TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 4 z 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 25, 2015 6:52 am

*Zašklebí se vesele a pokrčí rameny.* Myslím,že jiný takový neexistuje.Můj manžel,vzpomínáš? *Zamává se smíchem svým prsteníčkem na kterém má snubní prstýnek a znovu se jí zatřpytí v očích štěstí.Zavrtí se smíchem hlavou nad tím,jak jí chytla za slovo a mávne rukou.Nemá smysl se s ní o tomto dohadovat.Zvedne pobaveně jedno obočí a přikývne, že Enza sjezdí.Nechá se s Lexi vyfotit a usměje se nad tím,jak se červená.* Neděkuj mi... a červená ti taky sluší. *Mrkne na ní a poté,co se nechá opatrovat kadeřníkem a slyší její slova se taky začervená.* Prosímtě.... Dostala jsem se jen do dobrých rukou.Tvých a tady pána... *Mrkne se smíchem na kadeřníka.Zasměje se tomu,jak chytne klobouk,který Lexi odhodila a vyjde s ní do ulic.Stejně jako ona se rozhlíží po nějakém baru a se smíchem se na ní podívá,jak opakuje ty slova.* Ano to hledáme... Ten nejlepší na pořádnou párty pro dvě kočky na tahu.... *Zasměje se znovu a stále očima těká po ulicích.* Vpravo nic,žádnej zázrak v mém zorném poli....
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 25, 2015 3:21 pm

Jo vzpomínám tvůj manžel... *Zasměje se a přikývne na to.* Bože manžel, je to taky divný ho takhle nazývat... *Zavrtí nad tím hlavou se smíchem. Dá si ruce na tváře, potom co řekne o červené.* No budu vypadat jak kynuté rajče.. To budu ale kočka. *Rozesměje se na celou ulici.* Ale prosím tě my tvoji krásu nezařídili, tady týpek ti akorát upravil vlasy... *Mrkne na ni s úsměvem. Vidí jak se taky začervenala a tak v tom aspoň není sama.* Přesně, krásko.. *Přikývne souhlasně na její slova.* Nalevo taky žádný zázrak mi nepadl do oko..Pokračujeme dál.. *Zasměje se a pokračuje s ní dál ulicí.* Hele tamhle... *Ukáže před sebe na Metropolitan Nightclub a zeširoka se usměje na Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 25, 2015 3:54 pm

Trochu divný to je.... *Zasměje se a pokrčí rameny.* Ale zároveň je to tak sladký... *Rozkošně se zatváří a zkousne si ret.* Ach,kdybys jen věděla,jak já ho žeru.... *Zasměje se znovu a zase zčervená.Vytáhne mobil a zkontroluje display,na kterém má jejich společnou fotku.Usměje se zeširoka a pak už s ní jde těmi ulicemi.Rozesměje se nad jejich hledáním a pak se otočí po směru,jaký Lexi ukazuje.Přimhouří oči a pak se jí oči rozšíří.* MMmmhhh, myslím, že jsme právě našli to pravé ořechové. *Mrkne na ní vesele a už jí táhne za ruku rychlým krokem do klubu.Když jsou kousek od něj,uslyší tlumenou hudbu,která se jí moooooc líbí.Rošťácky si zkousne ret a zamíří dovnitř.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 25, 2015 5:20 pm

*Zasměje se nad tím jejím rozkošným pohledem.*No jste sladký.. *Usměje se zeširoka.*Jde to na tobě vidět, vážně.. *Mrkne na ni a zasměje se.* no to doufám, kdyby se nám tam nelíbilo tak jdeme jinam a pokud tam budou nějaké hovada tak je zrasíme.. *Promne si se smíchem ruce. Rozejde se za Rose dovnitř do toho baru.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 1:32 am

*Upraví si prohrábnutím vlasy kolem obličeje.Má je rozházené z tance všude možně.* Ani nechci vidět,jak vypadám. *Zasměje se a vyrazí s Lexi k jejich kavárně.Venku potkávají pár lidí,spěchajících do práce.Musí se nad tím usmát.* Zajímalo by mě,v kolik budeme v denním tisku. *Uchechne se a mrkne na Lexi.* Kluci si nás budou moct vystavit. *Promne si pramen vlasů mezi prsty.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Jan 28, 2015 1:36 am

*Prohlédne si ji potom co zmíní že nechce vědět jak vypadá.* no vypadáš pořád jako princeznička.. *Usměje se na ni a lehce se zaculí. Nechápe kam ty lidi tak brzy ráno chvátají.*No mám obavy, aby jsme nebyly už v tom raním, který přistává za každými dveřmi hotelového pokoje. *Zasměje se a trochu se zašklebí. Doufá že Enzo nebude raní ptáče a že by si stihl tisk přečíst než přijde domů.* No určitě si nás vystřihnou a zasadí do rámečku... *Rozesměje se na celou ulici.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 1:40 am

*Zakroutí pobaveně očima a zasměje se.* Dokážu si to po tom křepčení představit. *Prohrábne si vlasy a odfoukne pramínek padající jí do čela.* Ty bláho,musíme všechno ztopit.Měli bychom napadnout rovnou pošťáka před hotelem. *Rozesměje se nad tou představou a směje se dál s Lexi na celou ulici.* Šílený... a za dvěstě let budou vykládat známým.... "Tohle jsou naše holky,jak si užívají pařbu v L.A. BEZ NÁS" *Řehtá se,zatímco dojdou k jejich kavárně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Jan 29, 2015 10:26 pm

*Slyšel Enzova slova a měl co dělat,aby se neotočil a něco hezkého mu ještě neřekl.Měl by toho tolik,co by mu mohl říct a s čím se do něho navážet.Jenomže ví,že má Enzo pravdu.Vždycky to tak bylo.Dokud neznal Rose byl zlej a nikdo ho neměl rád,což mu ale vyhovovalo.Nebál se o nikoho a neměl z toho noční můry,který se noc co noc opakovali pořád dokola a on s tím nedokázal nic dělat.Jen je na všechny kolem sebe hnusnej a zase všem kazí výlet,který tak hezky začal a doposud i pokračoval.Dá si ruce do kapes,sklopí hlavu a rozejde se někam pryč do města i přesto,že netuší km půjde a zda najde cestu zpátky do hotelu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 29, 2015 10:29 pm

*Jde rychlým krokem ulicemi. Je naštvaná na Damona, ale potom co si vybaví zase ty jeho poslední slova, tak uzná že měl možná i pravdu. Zatlačí slzy zpátky tam odkud se berou a nepropustí ani jednu. Vytáhne mobil z kapse, potom co jí oznámí příchozí zprávu.*
kód:
Daleko od tvého nejlepšího kámoše...
*Odešle Enzovi zprávu. Mobil si dá nazpět do kapse a stejným tempem letí dál ulicemi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Jan 29, 2015 10:38 pm

*Zatímco vyběhne z hotelu v teplácích a tričku,přijde mu SMSka nazpátek.Zamračí se.*
kód:
Přestaň se chovat hloupě,Rose bude potřebovat kámošku.NEJLEPŠÍ KÁMOŠKU.A já chci zpáty svojí snoubenku.Chci ti nasadit ten prstýnek zpátky Lexi.... tak se vrať.E.
*Odešle jí zprávu a sedne si na schody před hotelem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Jan 29, 2015 11:21 pm

*Přečte si i další zprávu co jí během chvíle přijde. Zastaví se po jejím přečtení, dá si ruku na obličej. Řekla by že Damon utekl což by mu bylo podobné. Otočí se a jde nazpět k hotelu. Rose to dluží za to co pro ni udělala. Ona sama jí chce pomoci a být oporou je to její nejlepší kámoška.  Dojde k hotelu a před ním uvidí sedět na schodech Enza. Takže Damon je v trapu. Přejde až k němu, sedne si vedle něj na schody.* Víš možná že přece jenom měl pravdu..... Máš na víc.. *Koukne na něj s vážným pohledem i přesto že uvnitř jí to bolí, při představě že by ho neměla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 6:08 am

*Podívá se na Lexi s úsměvem,když si vedle něj sedne a vezme ji kolem pasu.Je rád,že se vrátila.Vytahne z kapsy prstýnek a nasadí jí ho na prst.Lehce se po jejích slovech zamračí.* Přestaň plácat blbosti.... Víš,že to tak není a jsi to nejlepší,co mě mohlo potkat... *Políbí ji do vlasů a pohladí po zádech.* Běž za ní.... Zas jí nechal samotnou..... *Políbí jí na hřbet dlaně a vytáhne jí na nohy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 30, 2015 10:56 am

*Koukne na svoji ruku, kam jí Enzo dal prstýnek.* No tím si právě jistá nejsem... Víš že on ti to se mnou nikdy přát nebude a byl by raději kdyby my dva jsme spolu nebyli... *Koukne před sebe, potom co jí políbí tak přivře oči.* Zase zdrhl? *Koukne na něj s lehce pozvednutým obočím.* Nezaslouží si ji... a už vím proč říkala to v baru.. *Zavrtí hlavou. Damon je hajzl. Stoupne si potom co jí pomůže na nohy.* Je to hajzl... *Řekne ještě před tím než odejde s ním do hotelu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 1:14 pm

Lex.... uvědom si,že mě nezajímá,jestli mi to přeje nebo ne.Máte mezi sebou zle už dlouho,to chápu...lepší to asi nebude.Ale bude muset tolerovat,že tě miluju a jsem s tebou,jestli se se mnou bude chtít bavit.... Já vím nejlíp,co pro mě znamenáš...okay?Neber ho vážně,prosím.... *Koukne na ní vážně a přikývne na to,že zdrhnul. Povzdychne si po jejích dalších slovech.* Jenže ona ho miluje,Lexi..... a nevymluvíme ji,že si jí nezaslouží. *Pokrčí rameny a zvedne obočí.* Vůbec netuším co a proč říkala...Co se dělo? *Zeptá se jí,protože ho to opravdu zajímá.Vezme ji mezitím za ruku a vejde s ní do hotelu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 30, 2015 5:31 pm

*Jde po ulici a přemýšlí nad vším,nad čím se momentálně dá,takže ani moc nesleduje cestu.Když zajde do nějaké slepé uličky,kde je jen zeď,popelnice a smrad.Vyskočí u.r na tu zeď a zadívá se dolu.To,že pro normálního člověka je zcela nemožné dostat se nahoru na tu zeď,je mu jedno.Nepřemýšlí nad tím,že na něho všichni kolem budou zírat a přemýšlet,jak se tam nahoru dostal.Nejraději by se sebral a odjel zpět do MF,při představě,že to bude muset všechno zase urovnávat a tentokrát vůbec neví jak.Vždycky se mu povedlo něco vymyslet a vždy to zabralo,ale většina z toho už je moc okoukaná.Ví,že tentokrát to vážně přehnal,i když ho to s Lexi nemrzí.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 30, 2015 7:31 pm

*Jakmile mu začne v kapse vyzvánět mobil ohlašující,že mu někdo volá,vytáhne ho a koukne,kdo to je.Vydechne,když zjistí,že mu volá Enzo.Jeho by čekal jako poslední,když na sebe nebyli zrovna milý.Urazil mu holku a všechno kolem toho.Pár sekund trvá,než něco udělá,ale nakonec ten hovor přijme.Dá si mobil k uchu a mlčí,čeká co mu řekne Enzo.Vypnout to může kdykoliv*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 8:03 pm

*Protočí oči,když mu to Damon sice vezme,ale neohlásí se.Zatne zuby a zastaví se v chůzi.* Kde jsi?? *Zeptá se ho jednoduše.Nemá v úmyslu ho nahánět někde po L.A.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 30, 2015 8:26 pm

Jako bys po pětiletým klukovi chtěl znát cestu z Chicaga do Egypta,když bydlí v Africe*zašklebí se*nevím kde jsem.Je tu slepá ulička a zeď...mimochodem dost nepohodlná*vydechne*proč tě to vůbec zajímá??
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 9:15 pm

*Slyší ten tón jeho hlasu a pozná,že se šklebí.Má ho přečtenýho.Zvedne pobaveně obočí a zavrtí nad tím hlavou.* A proč tam jsi? *Zeptá se ho místo toho,aby mu odpověděl na otázku.* Když už mě peskuješ za to,že bych měl jít za Lexi,páč nevypadala happy,proč ty nejdeš za Rose?Přišla ti happy? *Rozejde se dál ulicemi v L.A.Mohl by být v té slepé uličce,kde s Lexi včera.....* (Ne,Enzo,teď ne.....)
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 30, 2015 9:27 pm

Možná proto,že tu být chci*Odpoví mu na první otázku a s druhou chvíli přemýšlí.Tím ho trochu zaskočil a odpověď jen tak vymyslet nedokáže*Nope,nezdála se mi happy,ale tys od Lexi nedostal facku,což znamená,že od tebe odešla zcela zbytečně...Mě přijde docela fér,nechat Rose chvíli v klidu.Jedna facka od ní mi stačila...Dostat další tři,to si nechám ujít.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 9:31 pm

*Zatímco ten osel mele a mele,jde po paměti směrem k bistru a zastaví se u inkriminované uličky.Oddálí telefon od ucha a uslyší ho odtud.* (magor....) *Pomyslí si a vykročí do ní.Takhle hnusně to tu včera nevypadalo.Rozhlídne se a nahoru ho nenapadne se podívat.* Myslím,že by sis zasloužil mnohem víc,než pár facek od Rose... *Zavrčí a vydechne.* Tobě přijde fér jí trápit? *Nakopne popelnici lehce a zamračí se.Neví,kam by se ho měl vydat hledat a opravdu se mu nechce prolejzat všechny uličky,páč se bojí toho,co v takových uličkách může najít.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 30, 2015 9:42 pm

Co třeba?? Dva roky ve sklepení??*Pozvedne obočí nad tím,jak se Enzo dole prochází a kope do popelnice,zatím co on sedí nahoře a pobaveně ho sleduje*Nope,takhle jsem to nemyslel.Chtěl jsem jen říct,že možná kdyby mě viděla,měla by potřebu mě pořád bít,neboť by si stále připomínala,co se stalo...*vydechne a zůstává stále sedět nahoře,i když by nejraději skočil dolu a položil ho na zem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 9:50 pm

*Svraští obočí,když ho znovu uslyší ze dvou směrů a koukne nahoru.Nejradši by si nakopal prdel.Zvedne obočí,ale nezavěšuje.* Žádný dva roky ve sklepení.....Ty by sis zasloužil pěstí od chlapa.... Sleduje ho na tý zdi a založí si jednu ruku na hrudi. Polez dolů,ty pitomče,nebo tě sundám.... *Ohne se pro nějakou cihlu na zemi a pohodí s ní v ruce.* Ty máš takovou kliku,že nejsme v Mystic Falls..... Protože zrovna teď bys Klausovi SVOJÍ MANŽELKU přímo naservíroval na stříbrným podnose. *Pronese vážně a doufá,že toho magora aspoň trochu vyprovokuje.slova "svojí manželku" schválně zdůrazní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 30, 2015 10:05 pm

Nabízíš se?*Pozvedne obočí a zavrtí hlavou nad tou cihlou,se kterou si Enzo pohodil*A to si myslíš,že to nevím?*ukončí hovor,uklidí mobil do kapsy a seskočí dolu*A kdoví,zda by v jeho rukách skončila jenom ona,když má náš původní mrtví oba hybridy,zase...Myslíš,že si neuvědomuju,že až odsud zmizíme,půjde Klaus po prvním,kdo se mu objeví před očima?Já si moc dobře uvědomuju,co by bylo,kdyby,Enzo... *vydechne*Nemusíš mi o tom vykládat pořád dokola,jako bych byl zmatený a nevěděl vůbec nic o Klausovi a o tom,že Rose je v nebezpečí a blabla....Tohle si chtěl slyšet?? Jsi konečně spokojený??*Pozvedne obočí*Miluju Rose a ta představa,že jí Klaus dostane,mě děsí noc co noc....a teď bych byl rád sám,pokud dovolíš*Otočí se a rozejde se pryč z uličky*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 10:17 pm

*Koukne na něj,když ukončí hovor a seskočí dolů.Uklidí mobil a sevře ruku v pěst.Zamrká překvapeně očima nad tím,jak začne a rozhodí rukama.* Mason už je mrtvej dlouho... Myslím,že jsme si tím už prošli... *Pootevře trochu pusu a zalape po dechu po tom jeho vyčerpávajícím proslovu.* Damone uklidni se,krucinál... *Snaží se ho umírnit a polkne,poškrábe se v zátylku,když přizná,že Rose miluje a že má noční můry z toho,že se jí něco stane.Chvilku na něj vejrá,jak odchází a přemýšlí,jestli ho má nechat samotnýho.* Kámo počkej! *Zavolá pak a rychlým krokem ho dojde.* Sorry,já jsem nevěděl,že se o ni tolik bojíš... Hele,fakt myslíš,že Klause tolik rozčílí smrt Tylera? Však má ještě toho Roseina kámoše,ne? *Koukne na něm po očku.* Damone,nenechávej jí v tom dusit.... *Řekne o něco mírněji a smířlivěji.Fakt ho vytočil,ale na druhou stranu trochu chápe jeho náladu,jestliže se o Rose každou noc takhle moc strachuje.V tom případě ale nechápe,proč jí do prdele nechal samotnou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 4 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru