TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+22
Sara Evans
Jeremy Gilbert
Mikael Mikaelson
Klaus Mikaelson
Hayley Marshall
Carter Hemmings
Liv Parker
Luke Parker
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Jessica Bradley
Kol Mikaelson
Nela Townson
April Young
Tom Avery
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Erik Dixon
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
26 posters

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Jan 23, 2015 2:21 pm

*Taky se zasměje a pozoruje ji* Hm..... Už si nevzpomínám *zasměje se*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro April Young Fri Jan 23, 2015 2:26 pm

*Na chvíli se zamyslí a jediné co jí napadne je náměstí a místní park.* Myslím, že si tu pamatuji park a náměstí. *Řekne nahlas svoji myšlenku směrem k Jess.* Tak by jsme mohli zajít na obě dvě místa. *Pousměje se na ni a koukne se před sebe. Když zmíní, že by ona mohla být vražedkyně, tak se zasměje a zavrtí hlavou.* Nevím, co bych ti o sobě mohla říci. *Krátce se na ni podívá a pokrčí rameny.* Ale vražedkyně teda nejsem, to vím jistě. *Uchechtne se a pokračuje s ní dál přímo k místnímu parku.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Fri Jan 23, 2015 2:35 pm

Děláš si ze mně srandu? *Zasměje se a ,když k němu dojde,tak se nachvilku zastaví.*Hodně rychle si vzpomeň...*Řekne přísně a usměje se.Pak si povzdychne.* Nebo dokud si vzpomeneš,tak můžem být u mně...než vystřzlivíš...*Ušklíbne se.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Jan 23, 2015 2:43 pm

Nedělám, sem jen starý upír, který je ještě k tobu opilej. Tak co bys ode mně čekala? *zasměje se* Nemůžu, protože alkohol mi zatemnil mozek *usměje se a potom když řekne že může zůstat u ní než vystřízlivý tak mu to skoro vyrazí dech* To bychom mohli
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Fri Jan 23, 2015 3:31 pm

Kole...*Zasměje se tomu co říká.*A mně ho snad nezatemnil? *Zase se zasměje.*Tak polez...*Zazubí se a pomalu se rozejde k sobě do domu.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Jan 23, 2015 3:38 pm

Co je? *usměje se* Jesti tobě to netuším *usměje se* Dobře už lezu *zasměje se a jde vedle ní*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Jessica Bradley Fri Jan 23, 2015 4:44 pm

Tak super, zajdeme tam. Myslím že k patku tak nějak znám cestu, ale nejsem si tím jistá... *Usměje se na April.* Cokoliv... Třeba kde jsi vyrůstala a tak.. *Pokrčí lehce rameny. Chce se o ní cokoliv dozvědět.* Tak to se mi ulevilo že nejsi vražedkyně..*Rozesměje se zeširoka. Rozhlédne se kolem sebe.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro April Young Fri Jan 23, 2015 8:49 pm

Dobře, tak tedy jdeme. *Pronese s veselým tónem a nechá se od Jess vést směrem k parku. Bojí se totiž, že kdyby je vedla ona, tak by je třeba mohla dovést k hřbitovu a teprve poté by se bála, co by si o ní Jess myslela.* Noo..vlastně jsem vyrůstala tady, ale poté se něco stalo a my se odstěhovali. *Povzdychne si. Moc nemá ráda, když se baví o její minulosti, proto rychle změní téma.* Vypadám snad jako vražedkyně? *Zasměje se a zavrtí nad tím hlavou.* Vždyť já nejsem schopná zabít ani zvíře. *Ušklíbne se.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Jessica Bradley Fri Jan 23, 2015 10:57 pm

*Přikývne na to že jdou s milým úsměvem. Poslouchá ji co říká o sobě.* Takže jsi rodačka... *Zasměje se zeširoka.* Aha, to je mi líto.. *Řekne hned potom co řekne že se odstěhovali. Nechce se v tom dál rýpat jelikož vidí jak si povzdychne.* Ne nevypadáš... *Zavrtí hlavou se smíchem.*No to ani já toho nejsem schopná. *Mrkne na ni s úsměvem.* Plánuješ tu teď zůstat nebo jsi přijela jen na nějaký určitý čas ? *Zeptá se ji.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro April Young Sat Jan 24, 2015 12:49 pm

Ano, jsem. *Přikývne a pousměje se.* To nemusí. Nebylo to zas tak strašné. *Nervózně se zasměje a jde dál za ní.* Tak to jsem ráda, že tak nevypadám. *Uchechtne se.* No vidíš. To tedy máme společné. *Mile se usměje a rozhlédne se kolem sebe, aby zjistila, kde se zhruba nachází.* Noo...plánuji tu zatím zůstat. Líbí se mi tu. *Usměje se na ni svým sladkým úsměvem.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Tue Jan 27, 2015 4:48 pm

*Přijíždí do Mystic Falls pozdě večer.Vystoupí ze svého Mustanga před hotelem a vyndá si z kufru batohy.Prohlédne si budovu a zhluboka se nadechne.*Je čas nebejt srab,Emmalyn.Jdeme.*odfoukne si pramínek vlasů z čela a rozejde se do hotelu.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro April Young Fri Jan 30, 2015 11:51 pm

*Příjde spolu s Jess opět do ulic.* Ještě že tak. *Pousměje se a koukne se před sebe na cestu. Je už taková tma, že skoro nic nevidí. Prohrábne si své černé vlasy a nechá se Jess vést k jejímu budoucímu domovu.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 03, 2015 7:11 pm

*Usměje se, když uslyší Katie.* Ale nic se neděje, jen jsem ti chtěl poděkovat za snídani a tak... *Řekne zvesela.* Chybíš mi krásko... *Dodá ještě. Koukne z okénka a uvidí polámané stromy je to jako kdyby tam byl nějaký hurikán nebo tak něco.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Finn Mikaelson Wed Feb 04, 2015 7:00 pm

*Vidí jak najednou z ničeho nic zrudne, neptá se jí ale na nic raději. Jen se usměje a jde ulicí vedoucí k jeho domu. Tedy vlastně k domu jeho rodiny.* Ukážu ti cestu ke mě domů.. Kdyby jsi mě chtěla někdy vidět po práci tak aby jsi věděla kudy kam..*Usměje se na ni zvesela. Venku je docela chladno.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Wed Feb 04, 2015 7:05 pm

*s úsměvem k němu zvedne hlavu.v baru tak vysoký nevypadal.ale s její výškou je vysoký vlastně každý.schoulí se víc do bundy.asi nebyla nejlepší volba brát si tak kraťounké šaty.přikývne radostně na jeho slova.*to zní super...jen abych tam nenarazila na někoho z vaší rodiny a ten mě nechtěl zneškodnit.*zamrká na něj s úsměvem a otřese se.*já bydlím v hotelu...ten snad najdeš snadno.*mrkne na něj a pokračuje cestou k jeho domu.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Finn Mikaelson Wed Feb 04, 2015 7:39 pm

*Přitáhne Emmu k sobě více.* Šaty nebyly tou správnou volbou, Emmalyn.. *Podotkne a lehce se usměje. Přidá trochu do kroku, aby se dříve dostali k němu domů.*Neboj se budu tě bránit vlastním tělem, myslím že to ale nebude nutné... *Zavrtí hlavou lehce.*Jo vím úplně přesně kde se nachází hotel... *Přikývne souhlasně. Z dáli už vidí dům jeho rodiny.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Wed Feb 04, 2015 7:43 pm

*přitiskne se k němu s úsměvem a zvedne k němu hlavu.líbí se jí,jak říká její celé jméno.*no teď už to vím taky.možná budu mít omrzliny na stehnech.*zasměje se a tay zrychlí krok.*ráda tě uvítám ve svém skromném pokojíčku.*usměje se na něj sladce a pohladí ho po paži,když řekne,že by jí chránil vlastním tělem.obejme ho jednou rukou kolem pasu a přivine se k němu těsně,aby jí bylo tepleji.zvedne k němu stydllivý pohled.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Finn Mikaelson Wed Feb 04, 2015 9:01 pm

Tak to snad nebudeš, ale tak já ti je když tak přivedu do původní teploty. *Mrkne na ni s úsměvem.*No děkuji za tak velkorysé pozvání, velice rád se v tvém skromném pokojíčku zastavím.. *Zaculí se na ni. Vezme jí kolem ramen, aby se k němu mohla více natisknout.* Už tam skoro budeme, Emmalyn.. *Oznámí ji s úsměvem.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Wed Feb 04, 2015 9:06 pm

*zvedne s úsměvem obočí nad jeho první větou a zasměje se.*velice zajímavá nabídka...*naakrčí se smíchem nos a pokýve hlavou na to,že se u ní někdy staví.*budu moc ráda.*usměje se zeširoka a zvedne k němu znovu pohled,když jí osloví.*a...my půjdeme dovnitř?*zeptá se ho trošku stydlivě.*líbí se mi,jak říkáš moje celé jméno.*pousměje se a pokračuje s ním v cestě.je jí opravdu zima,tak je ráda,že budou brzy na místě.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 9:18 pm

*Dojde s Emmou až do ulic, jelikož u domu o tom nechce moc mluvit. Zastaví se a točí se k ní čelem.* To je jedno Emmalyn... Nezabývej se tím... *Pohladí ji jemně po tváři a zadívá se jí do očí.* Je mi to líto že jsi mého bratra, poznala z této stránky. *Vydechne trochu ztrápeně. Nechtěl, aby to takhle bylo a aby to tak dopadlo.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 9:27 pm

on ví,že jsem...*koukne na něj skrz řasy a zamrká.nechce aby měl nějaké výčitky.pousměje se,když jí pohladí a položí si tvář na jeho dlaň.*Finne,nebuď z toho špatný.aspoň vím,komu se budu obloukem vyhýbat,no ne?*usměje se na něj sladce a stoupne si na špičky,aby ho políbila.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 11:16 pm

Jo ví to... On jak je hybrid tak to dokáže zjistit.... *Koukne jí do očí potom co mu položí Emma svojí dlaň na jeho tvář.*No víš je mi to fakt líto že to takto skončilo. Kdybych to věděl že tam někoho má tak tě prostě k sobě neberu. Tak nějak jsem doufal že nebude doma...Asi by ses mu vyhýbat měla, když ho potkáš sama.. *Přikývne. Ruce jí dána boky, hned potom co se k němu vytáhne na špičky a políbí ji.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 05, 2015 11:25 pm

no tak...nechci aby ti to bylo líto.i tak jsem ráda,žes mě tam vzal.*usměje se na něj a opětuje mu polibek.chytne ho za ramena a o chviličku ten polibek prodlouží.odtáhne se od něj,postaví se normálně a pohladí ho po pažích.*vážně...je to v pořádku,neměj výčitky.*políbí ho na ruku,kterou drží ve svojí dlani a sladce na něj zamrká.*dám si pozor,ano?*slíbí mu s úsměvem.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Finn Mikaelson Thu Feb 05, 2015 11:52 pm

Ty jsi ráda ? *Pozvedne překvapením obočí.* Příště než tě k sobě pozvu tak zjistím jestli tam náhodou není..Nechci aby ses s ním potkala znovu.. *Pousměje se na ni potom co se od ni oddálí po polibku, který prodloužila.* Čekal jsem kdy utečeš, Emmalyn.. *Přizná svoji obavu.* Ano... *Přikývne.* Doprovodím tě do hotelu.. *Mrkne na ni a rozejde se s ní k hotelu.*
Finn Mikaelson
Finn Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 13. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Fri Feb 06, 2015 12:24 pm

ano jsem,netvař se tak překvapeně...kdybych se s ním nepotkala,nedala bych si na něj příště pozor...přece...*pousměje se sladce a přikývne mu na to,že nechce,aby se s ním potkala.nakrčí přitom trochu čelo.*neboj se,Finne...nemám v plánu s ním někam vyrážet...*zamrká na něj a povzdychne si.*neměla jsem proč utíkat...něco vydržím...*pohladí ho jemně a souhlasně přikývne.*dobře,pojďme...ukážu ti svůj pokoj...*zasměje se zlehka a vydá se s nim k hotelu.Po cestě ho chytne za ruku a usměje se.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 4 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru