TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+6
Katherine Pierce
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Jessica Bradley
10 posters

Strana 15 z 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 26, 2014 3:36 am

*Přijde konečně k domu a vejde dovnitř.Sundá ze sebe bundu a přehodí jí přes ruku.Dojde ke schodům a opře se o zábradlí.Další jeho těžkou úlohou je vystoupat ty schody,o čož se pokusí,už jen proto,aby se zbavil té krvavé ruky.Už mu způsobila dost škody,víc už by toho asi neunesl.Vystoupí pomalu schody nahoru a nahoře se na moment opře o zábradlí,aby si trochu odpočinul,má už vážně dost*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 3:45 am

*Souhlasně přikývne na jeho slova, i když jí nemůže vidět a pokrčí rameny. Nebude přece jako matka nahánět Stefana. Usměje se nad tím a koukne na Damona, když vyjde z koupelny.* Normálně lituju holky z obsluhy... Ty se dneska naběhaj. Byla to dobrá párty.... *Usměje se a zakloní hlavu, když přejde ke skříni.Pak se otočí na břicho,aby na něj dobře viděla a podepře si hlavu dlaní.Sleduje ho,jak si bere čisté spodní prádlo a uvědomí si, že ona si spodní prádlo ani nebrala. Nechá to být a když znovu zmizí do koupelny s těmi slovy,rozesměje se.* Kdyby tě slyšel... Tak když paříme my přece nezůstane sedět doma jak suchar. *Zavrtí se smíchem hlavou a znovu se převalí na záda.Natáhne se po mobilu a najede na video z dnešní párty,co dneska rozesílali lidi.Pozvedne otočí nad tím, co všechno lidi točili a zasměje se.Když vidí sebe a Damona tancovat na Eda, jen se zeširoka usměje a video vypne.Odloží mobil na stolek a koukne na něj,když se vrátí zase za ní do ložnice.* Nemáš hlad? *Vzpomene si, že mu dneska ani neudělala nic k jídlu.Zaslechne zvuky a zpozorní.Zaposlouchá se a přimhouří oči.* Stefan... *Pousměje se a poslouchá jeho kroky.Když slyší, jak se šourá, vyskočí z postele a přehodí si propínací svetr přes šaty. Vyjde z ložnice a koukne na Stefana.* Ty bláho, ty vypadáš.... Máš tak nakoupeno,nebo ses popral o maso? *Usměje se na něj a přiskočí k němu.Podepře ho pod ramenem a kývne mu, aby pokračoval do svojí ložnice.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 3:57 am

Hlad?*Pozvedne obočí*Když nad tím tak přemýšlíš..*Zarazí se neboť taky zaslechne kroky,znamenající,že je Stefan konečně doma*Slyším*Kývne a kouká na ní,co dělá.Pozvedne obočí,když vyjde z ložnice.On sám osobně Stefanovo rychlost chůze moc nevnímal.Odejde jen ke dveřím a prohlédne si Stefana.Kdyby tam nebyla Rose nehezky by si do něho rejpnul,ale nechce si to u Rose zase podělat,tak radši jen mlčí a sleduje je oba,jak kráčí ke Stefanovo ložnici.Rozhodně nemá v plánu obléct se a jít mu sehnal v lese krev srnky,zajíčka nebo kohokoliv žijícího v lese*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:01 am

Prát se o maso?To by mě nikdy nenapadlo...*Odpoví jí a zapře se o ní.Společně s ní se rozejde do jeho ložnice.S její pomocí dojde až k posteli,kam se posadí.Bundu si nechá přehozenou přes ruku,neboť jí má tam,kde má na ruce krev a ta bunda mu zakrývá celou tu dlaň,včetně prstů*Děkuju*poděkuje jí za pomoc do ložnice a když si uvědomí,co ještě musí udělat.Zadívá se do země a víc nic neřekne.Doufá v duchu,že se ho Rose nebude na nic ptát*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:11 am

Já jen, že vypadáš jako by jsi porazil Enza s celou armádou masožravců. *Pokrčí rameny a usměje se.Otočí se na Damona, když vyjde za nimi a stojí ve dveřích.Dojde se Stefanem do jeho ložnice a posteli.Mávne rukou a usměje se.* Nemáš zač, kdykoliv. Nepotřebuješ něco? *Podívá se na něj starostlivě. Neví,jestli je jen unavený, ale vůbec se jí nelíbí, jak vypadá.* Odnesu ti tu bundu jestli chceš a budu dělat jídlo. Nechceš taky? *Zvedne mírně obočí a udělá pár kroků ke dveřím.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:16 am

Ne,to je dobrý*Podívá se na tu bundu a nic jí na to neodpoví*Já nechci,děkuju.Zalezu do postele a budu spát.Jsem unavenej..*Je pro něho lepší,že se dívá do země.V tuhle chvíli je schopný lhát.Neví co by se stalo,kdyby někomu řekl pravdu,ale jedním si je jistý.Určitě by nikdo z nich neběžel do lesa pro krev*ale jsi hodná...*dodá ještě*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:20 am

Dobře, tak si odpočiň... *Usměje se na něj a dojde ke dveřím.Otočí se k němu, když řekne, že je hodná a natáhne se po klice, aby za sebou mohla zavřít.* Nepotřebuješ třeba donést krev? Klidně ti něco seženu.. *Nakloní hlavu na stranu a počká, co jí odpoví.Vážně se jí nelíbí, že by byl takhle zmožený z alkoholu a lov zvířátek jí nijak extra nevadí, když nebude chtít srnu, kterou by skolila jen těžko.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:28 am

Ne já....Odpočinu si a ráno si zajdu na lov.Děkuju*Nechce jí honit do lesa,i když ho překvapilo,že by byla ochotná do toho lesa skočit.Doufá,že se prospí a bude mu líp.Nechce hned využívat Rose,když neví,jak na tom ráno bude.Sám to sice nevidí moc růžově,ale doufá v zázrak.*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:31 am

Fajn... Tak odpočívej. A kdyby sis to rozmyslel,nebo něco potřeboval, stačí říct. *Mrkne na něj s úsměvem a vyjde z jeho ložnice.Zavře za sebou dveře a rozejde se zpátky za Damonem.* Nelíbí se mi.... *Řekne starostlivě, když za ním přijde a nakrčí čelo.Občas si fakt připadá jak matka.* Tak co by sis dal dobrýho? *Usměje se na něj hned zeširoka a pohladí ho po hrudníku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:43 am

Jo,kdyby něco,zavolám..*Počká,až za sebou zavře dveře a pak hlavu zvedne.Sundá z ruky svou bundu a zvedne se z postele.S podepíráním jí obejde a zamíří rovnou do koupelny.Pustí jí u umyvadla vodu a dá pod vodu ruku.Smyje z ruky většinu té krve.Zbytek pak musí dostat dolů pomocí mýdla.Když to s té ruky dostane,vodu zastaví a pomalu se vrátí zpět do pokoje.Lehne si na postel,položí hlavu na polštář a zavře oči.Ani se nesnaží sundat si alespoň tričko*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:46 am

Mě se taky nelíbí,ale asi jiným způsobem,než máš na mysli ty...*Nedokáže v sobě ty slova udržet*Já nevím,dole už toho moc není,co jsem posledně koukal.Zajdeme dolů a zjistíme,co by se dalo udělat z toho,co tam máme....bereš?*pozvedne obočí.Tím,že je Stefan u sebe a zatím žádný známky toho,že by spadl nebo tak,neslyší,tak je v klidu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:51 am

Damone!! *Sykne pohoršeně nad tou poznámkou a štípne ho lehce do paže.Neudrží ale vážnou tvář a rozesměje se.Zakryje si tvář dlaní a zavrtí hlavou.* Myslela jsem to tak, že se asi porval a nevypadá, že by mu bylo fajn... *Upřesní a uklidní smích.Nechce, aby je Stefan slyšel.* Mmmm jo to beru. A zítra skočím na nákup, aby se doplnila lednice. *Kývne souhlasně a pobaveně na něj zamrká.Ještě pořád jí v uších zní ta jeho vtipná poznámka ke Stefanovi.Vezme Damona za ruku a vytáhne ho z ložnice úplně. Pak ho pustí a seběhne schody po dvou. Odcupitá do kuchyně a otevře ledničku, aby zjistila, co by se dalo udělat k jídlu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 4:59 am

Co...?*Zeptá se hned a když se pak Rose začne smát,usměje se na ní*Já vím,jak jsi to myslela.Viděl jsem ho...*pousměje se a kývne souhlasně na doplnění ledničky.Vyjde z ložnice a rozeběhne se za Rose dolů.Odejde za ní do kuchyně a stoupne si za ní.Nakloní se trochu a očima si projede,co všechno tam mají.Ví,že tam toho moc není,ale on sám osobně by z toho nic k jídlu nevymyslel.Aspoň z toho co zahlédl,když stojí za Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 5:09 am

*Otočí se na něj,když si za ní stoupne a nakloní se. Zacukají jí pobaveně koutky a políbí ho.* Kuk... *Zasměje se a vrátí pohled do ledničky.* Nic moc,lásko... Ale něco vymyslím... *Koukne jestli mají nějaké pečivo a vytáhne ingredience na luxusní pomazánku z tvarohu.Rozkrojí housky a dá je opéct do trouby.Pak připraví pomazánku a vytáhne opečené housky. Naservíruje to na talíře Penzion Salvatore  - Stránka 15 100800129 a koukne spokojeně na Damona.* Hm?? Zítra nakoupím nějaké maso a něco z čeho se dají tvořit lepší zázraky. *Usměje se na něj zeširoka a nalije si sklenici vody.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 5:18 am

*Opětuje jí polibek a usměje se*Vidím,je to špatný..*kývne a kouká,co z ledničky vyndavá.Když pak začne něco dělat,čeká,co z toho bude.Zajímalo by ho,co z toho vymyslela.Jakmile uvidí to,co udělala,pozvedne obočí.Nečekal,že by se z toho,co je u nich v ledničce,něco dalo udělat.*Půjdu s tebou,abys to nemusela všechno tahat sama*usměje se a vezme si jednu housku,kterou hned strčí do pusy a s přimhouřeníma očima jí rozkousává a nakonec polkne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 5:31 am

*Pyšně se usměje díky jeho pozvednutému obočí a vezme si do ruky jednu housku.* To zní jako fajn nápad. Mám určitě ještě něco u sebe v lednici. Teda pokud mi jí někdo nestihl vyplenit,čemuž bych se popravdě vůbec nedivila. *Zavrtí hlavou a kousne si.Sleduje Damona, jak rozkousává housku s přimhouřenýma očima a nakloní zvědavě hlavu na stranu s očekáváním jeho reakce.Zapije svoje sousto douškem vody a sedne si k pultu na židli.* Rychle tam nalítneme, nabereme do vozíku všechno, co by se nám mohlo hodit a zase odtud utečeme. *Rozprostře před něj svůj plán nákupu. Nenávidí to,ale ví že je to potřeba a oni mají ledničku opravdu vybranou do mrtě.Dojí svojí housku, co měla v ruce nakousanou a spláchne to vodou.Je to sice hodně skromná večeře, ale lepší něco, než nic.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 6:32 pm

Jop,ty možná jo,my už ne,ale to se zpraví*usměje se a polkne tu housku*Je to výborný*Pochválí jí housku s pomazánkou*Aby jsme to pak měli kam dát....Protože se může spousta věcí zdát důležitá.Pak aby jsme sem pořídily větší nebo ještě jednu ledničku*Zasměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 6:41 pm

To jsem ráda, že ti chutná... Není to žádnej zázrak, ale lepší něco, než nic....*Pokrčí s úsměvem rameny.Nadzvedne obočí a zasměje se.* Héééj!! Já umím nakupovat.. nebude toho tolik, aby se musel násobit objem ledničky, neboj se. *Zavrtí hlavou se smíchem a vezme si další housku.* Myslíš, že Stefan spí, nebo mu má odnést taky něco? *Zeptá se starostlivě a kousne si té housky.Svraští obočí, když jí rozkousává a přemýšlí, co všechno zítra budou muset dokoupit. Vypadá to, jako by sem naběhlo hejno kobylek a všechno vyžrali.Zvedne k Damonovi oči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 6:49 pm

Je zázrak,že si z toho dokázala něco udělat*usměje se*No dobře,tak se objem násobit nebude.Já jen,když jsem si představil to nakupování...Tohle se hodí,tohle tam nesmí chybět,tohle by jsme rozhodně měli vzít*Zasměje se a vezme si další housku do ruky*Já nevím,nebyl jsem s ním,tak nevím co dělal a kde se tak zřídil,takže si nedovolím odhadnout,jak na tom je...*pokrčí rameny a vydechne.Dá si do pusy housku a začne jí kousat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 6:58 pm

*Znovu se rozesměje nad tím popisováním jejich společného nákupu, až jí zaskočí houska a rozkašle se, dokud jí nevykašle z plic.* Damone, chceš mě zabít?? *Zalapá po dechu rozesmátě, když se jí podaří dostat do sebe kyslík a otře si uslzené oči.* Ach bože... Já snad radši půjdu nakupovat sama. *Dojí housku, aby jí zase nezaskočilo, kdyby Damon pokračoval ve svých hláškách.* Tak já ho radši nechám spát. *Pokrčí nakonec rameny.Nechce riskovat, že by spal a ona ho probudila, jelikož vypadal vážně hrozně. Pobaveně mrkne na Damona.* Nemám mu jít chytit nějakýho zajíčka? *Zacuká obočím a zeširoka se usměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 7:12 pm

Nechci tě zabít....Ani nevím co na tom bylo vtipný,vždyť je to pravda.... *Uchechtne se a polkne sousto*Sama??Proč??Bojíš se se mnou nakupovat potraviny?*Pozvedne pobaveně obočí*Jop,nech ho spát,on si dá něco ráno,když bude chtít*pokrčí rameny.Když začne o zajíčkovi,zašklebí se*Nechutný...*řekne s odporem*Teď už nikam nelítej,nech ho spát a uvidíme ráno...Třeba je jen unavený.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 7:24 pm

No mně vyvstala v hlavě ta představa uhoněné rodinky se třema prckama kolem krku, jak lítá s vozíkem od regálu k regálu a hážou všechno "potřebné" do toho vozíku a dohadují se jaký vzít mlíko a co je výhodnější. *Zasměje se a přimhouří oči.* Já se nebojím ničeho, drahý, ale z tohohle mám trošku obavy... *Směje se dál a seskočí ze židličky.* Fajn, zajdu se na něj kdyžtak podívat ráno, jak je na tom. *Dá mu za pravdu a lehce do něj dloubne za ten škleb.* Kdyby ti nic jinýho nezbejvalo, taky jsi rád za zajíčka. *Zasměje se a zvedne výhružně prst.* A jestli budeš zlobit, vyměním ti konzervu s lidskou krví za konzervu s veverčí. *Zakření se pobaveně a opláchne si ruce.Utře je do utěrky a vyběhne z kuchyně, než jí začne pindat za to, jak mu vyhrožuje.Uteče po schodech do ložnice, sundá ze sebe svetr a pověsí ho na ramínko do skříně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 7:47 pm

Tak od toho máme myslím hodně daleko.Máš moc velký fantazie*Zasměje se*Obavy??Tak to taky mít nemusíš,to bude v pohodě.Nakupování se mnou není tak hrozné jak se zdá.Aspoň si zatím nikdo nestěžoval*Usměje se*Kdybych měl na výběr mezi králíkem a hladem,tak radši hladovým*Zašklebí se znovu a pootevře pusu po výhružkách*Heej!!*Rozeběhne se za ní se smíchem*To bys neudělala!!*Vběhne za ní do ložnice.Na to,že Stefan spí,moc ohledy nebere*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 26, 2014 7:59 pm

Óóó, nikdo si nestěžoval... A s kolika lidma chodíš nakupovat a jak často? *Založí si ruce na prsou a pobaveně zvedne obočí.Když se za ní s křikem rozeběhne, rozesměje se u té skříně a přiloží si prst na rty, když za ní vběhne do ložnice.* Damone, Stefan spí kousek vedle. *Zavrtí se smíchem hlavou a rychle k němu přejde.Položí mu dlaň na pusu a podívá se mu do očí pořád má ve tváři pobavený výraz a zeširoka se usmívá.Přimhouří oči.* Udělala..... *Řekne šeptem a sundá dlaň z jeho pusy.Líbne ho na nos a otočí se k posteli.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 26, 2014 8:15 pm

Se sebou,občas*pokrčí rameny s úsměvem od ucha k uchu*Já vím,ať spí.Já mu to nedávám za zlé*pokrčí znovu rameny a než stačí ještě něco říct,má její dlaň na puse.Zadívá se jí do očí a prozatím nic neříká.Čeká,co udělá*Neudělala...litovala bys toho*Přimhouří oči a usměje se*To mi můžeš věřit...*Zavře dveře od ložnice a zadívá se na ní.Odejde za ní k posteli*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 15 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru