TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Mystic Falls

+9
Vicki Donovan
Tyler Lockwood
Bonnie Bennett
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Oliver Green
Elena Gilbert
Enzo
Admin
13 posters

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Sep 11, 2014 4:29 am

*Zašklebí se na Damona a pokrčí rameny.* Jsem rychlík. *Zamrká na něj a sleduje,jak Katie vstupuje do domu,netrpělivě čeká,co bude,když uslyší rány,trochu se zatřese.Za chvilku ale vyjde Katie i s Masonem.* Masi.... *Zašeptá a vděčně koukne na Damona,když ho bere od Katie,spěšně otvírá auto a nasedá i s Katie a Damonem,poté,co ho naloží.Nastartuje a vmžiku ujíždí k nim domů.* Díky... *Usměje se na Damona a na Katie.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 01, 2014 11:41 pm

*Dojde k vodopádům. Sedne si tam nahoře. Rozbrečí se úplně, nejraději by skočila do té vody a utopila se. Dívá se do západu slunce a pohrává si se svým denním prstenem. Stále vidí tu holku na tom stole, zamračí se. V hrudníku stále cítí velkou bolest.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 01, 2014 11:52 pm

*Z přemýšlení ji vytrhne pípnutí SMSky. Sáhne pro mobil do kapse a přečte si textovku, ale neodepíše na ni. Mobil strčí nazpět do kapse. Nechce s ním mluvit, nezvládla by to. Zavře oči, slzy ji i nadále tečou po tvářích. Pohrává si dál s prstenem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 12:03 am

*Koukne na mobil kdo jí volá. Nepřekvapí ji to ani, mobil položí vedle sebe a nechá ho zvonit. Hlavu dá zase před sebe a mobilu si už nevšímá. Rukou si setře slzy s tváře i když tam hned má další.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 12:13 am

*Když jí pořád nepřestává volat, tak ten hovor přijme. Setře si slzy trochu se uklidní, aby to vypadalo že je v pohodě.* Toto volané číslo pro tebe už neexistuje. *Řekne neurčitým tónem a pak mobil hodí seshora dolu do řeky. Po chvíli uslyší žbluňknutí. Hned potom se jí roztečou slzy.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 12:24 am

*Když se přemístí k vodopádům, doufá, že se nemýlil. Dojde až k místům, kam padá voda a opře se o zábradlí. Skloní hlavu a snaží se nepropadat beznaději.* Lexi?!?!! *Zavolá přes vodu.Doufá, že tu zůstala a že tu někde je.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 12:34 am

*Po nějaké chvíli zaslechne povědomý hlas. Setře si další slzy. Zvedne se nahoře kousek od vodopádů na nohy.Koukne dolu, doufá že si jí nevšimne a ona stihne zmizet pryč. Sice neví kam půjde, ale otočí se zády k vodopádům a vydá se k odchodu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 12:37 am

*Podívá se nahoru, zrovna když se Lexi zvedá k odchodu.* Lexi!!!!!!!!!!!!!!! *zařve na ní z plných plic.* Lexi prosím!!!!!! *Zařve znovu a kouká, jak by se za ní dostal. V hrudí ho pálí neskutečná bolest. Nechce o ní přijít. Nemůže.* Zastav se!!!!!! Víš, že jsi jediná!!!!!!!! *Zkouší jí zastavit aspoň hlasivkama. Doufá, že jí tím zbrzdí a začne šplhat po skále nahoru. Jestli se na něj Lexi vyprdne a on spadne už nijak neřeší.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 12:50 am

*Trhne sebou, když uslyší jeho hlas. Otočí se nazpět a kouká z kraje vodopádů dolů. Poslouchá co říká.Poslední větě se jí ani věřit nechce.* Vážně?! Nevypadalo to tak! *Křikne na něj a zamračí se.* V pohodě běž domů a zapomeň na mě! *Zakřičí na něj ještě jednou, bolí jí to, ale... Otočí se k odchodu, ale podjede jí noha a najednou padá podél vodopádů dolů do vody. Křikne jen a pak padne do ledové vody. *
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 1:02 am

Lexi já.... *Zafuní během šplhání a než stačí doříct, uvidí jí kolem sebe letět, vytřeští oči.* LEXI!!! *Zařve a když jí vidí dopadnout do tý vody, otřese se a skočí za ní, hned jí nahmatá a vytáhne jí nad hladinu.* Ty jsi praštěná?!?!?! *Vytáhne jí rychle z vody na nějaký kamen.* Ani nevím, co ta ženská byla zač. Nechtěl jsem jí tam!!! Sháněla se po Katherine, ztratila se. Sháněl jsem tě, čekal na tebe. *Vyplivne vodu z pusy a kouká se jí do očí.* Lexi věř mi, prosím.... *Požádá jí a oči se mu podlijí slzami.* Nepřežiju bez tebe jedinej den. *Zašeptá s pohledem do jejích očí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 1:28 am

*Otevře oči pod vodou. Pak uvidí Enza a jak jí táhne na d hladinu. Vyplivne vodu z pusy.* Nechtěla jsem sem skočit, byla to nehoda! *Zamračí se. Sedne si na kámen, začíná jí být docela zima, ale to teď neřeší.* Nechtěl a proto tam byla, že?! A ještě navíc bez trička. Jo a čekání sis krátil s ní, chápu. V pohodě, taky bych si ho takhle krátila. Všichni se zajímají o Katherine nebo se po ní shání, až moc divný. *Pokroutí hlavou, nevěřícně.* Jak ti mám teď věřit ? *Koukne mu do očí. Snaží se držet slzy zpátky.* Ještě navíc se chceš rovnat Damonovi... *Odfrkne si.* Vím že to co se stalo s ním tehdy byla největší chyba v mém životě, musím s tím dokázat žít navždy. A ano nevím jaký to je pro tebe pocit, když to víš a Damon je kretén že ti to řekl! *Řekne smutně a zároveň naštvaně. když uvidí jeho slzy v očích tak už ty své také neudrží.* Já bez tebe taky ne, ale asi to budu muset risknout... *Nechce být od něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 1:34 am

Přišla jsi ve stejné chvíli, kdy si to tričko ta šílená holka sundala, Lexi, snažil jsem se jí odtud dostat asi půl hodiny!!! Já ti nelžu a nechci se rovnat Damonovi. Chtěl... Chtěl jsem je jen.... Provokovat. A přehnal jsem to. Zase. *Zašeptá poslední slova a podívá se na ní.* Lexi prosím, hlavně mě neopouštěj. *Polkne ztěžka a jedna slza opustí jeho oko.* Za to, že mi to Damon řekl si můžu sám. Neměl jsem ho provokovat. Ale stalo se. Omluvil jsem se jim a tebe prosím o odpuštění... Protože pro mě na světě opravdu neexistuje nikdo důležitější než ty. *Vezme jí tvář do dlaní a podívá se na ní.* Miluju Tě, Lexi.... Ty.... *Znovu polkne a z oči mu vytrysknou slzy na tváře.Stáhne rty na okamžik do úzké čárky.* Chceš to riskovat?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 1:54 am

*Poslouchá ho co říká.* Tak asi jsi mi neměl psát, já bych aspoň nepřišla. *Pokrčí rameny.* Šla jsem za tebou kvůli tomu že se to vyřeší a prostě ti odpustím, ale pak se stalo co se stalo. *Koukne na něj.* Co by jsi dělal kdyby to bylo na opak? Věřil by si mi? *Zeptá se ho schválně, jak on by reagoval.* Neopouštím tě, stále jsem tady. *Ví že to myslel jinak.Když mu steče slza tak sklopí pohled k zemi.*Kolikrát se jim ještě chceš omlouvat? *Neví jestli mu má odpustit hned. Roztečou se jí další slzy po tváři po tom co řekne že je pro něj důležitá.Podívá se mu do očí, když vezme její tvář do dlaní.* Já tebe taky moc... *Vydechne a zavře oči.* Já nevím.... *Pokrčí rameny a otevře oči. Koukne zase na něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 1:59 am

Věřil bych ti Lexi.... Víš proč? Protože pro mě není nikdo důležitější než ty. Já.... Vím, posral jsem co jsem mohl tím provokováním. Končím s tím. Myslel jsem tu omluvu upřímně. *Polkne a podívá se na ní.* Přísahám ti Lexi, že... Už se to nikdy nestane. Já... *Vydechne ztěžka. Je mu kosa.* Vím, že jsi tady... Víš jak to myslím. *Podívá se na ní smutně. Bolí ho to. Setře jí slzy z tváře a oči se mu znovu zalijí slzami, když řekne, že neví.* Chápu... Potřebuješ si to promyslet. *Otře si slzu, co mu vytekla z tváře a vyleze z té ledové vody vedle ní.* Hrozně mě to mrzí. *Skloní hlavu, aby Lexi ty slzy neviděla. Jako by mu někdo rval srdce z těla.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 2:17 am

*Dívá se na něj a poslouchá ho. Jen přikyvuje a nic mu zatím neříká.* Jo vím, jak jsi to myslel. *Kývne. Když ucítí jeho dotek na své tváři tak jí stečou další slzy.Ví že by to bez něj nepřežila kdyby o něj přišla. Sleduje ho a zase mu neodpovídá. Když si vedle ní sedne a skloní hlavu, tak se na něj otočí. Ví jak mu dokázat beze slov, že mu odpustila a že ho neopouští. Otočí se k němu a ruku mu dá na tvář donutí ho, aby zvedl hlavu. Pak ho dlouze a vášnivě políbí. Odtáhne se od něj a koukne mu do očí* Nechci být bez tebe ani minutu. *Řekne nakonec.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 2:30 am

*Když ho donutí, aby se k ní otočil tváří, spolkne pár slz a zadívá se na ní. Její polibek ho překvapí, ale pevně jí stiskne a opětuje jí ho. Ještě ho o kousek prodlouží a vydechne, když řekne, že bez něj nechce být ani minutu.* Ani já bez tebe, lásko. Odpusť mi to, všechno. *Zadrmolí. Srdce mu bije jako splašené. Neskutečně se mu ulevilo, že od něj Lexi neodejde.Znovu jí k sobě přitiskne.* Jen díky tobě ještě jsem. *Zašeptá jí do mokrých vlasů a kousek se odtáhne.* Je hrozná zima... Nechceš se jít zahřát? *Podívá se na ní a otře jí slzy z tváří palci.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 2:45 am

*Trochu jí projede zima.* Je ti odpuštěno, miláčku. *Řekne sladce a mrkne na něj. Hned se cítí o něco lépe a necítí v hrudi už tu velkou prázdnotu.* Já díky tobě. *Šeptne mu nazpět. Koukne na něj.* No měli bychom vypadnout, ale já si to chtěla jít ještě jednou skočit. *Pousměje se na něj a hlavou kývne k vodopádům.Nemyslí to vážně, znovu by to asi nedala ten pád a tu ledovou vodu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 2:52 am

Ty jsi blázen.... *Vydechne s úsměvem a něžně jí políbí.Trochu se otřese zimou.* Ježíš. Určitě je pod nulou. To je hrozný. *Zadrkotá zubama a vyškrábe se na nohy. Natáhne k ní ruku, aby se ho chytila a vyrazí v těsném obejtí s ní zpátky domů.* Nechtěla jsi lovit ten mobil,že ne?? *Koukne na ní s obavami v očích, ale pousměje se tomu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 3:03 am

Dělám si srandu, nechci znovu letět takovou výšku. *Pousměje se, polibek mu opětuje.* No trošku jsme netrefili, počasí na koupání... *Pokrčí rameny s úsměvem na rtech. Když k ní natáhne ruku tak se jí chytne a stoupne si. Koukne na něj, když se zeptá na mobil.*Ne nechtěla... *Zavrtí hlavou a pousmívá se stále. Je jí líto toho že si utopila takovej mobil, ale co už. Sežene si novej.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 02, 2014 3:07 am

Trošku.. *Přikývne a přitiskne jí k sobě, aby si vyměňovali alespoň tělesné teplo.* Zlato, chyť se. Vezmeme to rychleji. *Zašeptá a když se ho Lexi chytí, vezme to domů u.r., jinak by pravděpodobně venku oba umrzli.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 02, 2014 3:15 am

*Z toho jaká jí je zima, tak je ráda že ještě vůbec jde.* Dobře. *Přikývne souhlasně a pořádně se ho chytne. Nechá se s ním přesunout pryč.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Nov 13, 2014 3:43 pm

*Celou cestu s ní jen mlčky kráčel,až k místu,kam jí chtěl vzít.Zastaví se s ní u vodopádu a koukne na ní*doufám,že ti zbylo dost síly.Jdeme*ukáže prsten nahoru*až nahoru*usměje se na ní a udělá dva kroky do kopce,potom se otočí na Elenu,jestli jde za ním*zvládneš to??
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Nov 13, 2014 6:37 pm

*Ide pomaly a po tichu s ním.Keď tam prídu obzrie sa s úsmevom.Ešte chvíľku sa rozkúkava a potom pozrie na Stefana.*Počkaj čo?Až tam?*Vydýchne a sleduje ho ako urobí kroky hore.Pokrúti hlavou ale ide za ním.*Myslím že ano..*Usmeje sa a urobí pár krokov k nemu a pokračuje hore.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Nov 13, 2014 7:39 pm

Jo*kývne s úsměvem*až tam*odpoví jí a když se rozejde za ním a pak pokračuje nahoru,jde s ní.Nahoře se na ní podívá a znovu usměje*a teď to nejlepší*chytne jí za ramena a otočí tak,aby koukala na ten výhled,co je odtamtud vidět*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Nov 13, 2014 8:19 pm

*Keď tam konečne dojde najradšej by sa vyvalila na zem a ležala.Dnes toho dosť nabehala.Nadýchne sa a pozrie sa s úsmevom na Stefana.Keď ju otočí aby videla ten výhľad pootvorí ústa a sleduje to.Pokrúti hlavou a obzerá sa.*Ou...je to krásne..*S úsmevom to sleduje.Pozrie na chvíľku na Stefana a potom sa znovu sleduje ten výhľad.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 8 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru