TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Mystic Falls

+9
Vicki Donovan
Tyler Lockwood
Bonnie Bennett
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Oliver Green
Elena Gilbert
Enzo
Admin
13 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 12:43 am

*Zamyšleně jí poslouchá a mne si bradu s několikadenním strništěm.* Měl bych se oholit. *Pronese zamyšleně a pak se podívá a Gill a uchechtne se.* Ale poslouchám tě, neboj. *Zašklebí se a uvolněně natáhne nohy.* Myslím, že když se to dozví, budou se nás za úplňku bát, ale jinak když necháme žít my je, nechají oni nás. Prostě vzájemná tolerance, tak nějak bych to řekl. *Prohláší na jeho osobu až moc moudře a pokývá hned potom hlavou.Když Gillian narazí na tu zrzku a nazve jí ''zářezem'', jemně do ní strčí.* Heeeej! *Zvolá pobaveně.* Docela se mi líbí, je správně drzá. *Mrkne přes rameno a zpátky na Gill.* Je trochu jako ty.Jazyk jako břitva. Nebo taky ''Co na srdci, to na jazyku.'' *Ušklíbne se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 12:55 am

*Protočí oči nad jeho poznámkou o holení, ale pokývá.* Oholený vypadáš jako dvanáctileté dětsko. *Řekla vážně, ale dost se jí přitom zamotal jazyk, takže se napila z kelímku a chvilku ho pozorovala.* Oni? Příměří? Tak teď chci tu o Sněhurce. *Poušklíbla se, položila kelímek na zem a z batohu vytáhla cigaretu. Ihned si ji strčila do úst, a když slyšela Oliverovu poznámku o drzosti, jen zahuhlala.* Já nejsem - *Zarazila se a škytla, takže jí cigareta vypadla, ale hbitě ji i přes alkoholem zpomalenou reakci chytila. Vložila si jí znovu do úst a zapálila si.* - drzá. Jen říkám pravdu. A to, můj milý blonďáku, je rozdíl. *Souhlasně nad svou odpovědí pokývala a vydechla.* Na mě je moc divoká. Mám radši klídeček, ale bude to tvá věc, ne má. *Usmála se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 1:08 am

Nemluvím o příměří ale o vzájemný toleranci. *Zašklebí se na ní a ve skrytu duše má radost, že jí konečně může za něco opravit, takže se na ní vesele usměje a když jí vypadne cigareta v půlce věty, rozchechtá se.* Bacha prosímtě. *Pronese otcovsky a pak do ní zase strčí, tentokrát silněji.* Heleee, neříkej mi blonďáku! *Zahučí a zkříží ruce na prsou.Pobaveně jí sleduje.* Jo, divoký kočky, to je něco pro mě. *Zasní se a v jeho představách nosí Ammu na rukou jako princeznu. Pak se podívá na Gill.* Ty máš ráda klídeček? *Zvedne obočí.* Ty, divoška.... *Uchechtne se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 1:23 am

*Nadechla se z cigarety, a taky do něj strčila.* Divoký kočky? Sakra, nemám šanci, jsem pes. *Řekla ironicky smutným hlasem a zvedla kelímek s posledním zbytkem piva. Přitom stačila do Olivera šťouchnout loktem a ďábelsky se ušklíbnout.* Nejsem divoška, Ollie, jsem prostě vlkodlak. *Pokývala, a bylo jí v tu chvíli úplně jedno, jestli je někdo slyší nebo ne (opilým je vše jedno).* Klídeček... nemít starosti, každý den jen poslouchat hudbu z rádia, mít dobré jídlo, probouzet se v posteli tvého bratra - *Zarazila se, protože si uvědomila, že řekla příliž. Jen sklopila hlavu, pokrčila rameny a popotáhla si. Mohla zůstat v zátoce, ale vybrala si, že vše opustí a pojede s Oliverem.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Bonnie Bennett Tue Aug 12, 2014 12:24 pm

*Příjde k vodopádům a začne se rozhlížet jestli tu neuvidí Elenu nebo Caroline*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 1:07 pm

*Poslouchá jí a sem tam se uchechtne, on je vůči alkoholu imunní, takže nic necítí, musel by vypít mnohem, mnohem víc, když ale zaslechne zmínku o Jackovi, vykulí na ní oči.* Ty....a Jack? *Dostane ze sebe a zatají se mu dech.* Grayová, proč jsi se mnou odcházela, mohla jsi tam zůstat a každý ráno se vedle něj v Zátoce probudit. *Vyhrkne zmateně a vstane z kmenu, na kterém doteď seděl.* On to věděl?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Aug 12, 2014 1:11 pm

*Čeká než k ní Mason dojde, zatím vyloví z taštičky mobil a naťuká rychle SMSku o setkání s Elenou.*
kód:
Slatere, stalo se ještě něco, potkala jsem dívku, co vypadala přesně jako Katarina, ale byla člověk. Krvácela, její krev voněla jako lidská. Myslím, že by to Elijah taky rád věděl. Zatím se měj. Rose.
*Odešle SMSku, poupraví si šaty a s úsměvem čeká až Mason přijde.Usrkne si džusu s vodkou a upraví vlasy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 1:27 pm

*Usmála se.* Nemilovala jsem ho, Ollie. *Vydechla dým a pobaveně zavrtěla hlavou.* On byl z "královský rodiny" a já vlčí bezdomovec. *Podívala se, jak vstal.* Nechtěl mě, vždycky mi dal pusu na tvář, chytil kolem ramen a za každou větou doplnil: "Sestřičko." Nikdy jsem mu to neřekla, to, že mi líbí. *Říkala to klidný hlasem, který měl podtón podnapilosti. Vzhlédla a podívala se Oliverovi přímo do očí.* Víš, chtěla jsem odejít už dávno, ale Caryn mě přemluvila. Za tu dobu, co jsem utekla z domu, sem vystřídala hodně smeček. A vždycky to dopadlo stejně. Upíři nás hnali pořád sem a tam. Život na cestě... v Zátoce se mi líbilo nejvíc, ale... *Vydechla a na zem odhodila nedopalek, který sešlápla.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 1:37 pm

*Poslouchal jí a sem tam zavrtěl zmateně hlavou. Náklonosti k Jackovi si u Gilllian nevšiml. Podíval se jí do tváře a když zmínila královskou rodinu, uchechtnul se. Vždycky si připadal jako adoptovaný.Mávnul rukou a nechtěl na to ani pomyslet. Když nedokončila větu, sednul si vedle ní a otočil k ní hlavu.* Ale...? *Zeptal se se zájmem a zvedl obočí.* Odešla jsi se mnou, protože se Jack neměl k opětování tvých citů? Nevšiml jsem si, že by Jack někdy někomu projevoval svojí náklonost. *Vzpomněl si na Hayley, kterou mu dohodili rodiče ale nic z toho nebylo. Uchechtnul se. Jack... Vybíravý prvorozený. Protočil oči a opřel se dlaněmi za kmenem.* Možná jsi mu o tom měla říct. *Pronesl klidně a zadíval se na vodopád.To jak se dopadající kapky tříštily o vodní hladinu ho uklidňovalo.* Třeba byste měli smečku malých vlkoušů. *Uchechtnul se té představě hromady pobíhajících dětí, co by se za úplňku přeměňovali na štěňata a zacukaly mu koutky.* Ehm... Takže jaké ''Ale...''? *Otočil tvář k Gill.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 2:09 pm

*Poušklíbla se a zahleděla se na vodopády. Dopila poslední doušek piva a pokračovala.* ....Ale to, co mi řekl... *Zavrtěla hlavou.* Byl naštvaný, když si mu oznámil, že odjíždíš. Tak mě napadl bláznivý - *Zamotal se jí trochu jazyk, ale do minutky už zase klidně hovořila.* - řekla jsem mu, že jedu s tebou a bláhově si myslela, že mě zadrží. Ale ne, jen se na mě podíval a řekl: Dobře, naše dveře máš otevřené. " Tak jsem na něj začala křičet o tom, že je sobecký blázen, když nevidí, co sem se mu tak dlouho snažila ukázat. A on jen: "Víš, co? Měním názor, už se nevracej." Byli jsme oba rozčilení a rozrušení, bylo to po tom incidentu s Jimmym. Tak jsem se sbalila a odjela. *Nevěřícně se zasmála a podívala se na Olivera.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 2:43 pm

*Vzpomínal si dobře na to, jak Jacka naštval svým odjezdem, pohodil rameny a zadíval se na Gillian.* No tos ho musela pěkně rozčílit. *Zavrtěl se vedle ní a vyskočil na nohy.* O jakým incidentu s Jimmym mluvíš? *Přimhouřil oči, že by byl ožralej?* Jack je vůl, když si nechal ujít příležitost bejt s tebou. Netrap se. *Šťouchne do ní jemně a koukne se k provizornímu parketu, kde zahlídne zrzavou kštici Ammy.* To já, já jsem milovník. *Zazubí se a uhladí si tričkoa prohrábne vlasy.Spokojeně se usměje a sleduje Ammu, jak se vlní.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 2:59 pm

*Mírně svraštila obočí a zatvářila se zmateně.* Nevíš? Jimmy se ožral jako hovado, nakráčel si to do centra New Orleans a upíři mu nakopali zadek. *Zamyslela se a zavrtěla hlavou, když si vzpomněla v jakém stavu se Jimmy vrátil.* Málem se nestačil zahojit. Přikráčel si to nahý, celý od krve a propíchaný železnýma špejlema. Větší ponížení než smrt... *Poslední větu skoro vyplivla.* Uviděla jsem ho, když jsem šla Jackovi oznámit tu super novinku. Angelika se o něj postarala, a hned potom jsme vzali brka. *Uchychtla ze z neznámého důvodu  a pokusila se vstát. Místo toho, hned skončila na čtyřech, ale hned bojovně vstala a hledala rovnováhu.* Jdu si pro pivo, chceš taky? *Kvůli opoře se podržela nedalekého stromu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 3:07 pm

*Nakonec je nechá odejít někam k vodopádům. Nemá zájem poslouchat rádoby vtipné narážky. Se svým drinkem se dostane víc mezi lidi a spokojeně se vlní do rytmu. Tak nějak relaxuje. I když jí to nedá a občas se koukne směrem k tem vodopádům. Naneštěstí se zrovna v jednu chvíli setká s pohledem Olivera. Zatváří se otráveně a pohledem uhne.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 3:11 pm

*Zamračil se, když se dozvěděl o tom, co udělali někomu z jeho smečky zpropadení upíři z NO, pozoroval Gillian.* Tak to je hnus. *Asi měl moc starostí s balením a utíkáním.* To mě mrzí. *Nakopne kamínek a pak sleduje jak Gillian vstává.Odvrátí obličej k vodopádům, aby neviděla jeho pobavený výraz a pak k ní přiskočí.* Možná radši colu, Grayová. *Mrkne na ní a vede jí ke stánkům.Setká se při cestě s Amminým pohledem, když vidí její výraz, zasměje se a vesele na ní vyplázne špičku jazyka.Pokračuje s Gill ke stánku s občerstvením, kde si dá kelímek Coca Coly a kouká se po tančících lidech. Co chvíli zahlídne tu rudou záři Amminy hřívy a spokojeně se opře o strom, přičemž jí pozoruje.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 3:22 pm

*Nespokojeně se na něj podívala, ale stejně si dala u stánku pivo, když se od ní odvrátil. Napila se a pomalým, nejistým krokem došla až k němu, kde se opíral o strom.* Jdi za ní. *Škytla, takže se radši napila.* Jdi s ní tančit. *Usmála se na něj, hodila na zem svůj plátěný batoh a sedla si na něj do tureckého sedu.* No tak, Ollie, ať mám radost. *Párkrát zamrkala a vzhlédla na něj. Jazyk se jí už dosti pletl, takže se zmohla jenom na krátké věty.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 3:33 pm

*Zazubil se vesele na Gillian a pivo v její ruce ani nekomentoval.* Jestli mi nakope zadek, budeš mi ho celou noc foukat. *Zakření se a narovná se. Koukne na Gill.* Drž mi pěsti a dávej tu na sebe pozor, hned jsem zpět. *Prohlásí sebevědomě a vyrazí mezi lidi za Ammou.* Smím prosit, mylady? *Nakloní se k ní, aby ho slyšela.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 3:52 pm

*Nějak nevnímá okolí, protože je oblbnutá drinkem a hudbou. Takže ani nepostřehne, kdo na ní mluví. Chvíli na Olivera kouká a jako by přemýšlela.* Cože? *Konečně nějak zareaguje.* Asi se moc nudíš, že? *Dodá a nepřestává se vlnit v rytmu hudby. Mezitím už má v sobe další drink a začíná byt trochu víc otupělá.*


Naposledy upravil Amma Venus dne Thu Aug 14, 2014 6:18 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 4:11 pm

*Uchechtne se a zakloní hlavu. Většinou mu ženský lezly do postele samotné, takže ho Amma zajímá to víc. Začne tancovat hned u ní a když si všimne, že po ní čumí nějakej chlap na pravoboku,zle se na něj podívá a stoupne si na Amminu pravou stranu.* Ne, že bych se nudil, jen si chci zatancovat. *Mrkne na ní vesele a najednou pustí pomalý song. Přimhouří oči a podívá se na Ammu.* Takže teď už smím prosit? *Pousměje se a nastaví dlaň.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 4:27 pm

*Zasměje se, jako by tušila o co Oliverovi jde. Bere ho jako každého druhého chlapa.* Fajn. Jsme ve svobodné zemi, bránit ti tančit nemůžu. *Dodá jen tak mimochodem. Drží si ale odstup, i když alkohol s ní dělá divy a ona je potom možná víc povolná, než by normálně chtěla.* Dneska se tě asi už asi jen tak nezbavím, co? *Kouká na Oliverovu ruku, kterou k ní natáhl. Je vidět, jak moc se musí přemlouvat a polevit ze svých zásad.* Jeden tanec. Nic víc. *Řekne nakonec a opatrně se ho chytne.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 4:30 pm

*Spokojeně sleduje Olivera, nemotorně se zvedla a dala si batoh ke stromu. Sedla si na něj, opřela se k kmen a usmívá se. Pomalá písnička jí trochu uspává, takže si vytáhla cigaretu, po několika vteřinách boje si ji zapálila a koukala se po tančících. Dopila další pivo, ale přeci jen jí klesla hlava, zkoušela přemáhat klížící se oči, ale vzdala to a hlava jí padla. Ihned spadla do tvrdého, alkoholického spánku a cigareta jí doutnala v povolené ruce.*


Naposledy upravil Gillian Gray dne Tue Aug 12, 2014 5:23 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Tue Aug 12, 2014 4:31 pm

*Dojde k Rose mile se usměje.* Tak jsem nakonec přišel Rose. *Mrkne na ni a porozhlídne se kolem.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Tyler Lockwood Tue Aug 12, 2014 4:34 pm

*Přijde s Vicki na párty k vodopádům a jde hned k alkoholu.* Jo já si rád troufám. *Usměje se. Vezme dvě piva v kelímku a jedno podá Vicki.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 4:34 pm

*Pousměje se Ammině vzdorování a něžně jí k sobě přivine, ne moc blízko, aby nedostal kopanec, ale tak, aby cítil její vůni. Chytne jí rukou kolem pasu a plouží s ní po parketu.* Jsem neodbytný. Ale kdyby jsi mě chtěla odpálkovat, tak to přece uděláš tvrději. *Mrkne na ní a vdechne její parfém.* Krásně voníš. *Zalichotí jí a pokračuje v tanci. Očima zalétne ke stromům, kde nechal Gillian. Hlídá ji, aby jí někdo neobtěžoval, když jí zahlédne kouřit jen se pousměje a věnuje se tanci s Ammou.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Aug 12, 2014 4:37 pm

*Usměje se na Masona když k ní přijde. Dojde jí, že ani nezná jeho jméno.* To jsem ráda, tajemný cizinče, co se zjevil v baru. *Zakření se a podívá se na něj.* Dáš si taky drink? *Usměje se a vyrazí ke stánku s pitím.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Aug 12, 2014 4:39 pm

*Nechá se dovést na párty.* To jsem si všimla. Ale nevadí mi to. *Zaculí se na Tylera a vezme si od něj pivo a rozhlídne se kolem, jestli tu neuvidí někoho známého.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 3 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru