Když vidí jak se koukl na Enza tak si stoupne kousek před něj, aby na něj Klaus nemohl.* My ho nemáme, kdyby jsme ho měli tak tu nejsme. *Pokroutí hlavou.* Ještě stále nepřistoupíš na výměnu ? *Pozvedne obočí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Oct 17, 2014 10:55 am

*Zamračí se,když Klaus koukne za ní a spustí o Damonovi.* Nechala jsem ti Stefana,tak nech Damona být. *Zasyčí nebezpečně.* Myslíš,že kdybychom měli Stefana,pořád jsme tady? *Ušklíbne se.Pak zavrtí hlavou,když Lexi zmíní výměnu.* Co vůbec křičíš?! *Zavrčí temně a nepřestává ho sledovat.Je připravená kdykoliv vystartovat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Fri Oct 17, 2014 11:04 am

*Usměje se,když na něj Klaus koukne a dloubne do Lexi,když zmíní výměnu.* Ale no tak....Nechceš nás tu obvinit z toho,žes ztratil jednoho upíra,že ne? *Koukne na něj shovívavě a taky nakloní hlavu ke straně.* Ty jsi vtipálek... *Pousměje se,když dívky zmíní,že by stále zůstávali na stejném místě,kdyby měli Stefana u sebe.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Oct 17, 2014 11:35 am

Tebe*ukáže na Enza*jsem viděl těsně předtím,než mi někdo zlomil vaz*dá ruku dolu*Tak si tady se mnou nehrajte a řekněte mi,kde je..jinak bude opravdu zle a já si srandu nedělám..*koukne na Lexi,Damon a Rose*poslední šance říct mi pravdu..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Oct 17, 2014 12:29 pm

Tobě někdo zlomil vaz ? *Zeptá se jakože udiveně.Když ukázal na Enza tak ho stáhla za sebe. Na dloubanec nereaguje.* My si s tebou nehrajeme a pravdu ti tu říkáme celou dobu. Tak nám tu nevyhrožuj že bude zle. *Ušklíbne se.* Stefan tu není! *Řekne důrazně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Oct 17, 2014 12:44 pm

Klausi přestaň nás tady nesmyslně obviňovat.Všichni jsme ted byli s Damonem,když se uzdravil...Nebuď blázen. *Zamračí se a zavrčí.* Běž od nás všech pryč. *Sykne,když se jeho pohled opět otře o Damona a napřímí se před ním,což jí sice není moc platné,ale má pocit většího bezpečí pro něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Fri Oct 17, 2014 12:54 pm

Opravdu si myslíte,že vám to uvěřím?*pozvedne obočí?*vidím,že po dobrém to nepůjde*Koukne k Rose a u.r se k ní přemístí.Chce získat Damona,ale jelikož mu Rose stojí v cestě,zlomí jí vaz.Poté jí překročí a chytne Damona pod krkem.Přemístí se s ním ke zdi a koukne na ty dva*nebude Stefan..nebude on*ukáže volnou rukou na Damona*být vámi,tak si to rychle rozmyslím...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Oct 17, 2014 1:04 pm

*Kouká na Klause a přemýšlí co udělat,aby ho z toho domu dostal.Když se postaví před Rose,udělá krok,že zasáhne.Když jí zlomí vaz,zadívá se na něho naštvaně.Jakmile ho chytne pod krkem přemístí se s ním ke zdi.Chytne mu obouma rukama, tu jeho,kterou ho drží za krk*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Oct 17, 2014 1:10 pm

*Sleduje dění. Když Klaus chytne pod krkem Damona a chce s ním vyjednávat tak se pousměje.* Když chceš takhle vyjednávat, tak to jsi tamhle té neměl lámat vaz. Ta by totiž s tebou o jeho život vyjednávala, ale já ne. *Ušklíbne se.* Kdybych si měla vybrat tak jeho nechám zemřít, kdykoliv. *Dodá a pokrčí rameny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Oct 17, 2014 3:31 pm

*Když se u ní Klaus objeví, temně zavrčí a stáhne k Damonovi ruce, ve vteřině jí ale zlomí vaz. Uslyší lupnutí a padne k zemi.*


Naposledy upravil Rose dne Fri Oct 17, 2014 6:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Fri Oct 17, 2014 4:17 pm

*Ztěžka polkne,když Rose zlomí vaz a vyrazí po Damonovi.Sleduje to s pootevřenou pusou a koukne na Lexi.* Lexi..... *Promluví na ní tišše.Doběhne za Rose a klekne si k ní.* Takhle ne.... *Zavrtí hlavou a vstane.* Jestli se chceš dozvědět, co je se Stefanem, vybral sis na vydírání špatnou osobu. Zamračí se a rozpaží ruce.* Měl sis vybrat mě.... *Podotkne a podívá se na Lexi. Opravdu ho zajímá, jak bude volit když Klaus čapne pod krkem jeho.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 9:07 am

*Koukne na Lexi a pak na Enza*Zdá se,že se snažíte o to,aby jste mě přesvědčily o tom,že Stefana nemáte,ale já vím,že ano*usměje se a koukne na Enza*víte,já vážně nemám čas na hraní.Takže to uděláme ještě jinak.Nešlo to po dobrém,ani když šlo o život*škubne Damonovo krkem a zlomí mu vaz.Koukne na něho*tebe už nepotřebuju*řekne k Damonovi a otočí se na Enza a Lexi*Tohle bych mohl dělat pořád*usměje se znovu a u.r se přemístí k Enzovi.Chytne ho pod krkem a trochu do zvedne od země*tak naposledy....Kde je??
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 9:31 am

*Koukne na Enza šokovaně , když řekne ať si na vydírání vezme jeho. Pohledem mu říká: "Děláš si prdel?" Pak koukne na Klause.*Já se tě nesnažím přesvědčit, říkám ti pravdu. *Protočí oči, když zlomí Damonovi vaz.* No ono to asi nijak nepůjde. *Pokrčí rameny. Když chytí Enza pod krkem tak jí přejede až mráz po zádech.Chvíli přemýšlí.* No vaz můžeš zlomit i jemu, protože Stefan tu stejně není. *Pokrčí rameny. Snaží se, aby to vypadalo že jí na tom nezáleží. Pohledem uhne na chvíli stranou a pevně semkne víčka pak se podívá na Klause.*Co kdyby jsi už zapomněl na Stefana a místo něj si vzal mě? *Zeptá se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 9:40 am

*Lexina pohledu alá ''Děláš si prdel?'' si vůbec nevšímá,trhne sebou,když Klaus zlomí vaz Damonovi a přemístí se k němu.Než se naděje,je kus nad zemí,prsty se snaží povolit jeho sevření kolem krku a kopne nohama ve vzduchu.Nevěřícně se podívá na Lexi a pak Klausovi do očí.* Jak vidíš,mojí přítelkyni je jedno,co se mnou bude,takže se Stefanem se rozluč. *Zasípe a když Lexi znovu zmíní výměnu,zamračí se.* S ní bys to nevyhrál...ale já bych se ti hodit mohl...
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 9:53 am

*Kouká na Enza vážně a poslouchá přitom Lexi*Víš,už jenom to,že se snažíš přesvědčit mě,abych si vzal tebe,dokazuje...že víš kde je,ale nechceš,abych si ho vzal*usměje se*mám pravdu?*pozvedne obočí a poté se zadívá Enzovi hluboko do očí*řekni mi pravdu...kde je Stefan.*pokusí se ho ovlivnit*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Oct 18, 2014 10:18 am

*Když na ní koukne Enzo tak sklopí pohled. Chce se jí brečet za to co udělala, slzy zatlačí. Není jí jedno co s Enzem bude, ale nahlas to říci nemůže, protože by toho Klaus využil.* S ním taky ne. *Zamračí se na Enza, když se nabídne.* Ne nemáš pravdu. *Zavrtí hlavou nesouhlasně. Přimhouří oči, když se Klaus snaží Enza ovlivnit. * To fungovat nebude... *Pousměje se. Neví o tom že původní mohou ovlivňovat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Sat Oct 18, 2014 10:30 am

*Polkne,když se na něj dívá.Poté,co ho ovlivní se mu rozšíří zorničky.* Naposledy jsem ho viděl procházet obývákem. *Odpoví mu a zamrká.Vlastně ani neví,kde Stefan je,když ho odváděla Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sat Oct 18, 2014 10:45 am

Výborně*usměje se*A kdy přesně si ho viděl naposledy??*znovu ho ovlivní.Vidí,že z něho moc informací nedostane,ale touhle cestou doufá,že se dostane blíž.Lexi si zatím nijak nevšímá,i když slyší,co mu říká.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 37 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru