TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Mystic Falls

+9
Vicki Donovan
Tyler Lockwood
Bonnie Bennett
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Oliver Green
Elena Gilbert
Enzo
Admin
13 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Aug 12, 2014 6:39 pm

*Trochu zvážní.* Vážně? Já jen aby jsi nelitoval. *Nahne se k němu a dá mu krátký polibek. Pak se nervózně odtáhne.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Aug 12, 2014 6:40 pm

*Trošku sebou cukne, když k ní vztáhne ruku, když jí ale pohladí po rameni, uvolní se, znova se začervená a sklopí oči, obejme si paže rukama a mile se na něj usměje, když k němu zase zvedne oči.* Tak super, jsme domluvení. *Mrkne na něj.* Skočím sem ráno, než půjdu do práce. *Usměje se a ohlédne se k vodopádům.* Jdeš se podívat? *Mrkne na něj a když se otočí, že vyrazí, strčí do Tylera.* Proboha, moc se omlouvám, nestalo se ti nic? *Vyjekne vyděšeně a zase zčervená, podívá se na Masona.* No a to jsem celá já. Chodící pohroma. *Podívá se na Tylera.* Hrozně me to mrzí, jsi ok?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 12, 2014 6:49 pm

*Mrkne ještě na Ammu.* Jestli myslíš Rose, tak její červený šaty jsem zahlídul tamhle vypadá, že je v nějakých nesnázích. *Uchechtne se a mávne jí.* Zatím Amm. *Dojde k Gillian a sehne se k ní.* Grayová, já ti říkal ať nechlastáš. *Vytáhne si klíčky od auta z kapsy a vezme Gill do náruče, do ruky vezme její batoh a vydá se k autu. Odemkne ho na dálku a volnou dlaní otevře dveře, kam posadí Gill, chvilku se vydýchává.* Příště mrkev místo flákoty, Grayová. *Uchechtne se tišše a její batoh hodí na zadní sedadla.Připásá jí a sedne si na místo řidiče, nastartuje a vyrazí k domovu.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 12, 2014 7:14 pm

*Koukne se směrem, kde ukazuje.* Jo, ale podle mě má teď společnost. Takže ji najdu později. *Zasměje se.* Měj se, Olivere. *Mávne mu a pak se ztratí v davu někde.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Tyler Lockwood Wed Aug 13, 2014 11:17 am

Já nikdy ničeho nelituji. *Usměje se a když ho políbí je trochu udivený, ale pak si Vicki k sobě přitáhne a dlouze ji políbí. Jenže někdo v tu chvíli do něj strčí odtáhne se od Vicki a koukne na toho "idiota" co nekouká na cestu. Když uvidí nějakou holku s jeho strejdou Masonem tak se na chvíli zarazí.* To je v pohodě, nic mi není. *Řekne a pak koukne na Masona.* Masone co tu děláš ? *Pozvedne obočí a čeká na jeho odpověď*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 13, 2014 11:29 am

Jojo jsme domluveni. *Přikyvuje. Pak se pousměje když více zčervená.* Jasně že se jdeme podívat. *Mrkne na ni a jde s ní k vodopádům. Když v tom narazila do nějakého kluka. Poznal ho až když se otočil že je to Tyler, koukal na něj též trochu šokovaně.* Jsi v pořádku Rose? *Zeptal se starostlivě.* Přijel jsem na návštěvu, ale u tebe doma nikdo nebyl a tak jsem se šel zatím porozhlédnout po městě. *Koukne na něj omluvně, že se mu neozval.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Vicki Donovan Wed Aug 13, 2014 3:06 pm

*Překvapí ji reakce Tylera a jeho políbení. Když se od něj spokojená odtáhne, chvíli se na něj tak nějak zvláštně, ale hezky dívá. Chce ještě něco dodat, jenže do Tylera vrazí nějaká holka. Koukne se trochu šokovaně.* No teda, já abych si tě hlídala, Tylere. Do náruče ti začínají padat cizí holky. *Řekne drze, ale má u toho pobaveny tón hlasu. Z rozhovoru pak pozná, že Tyler a partner té nemotorné holky se zřejmě znají.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 13, 2014 4:10 pm

*Omluvně se usměje na Tylera.* Vážně se omlouvám, jsem nemotora. *Zakření se a když zaslechne poznámku jeho holky, kterou zná z Grillu, zase se začervená a sklopí pohled.* To ne, ja... Nikomu do náruče nepadám.Mrzí mě to vážně. *Snaží se vysvětlit, ale přijde ji to, že spíš situaci zhoršuje.* Jsem v pohodě. *Usměje se na Masona a položí mu ruku na paži.* Díky. *Vděčně se na něj podívá a pak z rozhovoru těch dvou usoudí, že se nejspíš znají a tak o krok couvne.Podívá se na tu holčinu.* Jsem Rose, známe se z Grillu. *Usměje se na ní a kývne k jejímu kelímku s pivem.* Co bys řekla na vodku s džusem.Jako za to, že jsem ti vrazila do kluka. *Zazubí se vesele a mrkne na ní.* Asi bych neměla chodit mezi lidi, jsem nebezpečná sama sobě. *Uchechtne se a ještě stále s ruměncem ve tvářích zavrtí hlavou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Tyler Lockwood Wed Aug 13, 2014 5:11 pm

Tak to doufám že odtud zase neutečeš. *Podotkne a pak ho obejme a poplácá po zádech.Poté koukne na Vicki a usměje se.* V klidu Vicki, já nechci nikoho jiného kromě tebe. *Mrkne na ni a dá jí pusu. Pak koukne na Rose.* Neomlouvej se jsem v pohodě teda doufám že všichni jsme v pohodě. *Koukne na všechny.* Vicki toto je Mason můj strejda. *Ukáže na něj a na Masona kývne.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 13, 2014 5:18 pm

*Mile se usměje na Rose.*Tak hlavně že jsou všichni v pohodě. *Když Vicki promluví tak se tomu zasměje.* Neuteču, slibuji. *Kývne na něj a taky ho poplácá po zádech. * Těší mě, Vicki. *Podá ji ruku a kývne na ni.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Vicki Donovan Wed Aug 13, 2014 5:27 pm

*Musí se smát tomu, jak je ta holka nervózní.* V pohodě, dělala jsem si srandu. A my se stejně známe, že? *Usměje se na Rose a tím ji uklidní a dá najevo, že ví, že se znají. Pak se koukne na Masona.* Těší mě. Netušila jsem, že Tyler má tak mladého strejdu. *Podá mu ruku.* Teď bych si dala tu vodku. Rose? *Vzpomene si, že jí před tím zvala.*


Naposledy upravil Vicki Donovan dne Wed Aug 13, 2014 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 13, 2014 5:36 pm

*Usměje se na Tylera i na Masona a pak vděčně mrkne na Vicki, připadala si tu tak nějak navíc.* Hurá na vodku. *Zasměje se a vezme si u stánku dvě vodky s džusem. Zvedne kelímek.* Tak na volný večer. *Usměje se a zhluboka se napije.Pak se podívá směrem k autu a schová klíče.* Tak teď už fakt řídit nebudu. *Zasměje se. Ohlédne se po lidech, někde se jí ztratila Amma a Olivera taky nevidí,tak pokrčí rameny a mrkne na Vicki.* To jsem zvědavá, v jakém stavu zítra přeberu směnu. *Uchichtne se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 13, 2014 6:03 pm

*Pomalu začínala mít dost toho všeho kolem. Na drink už chuť neměla a hudba pomalu taky začala upadat a lidi pomalu odcházeli. Rozhlédla se a konečně našla Rose, která stála kousek od vodopádu s nějakou holkou, klukem a asi svým novým objevem. Pousmála se pro sebe. Nahmatala v kabelce mobil a zjistila, že jí došla smska. Přelétla ji očima a rychle odpověděla.*
kód:
Mám to u tebe schované. Ale nakonec ten tanec nebyl tak špatný. Uvidíme se. Měj se. Drzá zrzka.
*Usměje se a smsku odešle. Pak ještě rychle zatelefonuje na taxi službu a objedná si odvoz. Mezi lidmi se dostane až k Rose.* Tak tady jsi. Nebudu rušit, jen oznamuji, že odcházím. Za chvíli tu mám odvoz. *Řekne a koukne po ostatních, co s ní jsou.* Jo a fakt díky, kvůli tebe musím zítra na rande. Jestli to nepřežiju, tak ti podpálím bar. *Sice to řekne vážně, ale směje se u toho nakonec.* Tak se mějte. *Mávne Rose i ostatním a odejde do taxíku, které pro ní přijelo a odjede domu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Tyler Lockwood Wed Aug 13, 2014 6:36 pm

*Všimne si mávající zrzky a tak jí mávne taky.*To jsem rád. *Kývne na Masona.* No a my dva si dáme pivo, ne ? *Zeptá se Masona, když se holky domlouvají na vodce a džusu.* Jinak já jsem Tyler. *Usměje se na Rose a podá jí ruku.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 13, 2014 6:56 pm

*Je polichocen od Vicki.* No nejsem zrovna nejmladší, ale děkuji. *Zasměje se. Když se Tyler představí sám tak se začne omlouvat.* Omlouvám se. Rose toto je Tyler, můj synovec. *Zaculí se omluvně.* Jo, určitě dáme pivo. *Kývne na Tylera a pak mávne Ammě když odjíždí.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Vicki Donovan Wed Aug 13, 2014 7:03 pm

*Vezme si od Rose kelímek s vodkou.* Jasně, na volný večer a na to, že ode dneška já volná asi nebudu. *Zaculí se a mrkne na Tylera. Pak se napije. Když mezi ne vpadne zrzka, jen jí poslouchá a občas se musí zasmát.* Hele Rose, já tu směnu za tebe zítra vezmu. Do školy nejdu, kašlu na to. *Řekne pohotově a mizící zrzce mávne.* Ale v tom případě, už bych se pomalu nasměrovala do postýlky. *Zívne, když má drink skoro vypity a koukne na ostatní, co na to oni.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 13, 2014 7:13 pm

*Stiskne Tylerovi ruku a usměje se.* Já jsem Rose, moc mě těší. *Podívá se na Masona a mrkne na něj.* No vážně, na strýčka bych tě netipovala. *Usměje se a pak se zasměje Vickiinu nápadu.* To je dobrý, ale každá ruka navíc se hodí, takže jestli se rozhodneš rebelovat, ráda tě ráno uvidím. Aspoň si užijeme nějakou srandu v práci. *Zasměje se a upije z drinku. Uvědomí si postupující čas a když k nim dojde Amma, že jede taxíkem, zasměje se její výhružce.* Ráda tě v Grillu uvidím, ale vstup pouze bez hořlavých věcí! *Zasměje se a mávne jí.* Jo a nemáš zač!! *Zavolá za ní se smíchem a otočí se na ty tři, se kterými tu zbyla.* Takže co s námi?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Tyler Lockwood Wed Aug 13, 2014 8:27 pm

Mě také těší, Rose. *Usměje se. Podá jedno pivo Masonovi a druhé si nechá.* Tak v tom případě taky nejdu do školy. *Pousměje se a dá Vicki pusu na tvář a za bok si jí k sobě přitáhne.* Tak dopijeme a jdeme? *Zeptá se všech. *
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 13, 2014 8:32 pm

*Vezme si o Tylera pivo a napije se. Když, mu Rose lichotí tak se usměje.*Holky nelichoťte mi, abych se náhodou nezačal červenat. *Zasměje se.* Souhlasím s nápadem Tylera. Musíte si odpočnout, vlastně i já jsem docela po tak dlouhé cestě unavený. *Řekne mile.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Vicki Donovan Wed Aug 13, 2014 8:42 pm

*Spokojeně se na Rose koukne.* Fajn, tak zítra mě očekávej. *Pak se na oko šokovaně koukne na Tylera.* No počkej. Já jsem rebelka, ale ty by jsi mel do školy jít. Ještě tě zkazím. *Zaculí se a polibek mu oplatí.* Takže já to dám na ex a můžu jít. *Obrátí do sebe zbytek drinku a kelímek odhodí někam mezi ostatní smetí a zbytky.* Tak já jsem připravená. Máme všichni stejnou cestu nebo ne? *Rozhlíží se po ostatních.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 13, 2014 9:02 pm

*Zasměje se.* Takže hromadný hákování, no pěkný. Já o ničem nevím. *Zvedne se smíchem ruce nad hlavu a mrkne po Masonovi.* Jen se červnej, ať v tom nejsem sama. *Zazubí se a pohoršeně přimhouří oči.* Teda ale podporovat svého synovce v lemtání alkoholu a hákování.Radši nic nevidím a neslyším. *Zakryje si volnou rukou oči a rozesměje se.* Já vlastně taky můžu hned. *Následuje Vicki ve vypití drinku na ex a hodí kelímek do pytle na odpadky. Vesele na ní mrkne.* No a co vy, brzdy? *Podívá se se smíchem na Tylera a Masona.Rozhodí rozhořčeně rukama a otočí se na Vic.* Muži... *Protočí oči ale zářivě se usměje a lehce šťouchne Masona.* Hlavně si to neber osobně. *Zamrká na něj nevinně a přikývne Vicki.* Přímo k městu to máme určitě společně, bydlím kousek odtud, za městem.Tam vás opustím. *Usměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Tyler Lockwood Wed Aug 13, 2014 9:44 pm

Já jsem zlobivý kluk, mě nezkazíš. *Usměje se na Vicki. Když Vicki a Rose vypijí drinky na ex tak nechce zůstat zahanben.* Css.. *Odfrkne a vyexuje svoje pivo. Pak se na všechny usměje.* Já taky můžu. *Zaculí se.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Mason Lockwood Wed Aug 13, 2014 9:52 pm

Ale u tebe je to roztomilé. *Usměje se.* Já ho v tom nepodporuji. V alkoholu mě podporuje Tyler a o hákování nic nevím. *Snaží se z toho všeho vymotat a být za hodného strejdu.* Brzdy? *Pozvedne obočí a pak do sebe na ex kopne pivo. Kelímek hodí do koše a pusu si otře.* Jo já taky můžu. *Usměje se.* Já jsem ti slíbil že tě doprovodím, takže to i splním. *Mrkne na Rose.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Vicki Donovan Wed Aug 13, 2014 10:09 pm

*Jen se nevinně usměje na Rose, když mluví o hákování a pak se koukne na Tylera.* Takže zlobivý kluk? To bych tě mela nějak potrestat. *Otočí se k němu čelem a přitiskne se k němu.* Takže jdeme? *Odtáhne se od Tylera a chytne ho za ruku.* Myslím, že se uvidíme zítra. Mějte se. *Rozloučí se se smíchem s Masonem a Rose a táhne Tylera pryč.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Aug 13, 2014 10:26 pm

*Zasměje se krátce popichování Vic a Tylera a zavrtí hlavou, po Masonově lichotce opět zčervená a na moment sklopí pohled.* No a je to tady zase. *Vyčte mu s úsměvem a jemně ho šťouchne loktem do žeber.Pak se usměje na Vicki.* Budu se těšit, dávejte si pozor. *Dodá se smíchem a mávne jim na rozloučenou, podívá se na Masona a vyrazí od vodopádů směrem k domu. Nijak zvlášť se tam netěší, protože je tam zase sama. Trevor se zdejchnul a ona se v tak velkém domě občas bojí. Přitáhne si paže blíž k tělu a otočí se na Masona.* Můžeme? Jestli ti tedy nekazím plány tím, že mě musíš doprovázet. *Zamrká na něj roztomile a usměje se.Vydá se domů.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  - Stránka 5 Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru