TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+17
Rose Salvatore
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Vicki Donovan
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Alex Lahey
Nela Townson
Mason Lockwood
Tatia Petrova
Bonnie Bennett
Oliver Green
Elena Gilbert
Matt Donovan
Admin
21 posters

Strana 5 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 8:43 pm

*Pousměje se a zatřese hlavou.* Vic my přece... *Když řekne Tylerovo jméno a hodí ten svůj pohled jinam, hned je jí to jasné.* Ani já, ani Mason si o tobě nic špatného nemyslíme. A o je mezi tebou a Tylerem si musíte řešit vy dva.Já ti můžu slíbit, že budu stát při tobě a kdykoliv za mnou můžeš přijít. *Mrkne na ní a nechá se vtáhnout do obchodu se spodním prádlem, kde probírá různé vystavené kousky.* Teda.... Wow. Asi mi budeš muset pomoct. *Zasměje se na Vic a je na ní vidět, že se dost stydí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Caroline Forbes Sun Sep 21, 2014 8:45 pm

*Ušklíbne se a čeká než mu to dojde. Když konečně odejde, zasměje se a převleče se zpátky do oblečení ve kterém přišla. Zkontroluje se v zrcadle a poté i s kostýmem v ruce výjde před kabinky, kde už na ni čeká Tyler.* Jdeme platit? *Zeptá se ho s úsměvem.*
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Poèet pøíspìvkù : 363
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Sep 21, 2014 8:51 pm

Jojo, jdeme. *Usměje se. Jde s ní k pokladně. * Já to platím. *Mrkne na ni a zaplatí i její kostým. Pak vezme tašku s kostýmy a vyjde ven z obchodu.* Tak kam chceš jít teď ? *Zeptá se s úsměvem na rtech.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 8:54 pm

*Jen nad tím mávne rukou a nějak jí naznačí, že to nechce řešit.* Jo, jasně. Děkuji. Kdyby něco, vím komu volat. *Pousměje se a začne se prohrabovat prádlem.* Víš aspoň velikost? Já se ti na tvé přednosti nekoukám, tak to po mě nechtěj. *Začne se smát, protože s touhle informací se na Rose koukne a na okamžik jako by si jí tak zběžně prohlédla.* A nestyď se. Tohle je naprosto normální věc. Neřeknu, kdybych tě nutila kupovat něco na pobavení, no víš, ne? *Naznačí jí a tím se na ní koukne a zaculí. Pak jí začne ukazovat prádlo, které se líbí jí a slušelo by i Rose.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Caroline Forbes Sun Sep 21, 2014 8:59 pm

*Jde s ním k pokladně a už si chce vytáhnou peněženku, ale v tom to za ni zaplatí on. Pootevře trochu ústa, jakože chce něco namítnout, ale v tu chvíli nevydá ani hlásku. Vyjde s ním z obchodu a podívá se na něho.* Málem bych zapomněla, že jsi starostův syn. *Zasměje se.* Víš že ty kostýmy jsme mohli mít zadarmo? *Nadzvedne obočí.* Mohla jsem ji ovlivnit. *Usměje se.* No já už nic nepotřebuju, ty snad jo?
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Poèet pøíspìvkù : 363
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 9:03 pm

No.... *Koukne se na sebe kritiky a vyndá extra velké bombarďáky a se smíchem je ukáže Vic.* Něco takovýho možná?? *Rozesměje se a hodí je zpátky do regálu.* Já nevím. Aby se mi do toho nezařízly špeky. *Prohrábne si se smíchem vlasy a kouká na věci, co jí ukazuje Vic.* Na pobavení. *Zakryje si ruku pusou aby se nerozesmála nahlas.* Tohle je moc pěkný. *Vztáhne ruku k rudému, krajkovému kompletu, co drží Vic.* Něco takového si představuju.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 9:11 pm

*Koukne na kousky, které vytahuje Rose.* Tohle bych si nevzala ani do rakve. *Otřepe se, protože tohle by opravdu na sobě nechtěla a pak se začne smát.* Aha a teď mi ty špeky ukaž, protože já jsem asi slepá a nevidím je. *Protočí oči a pak se zadívá na poslední komplet, který Rose zmínila. Trochu překvapeně se na ní koukne a pak uznale zhodnotí úsměvem její výběr.* Moc pěkné. Stejně to z tebe Mason hned ztrhá a bude jedno, co máš na sobě. To prádlo je jen takový předkrm. Důležitý je hlavní chod. Chápeš, ne? *Mrkne na ní a vezme vybraný komplet a táhne ke kabinkám.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 9:41 pm

*Chytne si špíček na břiše a zasměje se.* Výhodá upírů? Netloustnou. *Zasměje se a zamrká, když s ní Vic souhlasí co se týče výběru. Nakonec si tedy vybrala košilku s tangy Nákupní centrum - Stránka 5 Kosilky-provocative a následovala Vic ke kabinkám. Zalezla do jedné a nervózně se na ní mrkla.* Ehm.... To si mám fakt všechno zkusit? *Zeptá se s rozpaky v očích.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Sep 21, 2014 9:49 pm

*Vyjde s Caroline z obchodu.*A to vadí že jsem jeho syn? *Zeptá se udiveně.* To máš jedno. *Zasměje se.* No já taky už nic nepotřebuji. *Koukne na Caroline.* Nezajdeme tedy na dřívější oběd ? *Uculí se na ni.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 9:49 pm

*Jen pobaveně zakroutí hlavou a zasměje se.* Prosímtě zalez a zkoušej. *Dotlačí jí tam a čeká, až si Rose začne zkoušet.* Ne asi, máš si to prohlídnout. No tak. *Postrčí jí dovnitř a zavře za ní. Pak se opře a koukne kolem.* Připadám si divně. Chodím s nejlepší kámoškou kupovat prádýlko. No, to jsem dopadla. To abych se vykašlala na chlapi a změnila orientaci. *Začne se smát a kousek od kabinek začne prohrabovat nějaké další kousky a přemýšlí, jestli by si taky neměla udělat radost.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Caroline Forbes Sun Sep 21, 2014 9:57 pm

Proč by mi to mělo vadit? *Zasměje se.* Samozřejmě, že mi to nevadí. *Pousměje se. To by jsme mohli. *Přikývne a usměje se.* A ten oběd budu "platit" já *Při slově platit udělá uvozovky a zasměje se.*
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Poèet pøíspìvkù : 363
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 10:13 pm

*Se smíchem zaleze do kabinky a sundá si bundu, tílko a podprsenku, nandá si vrchní díl košilky a když zaslechne Vickiina slova před kabinkou, vyprskne smíchy.* Zlato, jestli ten dnešek dopadne nějak špatně, tak přísahám, že si tě vezmu. *Zasměje se a nandá si kalhotky a punčošky. Otevře dveře od kabinky a stydlivě si zakryje odhalené bříško.* Eh...ehm... Tak... Co myslíš? *Podívá se nervózně na Vic a zkousne si ret.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Sep 21, 2014 10:15 pm

No já nevím, přišlo mi to takový divný kkdyž jsi to řekla. *Zasměje se.* Ale to je jedno. *Mávne nad tím rukou.* Tak dobře platí. Jdeme. *Mrkne na ni s úsměvem na rtech a vydá se hledat společně s car nějakou restauraci. Když jí objeví tak vlezou dovnitř, sednou si ke stolu pro dva.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Caroline Forbes Sun Sep 21, 2014 10:18 pm

Tak to se ti omlouvám, jestli to vyznělo nějak špatně. *Omluví se mu a dá si pramínek vlasů za ucho.* Tak jo. *Usměje se a vydá se s ním k nějaké restauraci. Vstoupí dovnitř a sedne si s ním ke stolu pro dva. Když jim servírka přinese jídelní lístek, začne si vybírat co si dá.*
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Poèet pøíspìvkù : 363
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 10:23 pm

*Jen se směje.* Ty jsi blázen. Jsi jako má mladší sestřička. Super. *Dodá. Pak se po slovech o svatbě začne smát ještě víc.* No bezva, jdu zařídit kostel a ty koupíš prstýnky. *Pak se otočí a koukne na ní.* No... *Prohlídne si jí a dělá, že přemýšlí.* Být chlap, tak po tobě rozhodně skočím. *Mrkne na ní a pak se začne smát, jako pominutá.* Přísahám, už nebudu pít. *Protočí oči.* Tak z toho Mason omdlí nebo týden nevylezete z ložnice. *Zaculí se. Počká, až se Rose převlíkne.* Dobře a co já? Čím si mám udělat radost já? *Koukne na ní.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Sep 21, 2014 10:26 pm

Neomlouvej se. v pohodě to je. *Pousmál se a pohladil jí po ruce. Pak si vybral jídlo a objednal si pití. Během čekání na jídlo si s Caroline povídal.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 10:34 pm

*Zasměje se a vrátí se zpátky do kabinky, aby se převlékla zpátky do svého.* Díky. *Houkne přes dveře při zapínání kalhot a vyjde ven.* Vážím si tvojí pomoci, sama jsem na dnešek zvědavá. *Zaculí se a koukne na prádlo, co má Vic pod rukama.* A chceš něco na ''pobavení'' nebo prádélko? *Zašklebí se a prohlíží si košilky.* Wooow, tohle je něco pro tebe. Úplně tě v tom vidím. *Rozplyne se a vytáhne tmavou noční košilku.* Nákupní centrum - Stránka 5 Sexy-kosilka-sarrah
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 10:43 pm

*Pousměje se.* Neděkuj. Hlavní je, aby to dopadlo dobře. A jestli ne, tak Masona přijdu vlastnoručně zmlátit. *Zasměje se.* No, tak na půl. *Zaculí se tajemně. Pak se koukne, co jí Rose vybrala.* Hmmm, to vypadá dost sexy. Zkusím to. *Zapluje do kabinky a obleče si vybraný kousek. Pak se ukáže Rose.* Dobrý, ne? Jsem nejvíc sexy. *Našpulí pusu a nakroutí se jako modelka. Pak se začne smát.* No, myslím, že to shodím a jdem platit. Prodavačky jsou z nás mírně mrtvé. Pomlouvají nás, ale to určitě slyšíš. *Řekne a pak se převleče v kabince zase zpátky a s vybranými kousky jde s Rose k pokladně. Vytáhne peníze. Zaplatí svou košilku a pak počká na Rose.* A kam teď?
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 10:47 pm

Vypadáš skvěle, kámoško. *Řekne uznale a rozesměje se, když se nakrucuje jako modelka.* Slyším to moc dobře. Asi by nechtěla mít moje tesáky v krku, ta hydra. *Zaksichtí se a když Vic vyjde a zaplatí si svojí košilku, zaplatí svojí a jde s ní z obchodu.* To já nevím. Půjdeš na tu strašidláckou sešlost? Chceš kostým? Nebo máš hladík? *Mrkne na ní šibalsky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 10:57 pm

*Zaculí se, když mluví o kousnutí té prodavačky.* Jo, asi neví s kým má tu čest. *Zasměje se.* No, hlad mám. A dala bych si trochu červené. Ale pokud ještě chceme nějaký obchod, tak to stihneme. Není to tak hrozné. *Pousměje se.* No a kostým nevím jaký. Nic mě nenapadá. Jestli tam bude i Tyler...ehm teda lidi ze školy. To je jedno. *Zase. Už podruhé za tenhle den na jeho jméno narazila. V duchu si zanadává.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 11:09 pm

Já mám nakoupeno, jen si vyzvednu nákup u té prodavačky a mám volno. Masi mě ještě nenahání. *Pokrčí rameny a usměje se, když Vic mluví o červené.* Já z lidí moc nepiju. Krevní konzervy mi stačí. *Usměje se.Po jejím dalším ''podřeknutí'' ohledně Tylera se na ní zkoumavě zadívá.* Chybí ti? Jdi na tu párty a řekni mu to. *Obejme jí konejšivě a povzbudivě se usměje.* Hlavně buď v klidu.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 11:15 pm

*Kývne hlavou.* Tak vyzvedneme nákup a pak se projdeme ještě po obchodech. Nebo spíš naopak. *Pousměje se.* Aha, tak já jinak, než z lidí pít neumím. *Pokrčí rameny a nevinně se pousměje. Pak jí úsměv zmrzne.* Kdo? Tyler? Ne, nechybí. *Trvá si na svém. Vzdorovitě našpulí pusu a založí si ruce na prsou. Ale pak zmírní, když jí Rose obejme. Objetí opětuje.* Myslíš? *Řekne, když se odtáhne.* Bude tam s tou blondýnou. S Caroline. *Naraží, jak je viděla spolu v Grillu a jak se bavili.* Ale máš pravdu. Půjdu a budu se bavit. Třeba narazím na nějakého jiného vlkodlaka. *Najednou otočí a zamíří do obchodu s kostýmy. Ale i tak Rose mohla zpozorovat ten smutný výraz v jejich očích.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 11:25 pm

Pffff nějaká blondýna....Caroline jsem pomáhala s přeměnou v upíra.Má ode mě denní prsten.*Následuje jí s vševědoucím úsměvem do obchod s kostýmy.* Já to chápu, zlato. A nevěš hlavu. Jsi nádherná ženská. Žádnej jinej potřeba nebude. A proboha, kdyby náhodou. Nemusí to bejt vlkodlak. *Zasměje se a rozhlíží se po kostýmech.* Mmm, zdravotní sestřička, nebo sexy zombice?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Vicki Donovan Sun Sep 21, 2014 11:35 pm

*Poslouchá jí.* Vážně? Aha. No, tak Caroline za to nemůže. Ani Tyler. Klidně ať jsou spolu, pokud si padnou do oka. Já jim bránit nebudu. *Pokrčí rameny a začne se probírat kostýmy.* Nádherná? Možná, ale mám jednu slabost. Neodolám sexy chlapovi. *Pousměje se.* Asi je to nemoc. *Zasměje se.* Jo, je mi to jedno. Nějak to dopadne. A možná bude lepší, když ho nepotkám. *Koukne na Rose.* To je jedno. Co se ke mě hodí víc? *Pokrčí rameny.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Sep 21, 2014 11:42 pm

Zlato... jak říkáš, nějak to dopadne. Nebuď smutná, jasný? *Vytáhne kostým sestřičky s kratičkou sukýnkou.* Jak šitý na tebe. *Zasměje se a podá jí ho.* To bude to pravé ořechové. *Uculí se a přeměří si Vic.* Ještě, že jsem vůči jiným chlapům imunní. *Zasměje se a prohlíží si různé princeznovské kostýmy, jen tak, z nudy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 5 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru