TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+22
Sara Evans
Jeremy Gilbert
Mikael Mikaelson
Klaus Mikaelson
Hayley Marshall
Carter Hemmings
Liv Parker
Luke Parker
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Jessica Bradley
Kol Mikaelson
Nela Townson
April Young
Tom Avery
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Erik Dixon
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
26 posters

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Dec 31, 2014 12:45 am

Ale to nebylo fér.Já jsem nebyl rozcvičenej*Usměje se*Nezapomeň,že jsem se z nákupního centra skoro celou cestu vezl*zasměje se a vydechne*Já jsem rád,aspoň si můžu být jistý,že mezi nimi se nic jako polibek nestane*koukne s úsměvem na Enza a pak už jen sleduje tu láhev,na koho se otočí.Koukne očkem na Rose a čeká,co si vybere ona.Je mu jasné,že pokud si vybere úkol,Lexi se mu za úkol,co jí zadal před chvíli,pomstí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Dec 31, 2014 12:59 am

*Sklopí oči,když se na něho všichni podívají.Pohled zvedne až ve chvíli,kdy Lexi začne točit láhví,aby viděl u koho tentokrát skončí hrdlo lahve a kdo si bude vybírat.Když hrdlo skončí u Rose,koukne na ní a čeká,co si vybere*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 31, 2014 2:00 am

*Usměje se na Lexi.* Jooo tak překvapení...Tak už se těším,překvapení já ráda. *Mrkne na ní a zasměje se na Damona.* Prej nebyl rozcvičenej...Zlato,to nezakecáš.Vynášel jsi s Enzem nákup do schodů. *Připomene mu se smíchem a mrkne na Stefana,když sklopí hlavu.* Stefe,nic si z těch řečí nedělej,znáš je...Jsou jak malý...Jsme rádi,že vám to s Elenou klape... *Mrkne na něj a když hrdlo lahve zastaví u ní,v duchu zakleje.* Pfffff,nejsem měkká... *Polkne a stiskne Damonovi ruku.Zeširoka se usměje na Lexi za to oslovení a povzdychne si.* No dej mi úkol,drahá.... *Prohrabne si vlasy a nakloní hlavu lehce na stranu,když čeká,co si na ní Lexi vymyslí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 31, 2014 12:47 pm

Já toho vydržím hodně, v klídku.. *Zasměje se a mávne nad tím rukou.* Tak to je jedině dobře že máš ráda překvapení. *usměje se na Rose.* Přesně jak říká Rose, Stefe.. *Přikývne souhlasně na Roseiny slova a usměje se.* Dobře tak úkol... *Usměje se.* No tak drahá, když tady Stefánek nedostal hubana od mě tak ho polib ty... *Řekne s úsměvem. Dělá to naschvál Damonovi, když s tím začal. Sama by jí takovej úkol nedala. Koukne na Damona s úsměvem a pak zase na Rose, čeká jestli to splní.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 31, 2014 3:27 pm

*Uchechtne se tomu, jak Damon s Rose rozebírají běhání a koukne na Stefana, když na něj Rose promluví.* Hele, Stefe... my to přece nemyslíme zle... *Zasměje se a čeká, co si tedy Lexi na Rose vymyslí, když si vybere úkol. Po tom, co jí Lexi řekne, aby dala pusu Stefanovi, koukne na Stefana, Damona a pak hned Rose.* Hudlan je mlaskací záležitost vyřešená sekundou...To je dobrý.... *Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Dec 31, 2014 4:14 pm

Na nákup jsem potřeboval více ruce,k běhu potřebuju nohy.Takže jsem rozcvičený nebyl...*Usměje s.Koukne na ní,když mu tiskne ruku a vydechne.Pohladí jí palcem po hřbetu ruky a usměje se na ní.Koukne na Lexi s pozvednutým obočím,když jí zadá úkol.Čekal pomstu,ale to,že zadá stejný úkol vůbec nečekal.Zavrtí nad tím mírně hlavou a koukne na Rose,co udělá.Je na její reakci zvědav*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Dec 31, 2014 4:24 pm

Já vím*Kývne a polkne*Já nic neříkám*Pousměje se.Koukne na Lexi,když dá Rose stejný úkol,jako dal Damon Lexi.Pozvedne nad tím obočí.Nerozumí tomu,co mezi sebou najednou mají,že se tak provokují,ale nemá chuť to řešit*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 31, 2014 4:43 pm

*poslouchá,co jí dá Lexi za úkol a usměje se na Damona,když jí pohladí po hřbetu ruky.Poté,co se dozví svůj úkol,nakrčí čelo.* Fuuuuhaaa.....To je trochu déja vu..... *Pousměje se a pootočí hlavu na Damona.Vymaní svojí ruku,za kterou ho držela a nadechne se.Zvedne se na kolena a doplazí se ke Stefanovi.* Stefane promiň,ale já líbám jen Damona nebo v podnapilém stavu holky. *Obejme ho,dá mu pusu na tvář a vezme si od Enza lahev,ze které se napije a vrátí mu jí.Sedne si k Damonovi a znovu ho chytne za ruku.* Točím.... *Mrkne na všechny a roztočí lahev.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 31, 2014 6:58 pm

*Koukne na Rose jak se plazí za Stefanem a zasměje se nad tím co mu řekla.*Jen toč... *Usměje se. Čeká na koho teď láhev ukáže. Doufá jen že Damon přestane v průběhu hry s podobnými úkoly jako dostala naposledy.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 31, 2014 7:34 pm

*Uchechtne se,když se Rose odplazí za Stefanem a už čekal,že ho opravdu políbí.Protáhne zklamaně hubu,když ho obejme a dá mu pusu na tvář,ale nad tím komentářem se musí zasmát.* Holky,holky....To si moc nezahrajem.... *Usměje se na Lexi i Rose a nechá jí napít se whiskey.Pak si vezme lahev k sobě a koukne na Damona,co tomu říká.* Tak toč....Rose.... *Zazubí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Dec 31, 2014 9:23 pm

*Sleduje Rose,jak jde ke Stefanovi a polkne.Už byl připravený,dát oči dolu,aby se na to nemusel dívat.Když Rose Stefana nepolíbí,vydechne a zvedne koutek.Přesně....Když budeme pořád jenom pít,tak asi poběžíme s busem všichni*Zasměje se a koukne na Rose,když ho chytne za ruku.Stiskne jí tu ruku a usměje se.Potom se zadívá na láhev a čeká,kdo to tentokrát schytá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Jan 03, 2015 4:19 pm

*Roztomile se na Toma usměje a zavrtí hlavou.* Neboj se nenastydnu... A když, tak budu pít hodně čajíčků, abych byla brzo zdravá... *Zasměje se a dá mu pusu na tvář za chůze.* Fiii ale mám hladík, už se těším na něco... *Pohladí si bříško a přitulí se k Tomovi po cestě do Grillu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Sat Jan 03, 2015 11:59 pm

No to by byly čajíčky a hajání v posteli. *Usměje se na ni.* A já bych byl samozřejmě tvůj ošetřovatel. *Mrkne na ni a políbí jí na spánek.* Tak to jsme dva. Já dnes snad zdlábnu celé sele. *Zasměje se. přitáhne si jí blíže k sobě. Z dálky už vidí Grill.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Tue Jan 06, 2015 10:20 pm

*Přikyvuje na její slova s úsměvem.* No možná bych tě mohl po škole hned vyzvednout. *Navrhne a usměje se na ni mile.* No doufám že si vzpomenu a ustojím to. Ta druhá varianta se mi totiž moc nelíbí. *Zasměje se ze široka. ruku v ruce s ní jde ulicemi, které směřují k nim domů.* A na jaké hory pojedeme ? *Zeptá se jí a výběr chce nechat tak na ni.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Jan 06, 2015 10:28 pm

To bys taky mohl.... To by bylo fajn... Abychom se nezdržovali.Aspoň bych si vzala nějaké učení a třeba bych si i udělala úkoly... *Pousměje se a strčí si pramen vlasů za ucho.Koukne na něj a shovívavě se usměje.* Neboj se,jsem si jistá, že si vzpomeneš hned jak se na to postavíš... *Pohladí ho po zádech a chytne se ho kolem pasu, místo aby ho držela za ruku.* Já bych jela kamkoliv..... Kde je sníh..Nejlépe asi do Colorada... *Vzpomene si, kam jezdili s rodiči a polkne.Podívá se do strany a vyžene ty vzpomínky zase pryč.Usměje se a pokračuje dál ulicemi domů.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Tue Jan 06, 2015 11:23 pm

Tak domluveno.. Vyzvednu tě tam. Myslíš že na ně bude čas ? *Zeptá se s úsměvem na rtech.* No dobře a tak když přece jenom ne tak to na sobě nebudu dávat znát. *Zazubí se. Obejme jí kolem ramen rukou, když ho vezme kolem pasu. Vtiskne jí pusu do vlasů.* Tak dobře, pojedeme do Colorada, zarezervuju nám to tam všechno. *Mrkne na ni.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Jan 06, 2015 11:37 pm

To nevím, jestli bude čas, ale předstírat zájem o školu občas můžu.... *Usměje se a kouká se pod nohy.* No to je jasný... přece nepřiznáš, že jsi mimo... Vy chlapi. *Usměje se o něco víc a vytvoří se jí ďolíčky ve tvářích.* Až budeš hledat v Coloradu,hledej Aspen.... To je jedno z nejlepších středisek... Tam se budeme mít božsky.... *Koukne na něj s úsměvem a pohladí ho po boku,když ho drží kolem pasu.Nad tou pusou do vlasů se pousměje a opře si hlavu o jeho rameno.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tom Avery Wed Jan 07, 2015 12:03 am

Noo to můžeš. *Přitaká a zasměje se.*Přesně tak krásko. Jsem chlap, nemůžu přiznat barvu. *Zazubí se. Vejde s ní do ulice na jejímž konci je už jejich dům.*Aspen, dobře beru na vědomí. *Přikývne s úsměvem.*Ty už jsi tam někdy byla ? *Zeptá se jí a koukne na ni zvědavě.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Jan 07, 2015 12:21 am

Já to na tobě stejně poznám.... *Usměje se zeširoka a podívá se na něj.Když bere na vědomí Aspen,mrkne na něj a zahlédne dům na konci ulice.* Byla.... Kdysi.... *Potvrdí mu a povzdychne si.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Jan 22, 2015 2:27 pm

*Zasměje se jak dodá že možná a zavrtí nad tím hlavou.* No dobře, tak možná... *Zasměje se.* No právě, kdo by nevěřil byl by hlupák..*Řekne se smíchem. Bere to ze srandy. Vyleze ven z Grillu za April.* Docela kosa.. *Podotkne. Stáhne si svetřík na dlaně.* Půjdeme kam nás nohy povedou ? *Zeptá se s úsměvem a koukne na April.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro April Young Thu Jan 22, 2015 2:43 pm

Přesně tak. *Zasměje se.* No to teda jo. *Ušklíbne se a promne si ruce.* No, zřejmě ano. *Kývne hlavou na souhlas a pousměje se. Už si moc tohle město nepamatuje. Naposled tu byla, když byla malá. Rozhlídne se kolem sebe a zkrátka vykročí nějakým směrem.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Jan 22, 2015 8:41 pm

Nebo znáš tu nějaké místo kam by jsme se mohli zajít kouknout ? *Zeptá se ji mile.* Pověz mi něco o sobě, víš abych si nemyslela že jsi náhodou nějaká vražedkyně ty. *Zasměje se zeširoka na April a rozejde se s ní ulicí. Vůbec neví kam ta cesta vede. Pozoruje okolí, aby věděla kudy se vrátí nazpět, kdyby se náhodou ztratily.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Fri Jan 23, 2015 6:05 am

*Jde s nim ulicema.*Zatim jsi okay? *Zeptá se ho a trochuse zasměje.Trochu sd jí motá hlava.Nachvilku se zastaví a opře se o lampu.Koukne na Kola.*Moment...motá se mi hlava...*Trochu se zasměje.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Kol Mikaelson Fri Jan 23, 2015 6:49 am

Zatím jo *usměje se a pozoruje ji když se opírá o lampu* Jasně máme tolik času kolik chceš *mile se usměje a opře se o zeď domu u kterého zrovna stojí*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Nela Townson Fri Jan 23, 2015 1:53 pm

*Zasměje se tomu.Po chvilce se zase pomalu rozejde.*Tak kde bydlíš? *Zeptá se ho a pomalu jde k němu.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 3 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru