TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Mystic Falls

+9
Vicki Donovan
Tyler Lockwood
Bonnie Bennett
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Oliver Green
Elena Gilbert
Enzo
Admin
13 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Aug 11, 2014 10:17 pm

*Dojede až k vodopádům a usměje se na Ammu.* Tak jsme tady. *Zakření se a upraví se ve zpětném zrcátku.* Taky si myslím, že tě s těmi vlasy snadno najdu, ale neboj se, nemám v plánu se ti vzdalovat. *Zazubí se a vystoupí z auta, vezme si mobil pro případ, že by jí volal Slater a vyrazí k občerstvení. Ucítí krev a tak se na chvilku zarazí. Díkybohu je dost vycvičená na to, že jen krátce skloní hlavu, ovládne chuť po krvi a její žilkování je pryč. S úsměvem se otočí na Ammu.* Takže klobásu, steak, žebírko, co si dáš? *Usměje se a sama si dá klobásu s chlebem a u druhého stánku pivo v kelímku, všimne si Olivera a mávne na něj, pak si všimne té pořezané holčiny.* Jsi v pořádku? *Zeptá se jí a otočí se na Ammu.* Amm, jsi sestřička, nechceš se jí na to podívat? *Pak se na ní podívá a přimhouří oči.* Katarino? *Pronese zmateně a zavrtí hlavou. To není možný, upíři nekrvácejí, a když, hned se hojí. Zmateně sleduje Elenu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 10:21 pm

*Usmála se na Olivera a jen zavrtěla hlavou nad tím, jak jí dopil pivo.* Dobře. *Usmála se a pohlédla na kluka, který před Oliverem zvedl ruce na znamení míru a zašklebil se.* Neboj se, kámo, neboj se, dám na ní pozor, klidně celou noc. *Řekl zvesela a mrkl na něj. Potom vzal Gill za ruku a než stačila na cokoliv zareagovat, dovedl ji do davu tančících lidí. Tam s ním začala tancovat přesně tak, jak byla zvyklá v Zátoce. Tmavě hnědé vlasy jí poletovaly kolem hlavy a vypadala šťastně. Kolem nich se nahrnuli další tanečníci, takže se brzy ztratila Oliverovi z dohledu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 10:28 pm

*Sleduje skrz okno ubíhající přírodu. Sice ji nevadí dlouhé jízdy, ale je ráda, že jsou konečně na místě. Vystoupí.* Jsem nepřehlédnutelná. *Zasměje se a rozhlídne se.* Zatím bych se porozhlídla. Co ty? *Koukne na ní a sleduje jen tak zbežne, komu Rose mává. Nemá v plánu se seznamovat. Zatím. Trochu jí zaskočí zmínka o tom, že by měla hned ze startu zasahovat. Zkousne si spodní ret.* Myslíš, že to zvládnu? *Dojde k ní blíž a snaží se zjistit, jestli pořezaná holčina potřebuje tak nutnou pomoc.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 10:31 pm

*Sledoval chvíli Gill a toho kluka, usmíval se, byl rád, že se Gill baví. Když jí ztratil z dohledu, rychle zblajzbul její maso a zazubil se s plnou pusou tomu, jaký je hajzlík.Všiml si Rose a nějaké zrzky, která přišla s ní, skoro by Rose nepoznal. Mávnul na ní, když viděl jak pomáhá té pořezané holce, zavrtěl hlavou. * (Upír ošetřuje krvavou ránu. No ty kráso.) *Pomyslel si a zadíval se té zrzce na zadek. Samolibě se usmál a vstal, oprášil si zadek a utřel ruce do bermud.* Čau holky. *Zazubil se vesele na Ammu a Rose.* Potřebujete pomoct? *Sjede Ammu pohledem.* Máš pěknou blůzu. *Zakření se na ní a blokne se očima na moment v jejím výstřihu.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 10:34 pm

*Znudene stojí a rozmýšľa kde veetci sú.Trochu sebou cukne ked sa k nej niekto prihovorí.*Dakujem..ale zatiaľ som v poriadku.*Usmeje sa.*Ale ak sa na to chcete pozrieť nebránim vám.*Prikývne a kelímok niekam položí a servítok dá z ruky preč a nadstaví ju k Amme.*Nemyslím si že je to zlé..skôr len malé škrabnutie.*Usmeje sa a nechápavo sa pozrie na Rose.*Katarina?Nie..to je asi omyl.Som Elena.*Milo sa na nu usmeje.Neisto si prezrie Olivera ale nič nehovorí.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Aug 11, 2014 10:37 pm

*Zmateně se otočí na Ammu a pustí ji k Elenině ruce.* Ahh promiň, hrozně mi někoho připomínáš. *Usměje se na Elenu a viditelně si oddechne.* Já jsem Rose. *Mrkne na ní a kouká na Ammu.* Všechno dobrý? *Nakloní se k Elenině ráně.* To ses řízla šikovně. *Pousměje se a pak se podívá na Olivera.* Zdravím. *Usměje se na něj a pak protočí oči.* Nepotřebujeme, díky. *Zacukají jí koutky nad jeho poznámkou k Ammině blůze.Pokrčí rameny.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 10:52 pm

*Usměje se na Elenu a začne na ní mluvit tím naučeným konejšivým hlasem.* Nevypadá to zle. Ale měla by si dávat příště pozor.*Zabloudí očima ke stolu a vybere láhev, ve které je nejvíc procent alkoholu. Otevře jí a ránu Eleně opatrně trochu polije. Pak zaslechne nějaký chlapský hlas a otravné řeči na její osobu.* Vtipné. Nechceš jít otravovat někoho, kdo o to stojí?. *Protočí očima. Vrazí láhev tomu otravovi a z kabelky vytáhne náplast a ránu Eleně zakryje.* Tak snad by to melo být už dobré. *Usměje se. Pak koukne na Rose.* Jsem nejlepší. Právě jsem zachránila jeden lidský život. To by chtělo zapít. *Začne se smát a tvářit se, jako by udělala bůhví co.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 10:58 pm

*Usmeje sa a prikývne.Trochu nadvyhne obočie ked si Rose oddýchne ale nič nehovorí.*V poriadku..teší ma Rose.*Potom pozrie na svoju ranu .*No asi..musím si dávať pozor.*Zasmeje sa a sleduje Ammu.Prikývne jej na každé slovo.Vreckovku si dá do vrecka s tým že ju potom vyhodí.Trochu sykne ked jej tam Amma naleje ten alkohol.Usmeje sa ked jej to prelepí a prikývne.*Dakujem..*Povie s úsmevom a potom sa zasmeje nad tým čo povie potom.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 11:00 pm

*Vesele se zazubí na Rose a zvedne ruce v obranném gestu. Uzemní ho ale odpověď té zrzky. Uchechtne se a překvapeně se dívá na láhev, která mu přistála v rukou.* Páni... Oheň na hlavě i uvnitř, co? *Zakření se a pak se zklidní.* Promiň no, jsem Oliver a měl to být pokus o vtip. *Snaží se o smířlivý tón, ale v podstatě ho pobavila, takže mu na rtech pořád pohrává úsměv.* Můžu na drink s vámi? *Zeptá se a udělá na holky štěněčí pohled.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Aug 11, 2014 11:05 pm

*Když slyší, jak Amma Olivera odpálkovala, odvrátí obličej a zakryje si ústa, protože jinak by vyprskla smíchy.* Jsi úžasná. *Poplácá Ammu po rameni se smíchem, když ošetří Eleně ránu.* Myslím, že si zasloužíš klidně lahev. *Kývne hlavou k flašce, kterou vrazila do rukou Oliverovi. Usměje se na Elenu.* Dáš si s námi? *Mrkne na ní a když se pak s prošením chce přidat i Oliver, protočí oči a rozesměje se.Podívá se na Ammu.* Tak co myslíš? Bereme ho do party? *Kývne k Oliverovi a upraví si šaty. Rozhlédne se, jestli někde neuvidí Masona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 11:08 pm

*Když skončila písnička, podařilo se jí vymotat z davu tančících lidí a šla na místo, kde měl čekat Oliver: Chtěla ho vyzvat k tanci. Zamračila se a rozhlédla se, protože ho někde nemohla najít. Rozhlížela se, ale najednou ucítila, jak se jí kolem pasu omotala něčí paže. Otočila se a spatřila toho kluka, co jí prvně přizval k tanci. Odstrčila ho.* Nesahej na mě! *Bránila se, když jí kluk stále nechtěl pustit, tak se otočila a konečně ho odstrčila od sebe.* Ale no tak, krásko, dej si říct.. *Řekl kluk přiopile a znovu se na ní sápal. Zamračila se, ale na svou obranu mu dala pravou pěstí do tváře. Kluk málem ztratil rovnováhu a zmateně se na ní podíval. Potom se zamračil, ale vyrazil znovu proti ní, chtěl ji jen odtáhnout zpět k tančícím, takže ji chytl za ruku, ale vytrhla se a pořádně ho kopla do rozkroku. Kluk klesl na kolena. Rozhlédla se, nikdo jim nevěnoval pozornost, tak od něj spěšně odkráčela a konečně uviděla blonďatou hlavu Olivera.* Ollie, kde... *Zarazila se, když u něj uviděla Rose a nějakou zrzku.* ... Á, společnost. *Mírně se usměje na Ammu a Elenu. Alkohol ji pomalu začal stoupat do hlavy.*


Naposledy upravil Gillian Gray dne Mon Aug 11, 2014 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 11:14 pm

*Koukne na Elenu.* Jo já jsem Amma, kdyby sis náhodou někdy někde chtěla stěžovat, jak špatně jsem tě ošetřila. *Představí se holčině a až pozdě si uvědomí, že jméno prozradila i tomu otravnému Oliverovi. Na chvíli se na něj podívá.* No, tak dávej bacha, aby jsi se nespálil. *Řekne nebezpečným tónem hlasu. Ale nakonec, když přemlouvá i Rose, tak trochu ubere.* Fajn no. Drink možná přežiju. *Řekne nakonec trochu smířlivěji a koukne po ostatních.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 11:19 pm

*Usmeje sa.*Dakujem ale nemám chuť k tomu zajtra je škola.*Zasmeje sa a prezrie si Ammu.*Vážne dakujem.Neboj sťažovať si nepôjdem a som Elena.*Usmeje sa a pozrie na hodinky.*Ako hovorím zajtra škola tak hádam sa ešte uvidíme.*Usmeje sa.*Majte sa tu pekne a nedokaličte sa.*Zasmeje sa a vykročí cez dav ľudí a stratí sa v tme a spokojne opustí vodopády.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 11:27 pm

*Když se za něj Rose přimluví, vděčně se na ní zakření a sleduje Ammu, opět ho sejme, ale nemá v plánu se vzdávat.* Ale no tak, neříkej, že ti to nepřišlo ani trošku rozkošné. *Zazubí se a otočí se za známým hlasem.* Gill, jsi zpátky. Vykřepčená? Všechno ok? *Usměje se na ní a vezme jí kolem ramen.* Jde se na drink. *Mrkne na všechny přítomné a mávne Eleně.* Měj se. *Otočí tvář k Gillian.* Sežral jsem ti zbytek masa. *Zachechtá se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Aug 11, 2014 11:31 pm

*Usměje se na Ammu a zahlásí se u stánku o vodku s džusem, podívá se na ní, jak se popichují s Oliverem a docela se baví, když přijde Gill, mile se na ní usměje.* Ahoj, ráda tě zas vidím. *Zamrká krátce a uchechtne se Oliverovi. Pak zamává Eleně.* Škoda, snad jindy, ahoj. *Usměje se a podívá se na ostatní.* Takže to zbylo jen na nás. *Loupne pohledem po Oliverovi.* Tři ženský na jednoho chlapa, dávala bych si pozor. *Řekne tajemně a ušklíbne se. Upije z kelímku s drinkem a otočí se směrem k vodopádům.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 11:40 pm

*Kývne chápavě na Elenu, která spěchá nenápadně domu.* Co já bych dala za to, aby mi bylo zase sladkých šestnáct. *Zasní se nostalgicky a pak jí "vyruší" příchod nějaké dívky. Prohlédne si ji tak zběžně a pousměje se na ní docela pohodově.* Počkej, co přesně melo byt rozkošné? To jak si mi čuměl do výstřihu? Ach ano, úplně jsem z toho celá rozněžnělá. *Zahraje dramatickou scénu a protočí nad tím oči.* Jo, aby se nám z toho chlapec nezbláznil. *Provokuje a jde si pro svůj drink, pak se k nim zase vrátí.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 11:41 pm

*Usmála se na Olivera.* Všechno v pohodě. *Pokývala, když slyšela slovo drink, i když se jí příčilo být v přítomnosti Rose. Ne, že by jí nebyla sympatická; právě naopak, ale prostě byla upír, což nemohla jen tak lehce zprvu překousnout. Dokonce i protočila oči nad tím, jak jí Oliver řekl 'Gill'. Pak na něj hladově zvedla obočí.* Zbytek masa? Zítra dostaneš jen granule. *Zasmála se a podívala se na Rose. Řekla si, že to s ní zkusí.* Zdravím. *Snažila se, aby to neznělo moc arogantně. Zasměje se Ammě.* Ale, ale Ollie. Já jsem... Grayová. Gillian. *Dodala své křestní se studem v hlase.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 11:55 pm

*Zazubí se na Ammu.* Ne, ne, ne, špatně sis to vyložila, krásko, přece jsem ti chválil blůzu. *Mrkne na ní vesele a otočí se na Gillian s tím svým štěněčím pohledem.* Granule nééééé. *Pronese teatrálně a zaúpí. Pak si vezme dvě piva a jedno podá Gill.* Tu máš. *Mrkne na ní.Pozoruje jí jak se zdraví s Rose a nakloní se přímo k jejímu uchu.* Fakt je jiná, viděl jsem jí ošetřovat krvácející ránu nějaký holky. Mohli bychom jí dát šanci. *Zašeptá jí přímo do ucha tak, že je nemohl slyšet ani upír. Zblízka se jí podívá do očí a mrkne na ní, pak se zvesela rozhlédne a koukne se kam směřuje Rosein pohled.* Mohli bychom klidně stranou, k těm vodopádům.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Mon Aug 11, 2014 11:59 pm

*Přijde na párty u vodopádů a rozhlíží se kolem sebe jestli někde nepotká tu krásnou servírku Rose. *
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Aug 12, 2014 12:02 am

*Usměje se na Ammu a sleduje pořád vodopády. Když jí Gill podraví, zvedne svůj drink a pousměje se.Zdá se, že jí prostě z nějakého důvodu nesedla, ale ona nemá v plánu se v tom vrtat. Chová se ke všem stejně. Otočí se k Oliverovi.* Vypadá to tam krásně, klidně bych se tam podívala. *Usměje se a otočí se k ostatním. Upije ze svého drinku a rozhlédne se po křepčících lidech.* Takový párty se mi líbí. Všechno zadarmo. Jen doufám, že zítra vstanu na ranní. *Zasměje se a znovu se zhluboka napije. Vylokne svůj drink a požádá o další. Když se rozhlíží po lidech, všimne si toho chlapíka z baru. Když to vypadá, že se dívá jejím směrem, zvedne ruku. Otočí se k ostatním.* Možná se trhnu. *Zamrká tajuplně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 12:13 am

*Zamračí se nesouhlasně.* Jasně, blůzu. A já jsem anglická královna. Haha.. *Protočí očima a vypije svůj drink.* Vy se chcete zašít k vodopádům. No, tak to hodně štěstí. Já si dám ještě jeden drink a půjdu se vlnit na parket. I když budu vypadat jako tragéd, ale co už. *Zasměje se a hned si jde pro další nášup. Už se pomalu začne vlnit do rytmu hudby. Zaslechne, že Rose se někam chce vypařit. Napadne jí, že možná objevila někoho, kdo by stál za hřích, takže jí nechá tak.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 12:19 am

*Vzala si od Olivera kelímek a vyslechla jeho šeptání.* Dobře... Ale, je to na tvoje triko, Ollie. *Vážně pokývala hlavou.* Dobře, jdeme. *Mírně se usmála na Olivera a párkrát zamrkala, aby se jí zaostřil obraz. Podívala se za Rose, moc se jí do kamaaráčoftů s upírkou nechtělo, ale rezignovala a vydala se pomalu s Oliverem k vodopádům. Přitom usrkávala pivo z kelímku.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 12:25 am

*Vesele se zasměje na Ammu, líbí se mu její divoká povaha, mrkne na Gill.* Myslím,že jí můžeme věřit. *Usměje se a vezme jí kolem ramen.* Ty se fakt nepřidáš, krásko? *Koukne za Ammou a zakření se na ní.* Je tu krásně. *Vydechne, když s Gill dojde až k padající vodě. Sedne si na kmen stromu a upije pivo z kelímku.* Nakonec to s těma smraďochama nebude tak hrozný. *Pronese prorocky a zazubí se na Gillian.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Tue Aug 12, 2014 12:32 am

*Zahlédne Rose, hned se pousměje a mávne na ni nazpátek. Pomalu se rozejde k ní. *
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 12:35 am

*Chvilku kouká, jak se voda láme a stéká mírně dolu. Pak se jen pousměje a dřepne si přímo vedle Olivera.* Jejich tu na mě moc. Myslí si, že jsme lidé, ale co až se dozví, co doopravdy jsme? *Narážela na vzájemnou nenávist upírů k vlkodlakům a naopak. Mluvila tiše, takže jí přes dunící vodu nebylo skoro slyšet.* A koukala jsem, že už jsi si našel potencionální partnerku, tu zrzku. *Zasmála se a pokývala.* A nebo potencionální zářez. *Dodala jakoby nic a napila se zhluboka piva.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 2 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru