TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+22
Sara Evans
Jeremy Gilbert
Mikael Mikaelson
Klaus Mikaelson
Hayley Marshall
Carter Hemmings
Liv Parker
Luke Parker
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Jessica Bradley
Kol Mikaelson
Nela Townson
April Young
Tom Avery
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Erik Dixon
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
26 posters

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 29, 2014 12:30 am

Všechno,vy dvě když něco vymyslíte,tak to stojí hodně...*Usměje se*Takže vás dvě musíme hlídat a vůbec vás nepouštět někam samotný*pootevře pusu,když do Rose šťouchne.Hned potom se zasměje*Líbí,ale někdy to moc přeháníte....*Pozvedne obočí,když řekne,že je zpacifikuje*Heej,já to myslím vážně,já to...*Nestihne to doříct a už sedí na polštáři*Tohle to je nespravedlivý,jsi silnější...*Udělá naštvaného a hned potom se usměje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Dec 29, 2014 12:38 am

Lexi,myslel jsem,že jsme kámoši a ne,že budeš stát proti mě*Usměje se,aby bylo vidět,že to je jen vtip*Já jen říkám pravdu,tomu bych odmlouvání neříkal*Odpoví Rose a hned potom už sedí na polštáři,Utéct se ale nesnaží.Kývne,když mu Enzo řekne,že se má prohodit.Zvedne se z polštáře a prohodí se*Tak to doufám,že budou normální úkoly,abych nebyl na mol dřív než vy...*Zasměje se tomu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 29, 2014 4:00 am

Přesně,jak říká Lexi... To my to s váma nemáme lehký... *Zasměje se a zavrtí hlavou.* Nééé vy jste jen srabi,že nás nenecháte nikde samotný a hlídáte nás. *Vesele se na Damona usměje a když sedí na polštáři i se Stefanem,nevinně se zaculí.* Promiň, lásko, říkal jsi něco? *Předstírá, že mu nerozuměla a rozesměje se.Koukne na prohoz Damona a Stefana a protočí se smíchem oči.Mrkne na Lexi a spklenecky se na ní usměje,když Enzo okomentuje to,jak s ní souhlasí.* My s Lexi vždy držímě při sobě. *Promne si s úsměvem ruce,když všichni sedí a Enzo vysvětlí pravidla a po všech koukne.* Kdo bude první na motyku, prohrál, drž se Stefe. *Zasměje se a chytne Damona za ruku.* Tak do toho. *Pobídne Enza.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Dec 29, 2014 2:14 pm

Holky držej při sobě, co by jsi chtěl... *Pokrčí rameny a nevinně se usměje. Políbí ho něžně na zpět.* Jen pojď Stefí...  *Zasměje se a poplácá rukou na volným polštáři.* Super, myslím že nic neplním... *Promne si ruce s úsměvem.* No právě... *Zasměje se. Když Damon začne že je nesmí pouštět a tak koukne na Rose a pak na Damona.* Bbbbb, aby jste se nepodělali... *Zasměje se a zaksichtí se na Damona a Enza. Chytne se po slovech Stefana u srdce.* Já stojím vždycky při tobě Stefe... *Zasměje se na něj.Ví že si dělal srandu. Usměje se spiklenecky na Rose, která sedí vedle ní.* Tak už toč... *Řekne jakoby netrpělivě a zasměje se.*


Naposledy upravil Lexi Branson dne Mon Dec 29, 2014 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 29, 2014 2:42 pm

*Vesele se uchechtne nad popichováním Rose a Damona a koukne na Stefana,když neprotestuje.* Dam má pravdu....Vy dvě spolu,to je šílený....A kdo má na to mít nervy....My je taky máme jen jedny...co,kámo? *Zazubí se na Damona.Usměje se zářivě na Lexi a pošle jí vzdušnou pusu.* No to plníš,páč kdo prohraje,běží hambatej vedle autobusu.... *Zachechtá se a mrkne po všech.* A no jo,už točím ... *Koukne po  Lexi a zazubí se.Roztočí lahev a ta se zastaví hrdlem na Damonovi.* Yeeeaaah,to jsem si přál. *Uchechtne se.* Kámo chceš se muckat nebo odpovídat na otázku? *Mrkne na něj.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 29, 2014 6:19 pm

*Kývne na Enzovo odpověď o tom,že oni mají nervy jenom jedny*Jop,že kvůli tobě asi začnu posilovat.Jestli mi to k něčemu bude*Usměje se.Koukne na Enza s pozvednutým obočím,když začne o tom,že kdo prohraje běží vedle autobusu*Já už vidím jednoho z nás,kdo je totálně na mol a ještě běží vedle autobusu*zavrtí hlavou.Kouká,kde zastaví flaška a vydechne,když skončí u něho*Myslím,že běžím dobrovolně*zasměje se*S úkoly začínáš dobře,i když mám kolem sebe jen jednu osobu,který bych dal pusu dobrovolně...risknu to.Chci úkol...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Dec 29, 2014 6:25 pm

*Zasměje se,když Lexi poplácá ten polštářek.Sedne si vedle ní*Budu se snažit*usměje se na Rose a koukne na Lexi*Jo,takže tohle mám brát jen jako výjimku??*pozvedne obočí a hned se usměje.Kouká,kde ta flaška skončí a když skončí hrdlem u Damona,čeká co si zvolí.Jakmile si zvolí,podívá se na Enza a poslouchá,co mu zadá*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 29, 2014 7:15 pm

*Usměje se na Lexi a protočí pobaveně oči nad Damonem s Enzem.* Kluci vy vůbec nevíte,jaký máte poklady....Vid Lex? *Mrkne na ní a usměje se na Stefana.* Budeš nás bránit,nebo se přidáš k chlapákům? *Kývne se smíchem hlavou k těm dvěma.* Ty kráso....Nahá vedle autobusu a ještě opilá....Taky se budu snažit... *Zasměje se a stejně jako ostatní sleduje,jak se lahev otáčí.Pohladí Damona po zádech,jakoby soucitně,když hrdlo ukáže na něj a koukne na Enza,když položí Damonovi otázku.* Hééééj,na muckání má mě! *Našpulí pusu a znovu se zasměje.Když si vybere úkol,vyčkávavě se podívá na Enza,co mu zadá a obejme ho kolem pasu,jakoby si ho bránila.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Dec 29, 2014 7:30 pm

No a my máme asi nervy na rozdávání ne ? *Řekne se smíchem.* Ale jinak my šílený nejsem ani trošku. *Zavrtí hlavou s úsměvem.* To se aji raději přestávám snažit... *Mávne nad tím rukou s úsměvem.* No takovou malinkatou výjimku... *Zasměje se na Stefa.* Ne nevíjou.. *Odsouhlasí Roseiny slova a zasměje se.* Nepřidá, Stefan je s náma a bude nás bránit... *Koukne na Stefana a roztomile se na něj usměje. Pak už čeká co dá Enzo za úkol Damonovi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 29, 2014 9:37 pm

*Zasměje se nad jejich společným rozhovorem a zavrtí hlavou.Spiklenecky mrkne na Damona.* Prej nejsou šílený... Dodneška si pamatuju všechny vaše šílenosti, co jste nám provedly... Naposledy to odnesl Stefan, když Rose nesl ze hřbitova v bikinách, frajerky. *Zakření se a koukne na Stefana.* Takže bejt tebou, přidám se k chlapákům. *Zazubí se a poplácá Damona přátelsky po rameni.* Cooo? My nevíme?? My víme moc dobře, co máme za ''poklady''! *Udělá nad slovem poklady prsty uvozovky a uchechtne se.* Ne vážně, holky... V klidu... Co bychom si bez vás počali. *Zamrká na Lexi a usměje se.* Supeeer, ty se toho nebojíš... *Promne si ruce, když si Damon vybere úkol a všimne si, jak si ho Rose chytla. Zazubí se nad tím pobaveně a zamyslí se.* Kámo, asi tě zklamu, Rose si muckej mimo úkol, teď pořádně obejmeš bráchu. *Kývne ke Stefanovi a šibalsky zamrká.* A pak si hnedka roztoč lahev. *Uchechtne se a natáhne se po skleničce.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 30, 2014 4:37 am

Přesně,Enzo má pravdu..*Kývne*Vy když jste spolu,vymýšlíte šílenosti a to pak provádíte.Jen to vždycky skončí....špatně*pousměje se*Kdybych to nevěděl,už jsem dávno s jinou..*usměje se*A nebo sám*pokrčí rameny.Podívá se na Enza a přimhouří oči.Čeká,co mu dá za úkol.Pozvedne obočí,když mu zadá úkol*To myslíš vážně?Mám ho obejmout??*Ukáže prstem na Stefana a vydechne*Fajn*Protočí oči a zvedne se z polštáře.Dojde po čtyřech ke Stefanovi a obejme ho.V objetí s ním vydrží sotva tři sekundy a hned se vrátí na své místo.Chytne láhev a roztočí jí.Usměje se,když se láhev dotočí a hrdlem ukáže na Lexi*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Dec 30, 2014 4:48 am

*Zasměje se a zavrtí hlavou*Malinkou*kývne s úsměvem.Poslouchá je a musí se zasmát nad tím,jak ho obě strany chtějí k sobě*Víte co?Budu na obou a přitom na žádné.Stejně...Kdybych byl s holkama bylo to nefér vůči vám*koukne na Enza a hned potom na Damona*A obráceně.Kdybych byl s váma,zase by to bylo nefér vůči holkám*zavrtí hlavou*Takže já zůstanu stranou a zastávat se budu té strany,která bude například v nevýhodě.Sice budu většinou na straně holek,protože dívky jsou křehké bytosti,ale...*usměje se a koukne do země*Někdy budu souhlasit i s klukama*Koukne na Lexi*Aby jim to nebylo líto..*Vrátí hlavu zpět a koukne na všechny.Když pak Enzo řekne ten úkol,koukne jen na Damona a čeká,že se napije.Trochu ho překvapí,když ho Damon obejme,ale neprotestuje.Také ho obejme.A když se pak vrátí na místo,vydechne a sleduje točící se láhev*ouu*Dostane ze sebe,když hrdlo ukáže na Lexi*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 30, 2014 3:19 pm

Tak v tom případě díkybohu, že to víš a asi tě o tom budu muset denně přesvědčovat. *Usměje se na Damona a poslechne si ještě co ty dva diskutují.Už je nijak nekomentuje.Jen pobaveně zavrtí hlavou.* Stefane,smekám, vyřešil jsi to jako gentleman.Musím ti zatleskat. *Zasměje se a kratičce mu opravdu zatleská.Když Enzo zadá úkol, zeširoka se usměje a sleduje Damona, jak objímá Stfana.* Aaawwwww. Kluci, tohle byste měli dělat častějc. *Zasměje se, když se Damon vrátí mezi ní a Enza a políbí ho za odměnu.Pak sleduje točící se lahev.Soucitně koukne na Lexi a kousne se do rtu.Chtěla z pusy vypustit to samé, co Stefan, ale nestihla to.Koukne po všech a zapře se rukama za zády v očekávání.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 30, 2014 3:24 pm

No tak možná trošku jsme šílené, ale fakt jen ždibec.. *Zasměje se. Přimhouří oči na Enza, když říká o pokladech.*No právě... *Zavrtí hlavou a zasměje se.*Ale prosím tě málo kdy to dopadne špatně, takže v klidu.. *Mávne nad tím ruku a zasměje se.*tak je to správně, buď nestranný Stefe... *Přikývne na jeho slova s úsměvem.Koukne na Damona a čeká jestli Stefana obejme, když to udělá tak je tím překvapená. Byla si totiž jistá že bude raději pít. Čeká až Damon roztočí láhev, když se zastaví na ni, tak pozvedne obočí. Střelí pohledem po Stefanovi za toho jeho "ouu". Zavrtí hlavou s úsměvem.Koukne na Rose a usměje se na ni. Pak koukne na Damona.* Haž sem úkol.. *Řekne nakonec.Je jí jasný že Damon jí dá něco "úžasného".*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 30, 2014 3:31 pm

Jop, jen ždibec.... Aspoň se nenudíme. *Uculí se na Lexi.* Zas kdyby to dopadalo špatně často, nesedíme tu takhle.Jo a Stefane, ty víš jak si holky udržet v přízni,budu se muset učit. *Pokrčí rameny a zazubí se, když se ho Damon zeptá, jestli má objímat Stefana.Sleduje ho, jak k němu leze a usměje se, když Stefana obejme.* Pěkný, překvapils'. *Uchechtne se a když hrdlo lahve,kterou Damon roztočil ukáže na Lexi, zvedne obočí a koukne na ní.* Mmmm hrdinka. *Zasměje se když si hned zažádá o úkol a sjede pohledem na Damona, co si na ní vymyslí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 30, 2014 4:48 pm

Já myslím,že mě o tom přesvědčuješ dost často*Usměje se.Koukne na Rose,když řekne,že by se měl se Stefanem objímat častěji*V tomhle tě zklamu,to se nestane.Jednou to stačilo.*Vydechne a zamyslí se nad tím,co by mohl dát Lexi za úkol*Fajn.....*Nadechne se*Musíš......políbit Stefana*Usměje se*Jsem si jistý,že tohle je jednoduchý úkol.Zahřívám se....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Dec 30, 2014 4:57 pm

Já jsem jen řekl svůj názor*Usměje se*Nemusíš mi kvůli tomu hned tleska*Koukne na Enza*Mě se nezdá,že by ses musel něco učit*Pokrčí rameny a vydechne.Poslouchá,co Damon zadá Lexi a zavrtí nad tím hlavou.Tušil,že to bude šílenost,ale tohle vážně ne*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 30, 2014 7:43 pm

*Usměje se na Damona a koukne na Stefana.* Škoda slušelo vám to... *Mrkne na Lexi a když Damon zadá Lexi za úkol políbit Stefana,otevře pusu.Musí uznat,že takový úkol nečekala.Ví,že jsou ti dva nejlepší kamarádi,takže by to mohl a nemusel být problém.* Já tě povzbudím!!! *Zasměje se a zamrka na Lexi.Natáhne se pro dvě mini láhve,ve formě panaku a podá jí jednu.* Upozorňuji,že to není pití místo splnění úkolu! *Mrkne na ní znovu a odspuntuje zelenou v lahvičce. Kopne jí do sebe a zaksichti se.* A teď do toho.... To zvládneš,Lexi....
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 30, 2014 8:33 pm

No přesně aspoň máte nějakou zábavu. *Odkývne to souhlasně s úsměvem. Čeká co na ní Damon vymyslí. Na Enza se po hrdince jen usměje. Když řekne ten úkol tak pozvedne obočí a zůstane na Damona čumět. Koukne na Rose, když jí chce povzbudit. Vezme si od ní lahvičku s chlastem.* Já ale chci pití místo plnění úkolu... *Koukne na Enza a čeká až jí ho podšoupne.* To nepůjde Rose..Stefe nic proti tobě, ale víš jak... *Zasměje se na něj. Těší se až bude točit, protože to Damonovi vrátí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 30, 2014 9:06 pm

*Koukne na Dama ublíženě,když dá Lexi za úkol políbit Stefana.* No počkej kámo,to ti vrátím. *Uchechtne se a sleduje Rose,jak Lexi podporuje.Zavrtí nad tím pobaveně hlavou a čeká,co bude.Podá Lexi whiskey,když se rozhodne pít,místo aby polibila Stefa a zazubí se.* Aaaaa už to začíná.. *Zasměje se a nechá jí napit se.Pak si láhev zase vezme k sobě a mrkne na Lexi.* Tak můžeš točit,zlato... *Koukne na Stefana a vesele se zasměje.* Nic si z toho nedělej,kamaráde, ještě je tu Rose.... *Rýpne si se smíchem do Damona.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 30, 2014 9:52 pm

*Čeká jestli to Lexi udělá.Když si vezme radši alkohol a napije se,usměje se nad tím*Sorry,kámo,ale co.....Jsou dlouholetý přátelé,nic by to neznamenalo....*Řekne,když zahlédne ten Enzovo pohled*Vypjju klidně celou lahev a budu jako bych nic nevypil..*usměje se na něho*Mě jen tak nedostanete...*Zavrtí hlavou s úsměvem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Dec 30, 2014 10:06 pm

V pořádku,já ani nečekal,že to splníš.Bylo by to divný*usměje se na Lexi.Vlastně vůbec nechápe,co to Damona popadlo,že vymyslel zrovna takovýhle úkol*Rose??*Pozvedne obočí*Já nepotřebuju polibek,mám Elenu*usměje se* Sice není tady,ale to nevadí...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 30, 2014 10:22 pm

*Usměje se na Lexi,když se rozhodne radši napít a koukne na Enza.* Začínáš mi připadat trochu jako šílenec. *Zasměje se a přikývne na Stefana.* A musíme pít whiskey?? Ta zelená mi chutnala,klidně se z ní ožeru dobrovolně... *Koukne po všech a nevinně se usměje.* Tak toč Lexi,ať se hnem někam. *Mrkne na ní s úsměvem a sedne si normálně.* A ty nemachruj...Až vypiješ celou lahev,tak tě chci vidět běžet.Stačil ten běh k Enzovi a měli jsme dost.Ještě s dvojkou v žíle. *Zasměje se tomu,jak se Damon kasá.Opře se o něj bokem a čeká,na koho ukáže lahev tentokrát.* Hele....? Kam to vlastně jedeme?? *Podívá se po všech zvědavě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 30, 2014 11:49 pm

Já říkala že budu jen pít... *Zasměje se. Napije se whiskey a vrátí ji nazpět Enzovi.* Jo přesně bylo by to divný... *Řekne souhlasně a zasměje se na Stefana.* Joo, už točím zlata.. *Zasměje se a roztočí láhev. Směje se tomu co říká Rose Damonovi.* To je překvapení... Uvidíš až na místě. *Usměje se na Rose a pak i na Enza. Když se láhev zastaví a hrdlo směřuje na Rose tak se usměje a pohodí obočím.* Tak Rose zlatíčko, co to bude? *Usměje se na ni roztomile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 31, 2014 12:01 am

Za chvíli budeš na mraky,jestli budeš jen pít. *Zasměje se a koukne na Rose.* Žádný takový...ty bys pak taky jen pila. *Uchechtne se a ukáže na whiskey.* Budeš pít to,co my.. *Usměje se a na Stefana se jen zašklebí.* Opovrhuje tvoji babou kámo... *Šťouchne do Damona se smíchem a zasměje se tomu,co mu říká Rose.* Já bych neběžel ani střízlivej natož pod parou... *Pak sleduje láhev,která se točí a když zůstane u Rose,zatleská.* Wohoooooou tak Rosemary.... Nebuď měkká! *Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice - Stránka 2 Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru