TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+22
Sara Evans
Jeremy Gilbert
Mikael Mikaelson
Klaus Mikaelson
Hayley Marshall
Carter Hemmings
Liv Parker
Luke Parker
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Jessica Bradley
Kol Mikaelson
Nela Townson
April Young
Tom Avery
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Erik Dixon
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
26 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sara Evans Tue Feb 24, 2015 4:08 pm

*Dosť rýchlym krokom mieri k hotelu,kde sa aj po chvíli dostaví. Prejde do svojej izby,kde sa hodí na posteľ a len tam tak bezcieľne leží,pozoruje strop.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Feb 26, 2015 7:20 pm

*Tak nějak se uklidní,ani přece neví co jí udělal,ale stačilo mu jen to syknutí a to slovo : debil .Rozhodl se,že si teda s Klausem promluví.*
kód:
Ahoj,Klausi...Potřeboval bych si s tebou promluvit.E
*Napíše a odešle.Zhluboka se nadechne a podívá se kolem sebe.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Feb 26, 2015 7:39 pm

*Přečte si smsku.Zvedne se a jde na adresu,kterou mu napsal Klaus.Pomalu přemýšlí,jak by se o tom mohl dozvědět.Občas koukne na lidi kolem sebe,aby do nich nenarazil.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 02, 2015 11:27 am

*Usměje se nad tím,jak nazvala jeho sledování,ale nekomentuje to.Dál už beze slov míří ulicí směr hotel,aby pak mohl jít domu zbavit se Erika a nastěhovat si tam Emmu,když na ní musí dávat kvůli dítěti pozor*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 02, 2015 1:17 pm

*Pozoruje ho při tom,jak jí nese a na tváři se jí usadim bůh ví proč spokojený úsměv.To,že na její slova reagoval jen úsměvem jí z nějakého důvodu potěšilo,aniž by se zamyslela nad důvodem.Někdy prostě nemusí být k něčemu důvod.Nenápadně mu položí druhou ruku na krk a pak ho pohladí rukou,kterou se ho celou dobu držela, ve vlasech v zátylku.Je to buď anebo.Zadívá se na něj.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 02, 2015 2:39 pm

*Dívá se před sebe na cestu a když ho pohladí po zátylku,polkne.Kdyby nevěděl o tom dítěti,položí jí,něco nehezkého řekne a odejde.Díky tomu,že o tom ví a Maddoxovi plně důvěřuje,jde s ní dál a nijak na to nereaguje.Třeba jí časem dojde,že její snahy jsou zbytečné a jeho prostě jen tak někdo nedostane.Dojde s ní před hotel a zadívá se na něho.*Jaký máš číslo??*Koukne na Emmu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 02, 2015 2:54 pm

*Povzdychne si trochu po té nereakci a sama sobě ai slíbí,že to bylo naposledy.Střelí po něm očima potom,co na ní promluví a všimne si,že stojí před hotelem.* Dojdu si do pokoje sama.... *Odpoví mu a zašklebí se,když při pokusu o výskok z jeho rukou pohne páteří.* Stotři.... *Zamumlá a ošije se.Už jí ta hra na dobrodružství přestala bavit.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Mar 04, 2015 8:18 pm

*Rozhodla se,že se dojde na Klause podívat,protože se ji dlouho neozval,no ani nemá jak,ale kdyby chtěl,tak ji najde.Jde pomalu a dívá se kolem sebe.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anastasia Clark Wed Mar 04, 2015 10:05 pm

*Zrovna se vrací z lesa,když jí začne zvonit telefon.Spěšně ho vytáhne z kapsy a zvedne překvapeně obočí nad volajícím.Přijme hovor a na tváři se jí rozlije úsměv.* Maddoxi,co se stalo? *Ozve se mi měkce do telefonu.Přijde jí zvláštní,že by volal jen tak.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anastasia Clark Wed Mar 04, 2015 10:29 pm

Samozřejmě,že ti můžu pomoci.O co se jedná? *Zastaví se v chůzi a rozhlédne se kolem sebe,aby se zorientovala.Neviděla Maddoxe už dlouho,o to více je překvapena,že jí volá a žádá jí o pomoc.Vydá se pomalým krokem směrem ke svému domu a přitom sleduje cestu před sebou.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anastasia Clark Wed Mar 04, 2015 10:58 pm

*Zeširoka se usměje a ačkoliv jí Maddox nevidí,přikývne na jeho slova.Má štěstí,že je MF malé město.Najít toho Niklause nebude problém.* Buď bez starostí,Maddoxi.Vlastně v Mystic Falls bydlím pár dní.Pokusím se ho najít a postarám se o to,aby bylo všechno v pořádku.Můžeš se na mě spolehnout. *Odpoví mu zase měkce a odmlčí se.Zapamatuje si popis Klausova domu a ostře se nadechne.* Chceš abych tě informovala,kdyby bylo něco v nepořádku? *Zeptá se ho nakonec a zastaví se u lavičky,na kterou se posadí.* A mám za ním jít hned,aby o mně věděl? *Zvedne tázavě obočí.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 12:50 am

Fajn,fajn....buď bez obav.Ano,zjistila jsem,že je to tu malé a všichni všechny znají.Hned se za ním tedy vydám a pak ti napíšu zprávu.Můžeš být v klidu. *Široce se usměje a rozejde se k domu,jaký ji Maddox popsal.* Kdy se vrátíš? *Zeptá se ho,aniž by si uvědomila,jak různě to může vyznít.Dojde jí to poté,co to vysloví.Protočí oči a prohrábne si vlasy.* Totiž vlastně mi do toho nic není.... Ozvu se ti.Toho rádoby čaroděje zvládnu levou,zadní. *Usměje se mile do prostoru před sebou.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 1:15 am

To je maličkost,Maddoxi.Není třeba nějakého vděku,vážně.... *Usmívá se i hlasem,když mu odpovídá.* Dobře... dej mi vědět,až se vrátíš.Mohli bychom zajít na skleničku.Dlouho jsem tě neviděla.Pokud nebudeš mít moc práce.... *Dodá hned,aby se mu nevnucovala.Nad jeho dalšími slovy se zvonivě zasměje.* Neměla jsem žádné plány,takže buď vážně v klidu.Postarám se o toho Niklause. *Usměje se a vydechne.* Je to všechno,cos mi chtěl ? *Zeptá se ho.Ne,že by chtěla přerušit jejich rozhovor,ale sám říkal,že má něco na práci,tak ho nechce zdržovat.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anastasia Clark Thu Mar 05, 2015 2:26 pm

Maddoxi znáš mě,nikdy bych ti nedokázala říct ne.Tedy...Nikdy bych se nevykašlala na jakoukoliv pomoc,komukoliv,kdo mě požádá. *Pronese s pohledem zapichnutým před sebe a pokračuje k domu Klause.* Skvělé,budu se opravdu moc těšit,Madde.Taky jsem tě dlouho neviděla.....A ráda to napravím.... *Poslední věta patřila spíš ji,než jemu.* Okay,užij si let a buď opatrný.Těším se na tvůj návrat,Maddoxi.Zatím.... *Rozloučí se s ním s úsměvem,který se jim odráží v hlase a zavěsí.Telefon schová do kapsy,upraví se a dojde ke Klausovi domů.*[/color][/color]
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 3:40 pm

*Přijde do ulic a prohlédne si kolemjdoucí.Zastaví jednoho chlápka a ovlivní ho,aby mu sehnal mobil a odnesl na jeho adresu k večerní hodině.Když mu to na to chlápek kývne a odejde.Rozejde se spokojeně dál a najde nějakou dívku.Tu ovlivní k tomu,aby brzy ráno přišla na jeho adresu.Potřebuje kvůli Emmalyn služku,aby jí nemusel obsluhovat on.Když má nejdůležitější zařízené,prostě se jen prochází po ulici*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 3:49 pm

*V hoteli sa začína dosť nudiť tak sa rozhodne,že sa vyberie na prechádzku. Vážne by tu mala spoznať niekoho nového. Niekoho s kým by si mohla aj vyraziť. Oblečie sa do niečoho,čím by mohla zaujať ( https://scstylecaster.files.wordpress.com/2014/11/x26369.jpg ) a vyberie sa do ulíc. Rýchlym krokom prejde cez ulicu a pozoruje ľudí,ktorí sa tu prechádzajú. Stále sa len niekam ponáhľajú,toto nikdy nepochopí. Neďaleko oproti nej zbadá známu postavu,ale nadšená z toho nie je.*Robíš si srandu?*Povie si potichu pre seba,prevráti očami. Radšej sa tvári,že ho nevidí.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 4:00 pm

*Všimne si Sary a koukne na ní s úsměvem,i přesto,že ona dělá,že ho nevidí.Zrychlí krok a rozejde se k ní,dlouho už jí neviděl.*Zdravím..*Pozdraví jí,když k ní konečně dojde*Dlouho jsme se neviděli.Už jsem si začínal myslet,že jsi se odstěhovala pryč z města...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 4:19 pm

*Zastaví sa,keď počuje Klausov hlas a mierne si povzdychne. Otočí sa k nemu a zľahka nadvihne obočie.*Prečo na mňa vôbec rozprávaš?*Nechápavo zavrtí hlavou. Ešte pred pár dňami ju chcel zabiť,dobre,že ju nezadusil. A teraz sa tu objaví s milým,nevinným úsmevom na tvári. Prečo sa pri nej vôbec zastavuje?*Vážne sa nemáme o čom baviť.*Pokrúti hlavou a drží si od neho mierny odstup. Nie,žeby sa bála,to len tak pre istotu.*Nie,nie,to v pláne naozaj nemám. Ale myslím,že tebe by dlhší výlet niekam pomimo nezaškodil.*Povie s milým úsmevom,mávne mu na rozlúčku a ide od neho preč. Bola by veľmi rada,keby odišiel. Aspoň by mohla viac v kľude spávať.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 4:29 pm

*Rozpřáhne s úsměvem ruce a zase je vrátí zpět k těluOpravdu??A já měl za to,že jsem slyšel u sebe doma něco jiného.*Vydechne*Řekla jsi,že jsme spolu neskončily a pak už ses neozvala.Mám v tom trochu zmatky....**Prohlédne si jí od shora dolu a zavrtí hlavou nad tím výletem*Já rozhodně nikam neodjíždím,lásko...Takže budeš muset ty,pokud se mě chceš zbavit.Tady mě budeš vídat často a když si to nepřeješ..*Sleduje jí,jak odchází pryč*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 4:44 pm

*Chvíľu je ticho a iba naprázdno otvorí ústa,vlastne nevie,čo mu má na toto povedať. V podstate má aj pravdu.*Nie,neskončili. No nechcem si kaziť tento pekný deň. Choď otravovať niekoho iného,dobre?*Usmeje sa naňho čo najprívetivejšie. Až ju z toho zabolia líca. Je pravda,že proti Klausovi ešte nič nemá. Nevie čo podniknúť.*Povedz mi tak znovu a si mŕtvy.*Povie s ľahkým úsmevom.*Vymyslím niečo,aby som toto..*Poukáže na neho celého.*Nemusela stále stretávať.*Žmurkne naňho a pokračuje v ceste.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 4:57 pm

Ty si nechceš kazit den*Přikývne s úsměvem*Mrtvý??Já?*Pozvedne pobaveně obočí*Víš co dokážu a přesto mi vyhrožuješ??*Zeptá se jí s pobaveným výrazem*Tak s tím něco udělej..Já ti v tom pomáhat nebudu*Usměje se*Mě se jenom tak nezbavíš,pokud z tohoto města neodjedeš někam pryč..*Vydechne a znovu si jí prohlédne,aby jí nekoukal pořád jen na obličej*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 5:05 pm

Áno,ty.*Prikývne a pozoruje jeho pobavený výraz.*Ty si naozaj veľmi veríš. A to čo dokážeš? Ešte som nemala šancu zistiť,čo "dokážeš".*Naznačí úvodzovky pri poslednom slove a uchechtne sa. Všetko jej to príde ako len reči. Nepríde jej taký zákerný a zlý,ako jej hovoril Kol. Fajn,už sa mu stihla dostať pod ruky a nebolo to práve príjemné,ale to nič nebolo.*Prestaň sa snažiť ma vyhnať. Neodchádzam.*Pokrúti hlavou a prejde späť rýchlo k nemu. Dosť nepríjemne sa jej s ním rozpráva,keď sú od seba tak ďaleko.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 5:16 pm

Zdálo se ti v domě málo??*Pozvedne obočí a úsměv ze rtů mu náhle zmizí*Já tě nevyháním,to ty mě nechceš vídat*Usměje se trochu*A když nad tím tak přemýšlím,mohl bych ti pomoct s tím,abys mě přestala vídat*Napadne ho během chvíle a chytne jí pod pasem,díky čemuž jí zvedne ze země.Potom se s ní u.r přemístí do lesa*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Maddox Sun Mar 08, 2015 11:33 pm

*Vydá se pěšky od domu Klause k sobě domů.Musí se ozvat Aně, přemýšlí chvíli jestli jí má volat nebo psát. Nakonec vytáhne mobil z kapse a vytočí číslo na Anu. Doufá jen že bude moci jít s ním teď.Rád by si s ní popovídal a někde poseděl.Zatím co mobil zvoní tak pokračuje dál ulicemi ke svému domu.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 12:03 am

*Jak Ana přijme hovor tak chvíli mlčí než promluví.Myslel si že už to nezvedne.*Ahoj Anastasie, tady Maddox.*Ozve se ji nakonec o něco mileji do mobilu.*Ehm..*Odkašle si a trochu znervózní.*Máš teď čas?*Zeptá se prostě nakonec a nijak tu otázku neomílá.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 7 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru